Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεσα σε μια εβδομαδα δεν νομιζω οτι προλαβαινεις να εθιστεις....

Η περσυνη προσφορα της wind με το 1,5gb ναι μας εβαλε να σερφαρουμε συνεχεια απο το κινητο μας.

Καλοδεχουμενη προσφορα και μακαρι να διορθωσουν τις τιμες στο ιντερνετ.

Ενα πακετο 3e 200mb και 5e 500mb θα ηταν τελειο!

 

Εντάξει, ο καθένας έχει τις απόψεις του. Αυτές οι μαρκετιές του στυλ, πάρε 500 mb για 1 εβδομάδα και μετά στα κόβω και σερφάρεις με τα (ασύμφορα) πακέτα που ήδη έχουμε εδώ και μήνες, προσωπικά δε με πείθουν από καμία εταιρία.

Για τη μείωση των τιμών που αναφέρεις ναι, συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα. Αλλά εγώ είμαι ΚαρρτοΠρο εδω και 2 εβδομάδες. Στέλνω στο 1286, κάνω κλήση στο 1252-->4 αλλά δεν μου έχουν πιστώσει τα ΜΒ.

Εσάς τα εμφανίζει στο λογαριασμό σας;

 

εμενα δεν μου ηρθε μυνημα...τιποτα...οπως ειπες και μετα ειναι μονο για καρτοκινητη...στο καρτοπρογραμμα υποθετω κατι πρεπει να πληρωσεις για να εχεις τα 500...

παιδια δηλαδη μισο gb ιντερνετ δωρεαν λιγο ειναι...εμενα προσωπικα με βολευει πολυ;)

ειδικα σε οσους εχουν καλα κινητα;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Eγω απο εσας το εμαθα και πηρα στο 1252 και εχω 500mb.Oυτε καποιο μηνυμα ενημερωσης εχω ουτε ποτε ληγουν μου λεει.Tι συμβαινει;:)
Link to comment
Share on other sites

Eγω απο εσας το εμαθα και πηρα στο 1252 και εχω 500mb.Oυτε καποιο μηνυμα ενημερωσης εχω ουτε ποτε ληγουν μου λεει.Tι συμβαινει;:)

 

εγω δεν εχω τιποτα το 4 δεν πατησες?

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω εφαγαν φλας τα συστηματα και μοιρασαν τα 500mb.Δεν εξηγειτε αλλιως.Δεν θα ειχαμε ενημερωθει για την προσφορα;
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εχω καρτοκινητα απο τα αλλα 2 δικτυα και δεν ξερω τι παιζει εδω!υπαρχει κατι που να εχει χρονο ομιλιας για ολα τα δικτυα?ειχα στην wind αλλα εληξε η προσφορα.αν καποιος γνωριζει!ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εχω καρτοκινητα απο τα αλλα 2 δικτυα και δεν ξερω τι παιζει εδω!υπαρχει κατι που να εχει χρονο ομιλιας για ολα τα δικτυα?ειχα στην wind αλλα εληξε η προσφορα.αν καποιος γνωριζει!ευχαριστω.

 

Tσέκαρε λίγο αυτό στην Vodafone καρτοκινητή...

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1241

80 λεπτά πρς όλους με 7ευρώ

Link to comment
Share on other sites

εμενα μαλλον με ειδαν που κατουρισα στο πηγαδι χθες το βραδυ και ακομα δεν μου εστειλαν αυτα το 500 mb ....
.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μόνο σε ένα CU μου ήρθε το μήνυμα και τα 500ΜΒ.

Σε άλλα 2 Cu, 2 Νέο και 1 VF international δεν ήρθε τίποτα.

Δεν είχα ενεργό πακέτο ιντερνετ σε κανένα από τα VF μου, οπότε "μου ήρθαν κουτί" τα δωρεάν ΜΒ!

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσω 200 ΜΒ μέχρι 22/06/11 θα ανανεωθούν άραγε και τα 500; Είχα βάλει κάρτα 10 ευρώ στο Cu και είχα 120ΜΒ . Τώρα μαζί με τα 500 έχω υπόλοιπο 574 ΜΒ .

Λέω να πάρω άλλα 200 ΜΒ στις 22 , μήπως και ανανεωθεί το υπόλοιπο

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα,ρωτησα και στην wind μου ειπαν δεν υπαρχει,μπορω να ενημερωνομαι δωρεαν για τα email μου;(οπως με την κοσμοτε με το mycosmos).
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι προσφορά μέχρι 30/06

Με 10 ευρώ κάρτα ανανέωσης πέρνεις τα Unlimited και 120 ΜΒ Internet , ή 100 μηνύματα , ανάλογα τί είχες διαλέξει στην παλιά προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα,ρωτησα και στην wind μου ειπαν δεν υπαρχει,μπορω να ενημερωνομαι δωρεαν για τα email μου;(οπως με την κοσμοτε με το mycosmos).

όντως δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην γουίντ στα καρτοκινητα δεν ξέρω στα συμβόλαια. Τώρα μόνο η κοσμοτε θα το έχει, εξάλλου η αντίστοιχη της βοντα καταργητέ στις 1/7. Τι έγινε άλλαξε η προσφορά ; και δίνει ξανά Sms προς όλα τα δίκτυα ή μβ ίντερνετ; και αν μέχρι πότε; καμία ενημέρωση και διαφήμιση δεν εχω δει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έχω καρτοκινιτή ολυμπιακός. Ξέρετε πως γίνεται να το κάνω καρτοκινιτή Vodafone; Δεν θέλω να πάρω στην εξυπηρέτηση να με γδύσουνε. Και έψαξα και άκρη δεν έβγαλα. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω καρτοκινιτή ολυμπιακός. Ξέρετε πως γίνεται να το κάνω καρτοκινιτή Vodafone; Δεν θέλω να πάρω στην εξυπηρέτηση να με γδύσουνε. Και έψαξα και άκρη δεν έβγαλα. Ευχαριστώ.

 

Με μια κλήση στο 1266 . Χωρίς επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι προσφορά μέχρι 30/06

Με 10 ευρώ κάρτα ανανέωσης πέρνεις τα Unlimited και 120 ΜΒ Internet , ή 100 μηνύματα , ανάλογα τί είχες διαλέξει στην παλιά προσφορά.

 

Είναι μέχρι 30/6; Γιατί νομίζω ότι στο ενημερωτικό sms που είχα λάβει έλεγε μέχρι 23/6!

Δεν το βρίσκω τώρα το sms να το επιβεβαιώσω...

 

edit: το βρήκα το sms και οντως λέει για ανανεώσεις ως 23 Ιουνίου. Το είχα λάβει 23 Μαΐου και 11 Ιουνίου. Έχει πάρει παράταση ή είναι επιλεκτική προσφορά;

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Είναι μέχρι 30/6; Γιατί νομίζω ότι στο ενημερωτικό sms που είχα λάβει έλεγε μέχρι 23/6!

Δεν το βρίσκω τώρα το sms να το επιβεβαιώσω...

 

edit: το βρήκα το sms και οντως λέει για ανανεώσεις ως 23 Ιουνίου. Το είχα λάβει 23 Μαΐου και 11 Ιουνίου. Έχει πάρει παράταση ή είναι επιλεκτική προσφορά;

 

Το ίδιο Sms είχα λάβει και εγώ αλλά με 10€ ανανέωση έδινε 60 Sms προς όλα τα δίκτυα μέχρι 23/6 όσο για τα 120μβ που αναφέρεται παραπάνω δεν ξέρω κάτι .. Διότι εγώ είχα διαλέξει τα μυνήματα προς όλα τα δίκτυα για αυτό!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα χτες ανοιξα τη συνδεση με το δικτυο κινητής και εκανα σερφαρισμα με το κιν μου ,με χρεωσε ενα ευρο ολα οκ, πρεπει να κανω κατι για να το απενεργοποιησω η απλα αμα συνδεθεις σου τρωει ενα ευρο μεχρι την αλλη μερα στις 4 το πρωι και τελος απο την επομενη?

 

και για μια μερα ειναι χωρις οριο οσο θες δηλ,και απλα μετα απο καποιο ογκο σου ριχνει την ταχυτητα απο οτι ειχα ακουσει?

μπορει να με διαφωτισει καποιος ?

 

κατι αλλο,για samsung mini που θα βρω τις ρυθμίσεις και για το ιντερνετ και για μμσ κλπ?γιατι στο σιτε της βοντα δεν εχει τη συγκεκριμένη συσκευή.?

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν χρειαζεται να κανεις κατι για απενεργοποιηση.

Οποτε αν δεν μπεις την επομενη μερα απλα δεν σε χρεωνει.

Μετα απο καποιο ογκο δεδομενων, σου χαμηλωνει την ταχυτητα.

Παντως δεν εχει παραπανω χρεωση απο το ενα ευρω.

Παντως εμενα πχ voip δεν περναγε με τιποτα. Δεν ξερω εσας αν περναει.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

thanks!

βοιπ δεν δοκιμασα αλλα εγω εκανα χοτσποτ το κιν και εδινα στο λαπτοπ και επαιζε κανονικα.

καλη φάση!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...