Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς αν έχεις τις καλές τιμές στο International δεν έχεις τα Unlimited....
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αν έχεις τις καλές τιμές στο International δεν έχεις τα Unlimited....

 

βασιλη δινεις σε παρακαλω ενα λινκ για το talk and save? πρωτη φορα το ακουω. ντροπη μου:X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στον τιμοκατάλογο του νέου καρτοκινητού . Είναι παλιό πακέτο ενεργοποιήτε με κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών . Παλιά που το είχα στα 3 λεπτά το έκλεινα και ξανακαλούσα. Πάντως είναι στον τιμοκατάλογο
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στον τιμοκατάλογο του νέου καρτοκινητού . Είναι παλιό πακέτο ενεργοποιήτε με κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών . Παλιά που το είχα στα 3 λεπτά το έκλεινα και ξανακαλούσα. Πάντως είναι στον τιμοκατάλογο

 

θα το ψαξω και θα αναφερω εντυπωσεις. σε ευχαριστω

συμφερει 1000000% το talk and save. 3 λεπτα με 0,40 αλλιως 3 λεπτα με 1.11 . δεν το συζηταω

Edited by pexths
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπ'οτι ξερω το talk&save δεν ειναι διαθεσιμο πλεον.και ας το γραφει το site.μακαρι ναμε λαθος.

 

ας μας πει καποιος που ξερει σιγουρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ας μας πει καποιος που ξερει σιγουρα

 

όχι δεν ισχύει ρώτησα στο 13830 και μου είπανε ότι έχει καταργηθεί. Έλεος και πότε το κατάργησαν ανακοίνωση δεν έβγαλαν;. Λοιπόν εγώ πιστεύω ότι η άμα βγάλει προσφορά η κοσμοτε θα αλλάξει η το νέο μπόνους με κάθε κάρτα ανανέωσης για να δούμε......

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν ισχύει ρώτησα στο 13830 και μου είπανε ότι έχει καταργηθεί. Έλεος και πότε το κατάργησαν ανακοίνωση δεν έβγαλαν;. Λοιπόν εγώ πιστεύω ότι η άμα βγάλει προσφορά η κοσμοτε θα αλλάξει η το νέο μπόνους με κάθε κάρτα ανανέωσης για να δούμε......

 

συμφερε πολυ για να μην το καταργησουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στον εν λόγω πίνακα ανακοινώσεων της Vodafone τα πακέτα που διαφημίζει είναι οι νέες προσφορές και υπηρεσίες για το 2011?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ναι το bonus all το καθιερωσε πλεον.. 2 ωρες με 10€ ανανεωση!!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Στον εν λόγω πίνακα ανακοινώσεων της Vodafone τα πακέτα που διαφημίζει είναι οι νέες προσφορές και υπηρεσίες για το 2011?

 

OXI αφου πανω απο τον συγκεκριμενο πικανα αναφερει χαρακτηριστικα τα εξης: "Από τις 3 Φεβρουαρίου 2011 τα παρακάτω πακέτα χρόνου ομιλίας, γραπτών μηνυμάτων και MMS του Καρτοκινητού Vodafone δεν θα είναι εμπορικά διαθέσιμα για νέες εγγραφές υφιστάμενων ή νέων συνδρομητών. Οι χρήστες των παρακάτω πακέτων θα μεταφερθούν αυτόματα στο πρόγραμμα του Καρτοκινητού Vodafone: “Bonus all” μέχρι τις 20 Φεβρουαρίου.

Link to comment
Share on other sites

συμφερε πολυ για να μην το καταργησουν

 

Το talk&save το εχω ενεργοποιημενο απο τα τελη του 2003!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

OXI Οι χρήστες των παρακάτω πακέτων θα μεταφερθούν αυτόματα στο πρόγραμμα του Καρτοκινητού Vodafone: “Bonus all” μέχρι τις 20 Φεβρουαρίου.

αυτο το Bonus al δεν εχω καταλαβει τι ειναι.

Το talk&save το εχω ενεργοποιημενο απο τα τελη του 2003!!!

 

ειναι τοσο παλιο προγραμμα?απορω πως δεν το ειχα ακουσει ποτε τοσα χρονια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο το Bonus al δεν εχω καταλαβει τι ειναι.

 

 

2 ωρες προς ολα τα δικτυα με καθε ανανεωση απο 10€.. (υπηρχε, απλα πλεον ειναι σαν υπηρεσια πακετου {δηλαδη δεν ληγει} και οχι σαν προσφορα!)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

2 ωρες προς ολα τα δικτυα με καθε ανανεωση απο 10€.. (υπηρχε, απλα πλεον ειναι σαν υπηρεσια πακετου {δηλαδη δεν ληγει} και οχι σαν προσφορα!)

 

σε σμπρωχνουν δηλαδη προς την ανανεωση. βεβαια οι 2 ωρες ειναι μεγαλο δελεαρ. αναρωτιεμαι αν θα ξαναπουληθει ποτε καρτα των 20 και 30 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω που σε ωθουν αλλα αξιζει απο το να κανεις συμολαιο....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω που σε ωθουν αλλα αξιζει απο το να κανεις συμολαιο....

 

χωρις δευτερη κουβεντα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής αυτό που έχω καταλάβει με τα καρτοκινητά της Vodafone, είναι ότι συμφέρει περισσότερο το Νέο Καρτοκινητό Vodafone παρά το CU...

*με μόνο μειονέκτημα ότι για να εκμεταλλευτείς τα πακέτα που προσφέρει στο Νέο Καρτοκινητό, να θυσιάσεις το Unlimited..

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής αυτό που έχω καταλάβει με τα καρτοκινητά της Vodafone, είναι ότι συμφέρει περισσότερο το Νέο Καρτοκινητό Vodafone παρά το CU...

*με μόνο μειονέκτημα ότι για να εκμεταλλευτείς τα πακέτα που προσφέρει στο Νέο Καρτοκινητό, να θυσιάσεις το Unlimited..

 

ακριβως. το cu ειναι η νεανικη καρτοκινητη η οποια συνηθως δεν προσφερει μεγαλα εσοδα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε σμπρωχνουν δηλαδη προς την ανανεωση. βεβαια οι 2 ωρες ειναι μεγαλο δελεαρ. αναρωτιεμαι αν θα ξαναπουληθει ποτε καρτα των 20 και 30 ευρω

 

ελαχιστη χρεωση 3 λεπτα..

Link to comment
Share on other sites

ελαχιστη χρεωση 3 λεπτα..

 

μειονεκτημα μεν, αλλα επηρεαζει λιγο την πολυ καλη προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oι δυο ωρες δεν ισχυουν μεχρι 31/3;οχι για παντα.

 

σωστά η προσφορά με τις 2 ώρες ισχύει μέχρι 31 μαρτίου. Δεν ισχύει για πάντα.

 

συμφερε πολυ για να μην το καταργησουν

 

από ότι ξανά ρώτησα στο 13830 μου είπανε ότι το πρόγραμμα ισχύει να υπάρχει για όλους τους συνδρομητές που τον είχανε ενεργοποιήσει για αυτό υπάρχει και στον τιμοκατάλογο και επίσης δεν μπορούνε νέοι συνδρομητές να το ενεργοποιήσουν.

 

Το talk&save το εχω ενεργοποιημενο απο τα τελη του 2003!!!

 

εσυ που το έχεις ήδη ενεργοποίημένο , μπορείς να ενεργοποιήσεις κανονικά το unlimited και το σούπερ πακέτο; ή όχι . Υπάρχει κάποια ασυμβατότητα;.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μειονεκτημα μεν, αλλα επηρεαζει λιγο την πολυ καλη προσφορα

 

δε διαφωνω.. Και η κοσμοτε δινει το ιδιο, αλλά με ημερομηνια ληξης

Link to comment
Share on other sites

Μή ξεχνάμε οτι αυτά τα 3 λεπτά ελάχιστης χρέωσης, τα 120 λεπτά τα κάνουν ουσιαστικά μάξιμουμ 40 κλήσεις το μήνα (120/3=40).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...