Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα!!

εβαλα μια καρτα cu σε ενα galaxy tab

για να εχω internet.

ενεργοποιησα τα 100mb δωρο και σκεφτομαι να βαλω

και το πακετο surf & email 200 με 7Ε,

μπορω να σερφαρω γενικα ε??δεν εχω καποιο περιορισμο.

ευχαριστω!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εβαλα μια καρτα cu σε ενα galaxy tab

για να εχω internet.

ενεργοποιησα τα 100mb δωρο, μπορω να σερφαρω γενικα ε??δεν εχω καποιο περιορισμο.

 

το ίδιο έκανα και εγω και δεν συναντησα κάποιον περιορισμό σε κάτι κατα την πλοήγηση. Απλά τα 100 mb τελειωνουν γρήγορα .... :O

.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!

δεν μου εστειλαν ακομα sms για τα 100mb

αλλα θελω να δω ποσο θα κρατησουνε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συνηθως απο την ωρα που θα βαλεις την καρτα τα 100ΜΒ σου ερχονται σε 10 λεπτακια ... οσο για το ΤΑΒ δεν νομιζω να σου φτασουν ουτε μια βδομαδα τα 200...

εδω δεν φτανουν για iphone .. με λογικη χρηση .

Η προσφορα ισχυει μεχρι 31/1 μεχρι τοτε βλεπουμε αν δεν βγει κατι αλλο αναγκαστικα παμε στα πακετα surf & mail

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις μηνυμάτων εκεί που λέει κέντρο εξυπηρέτησης, ποιον αριθμό βάζουμε;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις μηνυμάτων εκεί που λέει κέντρο εξυπηρέτησης, ποιον αριθμό βάζουμε;

 

το μόνο που ξέρω είναι τον αριθμό του κέντρου μυνήματων που είναι ο +306942190000.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έψαχνα.Thanks.

Μόλις έκανα ανανέωση και ψάχνω ένα καλό πακέτο για internet. Ποιό να επιλέξω και πόσα mb μπορώ να έχω;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έψαχνα.Thanks.

Μόλις έκανα ανανέωση και ψάχνω ένα καλό πακέτο για internet. Ποιό να επιλέξω και πόσα mb μπορώ να έχω;

 

Στην καρτοκινητη προς το παρων εχεις 2 επιλογες απο πακετα ιντερνετ ... ειναι το surf & mail 60 και το 200 με 60ΜΒ (3 ΕΥΡΩ/μηνα) και τα 200 με 7 ευρω τον μηνα... για πληροφοριες ενεργοποιηση κτλ κτλ δες εδω --> http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10035

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγα τα mb ή εγώ είμαι τόσο απαιτητικός;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλο αλλα πολλα τα 30 ευρω τον μηνα.

 

Καλο?

Γιατι?

Μετα απο τα δωρεαν mb σερνετε.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλο αλλα πολλα τα 30 ευρω τον μηνα.

 

εγω νομιζα για καποιες μερες...εχεις δικιο για ενα μηνα ειναι πολλα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγα τα mb ή εγώ είμαι τόσο απαιτητικός;

 

Εμένα πάντως για surfing μόνο και για τα push notifications μου αρκούν και τα 60ΜΒ τον μήνα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά για έναν χρήστη που μπαίνει 1 ώρα την ημέρα από το κινητό του στο internet, τα 60mb δεν είναι ικανοποιητικά.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά για έναν χρήστη που μπαίνει 1 ώρα την ημέρα από το κινητό του στο internet, τα 60mb δεν είναι ικανοποιητικά.

 

οχι απλα δεν ειναι ικανοποιητικα, ειναι αστεια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά για έναν χρήστη που μπαίνει 1 ώρα την ημέρα από το κινητό του στο internet, τα 60mb δεν είναι ικανοποιητικά.

 

Για τα πολυ βασικα .. πχ .. στελνω 2-3 φωτο σε καποιον με email διαβαζω και κανα νεο... ειδηση αθλητικα .. κλτ κλτ καθημερινα με smartphone τα 100 ΜΒ ειναι λιγα.... τωρα αν κανεις και τιποτα εκτεταμενη χρηση facebook και γενικα στελνεις αρκετες φωτογραφιες κτλ κλτ .. αστο φευγεις πολυ !!! . Επισης αποφευγεις να κατεβαζεις εφαρμογες .. για smartphones .. θα στα φανε ολα στο λεπτο!!

γενικα τα 60 ΜΒ εγω τα βρισκω ..οχι λιγα.. απλα για μονο ωρα αναγκης να βρεθω στον θεο καπου και να πρεπει να διαβασω κατι.Για συσκευες αλλες εκτος απο spartphones οκ πιστευω οτι φτανουν

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά για έναν χρήστη που μπαίνει 1 ώρα την ημέρα από το κινητό του στο internet, τα 60mb δεν είναι ικανοποιητικά.

 

αμα θες να μπαινεις facebook να μπαινεις απο το μηδενικο να κερδιζεις λεφτα...το χρησημοποιω και μολις δω εναν συνδεσμο που θελω να δω πολυ χρεωνομαι μονο 1 ευρω με το 1 ευρω την ημερα...ξερει κανεις ποσα mb ειναι το οριο???ετσι θα κερδισεις και λεφτα...τωρα αν θες σε αλλες ιστοσελιδες το 1 ευρω την ημερα δεν σου κανει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Περιορίζω την χρήση του mobile internet μέχρι να βγεί καλύτερη προσφορά.

Πάντως πρέπει να καταλάβουν οι εταιρίες πως τα smartphone τα πήραμε όχι για να στέλνουμε μηνύματα και να κάνουμε κλήσεις, αλλά για χρήση ιντερνετ.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε πολλές περιπτώσεις, καλό είναι να τσεκάρετε και για κανένα wifi γύρω σας για να μην τρώτε τζάμπα τα mb σας. Υπάρχουν πολλά ξεκλείδωτα wifi γύρω μας.
Link to comment
Share on other sites

αμα θες να μπαινεις facebook να μπαινεις απο το μηδενικο να κερδιζεις λεφτα...το χρησημοποιω και μολις δω εναν συνδεσμο που θελω να δω πολυ χρεωνομαι μονο 1 ευρω με το 1 ευρω την ημερα...ξερει κανεις ποσα mb ειναι το οριο???ετσι θα κερδισεις και λεφτα...τωρα αν θες σε αλλες ιστοσελιδες το 1 ευρω την ημερα δεν σου κανει

 

10mb είναι το ημερήσιο όριο για το ίντερνετ όλη μέρα. Μόλις τα υπερβείσ δεν σε χρεώνει κάτι αλλά πέφτει η ταχύτητα πλοήγησης.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Περιορίζω την χρήση του mobile internet μέχρι να βγεί καλύτερη προσφορά.

Πάντως πρέπει να καταλάβουν οι εταιρίες πως τα smartphone τα πήραμε όχι για να στέλνουμε μηνύματα και να κάνουμε κλήσεις, αλλά για χρήση ιντερνετ.

 

Σιγα μην το καταλαβουν και μετα θελουν να προωθησουν τα smartphones.. αλλα χωρις προγραμματα ιντερνετ... παρτε το αλλα μπαινετε με wifi .γιατι τα ΜΒ κοστιζουν ακριβα..

Link to comment
Share on other sites

Πού καλούμε για να μάθουμε το υπόλοιπο των ΜΒ από το bonus του cu?

 

1252 επιλογή 4. Η στέλνεις κενό Sms στο 1286.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...