Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεγάλε και εγώ!!!! τι είναι αυτό????????

 

 

ολοι την ίδια απορία έχουμε βλέπω.. κάποιος που να ξέρει κάτι?

 

λέτε να ενώθηκε το νεο καρτοκινητό με το cu?:rolleyes:

 

ειναι πιθανό σχετικά γιατί το μήνυμα έλεγε για επανασταση στην καρτοκινητή και οχι πχ για επανάσταση στο cu κτλ... άρα ή θα ενωθουν αυτα τα 2.. ή θα φτίαξουν καινουριο και τρίτο καρτοκινητό μαζι με το cu και την νεα καρτοκινητη

Edited by blue_moon_
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλε και εγώ!!!! τι είναι αυτό????????

 

μου μυριζει κατι πολυ καλο. τοσο αμεσα η απαντηση στην wind?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν ξέρω... πρέπει να είναι καλό όμως για να στείλουν τέτοιο SMS. ωραίο marketing! Ελπίζω να είναι και η προσφορά τόσο ωραία
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εννοουν αυτην την ειδηση:

 

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=361330

 

Για τσεκαρετε το!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εννοουν αυτην την ειδηση:

 

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=361330

 

Για τσεκαρετε το!

 

Πολύ καλό αλλά... αν κάνουν κάτι τέτοιο, τι μέλλον θα έχουν τα unlimited συμβόλαιά τους; :blink:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αλλά εμένα μου αρέσει πολύ! το καλό είναι ότι τα 10€ σου μένω. αισθάνομαι πως με 10€ καθάρισα (που έλεγε και η WIND) αφού τα 10€ θα τα χρησιμοποιώ προς άλαλ δίκτυα
Link to comment
Share on other sites

Οντως και το καλο ειναι οτι αφορα ολα τα καρτοκινητα της εταιριας. Πολυ καλη υπηρεσια!

Απλα εχει περιορισμενη διαρκεια η προσφορα...

Link to comment
Share on other sites

στο 1286 ήδη το έχουν βάλει και μπορεις να το ενεργοποιησεις.. ομως..

 

δεν ειναι συμβατο με το cash back ή το super πακετο 80 και 150 και 30 sms, την προνομιακη χρεωση κτλ.. δηλαδη στην ουσια με τα πακετα του νεου καρτοκινητου...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αλλά... αν κάνουν κάτι τέτοιο, τι μέλλον θα έχουν τα unlimited συμβόλαιά τους; :blink:

 

Αν δεν κανω λαθος νομιzω οτι στα συμβολαια περιλαμβανει και χρονο προς σταθερα. Οποτε αυτο ειναι μαλλον και το πλεονεκτημα εναντι των καρτοκινητων.

Link to comment
Share on other sites

στο 1286 ήδη το έχουν βάλει και μπορεις να το ενεργοποιησεις.. ομως..

 

δεν ειναι συμβατο με το cash back ή το super πακετο 80 και 150 και 30 sms, την προνομιακη χρεωση κτλ.. δηλαδη στην ουσια με τα πακετα του νεου καρτοκινητου...:worry:

 

Ααααα αν ειναι ετσι ειναι αλλη μια επανασταση που εληξε αδοξα για μενα. Ας ειχε τουλαχιστον χρονο και προς σταθερα αλλα αν δεν μπορω να το συνδιασω με καποιο απο τα super πακετα εμενα προσωπικα δεν με καλυπτει.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε παιδιά και επίσημα!!!!

 

http://www.vodafone.gr/portal/resources/media/res16320.jpg

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8681

Edited by fandago
Link to comment
Share on other sites

Οντως και το καλο ειναι οτι αφορα ολα τα καρτοκινητα της εταιριας. Πολυ καλη υπηρεσια!

Απλα εχει περιορισμενη διαρκεια η προσφορα...

 

Όχι μόνο τα καρτοκινητά! Ο χρόνος ομιλίας ισχύει προς ΟΛΟΥΣ τους αριθμούς Voda (καρτοκινητά/συμβόλαια - τα πάντα όλα)! :D

 

Αν δεν κανω λαθος νομιzω οτι στα συμβολαια περιλαμβανει και χρονο προς σταθερα. Οποτε αυτο ειναι μαλλον και το πλεονεκτημα εναντι των καρτοκινητων.

 

Από το Unlimited 50 και πάνω ισχύει όλος ο χρόνος και για σταθερά! Από το 35 και κάτω, είναι πιο μίζερα τα πράγματα... Σε αυτό υπερτερεί η Cosmo όπου από το 35 και πάνω σου δίνει για κινητά + σταθερά ΟΛΟ το 1500άρι...

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο τα καρτοκινητά! Ο χρόνος ομιλίας ισχύει προς ΟΛΟΥΣ τους αριθμούς Voda (καρτοκινητά/συμβόλαια - τα πάντα όλα)! :D

 

 

 

Από το Unlimited 50 και πάνω ισχύει όλος ο χρόνος και για σταθερά! Από το 35 και κάτω, είναι πιο μίζερα τα πράγματα... Σε αυτό υπερτερεί η Cosmo όπου από το 35 και πάνω σου δίνει για κινητά + σταθερά ΟΛΟ το 1500άρι...

 

Απο unlimited 35 και πανω ισχυει προς σταθερα. Απαντησε μεσα σε λιγες μερες στην Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Απο unlimited 35 και πανω ισχυει προς σταθερα. Απαντησε μεσα σε λιγες μερες στην Cosmote.

 

Δεν το νομίζω:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1531

Link to comment
Share on other sites

 

Να το νομιζεις:

"Εναλλακτικά διατίθεται το πρόγραμμα Unlimited 35 + Σταθερά που προσφέρει απεριόριστα λεπτά προς Vodafone & σταθερά, 100 λεπτά προς άλλα κινητά και δώρο απεριόριστα SMS προς Vodafone."

Link to comment
Share on other sites

Να το νομιζεις:

"Εναλλακτικά διατίθεται το πρόγραμμα Unlimited 35 + Σταθερά που προσφέρει απεριόριστα λεπτά προς Vodafone & σταθερά, 100 λεπτά προς άλλα κινητά και δώρο απεριόριστα SMS προς Vodafone."

 

Και τι είναι αυτό το εναλλακτικά; Το είχα δει κι από πριν και ήμουν έτοιμος να κάνω edit αλλά δε διευκρινίζει όρους, χρεώσεις κ.λπ.... :wacko:

 

Υ.Γ.: Μίλα καλύτερα, εγώ δεν προσέβαλλα κανέναν!

Link to comment
Share on other sites

Και τι είναι αυτό το εναλλακτικά; Το είχα δει κι από πριν και ήμουν έτοιμος να κάνω edit αλλά δε διευκρινίζει όρους, χρεώσεις κ.λπ.... :wacko:

 

Υ.Γ.: Μίλα καλύτερα, εγώ δεν προσέβαλλα κανέναν!

 

 

Αν η φράση " Να το νομίζεις" θεωρείται προσβολή για σένα πάω πάσο και ζητάω συγγνώμη!!!Όσο αφορά την ουσία, με το ίδιο πάγιο προσφέρεται η εναλλακτική αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Αν η φράση " Να το νομίζεις" θεωρείται προσβολή για σένα πάω πάσο και ζητάω συγγνώμη!!!Όσο αφορά την ουσία, με το ίδιο πάγιο προσφέρεται η εναλλακτική αυτή.

 

Δεν προσβλήθηκα απλά θεωρώ πως είναι λίγο άσχημο το να χρησιμοποιείς προστακτική (να) μέσα σε ένα forum.. Anyway, no problem.. ;)

 

Στην ουσία, αυτό που δεν καταλαβαίνω, είναι το γιατί να το κάνουν έτσι και να μην πουν ότι από το 35 και μετά συμπεριλαμβάνονται και σταθερά στο 1500άρι; Τι πάει να πει εναλλακτικά; Ποιός θα προτιμήσει να πάρει αυτό που ΔΕΝ περιλαμβάνει σταθερά; Κάτι τέτοια "άκυρα" κάνει η Vodafone και με αφήνει παξιμάδι... :lol:

 

Προφανώς το έκαναν για να μη φανεί ότι "αντέγραψαν" την Cosmo...

Link to comment
Share on other sites

Αστοχη η προσφορα UNLIMITED εντελως για μενα και για οσους μιλουν με ολους στο A la carte αλλο 1 κολπο της Vodafone,καταργει ολα τα πακετα που μπορεις να μιλας με ολους.

Εγω θα μεινω στα παλια πακετα και στο 0.01 προς 2 αριθμους Vodafone!

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να συνεχιστεί η συζήτηση για τα καρτοκινητά και μόνο, και όχι για τα συμβόλαια. Για τα συμβόλαια υπάρχει το σχετικό θέμα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=110521

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αστοχη η προσφορα UNLIMITED εντελως για μενα και για οσους μιλουν με ολους στο A la carte αλλο 1 κολπο της Vodafone,καταργει ολα τα πακετα που μπορεις να μιλας με ολους.

Εγω θα μεινω στα παλια πακετα και στο 0.01 προς 2 αριθμους Vodafone!

 

Σου δινει 1500 λεπτά ομιλίας προς όλη τη Vodafone δωρεαν και σου αφήνει τα 10 ευρώ (8,93 καθαρά) να τα χρησιμοποιήσεις εσύ όπως θες, δηλαδή με 0,35 λεπτά το λεπτό ομιλίας και με ελάχιστη χρέωση τα 30 δευτερόλεπτα κα οχι τα 3λεπτα των σουπερ πακέτων μπορείς να μιλήσεις 25 λεπτά προς όλους ή να κάνεις 50 κλήσεις των 30 δευτερολέπτων!!!! Επίσης, τα παλιά πακέτα όπως το εβδομαδιαίο με 5 ευρώ που σουδίνει 30 λεπτά ομιλίας προς όλους και 30 sms προς όλους παραμένει οπότε παλι υπάρχουν πακέτα για όλους. Και για το 1 λεπτό προς 2 αριθμούς αφαιρείται πλέον ο χρόνος απο τα 1500 και δε χρεώνεσαι ούτε αυτή τη χρεώση!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έβαζα 10 ευρώ τον μήνα και κάτι παραπάνω και τα κατανάλωνα για να μιλάω σε 2 αριθμούς vodafone και να στέλνω sms,τώρα που δεν θα χρεώνομαι για να μιλάω και να στέλνω sms προς τους 2 αυτούς αριθμούς και όχι μόνο και θα μου μένουν και τα 10 ευρώ,8,93 με τον φόρο,όχι απλά με συμφέρει,με παρασυμφέρει.:p Και αφού θα ισχύει και...

 

Επίσης, τα παλιά πακέτα όπως το εβδομαδιαίο με 5 ευρώ που σουδίνει 30 λεπτά ομιλίας προς όλους και 30 sms προς όλους παραμένει οπότε παλι υπάρχουν πακέτα για όλους.

 

αν θέλω να αγοράσω για να μιλήσω σε άλλα δίκτυα,τί άλλο να ζητήσω;:)

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω στο http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8681

 

"H ενεργοποίηση του Vodafone Unlimited έχει μέγιστο όριο τις 3 συνδέσεις κάτω από τον ίδιο αριθμό δελτίου ταυτότητας ή άλλου εγγράφου ταυτοπροσωπίας."

 

αυτο δεν ειναι παρανομο;;;...υποτιθεται οτι η ονομαστικοποιηση εγινε απο το κρατος για να καταπολεμηθει η εγκληματικοτητα.....και οχι για χρηση των εταιριων :mad:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μας γράψει με σιγουριά ποιές θα είναι οι χρεώσεις σε περίπτωση που επιλέξει κάποιος το Unlimited στο Νέο Καρτοκινητό και στο CU?

Στο Ιντερνάσιοναλ πάντως το πήγαν από 0.252ε/λεπτό στα 0.39!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1046

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...