Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα πρεπει να δηλωσεις το νουμερο σου εκτος και αν αγορασεις μια προενεργοποιημενη καρτα οποτε θα πρεπεις να δηλωσεις τα στοιχεια σου εως το τελος ιουλιου.

 

πουλουνται προενεργοποιημενες σημ??. αν ναι που μπορω να βρω σημ απο ολες τις εταιριες .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

πουλουνται προενεργοποιημενες σημ??. αν ναι που μπορω να βρω σημ απο ολες τις εταιριες .

 

Διαβασα εδω στο φορουμ οτι καποιοι βρηκαν προενεργοποιημενες σιμ σε ανταλλακτηρια συναλλαγματος στην ομονοια.

 

EDIT:

Νομιζω σε αυτο

http://www.kapachange.gr/

Edited by mythos_bt
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια CU με ενεργοποιημένο το unlimited προς όλη τη Voda (με κάρτα των 10 ευρώ κάθε μήνα). Υπάρχει κάποιο μηνιαίο πακετάκι για internet; Λίγα πράγματα, κάνα facebook κι έτσι φάση να 'ουμ!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αυτό.

 

Αυτό το γνωρίζω αλλά έχω το unlimited. Να αγοράσω άλλα 1200' + 1200 sms που θα μου είναι άχρηστα μόνο και μόνο για τα 30MB internet; Ρώτησα αν υπάρχει ΣΚΕΤΟ internet που να συνδυάζεται με το unlimited.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το γνωρίζω αλλά έχω το unlimited. Να αγοράσω άλλα 1200' + 1200 sms που θα μου είναι άχρηστα μόνο και μόνο για τα 30MB internet; Ρώτησα αν υπάρχει ΣΚΕΤΟ internet που να συνδυάζεται με το unlimited.. :rolleyes:

 

Έχει τα 30mb με 3,5 ευρώ.

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=5661

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! :D

 

Εχει και 100 μβ ιντερνετ με 8 ευρω η βοντα.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Κάθε αναφορά στα 100 ΜΒ έχει εξαφανιστεί από την σελίδα της Vodafone.

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1096

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μέσω της εφαρμογής Vodafone Music ενεργοποιείται? Δεν λειτουργεί και το link "μουσικά κομμάτια" για να κατεβάσω την εφαρμογή..
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω τη βοηθειά σας...

 

έχω vodafone cu χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το unlimited (ακόμα)

 

κάτι είχα ακούσει ότι αν ενεργοποιηθεί αυξάνονται οι χρεωσεις προς τα άλλα ελληνικά δίκτυα... ισχύει αυτό? μπορείτε να δώσετε πληροφορίες ή να με παραπέμψετε κάπου..? γενικα με την ενεργοποίηση του unlimited αλλάζουν καθόλου οι χρεώσεις..?

 

δυστυχώς έψαξα αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό στο φόρουμ...

 

περιμένω τα φώτα σας...

 

ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω τη βοηθειά σας...

 

έχω vodafone cu χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το unlimited (ακόμα)

 

κάτι είχα ακούσει ότι αν ενεργοποιηθεί αυξάνονται οι χρεωσεις προς τα άλλα ελληνικά δίκτυα... ισχύει αυτό? μπορείτε να δώσετε πληροφορίες ή να με παραπέμψετε κάπου..? γενικα με την ενεργοποίηση του unlimited αλλάζουν καθόλου οι χρεώσεις..?

 

δυστυχώς έψαξα αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό στο φόρουμ...

 

περιμένω τα φώτα σας...

 

ευχαριστώ :D

 

Ιδιαιτερα στο cu δεν αλλαξε τιποτα στις βασικες χρεωσεις προς αλλα δικτυα. Οι αλλαγες αφορουσαν το νεο καρτοκινητο και το international.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Ιδιαιτερα στο cu δεν αλλαξε τιποτα στις βασικες χρεωσεις προς αλλα δικτυα. Οι αλλαγες αφορουσαν το νεο καρτοκινητο και το international.

 

ευχαριστώ για την απάντηση... βουρ για ενεργοποιήση λοιπόν...

 

και 1 ερώτηση ακόμα... θέλει μια ανανέωση των 10 ευρώ κάθε ημερολογιακό μήνα ή κάθε μήνα χρήσης της υπηρεσίας για να ανανεωθεί και τον επόμενο μήνα..?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση... βουρ για ενεργοποιήση λοιπόν...

 

και 1 ερώτηση ακόμα... θέλει μια ανανέωση των 10 ευρώ κάθε ημερολογιακό μήνα ή κάθε μήνα χρήσης της υπηρεσίας για να ανανεωθεί και τον επόμενο μήνα..?

 

Κάθε ανανέωση διαρκεί για 30 μέρες άσχετα πότε (μεσα στο μήνα) θα γίνει

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση... βουρ για ενεργοποιήση λοιπόν...

 

και 1 ερώτηση ακόμα... θέλει μια ανανέωση των 10 ευρώ κάθε ημερολογιακό μήνα ή κάθε μήνα χρήσης της υπηρεσίας για να ανανεωθεί και τον επόμενο μήνα..?

 

καταρχην αμα σου τελειωσουν τα λεπτα πριν το τελος του μηνα μπορεις να ανανεωσεις ξανα...η ανανεωση ισχυει για 31 ημερες απο την ενεργοποιηση της αν καταλαβα καλα αυτο που ρωτησες και ελπιzω να βοηθησα

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

αν πχ ενεργοποιήσω την προσφορά και βαλω κάρτα 10 ευρώ σήμερα (27 Μαρτίου), μετά πρέπει να ξαναβάλω κάρτα μέχρι τις 27 Απριλίου για να μου ανανεωθούν τα ''απεριόριστα'' λεπτά μου, σωστά..?
Link to comment
Share on other sites

Oh yes!!! Εχει ισχυ 31 ημερες δυστηχως δεν εχω αυτη τη στιγμη προχειρο το link να σου το δωσω.
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Oh yes!!! Εχει ισχυ 31 ημερες δυστηχως δεν εχω αυτη τη στιγμη προχειρο το link να σου το δωσω.

 

"Τα δωρεάν λεπτά ομιλίας και SMS ισχύουν για 31 ημέρες ανά κάρτα ανανέωσης και σε περίπτωση που δεν καταναλωθούν μέσα στο διάστημα των 31 ημερών, δεν θα μεταφέρονται και θα χάνονται."

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8681

Link to comment
Share on other sites

απλώς για να τα ξεκαθαρίσουμε, γιατί μάλλον δεν εξηγήθηκα καλά...

 

αν ενεργοποιήσω σημερα, περασουν πχ 40 μέρες χωρις καμία ανανέωση (το unlimited έχει λήξει προσωρινά στις 31 μέρες από την ενεργοποίηση), μετα την 40η μέρα μπορώ με 1 ανανέωση να το ξαναενεργοποιήσω (για άλλες 31 μέρες που θα μετρούν από την 40ή μέρα) ?

 

το ρωτάω γιατί στην προηγούμενη προσφορά του cu για όλο το 2009, αν ξέχναγες να βάλεις κάρτα μέσα στις 30 μέρες ώστε να σου ενεργοποιηθεί και τον επόμενο μήνα το έχανες αυτο το δικαίωμα και έπρεπε να περιμένεις άλλο 1 μήνα για να το ξαναενεργοποιήσεις...

 

ελπίζω να μη σας μπέρδεψα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει καμια σχεση με την προσφορα του 2009. Ακολουθησε το link που εδωσε ο φιλος παραπανω και θα βρεις πολλες πληροφοριες.
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Εχω καρτοκινητο vodafone ενεργοποιησα το unlimited + super πακετο 80 λεπτων + 30 sms προς ολους απιστευτο κι ομως αληθινο,εχω 3 λεπτα υπολοιπο και κανω κλησεις παντου χωρις προβλημα,αυτα συμβαινουν μονο στη voda,καβατζα καλη,τρεμε cosmokarta,σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος

 

Οσο αναφορα την καλυψη εχει βελτιωθει παρα πολυ ισως και καλυτερη απο cosmote πλεον

Link to comment
Share on other sites

Picard είσαι σίγουρος ότι λειτουργούν και τα δύο? Το unlimited σύμφωνα με την ιστοσελίδα, δεν συνδυάζεται με τα super πακέτα. Τσέκαρε μην σου "τρώει" από το super πακέτο και την ομιλία προς vodafone και ξεμείνεις γρήγορα. :)
Link to comment
Share on other sites

Εχω καρτοκινητο vodafone ενεργοποιησα το unlimited + super πακετο 80 λεπτων + 30 sms προς ολους απιστευτο κι ομως αληθινο,εχω 3 λεπτα υπολοιπο και κανω κλησεις παντου χωρις προβλημα,αυτα συμβαινουν μονο στη voda,καβατζα καλη,τρεμε cosmokarta,σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος

 

Οσο αναφορα την καλυψη εχει βελτιωθει παρα πολυ ισως και καλυτερη απο cosmote πλεον

 

συμφωνω η vodafone εχει κανει πολυ καλες προοδους τελευταια σε ολα . μπραβο της!! . οσο για την κοσμοτε αστο δεν παιζεται το δικτυο της μπορεις να εχεις σημα αλλα δεν μπορεις να πιασεις γραμμη.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Picard είσαι σίγουρος ότι λειτουργούν και τα δύο? Το unlimited σύμφωνα με την ιστοσελίδα, δεν συνδυάζεται με τα super πακέτα. Τσέκαρε μην σου "τρώει" από το super πακέτο και την ομιλία προς vodafone και ξεμείνεις γρήγορα. :)

 

Ακου τι εγινε,ειχα ενεργοποιημενο το unlimited εκανα ανανεωση με 10€ και το απενεργοποιησα μετα,μου κρατησε τα 1500 λεπτα+sms προς vodafone και ενεργοποιησα το super πακετο 80 λεπτων + 30 sms,οταν καλω 1252 και παταω 4 μου τα βγαζει ολα,οπως επισης κι αν στειλω δωρεαν sms στο 1286. ;)

Link to comment
Share on other sites

οσο για την κοσμοτε αστο δεν παιζεται το δικτυο της μπορεις να εχεις σημα αλλα δεν μπορεις να πιασεις γραμμη.

 

Εγώ πάλι πως γίνεται να έχω και τέρμα σήμα παντού και να πιάνω και γραμμή συνέχεια... 10 χρόνια τώρα... Περίεργο ε; Μπορεί να είμαι και εξωγήινος, που ξέρεις... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...