Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το ίδιο mail μπορείς να κάνεις δύο λογαριασμούς και εγώ το ίδιο κάνω στη μάνα μου.της το ανανεώνω μέσω ίντερνετ
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι δεν έχει smartphone ο ηλικιωμένος κύριος. Αν έχει, η ενεργοποίηση του πακέτου από την εφαρμογή My Vodafone θεωρείται "online" και σου δίνει το bonus.

 

Συνήθως ισχύει το ίδιο και αν το ενεργοποιήσεις στο κατάστημα. Δοκίμασέ το.

 

ουτε smartphone, oυτε κωδικούς στο myaccount.

 

να του πώ να δοκιμάσει σε κατάστημα;

 

 

 

ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

θα πρέπει να βρώ άλλο email και γενικά δεν θέλω να μπλέξω :)

 

απλά έλεγα αν υπήρχε εναλλακτικός τρόπος, για να κερδίσουν τα +100 λεπτά προς όλους....

 

(τί όφελος μπορεί να έχει η voda, αν κάνει κανείς online ανανέωση , αντί μέσω τηλεφώνου; )

Δινεις το mail σου και ετσι σε ξεσκιζουνε στις διαφημισεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικές ώρες μου ήρθε αυτό το SMS. Το έλαβε άλλος ;;;

 

ΦPONTIZOYME ΓIA THN EΠIΛYΣH TEXNIKOY ΘEMATOΣ ΠOY IΣΩΣ NA EΠHPEAΣE TH ΛEITOYPΓIA TOY ΔIKTYOY MAΣ ΣTHN ΠEPIOXH ΣAΣ. EYXAPIΣTOYME ΓIA THN KATANOHΣH & ΣAΣ ΔINOYME ΔΩPO 200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 200MB INTEPNET ΓIA 10 MEPEΣ! ΣTEIΛTE 1567 ΣTO 1252 EΩΣ 6/11 KAI ΘA TA ΛABETE ΔΩPEAN!

Link to comment
Share on other sites

Το έλαβα και γω σήμερα ενώ ήμουν Βόλο. Δε ξέρω βέβαια για πιο τεχνικό πρόβλημα μιλάνε, δεν αντιλήφθηκα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό ρωτάω, μου φάνηκε λίγο ύποπτο... ούτε εγώ στη Θεσσαλονίκη αντιλήφθηκα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικές ώρες μου ήρθε αυτό το SMS. Το έλαβε άλλος ;;;

 

ΦPONTIZOYME ΓIA THN EΠIΛYΣH TEXNIKOY ΘEMATOΣ ΠOY IΣΩΣ NA EΠHPEAΣE TH ΛEITOYPΓIA TOY ΔIKTYOY MAΣ ΣTHN ΠEPIOXH ΣAΣ. EYXAPIΣTOYME ΓIA THN KATANOHΣH & ΣAΣ ΔINOYME ΔΩPO 200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 200MB INTEPNET ΓIA 10 MEPEΣ! ΣTEIΛTE 1567 ΣTO 1252 EΩΣ 6/11 KAI ΘA TA ΛABETE ΔΩPEAN!

Τελικα το έστειλες;;;;

Σου έδωσαν δωρεάν χρόνο και ΜΒ;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν τα χρειάζομαι άμεσα... μέχρι 6/11 έχουμε περιθώριο.

 

Σήμερα λοιπόν το δοκίμασα και πέτυχε !!!

Μου έδωσε όντως 200' & 200 ΜΒ.

Edited by Athlos_PDA
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω το καρτοκινητό CU hotspot για να δώσω ιντερνετ σε ένα tablet αλλα δε τα καταφέρνω.¨Εχει βρει κάποιος πώς γίνετε??
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποια ειδική διαδικασία. Τι συσκευή έχεις και τι πρόβλημα βγάζει; Παίρνει IP η άλλη συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

Moto G 2014.Me την καρτα cosmote δίνει κανονικά αλλά απο τη vodafone ενω συνδεεται δίνει σημα limited connection...

 

δες το apn να είναι σωστό! μάλλον αυτό δημιουργεί το πρόβλημα και επίσης επέλεξε μόνο 3g και κλείδωσε το εκεί! τέλος καλύτερα το κινητό σε ένα παράθυρο για καλύτερη λήψη 3g ! και ξανά προσπάθησε!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

internet.vodafone.gr αυτό ξέρω

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τον περασμένο μήνα με μία ανανέωση των δέκα ευρω μου έδωσε 1 gb Internet και από το είχα ψάξει θα το έκανε για την πρώτη ανανέωση του μήνα. Τώρα δεν το βλεπω πουθενά. Το έκοψαν;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εχω...Δε ξέρω τι αλλο να κοιταξω?Να ανταλλαξω sim?

 

κάλεσε το 13840 και ζητά βοήθεια

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ΓIA ΛIΓEΣ MONO HMEPEΣ SUPER ΠPOΣΦOPA AΠO 79E ΣE VODAFONE 4G SMARTPHONES ME MEΓAΛH OΘONH, ΓPHΓOPO EΠEΞEPΓAΣTH KAI SUPER KAMEPA!EΛA ΣHMEPA ΣE ENA KATAΣTHMA VODAFONE ME TON APIΘMO TOY KINHTOY ΣOY!H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI MEXPI 19/11.

Παιδια γνωριζει κανεις τι μπορει να ειναι αυτο;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

ΓIA ΛIΓEΣ MONO HMEPEΣ SUPER ΠPOΣΦOPA AΠO 79E ΣE VODAFONE 4G SMARTPHONES ME MEΓAΛH OΘONH, ΓPHΓOPO EΠEΞEPΓAΣTH KAI SUPER KAMEPA!EΛA ΣHMEPA ΣE ENA KATAΣTHMA VODAFONE ME TON APIΘMO TOY KINHTOY ΣOY!H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI MEXPI 19/11.

Παιδια γνωριζει κανεις τι μπορει να ειναι αυτο;

 

Κι εμένα μου ήρθε σήμερα. Υποθέτω ότι θα σου δίνουν μία μικρή έκπτωση σε 4G συσκευές αν και το "τυράκι" θα είναι να γυρίσεις το καρτοκινητό σε σύνδεση για να το πάρεις δωρεάν. Θα το τσεκάρω μάλλον από βδομάδα αλλά είμαι σχεδόν βέβαιος ότι κάτι τέτοιο θα είναι...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε σήμερα. Υποθέτω ότι θα σου δίνουν μία μικρή έκπτωση σε 4G συσκευές αν και το "τυράκι" θα είναι να γυρίσεις το καρτοκινητό σε σύνδεση για να το πάρεις δωρεάν. Θα το τσεκάρω μάλλον από βδομάδα αλλά είμαι σχεδόν βέβαιος ότι κάτι τέτοιο θα είναι...

 

Πηγα και ρωτησα, σου δινει το Prime απο 140 στα 110 και το smart απο 99 στα 79.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

"CU FREE MONDAYS K EXEIΣ ΣYNOΛIKA 1500' ΠPOΣ OΛH TH VODAFONE + 2GB ΓIA NA MIΛAΣ K NA ΣEPΦAPEIΣ TZAMΠE KAΘE ΔEYTEPA TOY NOEMBPIOY!IΣXYEI MEXPI 30/11"

Στειλτε Ν στο 1398

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και ρωτησα, σου δινει το Prime απο 140 στα 110 και το smart απο 99 στα 79.

 

Χωρίς να σου ζητάει να κάνεις σύνδεση; Αν είναι έτσι καλή προσφορά ακούγεται...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να σου ζητάει να κάνεις σύνδεση; Αν είναι έτσι καλή προσφορά ακούγεται...

 

Είναι καλό το prime ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...