Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδες επιδει δν τα καταλαβα ετσι οπως το ειδα στην διαφημισει για τα 600 λεπτα με 5 ευρο απο σιγιου σε σιγιου ειναι απεριορηστα με ελαχιστο τα 3λεπτα?η ακομα ειναι 5λεπτα το δωρεαν και απο εκει κ περα σ τρωει απο την καρτα?

ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι παλι μειωσε τιμες sms και ομιλιας το a la carte.

Ειναι πλεον σε επιπεδα cosmoκαρτας.

Link to comment
Share on other sites

Anepitrepto na min exei to alaCarte kapio aksiologo paketo Internet... :mad:

 

Έχει 30 Μb με 3,5 ευρώ τον μήνα

Link to comment
Share on other sites

Nai. 600 pia lepta me 5€ pros CU exoun megisti diarkeia ta 600 lepta kai elaxisti ta 3. Milas 50 deuterolepta k xaneis 3 lepta

 

kati einai k auto apo ta eleina 5lepta...se euxarhstw

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι παλι μειωσε τιμες sms και ομιλιας το a la carte.

Ειναι πλεον σε επιπεδα cosmoκαρτας.

 

that's right

 

0.35 / min

0.11 / sms

:X
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά για το νέο πακέτο Cu a lot (talk a lot). Κενό μήνυμα στο 1264 για εγγραφή, και με αγορά του πακέτου, μπαίνουν άλλα 600 λεπτά bonus.

 

Εγώ ούτε με σφαίρες δε μιλάω 1200 λεπτά σε ένα μήνα, αλλά το αναφέρω για μερικούς που μιλάνε πολύ... έτσι κι αλλιώς 5€ είναι το κόστος. :happy:

 

Έχουν σκάσει να βγάζουν προσφορές για τα cu... να δω με τα alc τι θα γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone συνεχιζει να εχει πτωτικη ταση γι'αυτο κανει τωρα συνεχεια προσφορες.Στο Α' τριμηνο του 2008 παλι τελευταια σε νεες συνδεσεις ηρθε με μονο 22.000 !!!Ειδικα στα καρτοκινητα δεν παει καθολου καλα..
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά για το νέο πακέτο Cu a lot (talk a lot). Κενό μήνυμα στο 1264 για εγγραφή, και με αγορά του πακέτου, μπαίνουν άλλα 600 λεπτά bonus.

 

Εγώ ούτε με σφαίρες δε μιλάω 1200 λεπτά σε ένα μήνα, αλλά το αναφέρω για μερικούς που μιλάνε πολύ... έτσι κι αλλιώς 5€ είναι το κόστος. :happy:

 

Έχουν σκάσει να βγάζουν προσφορές για τα cu... να δω με τα alc τι θα γίνει...

 

Αυτό είναι καινούρια προσφορά? Την λέει κάπου? Έχει ανακοινωθεί?

Link to comment
Share on other sites

Στείλε εσύ το κενό στο 1264 και θα δεις. ;)

 

Κι όσον αφορά τα στατιστικά... οι νέες συνδέσεις δε λένε τίποτα. Οι καλοπληρωτές πελάτες είναι αυτοί που μετράνε. Αν είναι να δώσουμε σημασία κάπου, αυτό είναι τα έσοδα και όχι οι συνδέσεις.

 

Συμφωνώ πάντως πως η Vodafone κάνει προσφορές συνέχεια τελευταία γιατί είχε μείνει πίσω σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Link to comment
Share on other sites

Στείλε εσύ το κενό στο 1264 και θα δεις. ;)

 

Κι όσον αφορά τα στατιστικά... οι νέες συνδέσεις δε λένε τίποτα. Οι καλοπληρωτές πελάτες είναι αυτοί που μετράνε. Αν είναι να δώσουμε σημασία κάπου, αυτό είναι τα έσοδα και όχι οι συνδέσεις.

 

Συμφωνώ πάντως πως η Vodafone κάνει προσφορές συνέχεια τελευταία γιατί είχε μείνει πίσω σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

 

Έτσι είναι για την προσφορά... Ωραίος! Γιατί δεν την διαφήμισαν δεν καταλαβαίνω όμως!

Σωστό αυτό που είπες για τον ανταγωνισμό, τελευταία μας είχε στο κλά..ιμο!!! :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά της προαλεσ πήγα σε μια ταβέρνα στην πλατιά αθονοσ με την κοπέλα μου να φάμε ε όταν τελειώσαμε ζήτησα τον λογαργιασμο! προς μεγάλη μου έκπληξη βλέπω μαζί με τον λογαριασμο μου φερνή και διο πακέτα alacarte

:blink::blink::....τουλαχιστον να ήταν f2g η what's up :X

 

 

 

να δούμε τη άλλο θα κάνει αυτή η vodafone

 

 

 

 

 

 

save the planet:cry::X

Θέλω να μιλάω να κανό video κλήσης να στέλνω sms κ mms να έχω blackberry και να μην πληρώνω τίποτα!!! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν στελνεις ποσο απο καποιο αριθμο σε vodafone τις επιλογης σου ανανεωνεται και η ημερομηνια ληξης του πακετου,ή μονο με κανονικη αναεωση γινεται αυτο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Όταν στέλνεις ποσό από Σύνδεση σε Καρτοκινητό Ανανεώνεται και η ημερομηνία λήξης και ισχύουν και όλες οι προσφορές Δηλαδή αν στείλεις πάνω από 20 ευρώ σε a la carte έχεις την φτηνή ομιλία και το φτηνό μύνημα για ένα μήνα. Και αν στείλεις πάνω από 10 ευρώ στο CU πέρνεις κανονικά τα δωρεάν λεπτά ομιλίας sms και ιντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

Απο συνδεση μονο?Δεν μπορεις να στειλεις απο ενα καρτοκινητο σε ενα αλλο?

 

Δυστυχώς όχι :(

Νομίζω μόνο η wind έχει αυτή την υπηρεσία (wind sharing λέγεται)

Link to comment
Share on other sites

Πλεον τα καρτοκινητα μπορουν να παιρνουν email μεσω του client του κινητου, με χρήση των 30mb του ιντερνετ +.

 

Απο οτι ειδα ρυθμιζεται αυτοματα με μυνημα ο client μεσα απο το live.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά της προαλεσ πήγα σε μια ταβέρνα στην πλατιά αθονοσ με την κοπέλα μου να φάμε ε όταν τελειώσαμε ζήτησα τον λογαργιασμο! προς μεγάλη μου έκπληξη βλέπω μαζί με τον λογαριασμο μου φερνή και διο πακέτα alacarte

:blink::blink::....τουλαχιστον να ήταν f2g η what's up :X

 

 

 

να δούμε τη άλλο θα κάνει αυτή η vodafone

 

 

 

 

 

 

save the planet:cry::X

 

σε ποια ταβερνα φιλε μου?

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Gia akoma mia fora episimano tis basikes elipseis tou A La Carte.

 

  • Xriazete ena aksiologo programa prosbasis sto internet
  • Ena kalo paketaki gia video kliseis
  • Aksiologes xreoseis i paketaki gia SMS pros to eksoteriko

Eidika to proto einai mizon problima. An oxi unlimited toulaxiston na dosoun ena paketaki arketon MBs me anoixta ta ports ektos tou web browsing, ton IMAP/POP3 gia email, RSS kai kanena dyo ports pou xrisimopioun programatakia opos google maps kai ta loipa.

Link to comment
Share on other sites

Και το cu χρειάζεται μια ανανέωση ακόμα. Στα πακέτα ομιλίας όλα οκ, όμως με τα sms δεν έχει γίνει κάτι ακόμα, με αποτέλεσμα να έχουν μόνο 2 πακέτα.

Το εβδομαδιαίο προς cu, 250 σμς με 2.5€ (Θα έπρεπε να έχει και μηνιαίο)

Και το μηνιαίο προς όλους, 100 σμς με 5€ (Δηλαδή 0.05€/σμς ενώ η wind το δίνει 0.02€/σμς)

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά για το νέο πακέτο Cu a lot (talk a lot). Κενό μήνυμα στο 1264 για εγγραφή, και με αγορά του πακέτου, μπαίνουν άλλα 600 λεπτά bonus.

 

Εγώ ούτε με σφαίρες δε μιλάω 1200 λεπτά σε ένα μήνα, αλλά το αναφέρω για μερικούς που μιλάνε πολύ... έτσι κι αλλιώς 5€ είναι το κόστος. :happy:

 

Έχουν σκάσει να βγάζουν προσφορές για τα cu... να δω με τα alc τι θα γίνει...

:)μια χαρα μιας κι αυτο εχω σαν δευτερο αριθμο κι αυτο με ενδιαφερει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποτε εγινε αυτη μειωση του sms στα 11 λεπτα και ομιλιας στα 35 λεπτα το λεπτο στο A la cart? Κατα τυχη το ειδα σημερα στο τιμοκαταλογο.Φυσικα πρεπει να στειλεις κενο sms στο 1281 για να γινει...αλλα πολυ αθορυβα εγινε αυτη η αλλαγη..πως και ετσι?παραξενο!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...