Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ατυχοι οι κακομοιρηδες.εσενα βρηκανε να παρουνε?χαχαχα. Μη νομιζεις οτι πολυς κοσμος γνωριζει τι γινεται.για καθε εναν σαν και εσενα υπαρχουν 500 που θα πεισθουνε πολυ ευκολα.

 

έλα ντε , εγώ πάντως το ευχαριστηθηκα που τους αποστόμωσα!!

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

έλα ντε , εγώ πάντως το ευχαριστηθηκα που τους αποστόμωσα!!

 

μακαρι να ηταν πιο πολλοι σαν και εσενα. να επαιρναν και το μηνυμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε vodafone νούμερο CU, με πήραν τηλέφωνο να το μετατρέψω σε συμβόλαιο cosmote.
Link to comment
Share on other sites

επειδή το έχω ακούσει και από άλλους αυτό.

τι γίνεται με το που σταμάτησαν τα 1500 βγήκαν στη γύρα να μαζέψουν πελάτες;

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα πάντως και πήρα σήμερα ένα CU για να είμαι καλυμμένος ότι θα έχω ένα 1500άρι μέχρι το καλοκαίρι ασχέτως με το τί θα κάνει η κοτέ
Link to comment
Share on other sites

Χθες, κατά τη διάρκεια μιας κλήσης, μου άδειασε ξαφνικά την κάρτα, ενώ έχω μιλήσει από αυτόν τον αριθμό μόνο με 3 αριθμούς cu, και όχι πολλές ώρες. Καλώ στο 1252, άφαντα τα 1500'& 1500 sms. Υπόψην, είχα βάλει μια κάρτα 5ευρη στις 10/1, και να είχα καταναλώσει τι πολύ 200' κ 200sms. Επειδή δεν θέλω να βάλω κάρτα μόνο και μόνο για να καλέσω στην εξυπηρέτηση, σε ποιον αριθμό μπορώ να πάρω από άλλο κινητό ή σταθερό που να μην χρεώνεται; Φαντάζομαι όταν ελέγξουν πως έγινε η χρέωση, να μου επιστρέψουν ακέραιο το πόσο και τα υπολειπόμενα λεπτά.

 

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Edited by Billys_RR
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πήρε η Vodafone δύο φορές για να με στείλει στο Καρτοπρόγραμμα. Την έστειλα και εγώ.

 

Την πρώτη φορά, μου πρόσφερε ένα πακετάκι που χρειάζομαι για 30 ευρώ.

Του ζήτησα να μου κάνει καλή προσφορά, και να το κατεβάσει στα 20. Θίχθηκε ο υπάλληλος.

 

Στον δεύτερο που με πήρε, του άφησα φανερό υποννοούμενο πως θα αναζητήσω άλλη εταιρία.

Αδιάφορο τον άφησε.

Πρέπει να υλοποιήσω μου φαίνεται την απειλή.

Link to comment
Share on other sites

Χθες, κατά τη διάρκεια μιας κλήσης, μου άδειασε ξαφνικά την κάρτα, ενώ έχω μιλήσει από αυτόν τον αριθμό μόνο με 3 αριθμούς cu, και όχι πολλές ώρες. Καλώ στο 1252, άφαντα τα 1500'& 1500 sms. Υπόψην, είχα βάλει μια κάρτα 5ευρη στις 10/1, και να είχα καταναλώσει τι πολύ 200' κ 200sms. Επειδή δεν θέλω να βάλω κάρτα μόνο και μόνο για να καλέσω στην εξυπηρέτηση, σε ποιον αριθμό μπορώ να πάρω από άλλο κινητό ή σταθερό που να μην χρεώνεται; Φαντάζομαι όταν ελέγξουν πως έγινε η χρέωση, να μου επιστρέψουν ακέραιο το πόσο και τα υπολειπόμενα λεπτά.

 

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

πάρε 13840

Link to comment
Share on other sites

σε vodafone νούμερο CU, με πήραν τηλέφωνο να το μετατρέψω σε συμβόλαιο cosmote.

 

Εμένα με πήρε η Vodafone δύο φορές για να με στείλει στο Καρτοπρόγραμμα. Την έστειλα και εγώ.

 

Την πρώτη φορά, μου πρόσφερε ένα πακετάκι που χρειάζομαι για 30 ευρώ.

Του ζήτησα να μου κάνει καλή προσφορά, και να το κατεβάσει στα 20. Θίχθηκε ο υπάλληλος.

 

Στον δεύτερο που με πήρε, του άφησα φανερό υποννοούμενο πως θα αναζητήσω άλλη εταιρία.

Αδιάφορο τον άφησε.

Πρέπει να υλοποιήσω μου φαίνεται την απειλή.

βρηκαν ευκαιρια τα τσακαλια και αρχισαν αγωνα για καινουριο συμβολαια.μη μασατε παιδια, μην τρωτε παραμυθι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω τώρα με τα καινούργια πακέτα που έβγαλαν, να μας πουν ότι με 10 ευρώ δεν μιλάμε με όλη την vodafone παιδιά...σωστά ?
Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafonecu.gr/gr/paketa/paketa-omilias/cu-talk-a-lot-1200-1200-sms-30-mb/

 

Αυτό ισχύει τώρα; Καινούριο πακέτο; Μέχρι πότε μπορούμε να το ενεργοποιούμε;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafonecu.gr/gr/paketa/paketa-omilias/cu-talk-a-lot-1200-1200-sms-30-mb/

 

Αυτό ισχύει τώρα; Καινούριο πακέτο; Μέχρι πότε μπορούμε να το ενεργοποιούμε;

 

πολυ καλο. 1200 sms η mms? παρα πολυ καλο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι μονο προς cu ομως..

Δεν μας πειράζει καθόλου. Όπως είναι και το what's up απλά έχει και internet.

Για τα συμβόλαια υπάρχει το call me back και για τους άλλους μια αναπάντητη.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ειναι μονο προς cu ομως..

 

ναι το παρατηρησα. τα 1200 mms παντως, για εμενα που τα χρησιμοποιω, ειναι πολυ μεγαλος αριθμος και πολυ καλη προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να έχω link που να ενημερώνει για τα πακέτα που θα έχουν ισχύ όλο το 2011 ???? Κυρίως ενδιαφέρομαι για CU γιατί θεωρώ ότι είναι πιο οικονομικές αλλά μάλλον εσείς γνωρίζετε καλύτερα ...

 

Είμαι με What's Up και αν δεν προσφέρουν κανένα καλύτερο πακέτο δεν νομίζω να μείνω για πολύ ακόμα, για την ποιότητα καλύτερα να μην μιλήσω :X ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

 

Είμαι με What's Up και αν δεν προσφέρουν κανένα καλύτερο πακέτο δεν νομίζω να μείνω για πολύ ακόμα, για την ποιότητα καλύτερα να μην μιλήσω :X ....

 

Οταν λες ποιοτητα τι εννοεις? μερικους τραβαω τα μαλλια μου οταν τους διαβαζω, γιατι εγω δεν το καταλαβαινω,ποιοτητα του δικτυου οσο αναφορα τον ηχο? γιατι ποιοτητα στο πακετο whats up δεν εχει σχεση δεν κολλαει πουθενα,ολα τα πακετα ιδιας ποιοτητας ειναι......

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Όχι τις ποσότητες που προσφέρουν τα πακέτα, την ποιότητα των υπηρεσιών ....

 

Πολλές φορές σε ανύπαρκτες στιγμές μου βγάζει δύκτιο απασχολημένο, μπερδεύονται οι γραμμές, πρέπει να στείλεις δύο μηνύματα ή να κάνεις μια αναπάντητη να παραδοθεί το μήνυμα, πολλές φορές μου βγάζει πως δεν υπάρχει κάλυψη δικτύου λίγο πιο βόρεια από το κέντρο της Αθήνας, οι 3G συνδέσεις σέρνονται και όλα τα συναφή ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να έχω link που να ενημερώνει για τα πακέτα που θα έχουν ισχύ όλο το 2011 ???? Κυρίως ενδιαφέρομαι για CU γιατί θεωρώ ότι είναι πιο οικονομικές αλλά μάλλον εσείς γνωρίζετε καλύτερα ...

 

Είμαι με What's Up και αν δεν προσφέρουν κανένα καλύτερο πακέτο δεν νομίζω να μείνω για πολύ ακόμα, για την ποιότητα καλύτερα να μην μιλήσω :X ....

 

Πάντως φίλε προλαβαίνεις να πας τώρα να πάρεις έναν νέο αρθμό cu και να το ενεργοποιήσεις.Τα unlimited που θα ενεργοποιηθούν μέχρι και σήμερα θα έχουν το 1500άρι μέχρι τέλος Ιουνίου.Βάζεις μια κάρτα στο τέλος Ιουνίου και βγάζεις και τον Ιούλιο πέρα δλδ...

Κι εγώ αυτό έκανα...

Link to comment
Share on other sites

απορια για τα νεα πακετα: πειτε οτι βαζω 20ε σημερα στο CU, άρα παιρνω 1200+1200. Εαν σε 15 ημερες βαλω 10ε, θα μου το γυρισει στα 600;
Link to comment
Share on other sites

Πάντως φίλε προλαβαίνεις να πας τώρα να πάρεις έναν νέο αρθμό cu και να το ενεργοποιήσεις.Τα unlimited που θα ενεργοποιηθούν μέχρι και σήμερα θα έχουν το 1500άρι μέχρι τέλος Ιουνίου.Βάζεις μια κάρτα στο τέλος Ιουνίου και βγάζεις και τον Ιούλιο πέρα δλδ...

Κι εγώ αυτό έκανα...

 

Ναι μου πρόσφεραν 2 Vodafone σε μια καφετέρια, η μία έφυγε στην κοπέλα μου επειδή φαντάστηκα αντίστοιχη προσφορά αλλά δεν ξέρω τι, πως και μέχρι πότε ....

 

Ευχαριστώ !!!!!

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου πρόσφεραν 2 Vodafone σε μια καφετέρια, η μία έφυγε στην κοπέλα μου επειδή φαντάστηκα αντίστοιχη προσφορά αλλά δεν ξέρω τι, πως και μέχρι πότε ....

 

Ευχαριστώ !!!!!

 

Ενεργοποιήστε τότε και οι 2 σας το unlimited σήμερα και θα είσαι καλυμένος!

Link to comment
Share on other sites

Mπορω να μαθω τον κωδικο εισοδου του τηλεφωνητη μου χωρις να χρεωθω;(οχι με τηλ στον τηλεφωνητη η στην εξ.πελατων).Mου το ζηταει οταν περνω απο το σταθερο να ακουσω τα μηνυματα.Eυχαριστω!(CU εχω).
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιήστε τότε και οι 2 σας το unlimited σήμερα και θα είσαι καλυμένος!

 

οι ενεργοποιησεις που λενε ολοι μεχρι 2/3, ειναι στο 1286 σωστα? Οσοιο το ειχαμε κανει, δεν χρειαζεται να κανουμε κατι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...