Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν κάνουμε φορητότητα σε άλλη εταιρεία το υπόλοιπο της κάρτας να υποθέσω δεν διατηρείται;

 

όχι βέβαια!. Θα πρέπει να το έχεις καταναλώσει πριν γίνει η μεταφορά σου στο άλλο δίκτυο διότι το υπόλοιπο το χάνεις!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα μεταφοράς χρημάτων από ένα καρτοκινητό vodafone σε κάποιο άλλο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα μεταφοράς χρημάτων από ένα καρτοκινητό vodafone σε κάποιο άλλο?

 

Καλεσε 1331 απ το κινητο σου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μια επιβεβαίωση θα ήθελα:

Έχω ένα Νέο Καρτοκινητό που είναι γραμμένο στο unilimited από το 2010 αλλά δεν του έχω κάνει ανανέωση από τον Αύγουστο του '10. Αν βάλω σήμερα 10€ θα πάρω 1500' και 1500sms προς Vodafone για 31 ημέρες. Αυτό το βλέπω κι ΕΔΩ

Η ερώτηση μου είναι αν η τελευταία μέρα που μπορώ να ανανεώσω με τα 10€ και να πάρω την προσφορά αυτή είναι η 30η Ιουνίου 2011 και να έχω λεπτά και sms για όλον τον Ιούλιο. Εσείς τι πιστεύετε;

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Μια επιβεβαίωση θα ήθελα:

Έχω ένα Νέο Καρτοκινητό που είναι γραμμένο στο unilimited από το 2010 αλλά δεν του έχω κάνει ανανέωση από τον Αύγουστο του '10. Αν βάλω σήμερα 10€ θα πάρω 1500' και 1500sms προς Vodafone για 31 ημέρες. Αυτό το βλέπω κι ΕΔΩ

Η ερώτηση μου είναι αν η τελευταία μέρα που μπορώ να ανανεώσω με τα 10€ και να πάρω την προσφορά αυτή είναι η 30η Ιουνίου 2011 και να έχω λεπτά και sms για όλον τον Ιούλιο. Εσείς τι πιστεύετε;

 

ναι μπορείς κανονικά να τα έχεις και για τον ιούλιο και εγώ προσωπικα το ίδιο θα κάνω θα βάλω κάρτα πριν λήξει ο ιούνιος για να εχω τα 1500 και τον ιούλιο. Και μετά βλέπουμε τι θα βγει. Αλλά έτσι όπως το πάνε τα έχουνε κόψει όλα. Μόνο όσοι έχουνε βοντα βγαίνουνε κερδισμένοι αυτην την περίοδο που υπάρχουνε τα 1500 όλοι οι άλλοι είναι αστα να πάνε από τον ιούλιο και μετά που δεν θα ισχύει η προσφορά εκεί να δεις .... . Αστα να πάνε κόβουνε και το μάιλ τις βοντα τι να πω πολύ κόψιμο στις υπηρεσίες τελευταία .. :-(

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Mια ερωτηση! Αν κανω αλλαγη πακετου απο cu σε νεο καρτοκινητο, χανω το υπολοιπο που εχω στην καρτα μου? Δε μιλαω για τα δωρεαν λεπτα, μπονους κτλ, αλλα για τα χρηματα που εχω υπολοιπο.
Link to comment
Share on other sites

Mια ερωτηση! Αν κανω αλλαγη πακετου απο cu σε νεο καρτοκινητο, χανω το υπολοιπο που εχω στην καρτα μου? Δε μιλαω για τα δωρεαν λεπτα, μπονους κτλ, αλλα για τα χρηματα που εχω υπολοιπο.

 

Οχι, δεν τα χανεις.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ευχαριστω!

Κι αλλη μια ερωτηση. Το πακετο chat με ολους αν το ενεργοποιησω τωρα θα μου δινει 30mb και μετα τις 31/5?

Edited by contime
Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ευχαριστω!

Κι αλλη μια ερωτηση. Το πακετο chat με ολους αν το ενεργοποιησω τωρα θα μου δινει 30mb και μετα τις 31/5?

 

κανονικά όχι. Θα δίνει 15μβ με 1€. Βέβαια δεν μπορούμε να ξέρουμε εάν θα ξανά δωθεί παράταση για τα 30μβ με 1€.Επίσης κάτι άλλο στην βοντα το facebook zero σταματάει 18/5 ( εκτός και αν δωθεί παράταση ) . Μακάρι να δωθεί παράταση!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα μεταφοράς χρημάτων από ένα καρτοκινητό vodafone σε κάποιο άλλο?

 

γινεται απο καρτοπρογραμμα σε καποιο αλλο??

η απο vodafone για λεφτα προς cosmote?

 

κανονικά όχι. Θα δίνει 15μβ με 1€. Βέβαια δεν μπορούμε να ξέρουμε εάν θα ξανά δωθεί παράταση για τα 30μβ με 1€.Επίσης κάτι άλλο στην βοντα το facebook zero σταματάει 18/5 ( εκτός και αν δωθεί παράταση ) . Μακάρι να δωθεί παράταση!.

 

γιατι σταματαει???δεν πηγαινε καλα?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα ενα πακέτο vodafone cu και μπήκα στο vodafonecu.gr για να κάνω εγγραφή και να διαλέξω bonus. Έκανα την εγγραφή πριν 3 ώρες περίπου αλλά ακόμα δεν έχω λάβει το sms με τον κωδικό πρόσβασης. Και σε εσάς άργησε να έρθει το sms ή έπεσα στην περίπτωση;
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα ενα πακέτο vodafone cu και μπήκα στο vodafonecu.gr για να κάνω εγγραφή και να διαλέξω bonus. Έκανα την εγγραφή πριν 3 ώρες περίπου αλλά ακόμα δεν έχω λάβει το sms με τον κωδικό πρόσβασης. Και σε εσάς άργησε να έρθει το sms ή έπεσα στην περίπτωση;

 

σε μενα ηρθε σε κανα 5λεπτο το πολυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι σταματαει???δεν πηγαινε καλα?

 

είχε βγει με μια ημερομηνία λήξης τι να πω δεν ξέρω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

σε μενα ηρθε σε κανα 5λεπτο το πολυ

 

Τελικά μου ήρθε password πατώντας ανάκτηση του password αλλά το πρώτο sms δεν ήρθε ποτέ. :p

Τέλος με την εγγραφή ενεργοποίησα και τα 100mb για νετ και όλα οκ. Για να δούμε τι ψάρια πιάνει το cu.

Edited by tiger13
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε password πατώντας ανάκτηση του password αλλά το πρώτο sms δεν ήρθε ποτέ. :p

Τέλος με την εγγραφή ενεργοποίησα και τα 100mb για νετ και όλα οκ. Για να δούμε τι ψάρια πιάνει το cu.

 

θα σε βολεψει. εχει καλα πακετα. ειναι και αυτη η προσφορα με καθε ανανεωση που ειναι πολυ καλη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ξερει κανεις αν ισχυει ακομα το Vodafone a la carte Ολυμπιακός και ποια καρτα ενανεωσης πρεπει να βαλω
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ξερει κανεις αν ισχυει ακομα το Vodafone a la carte Ολυμπιακός και ποια καρτα ενανεωσης πρεπει να βαλω

 

ισχυει φιλε και βαζεις κανονικες καρτες ανανεωσεις βοντα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ξερει κανεις αν ισχυει ακομα το Vodafone a la carte Ολυμπιακός και ποια καρτα ενανεωσης πρεπει να βαλω

 

εννοεις για το μπονους με καθε γκολ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου εδωσαν μια καρτα cu και σκεφτομαι να την βαλω σε μια συσκευη που εχω.

Διαβασα στο site της Vodafone (http://www.vodafonecu.gr/gr/paketa/cu-bonus-talk-4-free/) οτι:

"....με τη νέα προσφορά CU Bonus talk 4 free, έχεις δωρεάν επικοινωνία με όλη τη CU παρέα ή με όλους τους συνδρομητές Vodafone, κάθε φορά που βάζεις κάρτα!

Με κάθε ανανέωση αξίας 5€, κερδίζεις αυτόματα και δωρεάν 300 λεπτά ομιλίας ή βιντεοκλήσεων προς όλη τη CU παρέα για 30 ημέρες.

Με κάθε ανανέωση αξίας 10€, κερδίζεις αυτόματα και δωρεάν 600 λεπτά ομιλίας ή βιντεοκλήσεων προς όλη τη Vodafone για 30 ημέρες. ..."

 

Θα πρεπει να καλεσω καπου για να ενταχθω στο CU Bonus talk 4 free πριν βαλω την καρτα ανανεωσης για 1η φορα ή με το που την περασω θα εχω αυτοματα τα δωρεαν λεπτα ομιλιας;

 

EDIT: ΟΚ Βρηκα την ακρη... :)

Edited by stixima
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γινεται να απενεργοποιησω αυτο το ηχογραφημενο μηνυμα που λεει "για να στειλετε το μηνυμα σας με voice mmm..." ο αλλος που σε παιρνει δε καταλαβαινει τι ειναι. Επισης ειδοποιηση κλησεων οταν το κινητο ειναι απενεργοποιημενη η εκτος καλυψης πως ενεργοποιειται;
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση...αμα βαλω welcome tone θα ακουγεται σε χρηστες whats up?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση στις 4 Απριλίου 2010.

Η κάρτα αξίας συνδιαλέξεων έληγε στις 4 Απριλίου 2011.

Έφτασε η 2 Μαΐου 2011 για να μου έρθει το μήνυμα ότι σε 10 ημέρες θα γίνει οριστική αποσύνδεση του αριθμού μου.

Τελικά έκανα ανανέωση σήμερα για να κρατήσω τον αριθμό.

 

Συμπέρασμα: Τελικά ο αριθμός δε παραμένει επιπλέον 6 μήνες από τη λήξη της κάρτας συνδιαλέξεων αλλά 1 μήνα και κάτι.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια θελω να ρωτησω στο vodafone καρτοκινητο πως μαθαινουμε αν ειναι CU η a la carta?

μια γνωστη μου εχει 30Ε στο λογαριασμο της και με ρωτησε αν γινεται να ενεργοποιησει καποιο πακετο ομιλιας ωστε να μιλαει με αλλα vodafone.γινεται?

αυτη τη στιγμη βαζει 10 και μιλαει κ με καρτικινητα και με συνδεσεις vodafone!

δεν εχω ιδεα τι παιζει με τα πακετα vodafone γι αυτο και ρωταω....

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...