Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις πριν λιγες μερες μου τελειωσαν οι ενεργοποιησεις 5λεπτων (που δεν ηξερα οτι εχει ορια 4/μηνα) και σπαστηκα λιγο! Δεν μπορω να κανω κατι ε για να εχω αλλα 5λεπτα? (παρα μονο υπομονη?)

 

Και κατι αλλο... Τις 4 ενεργποιησεις που εχει οριο το μηνα εννοει 30 μερες ακριβως η μολις περασει ο μηνας θα μπορω? (αν και περιμενω ποια θα ειναι η απαντηση εχω ακομα ελπιδες :()

Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν λιγες μερες μου τελειωσαν οι ενεργοποιησεις 5λεπτων (που δεν ηξερα οτι εχει ορια 4/μηνα) και σπαστηκα λιγο! Δεν μπορω να κανω κατι ε για να εχω αλλα 5λεπτα? (παρα μονο υπομονη?)

 

Και κατι αλλο... Τις 4 ενεργποιησεις που εχει οριο το μηνα εννοει 30 μερες ακριβως η μολις περασει ο μηνας θα μπορω? (αν και περιμενω ποια θα ειναι η απαντηση εχω ακομα ελπιδες :()

 

4 ενεργοποιήσεις / 30 ημέρες.............;) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν λιγες μερες μου τελειωσαν οι ενεργοποιησεις 5λεπτων (που δεν ηξερα οτι εχει ορια 4/μηνα) και σπαστηκα λιγο! Δεν μπορω να κανω κατι ε για να εχω αλλα 5λεπτα? (παρα μονο υπομονη?)

 

Και κατι αλλο... Τις 4 ενεργποιησεις που εχει οριο το μηνα εννοει 30 μερες ακριβως η μολις περασει ο μηνας θα μπορω? (αν και περιμενω ποια θα ειναι η απαντηση εχω ακομα ελπιδες :()

η ΤΙΜ και η Cosmote εχουν καλυτερα flat talking κολπα με τα ιδια λεφτα/ημερολογιακη ισχυ.Γιατι ταλαιπορεισαι με 5λεπτα ακομα? :)

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

η ΤΙΜ και η Cosmote εχουν καλυτερα flat talking κολπα με τα ιδια λεφτα/ημερολογιακη ισχυ.Γιατι ταλαιπορεισαι με 5λεπτα ακομα? :)

Ίσως γιατί όλη η παρέα της έχει CU και ίσως είναι ευχαριστημένη από την ποιότητα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι? καλη ερωτηση. Γιατι η παρεα μου εχει CU και γω αναγκαστηκα να παρω (ειχα Q) Το ξερω η Cosomote εχει το Call600 η TIM δεν ξερω τι εχει... Τεσπα σας ευχαριστω.... και υπομονη :(
Link to comment
Share on other sites

Γιατι? καλη ερωτηση. Γιατι η παρεα μου εχει CU και γω αναγκαστηκα να παρω (ειχα Q) Το ξερω η Cosomote εχει το Call600 η TIM δεν ξερω τι εχει... Τεσπα σας ευχαριστω.... και υπομονη :(

 

 

Η ΤΙΜ δεν εχει κατι για παρεα. Μονο για 1-2 αριθμους.

Link to comment
Share on other sites

Η ΤΙΜ δεν εχει κατι για παρεα. Μονο για 1-2 αριθμους.

 

Και ΤΙΜ ΜΑΧ, το οποίο βέβαια είναι ακριβότερο αλλά είναι και ανώτερο;)

Link to comment
Share on other sites

Και ΤΙΜ ΜΑΧ, το οποίο βέβαια είναι ακριβότερο αλλά είναι και ανώτερο;)

 

....αυτο ειναι κατι τελειως διαφορετικο και εχει και παγιο 39 € + φορους....

 

...για τους περισσοτερους αμφιβαλλω αν ειναι ανωτερο μαλλον για απατη φαινεται....:lol: :lol:

 

...αλλα ειπαμε...ο καθενας οπως το βλεπει :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει περίπτωση να καταργηθούν το 5λεπτο όριο και απλά να έχουμε 500 λεπτά και να τα μιλάμε όπως θέλουμε;

 

auto einai kati pou elpizei polus kosmos , edw kai para polu kairo, alla h voda kerdizei perissotera etsi...

Link to comment
Share on other sites

auto einai kati pou elpizei polus kosmos , edw kai para polu kairo, alla h voda kerdizei perissotera etsi...

Πιο πολλούς έχουν χάσει από καλύτερες προτάσεις αντίπαλων εταιριών.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια πληροφοριακα για οσους δεν το ξερουν σας λεω οτι δεν ειναι 4 ενεργοποιησεις cualot/30 μερες μολις μπηκε ο νεος μηνας και εστειλα μνμ μου ενεργοποιηθηκε κανονικα. Με το μηνα παει οχι με 30 μερες!
Link to comment
Share on other sites

Υπηρεσία Αυτόματης Επανάκλησης

Υπηρεσία Ενημέρωσης Διαθεσιμότητας αριθμού

ΑΥΤΑ τα ξερετε ? αν οχι μαλλον ηρθε η ωρα αν θελετε να τα ενεργοποιήσετε

ΟΙ υπηρεσίες προσφέρεται δωρεάν μονο για όλους τους πελατες Vodafone.

καλές υπηρεσίες αν ήταν και αρχικά ενεργοποιημένες !!!

Link to comment
Share on other sites

Υπηρεσία Αυτόματης Επανάκλησης

Υπηρεσία Ενημέρωσης Διαθεσιμότητας αριθμού

ΑΥΤΑ τα ξερετε ? αν οχι μαλλον ηρθε η ωρα αν θελετε να τα ενεργοποιήσετε

ΟΙ υπηρεσίες προσφέρεται δωρεάν μονο για όλους τους πελατες Vodafone.

καλές υπηρεσίες αν ήταν και αρχικά ενεργοποιημένες !!!

 

Είναι σε όλους τους συνδρομητές αυτόματα ενεργοποιημένη.....αλλά αυτό είναι σπαστικό διότι σου απενεργοποιεί την αναμονή κλήσεων.........και την ειδοποίηση κλήσεων(μέσω του 1285).........

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

exete mipos akoysei gia kamia kainoyria ipiresia apo to cu?? apla me tis toses diafimiseis poy exei vgalei i vodafone skeftomai, den mporei.. kati tha etoimazei....

 

Προωθει νεο σλογκαν και αλλαγες στην οψη της! Ηδη αρκετα Vodafone Shops εχουν ανακαινιστει και εχουν τα νεα χρωματα της Vodafone! Δε νομιζω οτι εχουμε φτασει στο σημειο να μιλαμε για συγκεκριμενες νεες υπηρεσιες. ;)

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΑ ΠΑΚΕΤΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ CU ΚΑΙ ΑΛΑΚΑΡΤ αξιας 5 ευρω!!!Περιεχουν και 5 ευρω χρονο ομιλιας(1ευρω καθε μηνα).
Link to comment
Share on other sites

 

 

....καλη η υπηρεσια αυτοματης επανακλησης αλλα δυστυχως γινεται αχρηστη αφου απαιτει να ειναι ενεργοποιημενος ο τηλεφωνητης... :wacko: :wacko: :wacko:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

....καλη η υπηρεσια αυτοματης επανακλησης αλλα δυστυχως γινεται αχρηστη αφου απαιτει να ειναι ενεργοποιημενος ο τηλεφωνητης... :wacko: :wacko: :wacko:

 

.........που το λέει αυτό?...........

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

.........που το λέει αυτό?...........

 

Υπηρεσία Ενημέρωσης Διαθεσιμότητας αριθμού

 

Κάποιος προσπαθεί να επικοινωνήσει μαζί σας επειγόντως, αλλά το τηλέφωνο σας είναι κλειστό ή εκτός δικτύου. Δώστε του τη δυνατότητα να σας καλέσει μόλις ενεργοποιήσετε την συσκευή σας ή βρεθείτε εντός κάλυψης.

 

ΠΩΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΤΑΙ Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

Για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας καλέστε δωρεάν από το κινητό σας το 1269 (από το βασικό μενού επιλογών, πατήστε 4).

 

Η υπηρεσία Ενημέρωσης Διαθεσιμότητας αριθμού ενημερώνει με γραπτό μήνυμα αυτούς που σας κάλεσαν, ενώ το τηλέφωνό σας είναι κλειστό ή εκτός δικτύου, όταν ενεργοποιήσετε την συσκευή σας ή βρεθείτε ενός κάλυψης ξανά. Με αυτό τον τρόπο επιτρέπετε σε αυτούς που επιθυμούν να επικοινωνήσουν μαζί σας επειγόντως, να ενημερώνονται όταν θα είστε διαθέσιμοι.

 

Η υπηρεσία προσφέρεται παράλληλα με την ειδοποίηση κλήσεων και τον τηλεφωνητή. Έτσι, αν αυτοί που σας καλούν, σας αφήσουν ηχητικό μήνυμα, εσείς θα λάβετε ειδοποίηση από τον τηλεφωνητή σας. Σε περίπτωση που δεν σας αφήσουν μήνυμα, τότε αυτοί που σας κάλεσαν θα λάβουν γραπτή ειδοποίηση όταν ενεργοποιήσετε την συσκευή σας ή βρεθείτε ενός κάλυψης και εσείς θα λάβετε ειδοποίηση των χαμένων σας κλήσεων.

 

Το μήνυμα που θα λάβετε θα έχει την μορφή:

6944XXXXXX

ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ,

ΜPOREITE NA KALESETE

 

Η υπηρεσία Ενημέρωσης Διαθεσιμότητας αριθμού προσφέρεται δωρεάν.

 

...το ανακαλυψα οταν πηγα να την ενεργοποιησω...μου ελεγε οτι δεν ειναι ενεργοποιημενος ο τηλεφωνητης...με μια προσεκτικοτερη ματια ανακαλυψα οτι το εγραφε μεσα στην ιστοσελιδα....:wacko:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...