Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Τέλειωσε το υπόλοιπο του λογαριασμού που χρεωνόταν την κλίση.

 

μα εγω επερνα εγω και εχω καρτα 35 ευρω...πηρα και αλλα ατομα και δεν μου το εκανε...πηρα και αλλους χριστες με whats up και ηταν κανονικα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

 

60 να είναι οι ώρες τους!

 

το περιμέναμε εξάλλου. ξεκίνησε το χορό η wind, θα πάρει σειρά και η cosmote σε λίγο.

ίσως να έχει βγάλει ήδη ανακοίνωση.

περαστικά μας.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος διαβάζει τακτικά Myphone ξέρει από τις 31 Δεκεμβρίου που το έγραψε ο JOHNMEGARYTHMOS (respect)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3447797#post3447797 ότι η χρέωση πηγαίνει στα 60 δευτερόλεπτα.

Link to comment
Share on other sites

οκ όπως σε βολεύει . Να σου πω ξέρεις http://www.freesmstree.com/#Login σε αυτό το σίτε μπορείς να στείλεις δωρεάν Sms από ότι το δοκίμασα . Παίζει καμία χρέωση; να γίνεται; ή κάτι άλλο; επειδή δίνω τον αριθμό μου για αυτό ρωτάω. Δοκίμασα και αυτό που γράφεισ με τα δωρεάν Sms αλλά έχει ημερήσιο όριο καθημερινά ενώ αυτό δεν έχει. Και επίσης σου δίνει 160 χαρακτήρες και όχι 140 που δίνει το άλλο που έχει μέσα τις διαφημίσεις.

 

ως αποστολέας φαίνεται νομίζω ότι φαίνεται η σελίδα που το στέλνω δηλαδή Smstree.gr έτσι νομίζω . Το έχει δοκιμάσει κανείς;. Άλλος τρόπος να στέλνουμε δωρεάν Sms από ίντερνετ εκτός από αυτό υπάρχει; εκτός από αυτό http://www.txtme.gr/register.php?key=e5dfe7b5ba06c13dcfd7f1bcb03b6e8c που ήδη ξέρω ότι δεν βολεύει.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS
Διόρθωση

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

οκ όπως σε βολεύει . Να σου πω ξέρεις http://www.freesmstree.com/#Login σε αυτό το σίτε μπορείς να στείλεις δωρεάν Sms από ότι το δοκίμασα . Παίζει καμία χρέωση; να γίνεται; ή κάτι άλλο; επειδή δίνω τον αριθμό μου για αυτό ρωτάω. Δοκίμασα και αυτό που γράφεισ με τα δωρεάν Sms αλλά έχει ημερήσιο όριο καθημερινά ενώ αυτό δεν έχει. Και επίσης σου δίνει 160 χαρακτήρες και όχι 140 που δίνει το άλλο που έχει μέσα τις διαφημίσεις.

 

Φαινεται αποστολεας το prosms.gr

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Φαινεται αποστολεας το prosms.gr

 

οκ και εγώ δεν θυμόμουνα ακριβώς. Τελικά επειδή δεν έβγαλα άκρη τελικά υπάρχουνε κρυφές χρεώσεις;. Διότι δεν βλέπω.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

οκ και εγώ δεν θυμόμουνα ακριβώς. Τελικά επειδή δεν έβγαλα άκρη τελικά υπάρχουνε κρυφές χρεώσεις;. Διότι δεν βλέπω.

 

Οχι δεν εχει καμια χρεωση.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει καμια χρεωση.

 

άρα μου το προτείνεις να το χρησιμοποιώ; όταν είμαι σε μέρος που εχω ίντερνετ κοντά; ή όχι;.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι αλλα δεν εχει παντα sms στα κλαδια του.

Δηλαδη πας να στείλεις Sms και σου λεει προσπαθησε αργοτερα.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

είμαστε οφ τοπικ, αλλά θα πω ότι για δωρεάν sms είναι το mycosmos.gr της κοσμοτέ. Αν δεν έχεις ήδη, παίρνεις ένα καρτοκινητό κοσμοτέ, εγγράφεσαι και έχεις τα δωρεάν sms.

Περισσότερα εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=156134

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι αλλα δεν εχει παντα sms στα κλαδια του.

Δηλαδη πας να στείλεις Sms και σου λεει προσπαθησε αργοτερα.

 

ναι το ξέρω. Είναι κοινόχρηστα τα Sms για όλους. Εάν έγραφεις στο txtme.gr εκεί φαίνεται ο αριθμό σου σας αποστολέας το θέμα είναι ότι σου δίνει ημερήσιο όριο 5Sms την ημέρα. Και δεν βολεύει. Επίσης το σπαστικο είναι ότι μπορείς να γράψεις σε ένα Sms μέχρι 140 χαρακτήρες. Οι υπόλοιποι 20 χαρακτήρες μέχρι του 160 χαρακτήρες είναι διαφήμιση. Και διαχωρίζει το κείμενο με -. Γενικά είναι λίγο κάπως διότι ο παραλήπτης πιστεύει ότι τα έχεις γράψει εσυ αυτα μετά την -. Και τα ακούς μετά. Επίσης η διαφορά μεταξύ των δύο αυτών είναι ότι υπάρχει αναφορά στα μύνηματα στο txtme.gr ενώ στο "δένδρο μυνήματων" όχι. Υπάρχει κανένα άλλο σίτε;.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Το Vodafone Unlimited συνεχίζει κανονικά? Έχει πει η Vodafone μέχρι πότε θα ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

Το Vodafone Unlimited συνεχίζει κανονικά? Έχει πει η Vodafone μέχρι πότε θα ισχύει?

 

Εγγραφες μεχρι της 28/2 αλλα το προγραμμα συνεχιζει μεχρι τον 31 Ιουνιου 2011 σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφες μεχρι της 28/2 αλλα το προγραμμα συνεχιζει μεχρι τον 31 Ιουνιου 2011 σιγουρα

 

δύο μικρές διορθώσεις

 

Ότι από τις 28 Ιανουαρίου 2011 το πρόγραμμα Vodafone Unlimited δεν θα είναι εμπορικά διαθέσιμο για νέες εγγραφές υφισταμένων ή νέων συνδρομητών καρτοκινητής Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone, Vodafone International και Καρτοκινητό Ολυμπιακός . Όσοι συνδρομητές θα έχουν εγγραφεί στο πρόγραμμα Vodafone Unlimited μέχρι τις 28 Ιανουαρίου 2011, θα μπορούν να κάνουν χρήση του προγράμματος αυτού μέχρι τις 30 Ιουνίου 2011.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39738&dateFrom=&dateUntil=

Link to comment
Share on other sites

δύο μικρές διορθώσεις

 

Ότι από τις 28 Ιανουαρίου 2011 το πρόγραμμα Vodafone Unlimited δεν θα είναι εμπορικά διαθέσιμο για νέες εγγραφές υφισταμένων ή νέων συνδρομητών καρτοκινητής Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone, Vodafone International και Καρτοκινητό Ολυμπιακός . Όσοι συνδρομητές θα έχουν εγγραφεί στο πρόγραμμα Vodafone Unlimited μέχρι τις 28 Ιανουαρίου 2011, θα μπορούν να κάνουν χρήση του προγράμματος αυτού μέχρι τις 30 Ιουνίου 2011.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39738&dateFrom=&dateUntil=

 

Σωστος βασιλη δικο μου τυπογραφικο λαθος η ημερομηνια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πήρα το 13830 για να μάθω πληροφορίες για το καρτοπρογραμμα και μου είπανε ότι το δωρεάν unlimited προς όλα τα κινητά Vodafone θα είναι δωρεάν για συνδέσεις μέχρι τέλος του μήνα . Ενώ μετά τον επόμενο μήνα θα συνεχίζει να υπάρχει και θα κοστίζει 10€ . Πλάκα θα έχει θα βγει κάτι αντίστοιχο και να αφορά και τα καρτοκινητα τις βοντα. Θα είναι ασύμφορο και δεν θα το χρησιμοποιεί κανένας πιστεύω.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πήρα το 13830 για να μάθω πληροφορίες για το καρτοπρογραμμα και μου είπανε ότι το δωρεάν unlimited προς όλα τα κινητά Vodafone θα είναι δωρεάν για συνδέσεις μέχρι τέλος του μήνα . Ενώ μετά τον επόμενο μήνα θα συνεχίζει να υπάρχει και θα κοστίζει 10€ . Πλάκα θα έχει θα βγει κάτι αντίστοιχο και να αφορά και τα καρτοκινητα τις βοντα. Θα είναι ασύμφορο και δεν θα το χρησιμοποιεί κανένας πιστεύω.

 

Η προσφορά του καρτοκινητού από τότε που "βγήκε" ανέφερε ότι είναι μέχρι τις 30/06/2011. Εχθές μόλις διάβασα σε ανακοίνωση ότι οι ενεργοποιήσεις του θα ισχύουν μέχρι τις 28/01/11..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκανα 2 αριθμους φορητοτητα απο την vf στην κοσμοτε και μου πηραν φυσικα να με ρωτησουν γιατι κτλ κλτ ... στο τελος που ειπαν οτι πλεον κανουν μια προσφορα και σε κατοχους καρτοκινητης... 5 ευρω καθε μηνα για παντα μου ειπε η κοπελα αν παραμεναν τα νουμερα στην vodafone.φυσικα δεν το πολυπιστεψα και δεν ειχα σκοπο να μεινω με οποια προσφορα..

 

Δεν ξερω αν ετυχε και σε καποιον αλλο που εκανε προσφατα φορητοτητα απο την vf σε αλλη εταιρεια.. παντως ανεφερα την προσφορα ισως ενδιαφερει καποιον :P

Link to comment
Share on other sites

Εκανα 2 αριθμους φορητοτητα απο την vf στην κοσμοτε και μου πηραν φυσικα να με ρωτησουν γιατι κτλ κλτ ... στο τελος που ειπαν οτι πλεον κανουν μια προσφορα και σε κατοχους καρτοκινητης... 5 ευρω καθε μηνα για παντα μου ειπε η κοπελα αν παραμεναν τα νουμερα στην vodafone.φυσικα δεν το πολυπιστεψα και δεν ειχα σκοπο να μεινω με οποια προσφορα..

 

Δεν ξερω αν ετυχε και σε καποιον αλλο που εκανε προσφατα φορητοτητα απο την vf σε αλλη εταιρεια.. παντως ανεφερα την προσφορα ισως ενδιαφερει καποιον :P

 

έτυχε σε εμένα και μου δώσανε 5€ κάθε μήνα για 1χρόνο . 5€ καθαρά χωρίς φόρο . Και επειδή είναι μπόνους δεν ανανεώνεται το unlimited .

 

Η προσφορά του καρτοκινητού από τότε που "βγήκε" ανέφερε ότι είναι μέχρι τις 30/06/2011. Εχθές μόλις διάβασα σε ανακοίνωση ότι οι ενεργοποιήσεις του θα ισχύουν μέχρι τις 28/01/11..

 

ναι το ξέρω αυτό. Απλά λέω πλάκα θα έχει να το δώσουνε και στα καρτοκινητα υπό μορφή πακέτου όπως και στο καρτοσυμβόλαιο με κόστος 10€/μήνα.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα 2 αριθμους φορητοτητα απο την vf στην κοσμοτε και μου πηραν φυσικα να με ρωτησουν γιατι κτλ κλτ ... στο τελος που ειπαν οτι πλεον κανουν μια προσφορα και σε κατοχους καρτοκινητης... 5 ευρω καθε μηνα για παντα μου ειπε η κοπελα αν παραμεναν τα νουμερα στην vodafone.φυσικα δεν το πολυπιστεψα και δεν ειχα σκοπο να μεινω με οποια προσφορα..

 

Δεν ξερω αν ετυχε και σε καποιον αλλο που εκανε προσφατα φορητοτητα απο την vf σε αλλη εταιρεια.. παντως ανεφερα την προσφορα ισως ενδιαφερει καποιον :P

 

Ισχύει δηλαδή και σε καρτοκινητά; Νόμιζα ότι μόνο σε συμβόλαιο για να μη φύγεις σου κάνουν κάποια προσφορά! Οπότε αν δηλώσουμε φορητότητα σε κάποια άλλη εταιρεία και αυτό που μας προτείνει η vodafone είναι τελικά πιο συμφέρον υπάρχει δυνατότητα να ακυρώσουμε τη φορητότητα;

Link to comment
Share on other sites

ισχύει καιρό τώρα αυτό... εγώ παίρνω 5ευρώ κάθε μήνα, από τον απρίλιο!
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...