Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια πολυκατοικία βλέπω , το ραδιοταξί που είναι; Πάντως για κεραία κινητής τηλεφωνίας δεν φαίνεται να είναι.

 

το ραδιοταξι ειναι απο κατω δεν το εχω τραβηξει αλλα μονο την κεραια . και η μια απο αυτες ειναι για ραδιοταξι. ενω η αλλη που ειναι διπλα που εχω βαλει βελακι για αυτην ρωταω. μικροκεραια δν μπορει να ειναι;.

 

τελικά στα ποσα mb πέφτει η ταχύτητα του Ίντερνετ όλη μέρα ;;

 

οταν υπερβεις τα 10μβ .

Edited by Petros the Great

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

O μετρητης δεδομενων στο κινητο μου γραφει λιγοτερη καταναλωση απο οτι λεει η βονταφον και μιλαω για mb(1-3) οχι kb δηλ διαφορα.εχω κανει αρκετες μετρησεις.το παθαινει και αλλος η το κινητο μου αρχιζει να με αφηνει;

 

Ο μετρητης σου μετραει τα ανεβασμενα η κατεβασμενα ΜΒ; Τη βονταφον την ενδιαφερει η συνολικη κινηση.

Link to comment
Share on other sites

μονο στο ιντερνετ μπαινω και βλεπω διαφορες σελιδες.

Τα MB που δίνουν οι εταιρείες ΔΕΝ αφορούν μόνο αυτά που κατεβάζεις/λαμβάνεις αλλά κι αυτά που στέλνεις...

Το άθροισμα των Sent Data και Received Data είναι η 'πραγματική' κατανάλωση.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

δεν ανεβαζω τιποτα,μονο ανοιγω σελιδες στο ιντερνετ.μπορει να ταχει φτυσει το κινητο,απλως ψαχνω αν το παθαινει και αλλος η..θελω καινουριο κινητο:)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω η κεραια που επισυναπτω βρισκεται πανω σε ραδιοταξι πριν απο το 1 χρονο δν υπηρχε και θελω να μαθω εαν γνωριζεται εαν ειναι κεραια κινητης τηλεφωνιας διοτι στην συγκεκριμενη περιοχη εκει που δεν ειναι σημα τωρα εχει . ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Μάλλον για ραδιοτηλεοπτική(ξέρεις προσωπικός ασύρματος ) φαίνεται και ούτε..Αν ήταν να έβαζα τηλεφωνίας θα ήταν στο δίπλα κτήριο,που είναι πιο ψηλά .

 

Η κεραία τηλεφωνίας είναι θεριο.

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Στα δωρεαν 100mb απο το cu με καθε ανανεωση συμπεριλαμβανεται και εισοδος στο vodafone live η εχει εξτρα χρεωση;
Link to comment
Share on other sites

Στα δωρεαν 100mb απο το cu με καθε ανανεωση συμπεριλαμβανεται και εισοδος στο vodafone live η εχει εξτρα χρεωση;

 

Αν δεν κανω λαθος στο live ειναι δωρεαν η προσβαση. Αλλα και δωρεαν να μην ειναι χρεωνεσαι απο τα 100 ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλα,δεν ειναι με εισοδο το vodafone liνe;(0.51).Tι σχεση εχουν τα 100mb;αλλαξε κατι;YΓ:εδω κ ωρα δεν δουλευει το 1286 τι γινεται;
Link to comment
Share on other sites

Kαλα,δεν ειναι με εισοδο το vodafone liνe;(0.51).Tι σχεση εχουν τα 100mb;αλλαξε κατι;YΓ:εδω κ ωρα δεν δουλευει το 1286 τι γινεται;

 

Το vodafone live ειναι απεριοριστο με το συγκεκριμενο πακετο . και γενικα με ολατα πακετα που προσφερουνε πλοηγηση στο ιντερνετ. δεν εχει αλλαξει κατι τα ιδια ισχυουνε.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά...

Σήμερα θα βάλω πρώτη φορά κάρτα σε ένα cu που του είχα ενεργοποιήσει το unlimited πριν κανένα μήνα.Για να δωθεί το 1500άρι πρέπει να κάνω κάτι ή θα το δώσει αυτόματα?

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις ενεργοποιήσει το unlimited δε χρειάζεται κάτι άλλο. Με την ανανέωση θα σε ενημερώσει το σύστημα μόνο του.
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά δεν θα πάρεις 1.500'... Τελείωσαν αυτά!

http://www.vodafonecu.gr/gr/paketa/cu-bonus-talk-4-free/

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Από ποια ημερομηνία άλλαξε το unlimited και δεν ισχύουν τα 1500' + 1500 sms;

 

Νομίζω κάπου στις 28/01/11..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάπου στις 28/01/11..

Στις 02/02/2011 έληξε η διορία για εγγραφή στο Unlimited.

Όσοι πρόλαβαν να το ενεργοποιήσουν μέχρι τότε, ισχύουν τα 1.500' & 1.500 SMS προς CU με ανανέωση 5€ και προς όλη τη Vodafone με ανανέωση 10€.

Λάθος δικό μου πιο πάνω...:O

 

Για τους καινούριους ισχύει το link που παρέθεσα παραπάνω.:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το Edge η το GSM προσφερει ταχυτερο ιντερνετ;

Το EDGE φυσικά!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Mπαινω στο ιντερνετ με cu στο mycosmos να στειλω κανα sms δωρεαν(εχω mail απο νουμερο wu)και δεν τα στελνει. φταιει το κινητο η εχει μπλοκαρει την υπηρεσια η vodafone;
Link to comment
Share on other sites

Mπαινω στο ιντερνετ με cu στο mycosmos να στειλω κανα sms δωρεαν(εχω mail απο νουμερο wu)και δεν τα στελνει. φταιει το κινητο η εχει μπλοκαρει την υπηρεσια η vodafone;

 

όχι δεν φταει η βοντα σε αυτό το εγώ δοκιμάσει και με το cu και με την γουίντ τα ίδια εμφανίζει απλά δεν μπορείς να το στείλεις. Ένας άλλος τρόπος να στείλεις δωρεάν sms μέσω ίντερνετ από το κινητό σου είναι το textme το εχω δοκιμάσει και παίζει μια χαρά απλά θα πρέπει να κανείς ανανέωση στην σελίδα για δεις την αναφορά όταν στείλεις το μύνημα από συγκεκριμένη ιστοσελίδα. Επίσης υπάρχει και το smstree αλλά δεν θυμάμαι εάν μπορείς να τα στείλεις από το ίντερνετ μέσω κινητού.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Εχθές είχα ενεργοποιήσει το cu all day.Σήμερα πήρα το 1252 και είδα ότι είχα λεπτά ομιλίας.Πήρα σε σταθερό,και κάνα δεκάλεπτο μετά που έκλεισα μου ήρθε μήνυμα ότι το υπόλοιπό μου ήταν κάτω από 1 ευρώ.Καλώ ξανά το 1252 και ήταν μηδενικό.Τί μπορεί να έγινε.Αφού είχα πριν την κλήση 3,91 ευρώ.:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...