Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή πάπαλα τα λεπτά ομιλίας σε συνδυασμό με τα σμς. Τώρα πρέπει να τα πληρώνεις ξεχωριστά... κρίμα. Γλυκάθηκα!

Γιατί δεν βγάζει κανενα πακέτο όπως το νον στοπ πρός ένα (ή δύο) αριθμό αλλά να δίνει και ομιλία και σμς?

Link to comment
Share on other sites

Βάζοντας δύο πακέτα, το ένα μηνυμάτων και το άλλο κλήσεων που θα σου κοστίσουν 5€ και τα δύο, θα έχεις 250 μηνύματα και 250 κλήσεις προς cu. Είναι καλή λύση. Αλλά υπάρχει και μηνιαία λύση των 600 λεπτών ομιλίας για ένα μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια, δεν είναι καλή λύση γιατι κρατάει για μια βδομάδα ενω εγώ δεν μιλάω τοσο πολύ.

Θέλω ένα πακέτο με 600 λεπτά και 600 σμς αλλά όχι με 10 ευρώ όπως τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά του 1264 πήρε παράταση μέχρι 15 Ιουλίου.

 

Δηλαδή με το talk a lot 600 σου δίνει 1200 λεπτά και σμς?

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά του 1264 πήρε παράταση μέχρι 15 Ιουλίου.

Που το ειδες αυτο?

 

Στο site της vodafone "εξαφανιστηκε" oti σχετικο υπηρχε με την προσφορα του bonus!

H Μηπως σου εστειλε καποιο μηνυμα και ενημερωθηκες?

Η ειναι "κομπινα" να βαζουμε καθε τοσο 20 ευρω για να εχουμε τα 1200 λεπτα για ενα μηνα???? Ολοι μας δεν τρεξαμε στο τελος του Ιουνη να βαλουμε 20 ευρω???

 

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ??? ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ POINT-MANIA KAI NA ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΟΥΝ, ΑΦΟΥ ΕΛΗΞΕ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ (Οπως πολυ σωστα ανεφερε πιο πανω ο nucleogenesis και πολυ λογικα απαντησαν ο georgekod92+o xaxa1982).

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ?!?!

 

Ειμαι σιγουρος πως ουτε στο site θα υπαρχει η παραμικρη αναφορα, ουτε μηνυμα θα σου εστειλε για την παραταση του bonus !!!!!!!

 

Τι στο καλο γινεται με την ενημερωση της Vodafone ???

 

Να στελνει μυνηματακια τυπου "Προσφορα,μπες και κατεβασε με 1 ευρω παιχνιδια" ξερει, να στειλει ενα σοβαρο μηνυμα ενημερωσης σε οσους εγραφηκαν στο bonus και για τυχον παραταση του χρονου (που επιρεαζει και το point-mania και εχουμε την απαιτηση να γνωριζουμε) , δεν μπορει να το κανει ????

 

Παλι γκρινιαζω για τα χαλια της ενημερωσης απο τη vodafone... αλλα ποιος μας ακουει... χαλια...

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η προσφορά με την κάρτα ανανέωσης.

Αυτή ειναι άλλη προσφορά. Μέχρι 30 Ιουνίου αν έστειλες μηνυμα στο 1264 σου λέει πως με κάθε αγορά πακέτου talk a lot 600 σου δίνει δώρο 1200 λεπτά και 1200 σμς προσ cu

Link to comment
Share on other sites

Όντως ρε παιδια, που το λέει οτι η προσφορά του talk a lot 600 πήρε παράταση???

Δεν βρήκα τιποτα στο site!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το site καμια φορα ειναι το τελευταιο που ενημερωνεται (μεεεεχρι να γινει το update τρεχα γυρευε). Πιο σιγουρη πηγη--για μενα--ειναι το 13830, ειδικα αν εχεις βρει και καναν csr ξυπνιο και τον ζητας ονομαστικα καθε φορα... ;)

 

Αυτη τη φορα προκειται οντως για ηλιθιοτητα και βλακεια εκ μερους της Vodafone. Θυμηθηκαν να δωσουν παραταση στην προσφορα δυο μερες και μετα το πηρανε πισω, οποτε τελικα επροκειτο για "λαθος" και δεν ισχυει. Οποιος προλαβε κατα τη διαρκεια του... λαθους, προλαβε. Οι υπολοιποι με το δικιο μας μπορουμε να βριζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ενεργοποίησα πριν απο 10 λεπτά, πριν προλάβω να διαβάσω το post σου με αποτέλεσμα εκεί που περίμενα οτι θα έβαζα το talk a lot 600 και θα είχα 1200 κ 1200 τώρα έχω 600 λεπτά μόνο ομιλία.

Γκρρρρρρρρρρ

Εμένα δεν με συμφέρει καθόλου να πληρώνω ξεχωριστά τα πακέτα φωνής και ξεχωριστά τα πακέτα μηνυμάτων γιατί μιλάω πάρα πολύ με ένα συγκεκριμένο άτομο.

Τόσο καιρό με είχε βολέψει η voda, αλλά καλύτερα να δίνω 5 ευρώ στην Wind με το νον-στοπ και να έχω 600 λεπτά και 600 σμς παρά να δίνω 10 ευρώ στη Voda επειδή τα πουλάει χωριστά.

Κρίμα κρίμα κρίμα... και πάνω που με είχε βολέψει το cu.

Link to comment
Share on other sites

Πανικός γίνεται βλέπω.. Είπε κάτι κάποιος και ξεσηκώθηκατε :p

 

Δεν είναι η προσφορά με την κάρτα ανανέωσης.

Αυτή ειναι άλλη προσφορά. Μέχρι 30 Ιουνίου αν έστειλες μηνυμα στο 1264 σου λέει πως με κάθε αγορά πακέτου talk a lot 600 σου δίνει δώρο 1200 λεπτά και 1200 σμς προσ cu

 

Αυτό που λες δεν υπήρξε ποτέ. Με αυτό το πακέτο που αναφέρεις απλά σου έδινε επιπλέον 600 λεπτά δώρο. Μηνύματα δεν έδινε.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει προσφορά ήταν που ειχε ημερομηνία λήξης. Δεν χρειάζεται να το συζητάμε ακόμα! Εγώ πάντως δεν έχω παράπονο με τα πακέτα που υπάρχουν.. αλλά καλό θα ήταν να βγάλουν κάτι για ίντερνετ όπως αυτό της wind.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να το συζητάμε ακόμα? Γιατί, επειδή το λές εσύ?

Εγώ μια χαρά κέφι κάνω να το συζητάω γιατί και άλλες προσφορές που έχει βγάλει κατα καιρούς η voda έχουν πάρει παράταση. Γιατί να μην πάρει κι αυτή? Μου φαινεται πολύ λογικο...

Link to comment
Share on other sites

Τέλος από σήμερα το 40 % BONUS στην online ανανέωση

Από σήμερα το μέγιστο ποσοστό BONUS μειώθηκε στο 25 % .

Link to comment
Share on other sites

Ελάχιστες προσφορές της vodafone έχουν πάρει παράταση. Δεν θα σου πω εγώ τί να κάνεις.. γιατί πολύ απλά ότι και να πω δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι. Απλά από την στιγμή που έχει ήδη διακοπεί η προσφορά δε νομίζω ότι θα συνεχιστεί τώρα.. Το μόνο που μπορεί να γίνει πλέον είναι να βγάλει κάποιο καινούργιο πακέτο.
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον αριθμο στελνω μηνυμα για να λαβω ρυθμισεις wap και mms? στο site τους υπαρχουν αυτοματες ρυθμισεις αλλα μου βγαζει σφαλμα,εχει προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Δε στέλνεις πουθενά, ή θα πας στο site της εταιρίας του κινητού σου να τις βρεις εκεί ή θα πάρεις 13830. Εκτός αν έχεις samsung, motorola κλπ. που έχουν τις ρυθμίσεις από μόνα τους.
Link to comment
Share on other sites

Τα λιγούρια της vodafone μειώσανε το bonus για ανανέωση μέσω internet...

 

Είναι για λύπηση οι άνθρωποι

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Τα λιγούρια της vodafone μειώσανε το bonus για ανανέωση μέσω internet...

 

Είναι για λύπηση οι άνθρωποι

 

Οντως για λυπηση. Μην το χρησιμοποιεις για να μην χρεωνεσαι. Η ζητα να σου αλλαξουν το παγιο της υπηρεσιας.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την cu μου σε ενα καινουριο κινητο και γραφει panafon GR.Σε αλλο κινητο γραφει vodafone.Πως γινεται αυτο?Η sim ειναι σχετικα παλια.Πως γινεται να το κανω να γραφει vodafone?

Kαι στην αναζητηση δικτυου γραφει cosmote,panafon,telestet.

Link to comment
Share on other sites

Το τι βγαζει στην αναζητηση ειναι θεμα κινητου. Αν το λογισμικο του ανανεωθηκε τελευταια φορα οταν η vodafone ηταν panafon μην περιμενεις τπτ. Μονο αμα αλλαξεις sism με καινουργια θα το βγαζει vodafone και εκεινο αναλογα με το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Παλια θυμαμαι στο 3310 μου ειχε πει ενας φιλος και εστειλα καπου μηνυμα και εγραφε vodafone αντι παναφον...Δλδ με ενα μηνυμα εγινε η αλλαγη ..αλλα δεν θυμαμαι καθολου που και τι εγραψα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...