Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή βδομάδα!!Στο καρτοκινητο Vodafone με 10€ έχω 300 λεπτά σωστά;;Το Bonus talk2vodafone η το bonus surf με 10€ ανανέωση ισχύει μόνο στο Cu η το δίνει και στο καρτοκινητο μαζί με τα 300'??
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα!!Στο καρτοκινητο Vodafone με 10€ έχω 300 λεπτά σωστά;;Το Bonus talk2vodafone η το bonus surf με 10€ ανανέωση ισχύει μόνο στο Cu η το δίνει και στο καρτοκινητο μαζί με τα 300'??

 

ναι όσο προλαβαίνεις να γραφτείς στα 300 μέχρι τις 17 του μήνα τα έχεις. Τα άλλα που ρωτάς είναι στο cu.

Πάντως, για τα άλλα 2 καρτοκινητά που εχεις ρωτήσει ανάμεσα σε ΕΛΤΑ και φρογκ θα πρότεινα φρογκ... Η ΕΛΤΑ μόνο για παππούδες είναι με τα πακέτα που δ ε ν εχει! :p

Link to comment
Share on other sites

ναι όσο προλαβαίνεις να γραφτείς στα 300 μέχρι τις 17 του μήνα τα έχεις. Τα άλλα που ρωτάς είναι στο cu.

Πάντως, για τα άλλα 2 καρτοκινητά που εχεις ρωτήσει ανάμεσα σε ΕΛΤΑ και φρογκ θα πρότεινα φρογκ... Η ΕΛΤΑ μόνο για παππούδες είναι με τα πακέτα που δ ε ν εχει! :p

 

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε!!Όχι για frog δεν έχω ρωτήσει κάτι,απλά για ΕΛΤΑ και τα 300 λεπτά είχα μια απορία!!

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε!!Όχι για frog δεν έχω ρωτήσει κάτι,απλά για ΕΛΤΑ και τα 300 λεπτά είχα μια απορία!!

ναι δίκιο έχεις. αλλά εχω έναν τόσο τρομερό πονοκέφαλο αυτή τη στιγμή που δεν ξέρω γιατί,νόμιζα ότι το έγραψες! :lol: είδα γενικώς που ψαχνόσουν και σε άλλα τοπικ και μπερδεύτηκα ότι ψάχνεις κάπου να προλάβεις τα 300 γενικώς!

Link to comment
Share on other sites

ναι δίκιο έχεις. αλλά εχω έναν τόσο τρομερό πονοκέφαλο αυτή τη στιγμή που δεν ξέρω γιατί,νόμιζα ότι το έγραψες! :lol: είδα γενικώς που ψαχνόσουν και σε άλλα τοπικ και μπερδεύτηκα ότι ψάχνεις κάπου να προλάβεις τα 300 γενικώς!

 

Χαχαχα δεν πειράζει...σ ευχαριστώ φίλε,εξάλλου ούτε 100' δεν χαλάω προς όλους τώρα που ξαναπήρα το whats up!!περαστικά :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά καρτοκινητά της,

μπορούμε να πάρουμε απευθείας microSIM;

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

στο απλο καρτοκινητο τελειως αλλα με μια κληση το αλλαζεις επι τοπου σε αυτο της επιλογης σου. επισης η καρτα ειναι με χρεωση αν δεν κανω λαθος, 5€.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μπερδεύτηκα και ο υπάλληλος στο κατάστημα με μπέρδεψε πιο πολύ,μπορείτε να με βοηθήσετε;;Από τις 17/5 τέλος τα 300' δώρο με 10€ για τους καινούργιους σωστά;;Υπάρχει όμως πακέτο με 200' με 5€.Μπορείτε να μου πείτε με αυτό το πακέτο των 200' τι δεν δικαιούμαι;;πχ νομίζω δεν μπορώ να βάλω πακέτο προς Vodafone...επίσης τα 150' προς σταθερά καταργούνται για όλους η για τους νέους;;;Έχω μπερδευτεί οχι τόσο με την ανακοίνωση,αλλά με τον υπάλληλο που μου είπε(ανάμεσα σε πολλά) ότι μπορώ να παίρνω τα 300' δώρο και με τα 10€ να βάζω 2 πακέτα των 200',ενώ η ανακοίνωση λέει καθαρά ότι δεν γίνεται... :/
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μπερδεύτηκα και ο υπάλληλος στο κατάστημα με μπέρδεψε πιο πολύ,μπορείτε να με βοηθήσετε;;Από τις 17/5 τέλος τα 300' δώρο με 10€ για τους καινούργιους σωστά;;Υπάρχει όμως πακέτο με 200' με 5€.Μπορείτε να μου πείτε με αυτό το πακέτο των 200' τι δεν δικαιούμαι;;πχ νομίζω δεν μπορώ να βάλω πακέτο προς Vodafone...επίσης τα 150' προς σταθερά καταργούνται για όλους η για τους νέους;;;Έχω μπερδευτεί οχι τόσο με την ανακοίνωση,αλλά με τον υπάλληλο που μου είπε(ανάμεσα σε πολλά) ότι μπορώ να παίρνω τα 300' δώρο και με τα 10€ να βάζω 2 πακέτα των 200',ενώ η ανακοίνωση λέει καθαρά ότι δεν γίνεται... :/

 

ναι τέλος για τους νέους τα 300.

Δεν θυμάμαι αυτό για το βόνταφον πακέτο, αλλά νομίζω πως ναι.

τα 150 προς σταθερά σίγουρα καταργούνται για τους νέους. Και μένα με είχε μπερδέψει η ανακοίνωση σε αυτό το σημείο, αλλά νομίζω πως μάλλον εννοεί ότι για τους παλιούς θα διατηρηθεί.

Ναι δεν γίνεται να βάζεις 200 λεπτά όταν έχεις τα 300. Αν έχεις τα 300 μετά με 7 ευρώ θα παίρνεις 80. Επίσης υπάρχει και το 1 λεπτό το λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

Αρα ότι και να επιλέξω(είτε ως παλιός είτε ως νέος),για Vodafone δεν θα έχω πακέτο και αναγκαστικά θα χρησιμοποιώ τα λεπτά προς όλους εκτός από 2 αριθμούς με το 0,01€/το λεπτό...
Link to comment
Share on other sites

Θα θυμίσει κάποιος τι αριθμό παίρνουμε για να προλάβουμε την προσφορά των 300' λεπτών προς όλους με την ανανέωση άνω των 10€?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Θα θυμίσει κάποιος τι αριθμό παίρνουμε για να προλάβουμε την προσφορά των 300' λεπτών προς όλους με την ανανέωση άνω των 10€?

 

1286 είναι το τηλ

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να βάλω κάρτα ανανέωσης στον αριθμό της αδερφής μου που είναι στο εξωτερικό εκτός απο κατάστημα vodafone και internet; Μπορώ απο τον δικό μου αριθμό vodafone να της βάλω την κάρτα ;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβα σωστά, αν είσαι στην Ελλάδα και θέλεις να βάλεις κάρτα σε κάποιον άλλο, παίρνεις από κινητό Vodafone στο 1254 ή από άλλο κινητό/σταθερό στο 69 444 0 1254.

 

Αν είσαι στο εξωτερικό και έχεις πάνω σου κάρτα Vodafone και θέλεις να ανανεώσεις το δικό σου κινητό παίρνεις στο 1253.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβα σωστά, αν είσαι στην Ελλάδα και θέλεις να βάλεις κάρτα σε κάποιον άλλο, παίρνεις από κινητό Vodafone στο 1254 ή από άλλο κινητό/σταθερό στο 69 444 0 1254.

 

Αν είσαι στο εξωτερικό και έχεις πάνω σου κάρτα Vodafone και θέλεις να ανανεώσεις το δικό σου κινητό παίρνεις στο 1253.

Σε ευχαριστώ πολυ ! Ελλάδα είμαι εγω και θέλω να βάλω κάρτα στην αδερφή μου που είναι εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα είμαι εγω και θέλω να βάλω κάρτα στην αδερφή μου που είναι εξωτερικό.

Καλείς 1254.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω ποιος είναι ο αριθμός που στέλνεις μήνυμα για να δεις σε ποιο δίκτυο ανήκει ο αριθμός...
στελνεις το τηλ που θες να μαθεις στο 1292 ετσι ειναι στα συμβολαια τουλαχιστον :)
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς , για να βλέπεις ημερομηνία λήξης , μπορείς μόνο μέσω του myaccount ή μέσω myvodafone app

 

μεγάλη χαζομάρα πάντως να μην μας λέει πότε λήγουν... δηλαδή αποσκοπούν ντε και καλά να μας "φακελώσουν" με το παραπάνω μέσω αυτών των εφαρμογών... αλλά κατά τα άλλα μια χαρά!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω ποιος είναι ο αριθμός που στέλνεις μήνυμα για να δεις σε ποιο δίκτυο ανήκει ο αριθμός...

 

Για το CU που ξέρω, στο 1286 για να δεις αν είναι Vodafone, στο 1253 για να δεις αν είναι CU.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε το βρήκα πουθενά στο σάιτ τα φοιτητικά cu exclusive 5 η 7 μέχρι πόσες φορές μπορούν να ενεργοποιηθούν σε ένα μήνα; Δύο ή τέσσερις; Γιατί στις λεπτομέρειες δε λέει τίποτα αλλά δε μπορεί να ναι απεριόριστες ενεργοποιήσεις φαντάζομαι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Για το CU που ξέρω, στο 1286 για να δεις αν είναι Vodafone, στο 1253 για να δεις αν είναι CU.

 

Είναι μόνο για το δίκτυο τους ε; αν βάλεις αριθμό που ανήκει πχ Cosmote, δεν στο βγάζει;;

Link to comment
Share on other sites

Σε ενημερώνει ότι δεν είναι συνδρομητής vodafone.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Είναι μόνο για το δίκτυο τους ε; αν βάλεις αριθμό που ανήκει πχ Cosmote, δεν στο βγάζει;;

 

εαν στείλεις τον αριθμό στο 1292θα σού πει σε πιο δίκτυο ανήκει

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...