Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσφορά Cu: Αύριο όλη μέρα; Ελεύθερη μέρα! Cu Free Day και όλα σου τα μηνύματα προς Cu θα είναι free; Γιατί έτσι! Στείλε δωρεάν Ν στο 1398 μέχρι τις 23:59 απόψε, για να το έχεις.

 

Ισχυει και για Student Xclusive?

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει και για Student Xclusive?

 

Ναι, ισχύει κανονικά. Το συγκεκριμένο μήνυμα το έλαβα σε Cu xClusice και η προσφορά ενεργοποιήθηκε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ έστειλα μήνυμα να το ενεργοποιήσω και μου χρεώνει από τα sms του πακέτου που έχω; από πότε ισχύει η προσφορά;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ έστειλα μήνυμα να το ενεργοποιήσω και μου χρεώνει από τα sms του πακέτου που έχω; από πότε ισχύει η προσφορά;

 

Η προσφορά ενεργοποιείται μετά την αποστολή της συγκεκριμένης εντολής. Πλέον, δεν μπορείς να την ενεργοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

την ενεργοποίησα το απόγευμα που μου ήρθε το μήνυμα.

μου ήρθε και απάντηση.

αλλά χρεώνει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

την ενεργοποίησα το απόγευμα που μου ήρθε το μήνυμα.

μου ήρθε και απάντηση.

αλλά χρεώνει κανονικά

 

Ισχυει απο 23:59 χθες μεχρι 23:59 σημερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με λίγα λόγια ισχύει εδώ και 1 ώρα.

όσα και να στείλω όμως μου τρώει από το πακέτο μου.

(όχι ότι έχει σημασία μιας και μου περισσεύουν πάντα)

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40044&dateFrom=&dateUntil= το Sms στο cu γίνεται δέκα λεπτα και η υπηρεσία επέκτασης υπόλοιπου θα λειτουργεί μόνο εαν έχεις 5ευρώ και κάτω υπόλοιπο ! Αλλα οχι μονο !!!!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Πηρε το ματι σας κατι για ανανεωση υπολοιπου καρτοκινητης απο καταστημα κ δωρο συσκευη?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πηρε το ματι σας κατι για ανανεωση υπολοιπου καρτοκινητης απο καταστημα κ δωρο συσκευη?

 

Όχι! Για πες!

Link to comment
Share on other sites

Όχι! Για πες!

 

Υπηρξε μια παραπλανητικη διαφημηση και εδειχνε το vodafone smart αξιας 69ευρω και το περνεις δωρο με ανανεωση των 20ευρω αλλα οταν ρωτησα, πληρωνεις και καλα σε προσφορα τα 69ευρω συν αλλα 20ευρω ανανεωση οπου σου μενουν στην καρτα, δηλαδη συνολο 89ευρω. Φεξε μου και γλυστρισα δηλαδη, προσφορα για ανοητους που νομιζουν οτι υπαρχουν.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

το ίδιο ίσχυει καιρό πριν! το έχει πάρει μια φίλη με αυτόν τον τρόπο!

στην ουσία πληρώνεις 89€ όμως (69€ η συσκευή και 20€ η καρτα που σου μένει κιόλας)

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο ίσχυει καιρό πριν! το έχει πάρει μια φίλη με αυτόν τον τρόπο!

στην ουσία πληρώνεις 89€ όμως (69€ η συσκευή και 20€ η καρτα που σου μένει κιόλας)

 

Σιγα την προσφορα!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ουαου, αλλά για καποιον που θέλει τη συσκευή και σκοπέυει να βάλει κάρτα ειναι καλούτσικο deal
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ουαου, αλλά για καποιον που θέλει τη συσκευή και σκοπέυει να βάλει κάρτα ειναι καλούτσικο deal

 

Ποιος ο λογος με αυτα τα χρηματα να μην παρεις το samsung οπου ειναι και κινηταρα μπροστα του?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

δε μπορώ να γνωρίζω το λόγο, ουτε με ενδιαφέρει να σε πω την αληθεια! (προσωπικα θα πηγαινα στο σαμμυ)
Link to comment
Share on other sites

sorry αν έχει γίνει ερώτηση και υπάρχει απάντηση, αλλά το cu μου λήγει τέλος του μήνα. Αν βάλω κάρτα τώρα που το γύρισαν στο 6μηνο θα μετρήσει από την ημερομηνία λήξης ή από σήμερα (μάλλον το 2ο αλλά εγώ κάνω την ερώτηση μήπως έχει αλλάξει κάτι).

 

edit:αφήστε το, έβαλα ήδη σε λινκ την απάντηση ήταν στις ανακοινώσεις του. Λογικά ισχύει για 1 χρόνο, απλά διαγράφεται ο χρόνος μετά τους 6 μήνες.

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!!!!

Ειμαι κατοχος καρτοκινητου q και μεχρι τωρα εβαζα 2 πακετα των 60' το μηνα ... Πηρε το ματι μου ομως,ενα ξεχασμενο student exlusive απο τοτε που ειχα κανει το πασο μου... Συμφερει να αλλαξω σε cu? Αν δεν κανω λ;θος,, με μια ανανεωση σου δινει χρονο ομιλιας και mb !!μεχρι ποτ ισχυει η προσφορα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!!!!

Ειμαι κατοχος καρτοκινητου q και μεχρι τωρα εβαζα 2 πακετα των 60' το μηνα ... Πηρε το ματι μου ομως,ενα ξεχασμενο student exlusive απο τοτε που ειχα κανει το πασο μου... Συμφερει να αλλαξω σε cu? Αν δεν κανω λ;θος,, με μια ανανεωση σου δινει χρονο ομιλιας και mb !!μεχρι ποτ ισχυει η προσφορα?

 

Φυσικά και σε συμφέρει να βάλεις Student Exlusive.

Link to comment
Share on other sites

Λογω του 6μηνου ο χρονος ομιλιας μου ληγει 30 μαρτιου.Η τελευταια ανανεωση ηταν τον μαιο.Η σιμ δηλ ληγει μαιο.Εχω υπολοιπο 5€.Αν αγορασω πακετο τελος μαρτιου θα το χρησιμοποιησω απριλιο η μπλοκαρει η καρτα λογω μηδενισμου;(30μαρτιου).
Link to comment
Share on other sites

Λογω του 6μηνου ο χρονος ομιλιας μου ληγει 30 μαρτιου.Η τελευταια ανανεωση ηταν τον μαιο.Η σιμ δηλ ληγει μαιο.Εχω υπολοιπο 5€.Αν αγορασω πακετο τελος μαρτιου θα το χρησιμοποιησω απριλιο η μπλοκαρει η καρτα λογω μηδενισμου;(30μαρτιου).

 

Γιατι να το κανεις τελευταια μερα και να ψαχνεσαι?? Καντο στις 29 και εισαι κομπλε.

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να το κανεις τελευταια μερα και να ψαχνεσαι?? Καντο στις 29 και εισαι κομπλε.

 

Αυτο ενοω τελος μαρτιου γυρω στις 25-27.Απλα 30 μηδενιζει,τον απριλιο θα εχω προβλημα;( δεν ανανεωνω θελω να ληξει το νουμερο)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανανεώσεις μετα τις 30 μαρτιου απλα θα δεμευτουν σε πρωτη φαση τα χρηματα και μετα θα εξαφανιστουν

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανανεώσεις μετα τις 30 μαρτιου απλα θα δεμευτουν σε πρωτη φαση τα χρηματα και μετα θα εξαφανιστουν

 

Α,καταλαβα στο 12 μηνο οπως σε ολους χανονται.Ηθελα ναξερα κατα ποσο νομιμο ειναι αυτο..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...