Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, HEO said:

ερχεσαι CU το κανεις llquid και την βγαζεις φθηνα
για να ανεωση μπορεις να κοιταξεις το cash back

αλλοιως μπορεις να πας και στον βατραχο της cosmote

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες για το liquid!!

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DxL said:

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες για το liquid!!

ψαξε :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DxL said:

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες για το liquid!!

Ψάχνεις την πρώτη σελίδα του liquid και μετά ρωτάς τον @gpapas640. 😂

Link to comment
Share on other sites

ενα περιεργο πραγμα, 

μου εστειλαν προσφορα με GB και ομιλια για 40 μερες αν βαλω καρτα πανω απο 13 ευρω

αλλα επειδη "ευρω δεν διδω😃 εβαλα cash back και μου το εδωσε

οποτε ενημερωνω την παρεα οποιος θελει να το ρισκαρει

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω αυτή την δεύτερη κάρτα που έδιναν δώρο δεν την έχω ενεργοποιήσει. Θά τό κάνω γιατί λέει μέχρι Απρίλιο. Επειδή θα πάει εκδρομή αύριο ο μικρός γίνετε με την ενεργοποίηση να πάρω κάτι δώρο ίντερνετ κατά προτίμηση; Θά έχει χρόνο ομιλίας καθόλου ;Δεν ξέρω αν έχει κάποιο ποσό μέσα. Προκαταβολικά ευχαριστώ.... Έστω κάποιο πακέτο μια ημέρα!

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, tolisfar said:

Καλημέρα. Έχω αυτή την δεύτερη κάρτα που έδιναν δώρο δεν την έχω ενεργοποιήσει. Θά τό κάνω γιατί λέει μέχρι Απρίλιο. Επειδή θα πάει εκδρομή αύριο ο μικρός γίνετε με την ενεργοποίηση να πάρω κάτι δώρο ίντερνετ κατά προτίμηση; Θά έχει χρόνο ομιλίας καθόλου ;Δεν ξέρω αν έχει κάποιο ποσό μέσα. Προκαταβολικά ευχαριστώ.... Έστω κάποιο πακέτο μια ημέρα!

Στη δική μου περιπτωση, δεν είχε τίποτα μετά την ενεργοποίηση (Δεκέμβριος). 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, tolisfar said:

Οπότε ίσως μόνο liquid νά πάρει τον πρώτο μήνα; Γίνεται;

Εάν δεν έχεις ξανά χρησιμοποιήσει την κάρτα τραπέζης σε λικουιντ, λογικά θα δώσει τον δωρεάν μήνα. Εάν το κάνεις σήμερα, λογικά θα το δώσει άυριο γύρω στις 9:00

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, tolisfar said:

Οπότε ίσως μόνο liquid νά πάρει τον πρώτο μήνα; Γίνεται;

Ναι γίνεται όπως γράφει ο VIP 

Την ενεργοποιεις και βάζεις πόσο 30 ευρώ με κάρτα κλειδωμένη για αύριο. Την κλειδώνεις αφου την έβαλες - θα χρεώσει και θα επιστρέψει 0.01 ευρω

Αύριο θα έχεις 30 ευρώ βάλε big bang και μάζεψε πόντους αν μπορείς. Έτσι θα μπορείς να καλύψεις και δεύτερο μήνα με τα πακέτα.

Καλου κακού όταν την ενεργοποιήσεις στριμώχνεις και ένα cash back για να σαι καλυμμένος.(0.65 τοματοζουμο Σκλαβενίτης δίνει 0.05 λεπτά)

Έχω κάρτες που για χρόνια δεν έχω βάλει ποτέ πραγματικά λεφτα μόνο cash back.

 

 

 

 

 

 

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αν παραγγείλεις μία cu online τότε πρέπει να την ενεργοποιήσεις στο μαγαζί ή μπορείς και από το internet;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, empeiros said:

Αν παραγγείλεις μία cu online τότε πρέπει να την ενεργοποιήσεις στο μαγαζί ή μπορείς και από το internet;

Μόλις την λάβεις, θα την βάλεις στη συσκευή και θα κάνεις 1 κλήση στο 1252 και θα έχει ενεργοποιηθεί. Μετά από λίγα λεπτά δοκίμασε να καλέσεις από άλλο νουμερο προς το νέο νουμερο, ώστε να σιγουρεψεις ότι δέχεται εισερχόμενος κλήσεις. Από τη στιγμή που θα δέχεται εισερχόμενος κλήσεις, θα σημαίνει ότι ενεργοποιήθηκε. 

ΥΓ: εννοείται ότι κατά την ονλαιν παραγγελία θα έχεις δώσει όλα τα στοιχεία ταυτοποίησης που ζητάει, ώστε να σου έρθει το νουμερο ταυτοποιημένο. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει αν ειναι διαθεσιμα για περιαγωγη και ποσα απο τα πακετα δεδομενων των ΒΙΝG ΒΑΝG DATA mini ή max? αναφερετε ρητα οτι το πακετο δεδομενων ειναι διαθεσιμο για περιαγωγη εντος ΕΕ... 

αλλα δεν αναφερεται το συνολικο ποσο ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ειναι και τα 15 GIGA διαθεσιμα προς καταναλωση?  η στην περιπτωση BING BANG MEDIUM  και τα 8?

ποιο ειναι το πακετο που δινει σιγουρα δεδομενα χρησης στην Ε.Ε απο τα πακετα αγορας???

Edited by Pedro_G
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Steleon said:

Εννοείται! Το μήνα που πρόκειται να βάλεις χρήματα θα βγεις από το liquid, θα κάνεις ανανέωση, θα πάρεις το shake που θέλεις και θα ξαναμπείς στο liquid.

Τον επόμενο μήνα που απλώς μετακινείς την μπάρα, δεν έχει shake. (έχει Big Bang😉)

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι δεύτερες κάρτες. Είναι ενεργοποιημένες στο όνομα αυτουνου που πήρε την κανονική κάρτα η θέλουν δικαιολογητικά ταυτοποίηση κτλ; Αλλιώς μόνο κλήση 1252?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tolisfar said:

Αυτές οι δεύτερες κάρτες. Είναι ενεργοποιημένες στο όνομα αυτουνου που πήρε την κανονική κάρτα η θέλουν δικαιολογητικά ταυτοποίηση κτλ; Αλλιώς μόνο κλήση 1252?

Στο ονομα αυτού που πηρε την κανονική κάρτα δινουν δωρο 1 ακομη στα ιδια στοιχεία. Κληση στο 1252 και ενεργοποιείται. Σημαντικό ειναι να εχεις ανεβασει ταυτοτητα μπρος-πισω οταν κάνεις την ταυτοποίηση, αλλιως δεν ενεργοποιείται και θα πρέπει να στειλεις στο email που σου λεει στο email επιβεβαιωσης ονλαιν παραγγελίας. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα η προσφορα για 3 μηνες απεριοριστα data αν κανω ανανεωση στη δευτερη καρτα που μου εστειλαν. 

Δηλαδη κανω μια ανανεωση, τα χρηματα μενουν στο υπολοιπο μου και παιρνω για 3 μηνες απεριοριστα data?

vf.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, thanos678 said:

Μου ηρθε και εμενα η προσφορα για 3 μηνες απεριοριστα data αν κανω ανανεωση στη δευτερη καρτα που μου εστειλαν. 

Δηλαδη κανω μια ανανεωση, τα χρηματα μενουν στο υπολοιπο μου και παιρνω για 3 μηνες απεριοριστα data?

vf.jpg

Ακριβως. Απλά να ξερεις οτι το χρηματικό υπολοιπο ληγει στο τελος του 2ου μηνα. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

Ακριβως. Απλά να ξερεις οτι το χρηματικό υπολοιπο ληγει στο τελος του 2ου μηνα. 

Ξέχασες να πεις για τα throttling 😂😂(Πλάκα κάνω)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sou_d said:

Ξέχασες να πεις για τα throttling 😂😂(Πλάκα κάνω)

Εγω παντως με σχεδον φουλ 4g και σπανια να δω 2ψηφιο download

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Pedro_G said:

Μπορει καποιος να μου πει αν ειναι διαθεσιμα για περιαγωγη και ποσα απο τα πακετα δεδομενων των ΒΙΝG ΒΑΝG DATA mini ή max? αναφερετε ρητα οτι το πακετο δεδομενων ειναι διαθεσιμο για περιαγωγη εντος ΕΕ... 

αλλα δεν αναφερεται το συνολικο ποσο ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ειναι και τα 15 GIGA διαθεσιμα προς καταναλωση?  η στην περιπτωση BING BANG MEDIUM  και τα 8?

ποιο ειναι το πακετο που δινει σιγουρα δεδομενα χρησης στην Ε.Ε απο τα πακετα αγορας???

μολις με καλεσε απο εξυπηρετηση πελατων υπαλληλος τι στο καλο ....... διαβαζουν εδω μεσα τι γραφουμε??? δεν εξηγειτε αλλοιως!!!

Ολα τα δεδομενα του BING BANG ειναι διαθεσιμα για περιαγωγη εφοσον εχεις πληρωσει χρηματα ακομη και αν εχεις βαλει και λιγους κρυσταλλους δεν υπαρχει περιορσιμος!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το off topic αλλά δεν βρίσκω thread για το Vodafone tv

Έκανα τον ένα μήνα δωρεάν και έβαλα αριθμό κάρτας που δεν έχω χρήματα 

Προσπαθώ να κάνω καταργηση συνδρομής αλλά πάντα μου βγάζει ότι η σελίδα δεν ανοίγει για τεχνικούς λόγους 

Έχει αντιμετώπισει κάποιος κάτι ανάλογο; δεν ξέρω αν λήξει ο δωρεάν μήνας αν "μαζευτούν" χρεώσεις ή θα δουν ότι δεν Έχει χρήματα και δεν θα γίνει η ανανέωση 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω στο β'εξάμηνο η Vodafone θα ανακοινώσει αύξηση της ελάχιστης κάρτας ανανέωσης. Όλες οι αυξήσεις από το 2023 ξεκινούν από την Vodafone και αυτό πρέπει να το δουν στην εταιρεία 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, aektzhs 1 said:

Εγώ πιστεύω στο β'εξάμηνο η Vodafone θα ανακοινώσει αύξηση της ελάχιστης κάρτας ανανέωσης. Όλες οι αυξήσεις από το 2023 ξεκινούν από την Vodafone και αυτό πρέπει να το δουν στην εταιρεία 

Λες να πάει 15€ η κάρτα?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alexandros201285 said:

Λες να πάει 15€ η κάρτα?

15 είχε πάει και ευτυχώς δεμ έμεινε για πολύ λόγω 8 ευρης. Λεω 16 ευρώ ότι θα πάει 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...