Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι καινούριες δηλαδή; Μεγαλύτερης χωρητικότητας ας πούμε; Ή μόνο εμφανιασιακά; Διότι καινούριες SIM έχουν ήδη κυκλοφορήσει...
Link to comment
Share on other sites

Τι καινούριες δηλαδή; Μεγαλύτερης χωρητικότητας ας πούμε; Ή μόνο εμφανιασιακά; Διότι καινούριες SIM έχουν ήδη κυκλοφορήσει...

 

...........μάλλον δεν υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα αριθμών διότι ξεκίνησε και το 6940.......και επειδή πολλοί έχουν νούμερα ανενεργά γίνεται η όλη η δουλειά.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Τι καινούριες δηλαδή; Μεγαλύτερης χωρητικότητας ας πούμε; Ή μόνο εμφανιασιακά; Διότι καινούριες SIM έχουν ήδη κυκλοφορήσει...

H kaliteri xoritikotita se VF SIMs einai i 64K 3G Assisted USIM. Auto pou leo einai oti i VF borei na prospathei na proothisei ti sigekrimeni SIM gia logous tonosis tou 3G kai na aposirei palies SIM opos h 32K h 16K.

In dev/null no one can hear you scream...
Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα να ακούσω μια μέρα μια νέα υπηρεσία από τη βόδιφον όσον αφορά την ομιλία μεταξύ καρτοκινητών: τα 5λεπτα του cu a lot είναι προ πολλού ξεπερασμένα. Ή έστω να έκοβε την κανονική χρέωση μετά τα 5λεπτά και να σου έτρωγε ένα δεύτερο 5λεπτο. Είναι δυνατό σε όλη την ευρώπη τα καρτοκινητά voda να έχουν απίστευτες προσφορές σε κλήσεις προς σταθερά και vodafone, και εδώ να διατηρούνται σε τόσο ληστρικά επίπεδα;;;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια..τι ποσο πρεπει να εχει καποιος υπολοιπο για να επεκταθουν αυτοματα τα 2 ευρω?
Link to comment
Share on other sites

παιδια..τι ποσο πρεπει να εχει καποιος υπολοιπο για να επεκταθουν αυτοματα τα 2 ευρω?

 

εάν δεν κάνω λάθος όχι κάτω απο -1 ευρώ.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ πια. Ισχύει και το παλιό με τα 2 ευρώ;

 

Και τα δύο υπάρχουν......κάλεσε στο 1330 από καρτοκινητό και θα δεις.......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ εβαλα καρτα προχτες(με ενεργοποιηση των sms απο το μαγαζι της voda)..και παιρνω 1252 αμεσως μετα μου λεει 6 ευρω, κατι..παω κατα το βραδακι να κανω κληση..εχετε 1 ευρω + κατι ..:mad:
Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ εβαλα καρτα προχτες(με ενεργοποιηση των sms απο το μαγαζι της voda)..και παιρνω 1252 αμεσως μετα μου λεει 6 ευρω, κατι..παω κατα το βραδακι να κανω κληση..εχετε 1 ευρω + κατι ..:mad:

 

SMS card? Ειχες 6 ευρω μετα απο ανανεωση χωρις να κανεις καμια χρεωσιμη κληση?

Link to comment
Share on other sites

ναι sms card..

ΝΑΙ ΕΙΧΑ 6 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΡΕΩΣΙΜΗ ΚΛΗΣΗ!!ουτε ιντερνετ ουτε τπτ..

εχει ξαναγινει :mad:

Link to comment
Share on other sites

ναι sms card..

ΝΑΙ ΕΙΧΑ 6 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΡΕΩΣΙΜΗ ΚΛΗΣΗ!!ουτε ιντερνετ ουτε τπτ..

εχει ξαναγινει :mad:

 

Αν ανανεωσες με 10 ευρω τοτε θα επρεπε να ειχες 5 ευρω υπολοιπο! Εσυ ειχες καποιο υπολοιπο πριν ανανεωσεις? Αν ειχες 1 ευρω τοτε αυτο που λες εχει βαση, αλλιως εχεις καποια υπηρεσια ενεργοποιημενη και γι αυτο σου πηρε χρηματα απο το υπολοιπο!

Link to comment
Share on other sites

ειχα 1 ευρω..το θεμα ειναι πως αντι για 6 πηγε παλι 1???σαν να μου ενεργοποιησε μονο του 2 φορες την sms card :confused:
Link to comment
Share on other sites

ειχα 1 ευρω..το θεμα ειναι πως αντι για 6 πηγε παλι 1???σαν να μου ενεργοποιησε μονο του 2 φορες την sms card :confused:

 

Στειλε κενο sms στο 1286 να δεις αν εχεις 100 ή 200 sms υπολοιπο! Αν ενεργοποιηθηκε 2 φορες παρε τηλ στη voda να αναιρεσουν τα 100 για να σου επιστρεψουν 5 ευρω! Συνηθως το δεχονται αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Και μενα πρεπει το ιδιο να μου εκαναν. Ειδα χτες το υπολοιπο των sms και μου ελεγε 170. Οποτε ειτε ενεργοποιηθηκε 2 φορες είτε μου εστειλε οτι μου τελειωσαν ενω δεν τελειωσαν και τσαμπα ξαναβαλα. Βεβαια δεν θυμαμαι ποσα λεφτα ειχα μεσα. Ποιος ειναι ο αριθμος του CC γιατι απο το CU menu δεν ισχυει πια :grin:
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και μενα πρεπει το ιδιο να μου εκαναν. Ειδα χτες το υπολοιπο των sms και μου ελεγε 170. Οποτε ειτε ενεργοποιηθηκε 2 φορες είτε μου εστειλε οτι μου τελειωσαν ενω δεν τελειωσαν και τσαμπα ξαναβαλα. Βεβαια δεν θυμαμαι ποσα λεφτα ειχα μεσα. Ποιος ειναι ο αριθμος του CC γιατι απο το CU menu δεν ισχυει πια :grin:

1251 με χρέωση ~0,10€ ανα κλήση:)

Link to comment
Share on other sites

Thanx, πηρα καποιο μπερδεμα εχει γινει θα με ενημερωσουν σε 10'
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wireless Internet παρέχει η Vodafone στα καρτοκινητά ή συνεχίζει στον στρουθοκαμηλισμό της;

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

παιδια..τι ποσο πρεπει να εχει καποιος υπολοιπο για να επεκταθουν αυτοματα τα 2 ευρω?

 

αυτόματη ενεργοποίηση της υπηρεσίας για 2 ευρώ, κάθε φορά που το υπόλοιπο είναι κάτω από € 0,06.

Link to comment
Share on other sites

Wireless Internet παρέχει η Vodafone στα καρτοκινητά ή συνεχίζει στον στρουθοκαμηλισμό της;

 

Αν εννοείς internet πρόσβαση μέσω κινητού, δυστυχώς όχι. Έβγαλε μια πανάκριβη prepaid wireless connect card και νομίζει (!!!) ότι κάλυψε αυτό το κενό. Κρίμα διότι έχει μείνει πολύ πίσω σε αυτό το θέμα !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η ΤΙΜ δηλαδή παρέχει υπηρεσίες Internet στα καρτοκινητά;;;;;;;;;;;; :dizzy: Τι ειρωνία!! :p

 

Και με κοσμοκάρτα μπορούσες στα 9600. Με gprs δεν γνωρίζω. Σίγουρα όχι over 3G...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...