Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηνυμα στο Cu μου πριν λιγο: 1GB + 100 SMS ΠPOΣ OΛA TA EΘNIKA ΔIKTYA ΓIA 1 MHNA MONO ME 5 EYPΩ; NAI! EINAI ΔIKA ΣOY. AΠΛA ΣTEIΛE 8 ΣTO 1220 EΩΣ 02/03

Η προηγουμενη προσφορα ηταν 1500' προς ολα τα δικτυα με 15€.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορα στο vodafone cu με δωρο δέκα ευρώ με κάθε ανανέωση δέκα ευρώ! Πολύ καλή. Διότι ισχύει για ένα χρονο σαν πρόγραμμα και τα δέκα ευρώ δωρο μπορούμε να τα πάρουμε μόνο μια φορά τον μήνα ! δείτε εδώ http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40165&dateFrom=&dateUntil=

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορα στο vodafone cu με δωρο δέκα ευρώ με κάθε ανανέωση δέκα ευρώ! Πολύ καλή. Διότι ισχύει για ένα χρονο σαν πρόγραμμα και τα δέκα ευρώ δωρο μπορούμε να τα πάρουμε μόνο μια φορά τον μήνα ! δείτε εδώ http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40165&dateFrom=&dateUntil=

 

Αυτό που λινκαρες λέει ότι δε μπορούν να δίνουν τα φοιτητικά πακέτα στους κατόχους ευρωπαϊκής κάρτας νέων. Χειρότερο μου φαίνεται το ψευτοδωράκι των 10 ευρώ. :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρει όμως αν μπορείς να ενεργοποιήσεις πακέτο.

 

Τους ρωτησα στο viber, τα κανουμε οτι θελουμε μου ειπε.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λινκαρες λέει ότι δε μπορούν να δίνουν τα φοιτητικά πακέτα στους κατόχους ευρωπαϊκής κάρτας νέων. Χειρότερο μου φαίνεται το ψευτοδωράκι των 10 ευρώ. :(

 

To έχω αναφέρει και στο άλλο τοπικ. Η προσφορά για τα φοιτητικά πακέτα ίσχυε μόνο για έναν μήνα και μόνο για μία ενεργοποίηση. Δεν μπορούσες δεύτερη. Επομένως η τωρινή προσφορά είναι πολύ καλύτερη. Έχετε καταλάβει οτι μιλάμε για 10 ευρώ επιπλέον κάθε μήνα για αγορά όποιων πακέτων θελήσουμε χωρίς να τα βάζουμε από τη τσέπη μας; Θεωρητικά με 60 ευρώ μπορείς να βγάλεις όλη τη χρονιά. Δεν είναι λοιπόν ψευτοδωράκι. Ψευτοδωράκι ήταν το δικαίωμα για μόλις μια ενεργοποίηση φοιτητικών πακέτων.

Link to comment
Share on other sites

To έχω αναφέρει και στο άλλο τοπικ. Η προσφορά για τα φοιτητικά πακέτα ίσχυε μόνο για έναν μήνα και μόνο για μία ενεργοποίηση. Δεν μπορούσες δεύτερη. Επομένως η τωρινή προσφορά είναι πολύ καλύτερη. Έχετε καταλάβει οτι μιλάμε για 10 ευρώ επιπλέον κάθε μήνα για αγορά όποιων πακέτων θελήσουμε χωρίς να τα βάζουμε από τη τσέπη μας; Θεωρητικά με 60 ευρώ μπορείς να βγάλεις όλη τη χρονιά. Δεν είναι λοιπόν ψευτοδωράκι. Ψευτοδωράκι ήταν το δικαίωμα για μόλις μια ενεργοποίηση φοιτητικών πακέτων.

 

Α, αν ήταν έτσι η προηγούμενη προσφορά τότε ναι εννοείται ότι είναι καλύτερη η καινούρια! :X

Link to comment
Share on other sites

To έχω αναφέρει και στο άλλο τοπικ. Η προσφορά για τα φοιτητικά πακέτα ίσχυε μόνο για έναν μήνα και μόνο για μία ενεργοποίηση. Δεν μπορούσες δεύτερη. Επομένως η τωρινή προσφορά είναι πολύ καλύτερη. Έχετε καταλάβει οτι μιλάμε για 10 ευρώ επιπλέον κάθε μήνα για αγορά όποιων πακέτων θελήσουμε χωρίς να τα βάζουμε από τη τσέπη μας; Θεωρητικά με 60 ευρώ μπορείς να βγάλεις όλη τη χρονιά. Δεν είναι λοιπόν ψευτοδωράκι. Ψευτοδωράκι ήταν το δικαίωμα για μόλις μια ενεργοποίηση φοιτητικών πακέτων.

 

Η πρωτη ανακοινωση στην σελιδα της νεας γενιας ελεγε οτι οσοι εχουν την καρτα θα εχουν τα φοιτητικα πακετα οπως ακριβως τα χρησιμοποιουν και οι φοιτητες, τοτε θυμαμαι ειχα ρωτησει στο Viber την εξυπηρετηση και μου ειχαν πει οτι οσο εχει διαρκεια η καρτα νεας γενιας που εχεις τοσο θα μπορεις να ενεργοποιεις και τα φοιτητικα πακετα. Μετα απο λιγο βγαζει η βονταφον ανακοινωση οτι θα ειναι για μια ενεργοποιηση και τωρα ηρθε αυτο. Αλλαξαν πολλες φορες.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Απλα τραγικοι

 

Τουλαχιστον απο το να ενεργοποιησεις μια φορα φοιτητικο πακετο καλυτερο ειναι τωρα να σου 2πλασιαζει το δεκαευρω. Παντως πιστευω οτι θα ακολουθησουν και οι αλλες εταιρειες με την καρτα νεων και θα δωσουν πιο καλα πραγματα!!

 

edit: Παιδια τους ρωτησα για διευκρινησεις.

Λοιπον τα 10€ του μπονους μπορουμε να τα

καταναλωσουμε οπως θελουμε, καταναλωνεται

πρωτα το μπονους επιδει ληγει σε 30ημερες,

δλδ αν ενεργοποιησουμε ενα πακετο αφαιρει

πρωτα απο τα ευρω του μπονους.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

και ποιός σου λέει ότι δε θα το ξαναλλάξει (ήδη το έκανε μια φορά), πάλι λόγω ''συστημικού'' προβλήματος... Οι πιθανότητες είναι 50-50 από τη στιγμή που ανακοίνωσαν ότι έχουν προβληματικό σύστημα...
Link to comment
Share on other sites

και ποιός σου λέει ότι δε θα το ξαναλλάξει (ήδη το έκανε μια φορά), πάλι λόγω ''συστημικού'' προβλήματος... Οι πιθανότητες είναι 50-50 από τη στιγμή που ανακοίνωσαν ότι έχουν προβληματικό σύστημα...

 

Και να αλλαξει θα αλλαξει προς το καλυτερο νομιζω γιατι πιστευω οτι θα ακολουθησουν και οι αλλες. Κοιτα εχει ενα καλο αυτη η δουλεια με τα 10€ μπονους, μπορεις να καβατζωνεις ευρω και πακετα καθε μηνα μιας και στο Cu αμα ενεργοποιεις το ιδιο πακετο πριν ληξη το αλλο προστιθονται τα υπολοιπα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και να αλλαξει θα αλλαξει προς το καλυτερο νομιζω γιατι πιστευω οτι θα ακολουθησουν και οι αλλες. Κοιτα εχει ενα καλο αυτη η δουλεια με τα 10€ μπονους, μπορεις να καβατζωνεις ευρω και πακετα καθε μηνα μιας και στο Cu αμα ενεργοποιεις το ιδιο πακετο πριν ληξη το αλλο προστιθονται τα υπολοιπα.

 

εαν το έδινε και στους κατόχους κάρτας ανεργίας, θα κέρδιζε 1 εκατομμύριο+ νέους συνδρομητές (από wind μεριά κυρίως)....

Link to comment
Share on other sites

εαν το έδινε και στους κατόχους κάρτας ανεργίας, θα κέρδιζε 1 εκατομμύριο+ νέους συνδρομητές (από wind μεριά κυρίως)....

 

Τι εννοεις αν το εδεινε σε κατοχους καρτα ανεργιας?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις αν το εδεινε σε κατοχους καρτα ανεργιας?

 

Αυτήν τη στιγμή το δίνει σε όλους; Κατάλαβα κάτι λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν τη στιγμή το δίνει σε όλους; Κατάλαβα κάτι λάθος;

 

Δεν σε πιανω. Τι αν δινει τωρα σε ολους;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

τα 10 ευρώ μπόνους

 

Τα 10ευρω μπονους ειναι για τους κατοχους καρτας νεας γενιας. Δεν ειναι για ολους.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τα 10ευρω μπονους ειναι για τους κατοχους καρτας νεας γενιας. Δεν ειναι για ολους.

-------------------------------------------------------------------

εαν το έδινε και στους κατόχους κάρτας ανεργίας, θα κέρδιζε 1 εκατομμύριο+ νέους συνδρομητές (από wind μεριά κυρίως)....
Link to comment
Share on other sites

Τους ρωτησα στο viber, τα κανουμε οτι θελουμε μου ειπε.

 

Αν ισχύει αυτό που σου είπε αξίζει.

Έχει αυτή την περίοδο κληρώσεις για iphone 5s με ανανέωση χρόνου ομιλίας το cu; Εμένα δεν μου έχει έρθει κανένα μήνυμα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε cu μεχρι ποσα mb μπορω να κατεβαζω σε γρηγορο ιντερνετ(3g) ανα ημερα ? μετα απο καποιο οριο ''ριχνει'' την ταχυτητα ?

 

Ευχαριστω

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε cu μεχρι ποσα mb μπορω να κατεβαζω σε γρηγορο ιντερνετ(3g) ανα ημερα ? μετα απο καποιο οριο ''ριχνει'' την ταχυτητα ?

 

Ευχαριστω

 

Νομίζω 400 ΜΒ το πήγαν τώρα, το έχουν ρίξει αρκετά

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες ώρες έλαβα αυτό : "ME TO CU FREE 3DAYS KAΘAPIΣEΣ ΓIA TO 3HMEPO! ΔΩPEAN & AΠEPIOPIΣTH OMIΛIA ΠPOΣ OΛH TH VODAFONE AΠO 1/3 EΩΣ KAI 3/3. ΣTEIΛE ΔΩPEAN N ΣTO 1398 KAI AMOΛA ΛEΠTOYMΠA! "
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες ώρες έλαβα αυτό : "ME TO CU FREE 3DAYS KAΘAPIΣEΣ ΓIA TO 3HMEPO! ΔΩPEAN & AΠEPIOPIΣTH OMIΛIA ΠPOΣ OΛH TH VODAFONE AΠO 1/3 EΩΣ KAI 3/3. ΣTEIΛE ΔΩPEAN N ΣTO 1398 KAI AMOΛA ΛEΠTOYMΠA! "

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/cu-free-3days/

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...