Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ στο φοιτητικό έχω 1700 λεπτά προς όλους και 800 ΜΒ μαζεμένα

Προσοχή : μόνο το ίδιο πακέτο ανανεώνεται

Αν αγοράσεις το πακέτο των 7 ευρω τα παλιά υπόλοιπα θα λήξουν

Άρα σε 5 μήνες μόνο 1GB μαζεύεις.

Link to comment
Share on other sites

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

 

Ζήτησα μέσο viber να μου την ενεργοποιησουν! Θέλει μια εργάσιμη μου είπε! Για να δούμε!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ανανεωσα το xclusive 7 πριν μου λήξει το προηγούμενο κα τωρα μου εχει προσθέσει mb και μηνύματα που είχα. Αυτα θα τα έχω μέχρι να τελειώσει το καινούργιο πακέτο που έβαλα??

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα μέσο viber να μου την ενεργοποιησουν! Θέλει μια εργάσιμη μου είπε! Για να δούμε!

 

Μέσω viber?

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ενεργοποιηθεικε η υπηρεσια φραφης κλησεων απο αριθμους με αποκρυψη! Ειναι πολυ χαρακτηριστικη η φωνη της υπηρεσιας: ''ο συνδρομητης που καλεσατε εχει επιλεξει να μην δεχεται κλησεις απο αριθμους με αποκρυψη, για να επικοινωνησετε μαζι του παρακαλουμε απενεργοποιηστε την αποκρυψη αριθμου και καλεστε ξανα''
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ενεργοποιηθεικε η υπηρεσια φραφης κλησεων απο αριθμους με αποκρυψη! Ειναι πολυ χαρακτηριστικη η φωνη της υπηρεσιας: ''ο συνδρομητης που καλεσατε εχει επιλεξει να μην δεχεται κλησεις απο αριθμους με αποκρυψη, για να επικοινωνησετε μαζι του παρακαλουμε απενεργοποιηστε την αποκρυψη αριθμου και καλεστε ξανα''

 

πολύ ωραίο ! Το ίδιο ακουγεται και στην wind δεν ξερω στην κοσμοτε τι παίζει.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Κορυφη υπηρεσια ... οι εταιριες "εισπραξεων" θα σπασουν τα νευρα τους.. οσες τελος παντων εξακολουθουν να παιρνουν με αποκρυψη τον κοσμο...
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι η φραφης;

 

Φραγής ήθελε να γράψει... :)

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε κάπως να ενεργοποιήσουμε αυτόματη ενεργοποίηση κάποιου πακέτου ώστε να γίνεται μια φορά τον μήνα και να προστίθονται τα λεπτά από το προηγούμενο μήνα;
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται αυτο... Χωρις να γνωριζω αν υπαρχουν πακετα που να υποστηριζουν αυτοματη ανανεωση σιγουρα, οπου υπαρχει αυτο η ανανεωση γινεται αμεσως μετα τη ληξη του προηγουμενου πακετου, δηλαδη τα λεπτα δεν προστιθενται. Οποτε μαλλον θα πρεπει να χρησιμοποιεις το ημερολογιο του κινητου σου και τις αντιστοιχες λειτουργιες του για να θυμασαι να βαζεις νεο πακετο εγκαιρως απο μονος σου.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Τα μόνα πακέτα που ανανεόνονται αυτόματα είναι τα τρία πακέτα Internet . Σε κανένα από αυτό δεν προστίθετε τίποτα , Μόνο με χειροκίνητη ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος πάντως είχε ενεργοποιήσει κατά λάθος ένα πακέτο που ανανεωνοταν αυτόματα το οποίο έκανε 7 ευρώ (δεν θυμάμαι ποιο ήταν) και είχε φτάσει 4000+ λεπτά προς vodafone ή cu. Επειδή δεν μπορούσαμε να το απενεργοποίησουμε πήραμε στη Vodafone και το έκαναν αυτοί. Όταν έληξε χάθηκαν και τα λεπτά.

Γι'αυτό ρώτησα. Με ενδιαφέρει αν γινόταν για το Vodafone 300.

 

Edit:Είδα τώρα από την εφαρμογή ότι λέει σε κάποια αυτόματη ανανέωση. Ο φίλος μου πρέπει να είχε το CU combo 600.

Edited by Devil_7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μένω στο εξωτερικό και δεν ξέρω τι γίνεται θα ήθελα να ρωτήσω τι παίζεται αυτή την εποχή στις CU.

Τον περασμένο Νοέμβριο που ημουν Ελλάδα, με κάθε ανανέωση 10 ευρώ, μου έδινε δωρεάν 250ΜΒ αν θυμάμαι καλά συν κάποια λεπτά ομιλίας.

Τι ισχύει τώρα?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μένω στο εξωτερικό και δεν ξέρω τι γίνεται θα ήθελα να ρωτήσω τι παίζεται αυτή την εποχή στις CU.

Τον περασμένο Νοέμβριο που ημουν Ελλάδα, με κάθε ανανέωση 10 ευρώ, μου έδινε δωρεάν 250ΜΒ αν θυμάμαι καλά συν κάποια λεπτά ομιλίας.

Τι ισχύει τώρα?

 

Δες καλυτερα το vodafonecu.gr

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια το viber λειτουργει με 3g τωρα? σε καρτοκινητο

Ναι δουλευει.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παιδια το viber λειτουργει με 3g τωρα? σε καρτοκινητο

 

Στο cu exclusive νομίζω έχουν ξεμπλοκάρει το voip για όλους ή -αν δεν στο έχουν ξεμπλοκάρει- μπορείς να ζητήσεις να το απελευθερώσουν. Μπορείς να κάνεις κανονική χρήση voip υπηρεσιών.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Στο cu exclusive νομίζω έχουν ξεμπλοκάρει το voip για όλους ή -αν δεν στο έχουν ξεμπλοκάρει- μπορείς να ζητήσεις να το απελευθερώσουν. Μπορείς να κάνεις κανονική χρήση voip υπηρεσιών.

 

Σε όλες τις συνδέσεις και κάρτοκινητα Vodafone είναι πλέον αυτόματα ενεργοποίημενες οι υπηρεσίες voip χωρίς να χρειάζεται να κάνει κάποιος κάτι.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Σε όλες τις συνδέσεις και κάρτοκινητα Vodafone είναι πλέον αυτόματα ενεργοποίημενες οι υπηρεσίες voip χωρίς να χρειάζεται να κάνει κάποιος κάτι.

Πως κι έτσι;; μου κάνει ευχάριστη εντύπωση!

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν αριθμο cu στο ονομα μου και θελω να αλλαξω τα στοιχεια και να το βαλω στο ονομα της μητερας μου, θα χασει τιποτα χρηματα απο το υπολοιπο, απο τα δωρεαν λεπτα ομιλιας ή το πακετο της?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν αριθμο cu στο ονομα μου και θελω να αλλαξω τα στοιχεια και να το βαλω στο ονομα της μητερας μου, θα χασει τιποτα χρηματα απο το υπολοιπο, απο τα δωρεαν λεπτα ομιλιας ή το πακετο της?

 

Θα χάσει τίποτα .

Link to comment
Share on other sites

Μου την σπαει που εχουν στα καταστηματα τους (ολοι οι παροχοι) υπαλληλους που δεν ενημερωνουν σωστα, τον οκτωμβρη πηρα το πασο μου απο το Αιγαλεω και η υπαλληλος δεν με ενημερωσε για το xclusive και την πεμπτη με πηραν τηλ να με ρβτησουν πως ηταν η εξυπηρετηση κι αν με ενημερωσαν για το xclusive τους λεω οχι τι ειναι αυτο;

 

Και τελικα εδωσα τα στοιχεια μου και θα μου στειλουν το πακετο!

 

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι αν βαριουνται η δεν εχουν ορεξη η δεν ξερουν να πανε σπιτι τους και να πανε ατομα που και εχουν ορεξη αλλα και ενημερωνονται σωστα και ξερουν!

 

Επρεπε να περασουν 6 μηνες :P

Τους έκανες αρνητική αξιολόγηση λοιπόν; Αφού μόνο έτσι θέλουν, έτσι θα γίνεται η δουλειά! :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...