Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να θυμίσω για να μην ξενιόμαστε ότι κάποτε το πακετάκι με τα 60' προς σταθερά (από το cu) είχε νομίζω 0.38 Cents τη μέρα αντί για 0.60 που έχει σήμερα. Και συνεχίζει να μας φαίνεται καλό. :confused:
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο Ευχαριστώ στην vodafone για την διεθνής περιαγωγή και το vodafone passport ακόμα και στα καρτοκινητά της.Ταξίδεξα στην Νέα Υόρκη και πραγματικά με έσωσε!!! Η cosmote εντελώς νεκρή.Μπράβο VODAFONE!!!!;)
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία ερώτηση και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει: Το πακέτο που ήταν προσφορά 5 ευρώ-500MB τελείωσε ή τελειώνει στο τέλος του μήνα?Αν τέλειωσε υπάρχει το 7 ευρώ-200 MB αν ισχύει ακόμα πώς το ενεργοποιώ?
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία ερώτηση και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει: Το πακέτο που ήταν προσφορά 5 ευρώ-500MB τελείωσε ή τελειώνει στο τέλος του μήνα?Αν τέλειωσε υπάρχει το 7 ευρώ-200 MB αν ισχύει ακόμα πώς το ενεργοποιώ?

 

Διάβασε εδώ

http://www.vodafonecu.gr/gr/paketa/paketa-internet/surf-email-200/

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το ξερετε αλλα(τουλαχιστον στο cu) αν δεν εχεις καρτα μπορεις να παρεις την εξυπηρετηση πελατων και τα 0.25 στα χρεωνει στην επομενη ανανεωση.(ολα με ενημερωση σου πριν χρεωθεις).Πολυ μπροστα η vodafone.
Link to comment
Share on other sites

Ποσα vodafone καρτοκινητα επιτρεπεται να εχει καποιος στο ονομα του?

 

Δεν υπάρχει όριο, προς το παρών.

 

Δεν ξερω αν το ξερετε αλλα(τουλαχιστον στο cu) αν δεν εχεις καρτα μπορεις να παρεις την εξυπηρετηση πελατων και τα 0.25 στα χρεωνει στην επομενη ανανεωση.(ολα με ενημερωση σου πριν χρεωθεις).Πολυ μπροστα η vodafone.

 

Πολύ μπροστά που χρεώνει την εξυπηρέτηση πελατών;

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Πολύ μπροστά που χρεώνει την εξυπηρέτηση πελατών;

 

Παλι καλα γιατι εχει χρεωση ανα κληση οση ωρα και να μιλησεις,στη Q τι να πουμε που εχει χρονοχρεωση(0,0044/sec) ???

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει όριο, προς το παρών.

 

 

 

Πολύ μπροστά που χρεώνει την εξυπηρέτηση πελατών;

 

Γιαυτο και παιρνω παντα στο 13840 και με πασαρουν χωρις να χρεωθω..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα έχουμε πει πολλές φορές. Σταθερό τηλέφωνο εξυπηρέτησης πελατών vodafone: 210-6702000
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται βρε συ! Όπως λέει κι ο zerokill τηλέφωνο στο 13840! Αν αρνηθούν να εξυπηρετήσουν, καλέστε ξανά αμέσως ή πιο μετά, μπας και πέσετε σε άλλον υπάλληλο που θα σας εξυπηρετήσει. Σιγά να μη χρεωνόμαστε για βλακείες των εταιριών κινητης...
Link to comment
Share on other sites

Εχουν γνωριζετε κανενα προβλημα τα cu? προσπαθω να δω το υπολοιπο στην πιστωτικη μου και οταν δινω αριθμο καρτας μου λεει πως δε με καταλαβαινει, ενω οταν το παταω απο whats up το δεχετε μια χαρα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,έβαλα πριν από λίγο την κάρτα μου(cu) στο στικάκι της Vodafone για να χρησιμοποιήσω το surf and mail στον υπολογιστή κ δε λειτουργεί . Τους πήρα τηλ και λένε ότι δεν υποστηρίζετε. Δε θέλανε να μου πουν τις ρυθμίσεις ή το κλειδώσανε; Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

το θεωρώ απίθανο να μη λειτουργεί. το δίκτυο δεν καταλαβαίνει αν εσύ συνδέεσαι με κινητό η με υπολογιστή.

αν κάνω λάθος διορθώστε με.

κάτι παίζει με τις ρυθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,έβαλα πριν από λίγο την κάρτα μου(cu) στο στικάκι της Vodafone για να χρησιμοποιήσω το surf and mail στον υπολογιστή κ δε λειτουργεί . Τους πήρα τηλ και λένε ότι δεν υποστηρίζετε. Δε θέλανε να μου πουν τις ρυθμίσεις ή το κλειδώσανε; Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;

 

Βεβαίως είναι πολύ απλό .

Πρώτον θα το ρυθμίσεις σε συμβόλαιο και όχι σε καρτοκινητό ( Και ας είναι καρτοκινητό )

στην συνέχεια θα φτιάξεις ένα καινούριο λογαριασμό , Που θα τον Ονομάσεις όπως θέλεις

Π.χ Vodafone 1 ή VOIDA όπως στην φωτογραφία

Σε αυτόν τον λογαριασμό θα βάλεις το παρακάτω ΑPN

webkarta.vodafone.gr

Αυτά αρκούν

Δες και το επισυναπτόμενο αρχείο

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως είναι πολύ απλό .

Πρώτον θα το ρυθμίσεις σε συμβόλαιο και όχι σε καρτοκινητό ( Και ας είναι καρτοκινητό )

στην συνέχεια θα φτιάξεις ένα καινούριο λογαριασμό , Που θα τον Ονομάσεις όπως θέλεις

Π.χ Vodafone 1 ή VOIDA όπως στην φωτογραφία

Σε αυτόν τον λογαριασμό θα βάλεις το παρακάτω ΑPN

webkarta.vodafone.gr

Αυτά αρκούν

Δες και το επισυναπτόμενο αρχείο

 

Σ' ευχαριστώ πολύ! Με γλίτωσες από έξοδα για αγορά προγράμματος mobile broadband!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα στην αγορα πιο πακετο με modem usb ειναι φτηνο και ξεκλειδωτο για να παιζει κ στις 3 εταιριες ευκολα και καλα?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει η αντικατάσταση της sim;Παλιά νομίζω κάπου 17.50 ευρώ;

 

18.05€ σύμφωνα με τον τιμοκατάλογο τους

τιμοκατάλογος

Link to comment
Share on other sites

Τωρα στην αγορα πιο πακετο με modem usb ειναι φτηνο και ξεκλειδωτο για να παιζει κ στις 3 εταιριες ευκολα και καλα?

Αυτό θα ενδιέφερε κ' εμένα επειδή ψάχνω να αγοράσω κάποιο πακέτο...

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για οποιον ξερει.

Ψαχνω καρτοκινητο για κλησεις προς Βελγιο,κατα προτιμηση της Vodafone.Αν δεν βλεπω κατι λαθος,το μοναδικο καρτοκινητο της Vodafone που δινει κλησεις για Βελγιο με 0,26/λεπτο ειναι το carrefur.Ολα τα αλλα,ειναι στα 0,90/λεπτο,ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για οποιον ξερει.

Ψαχνω καρτοκινητο για κλησεις προς Βελγιο,κατα προτιμηση της Vodafone.Αν δεν βλεπω κατι λαθος,το μοναδικο καρτοκινητο της Vodafone που δινει κλησεις για Βελγιο με 0,26/λεπτο ειναι το carrefur.Ολα τα αλλα,ειναι στα 0,90/λεπτο,ετσι?

Για Βέλγιο μπορείς να χρησιμοποιήσεις

α) Vodafone Carrefour 0,258 χρέωση ανά δευτερόλεπτο , Νομίζω η καλύτερη επιλογή .

β) WIND AB 0,258

γ) Frog 0,44 αν υπολογίσεις τον διπλασιασμό πάμε στα 0,22 ( αλλά έχει χρέωση ανα 30 δευτερόλεπτα)

δ) WIND card to all 0,4651 λόγω του διπλασιασμού 0,2325 , ελάχιστη χρέωση 30 δευτερόλεπτα μετά ανά δευτερόλεπτο

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Α. Και δεύτερη φορά έκανα λάθος και μου έφαγε 1€ το "ιντερνετ όλη μέρα": είχε τελειώσει το πακέτο με τα 100ΜΒ bonus στο CU και ώσπου να βάλω το δωρεάν “Ch@t ME OLOUS” πάλι κάτι κλίκαρα και μου το 'φαγε το ευρουλάκι. :(

Εντάξει, αυτή τη φορά βασικά εγώ φταίω :O, πάντα απρόσεχτη...

 

Β. Από 20 Απριλίου και ώρα 01:16 έχω βάλει στο CU δωρεάν "chat με όλους" 30ΜΒτην εβδομάδα -μέχρι 1/5.

Εδώ είναι οι όροι.

1) Υποθέτω ότι θα ανανεωθεί αυτόματα και δωρεάν στις 27 Απριλίου και ώρα 01:16;

2) Και θα ισχύει μετά μέχρι 4 Μαϊου και ώρα 01:15;

3) Άρα αν ενεργοποιήσω (σε άλλο καρτοκινητό Vodafone) ένα δωρεάν πακέτο την 1η Μαϊου, θα ισχύει μέχρι 8 Μαϊου κανονικά και δωρεάν.

3) Και άρα θα πρέπει απλώς να στείλω “CHATOFF” στo 19109 μετά την τελευταία δωρεάν ενεργοποίηση ώστε να μην ανανεωθεί πάλι μετά τις 2/5 και μου φάει το ευρώ.

Σωστά τα λέω;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...