Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ean milas me dio noymera kirios mporeis na kaneis aperioristes kliseis xoris na prepei kathe pente lepta na to kleineis xoris na agoraseis paketo kai xoris periorismo sto poses fores tha to energopoiiseis..opote ean thes na miliseis xoris diakopi me 2 noymera sigoyra simferei.. mporeis apo cu na giriseis se a la carte akoloythontas kati ixografimenes odigies kai me xreosi 7 eyro.
Link to comment
Share on other sites

μια σημαντική ερώτηση: εαν είχα ενεργοποιήσει 30 λεπτά χρόνου ομιλίας στο alacarte μου και επειτα ενεργοποιούσα και την νέα υπηρεσία με το 0,01 λεπτό το λεπτό θα έχανα τα 30 λεπτά που είχα ήδη βάλει???το ρωτάω διότι μου φάνηκε οτι αυτό μου συνέβη.Ενώ έχω βάλει μισή ωρίτσα δωρεάν χρόνου, τώρα οταν καλώ το 1252 στο τέλος δεν μου λέει τίποτε για δωρεάν χρόνο και φυσικά όταν καλώ νουμερα εκτός των 2 συγκεκριμένων του 0,01λεπτού χρεώνομαι κανονικά. :(
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση...Γινεται με καποιο τροπο να μαθω ποιος με πηρε με αποκρυψη στο κινητο μου?Ξερω για το συστημα με την αιτηση για... μελλοντικες αποκρυψεις που σου αποστελει η vodafone για 15 μερες αλλα αναρωτιομουν αν υπαρχει τροπος να μαθω ποιος με πηρε...Γιατι αν δεν ξενεπαρει????
Link to comment
Share on other sites

luke, opos to sistima tis tim etsi kai tis vodafone den anagnorizei ta dio daforetika programmata poy exeis giayto kai se xreose me to programma ton 30 lepton pou eixes. to idio isxiei kai gia to programma talk and save. den mporoyme distixws taytoxrona na exoume kai ta dio programmata giati xreonei apo to 30 lepto 60 lepto ktl...

 

 

 

peugeot__106 ti sistima einai ayto tis vodafone me tis apokripseis..? mipos mporeis na menimeroseis?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,αν σε ενοχλουν με τηλ απο αποκριψη κανεις μια αιτηση στην vodafone και συγκεκριμενα στο τμημα διωξης τηλεπικοινωνιακου εγκληματος και μαζι με ενα επικυρωμενο αντιγραφο ταυτοτητας στην ουσια τους ζητας απο την ημερα της αιτησης και μετα να καταγραφονται οι αριθμοι που σε παιρνουν ειτε ειναι γνωστοι ειτε απο αποκρυψη,και μετα απο 15 μερες σου αποστελλουν μια αναφορα με τα νουμερα που σε πηραν στις προηγουμενες 15 ημερες.Οποτε απο τη στιγμη της αιτησης και μετα θα πρεπει να σημειωνεις την ωρα και την ημερα που εγινε η κληση προς το κινητο σου με αποκρυψη και οταν σου στειλουν την αναφορα βλεπεις ποιος αριθμος σε πηρε!Το κακο ειναι οτι μετα τις 15 μερες αυτες αν θες να ξαναγινεται ελεγχος θα πρεπει να ξανακανεις αιτηση,η οποια παλι θα διαρκεσει 15 μερες κ.ο.κ.Ελπιζω να βοηθησα!!!!
Link to comment
Share on other sites

ean milas me dio noymera kirios mporeis na kaneis aperioristes kliseis xoris na prepei kathe pente lepta na to kleineis xoris na agoraseis paketo kai xoris periorismo sto poses fores tha to energopoiiseis..opote ean thes na miliseis xoris diakopi me 2 noymera sigoyra simferei.. mporeis apo cu na giriseis se a la carte akoloythontas kati ixografimenes odigies kai me xreosi 7 eyro.

 

mporeite na mou peite pos ginetai na milao aperiorista me 2 arithmous? einai paketo afto? eimai ligo asxeti. kai episis poion arithmo perno gia na ginei i allagi apo cu se alacarte?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω κι εγώ μια ερώτηση.. Εχω καρτοκινητό cu και μιλάω αρκετά με νούμερα cosmote whatsup. Οι χρεώσεις για μένα όμως είναι τρελές όπως ξέρετε. Ποιο πακέτο πιστεύετε ότι με συμφέρει καλύτερα? Μπορώ να το κάνω κι εγώ πχ whatsup κρατώντας τον ίδιο αριθμό που έχω τώρα? Θα ήμουν υπόχρεη σε όποιον ξέρει να με ενημερώσει..
Link to comment
Share on other sites

Κάλεσε 13897 (δωρεάν) από το CU σου για να ενημερωθείς για τη διαδικασία φορητότητας αριθμού από Vodafone σε Cosmote.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο αριθμός μεταφέρεται σε Cosmoκαρτα και το αλλάζεις σε What's up δωρεάν μόνο την πρώτη εβδομάδα (από τη μεταφορά) στέλνοντας ΑΛΠΑΚ στο 1314.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω κι εγώ μια ερώτηση.. Εχω καρτοκινητό cu και μιλάω αρκετά με νούμερα cosmote whatsup. Οι χρεώσεις για μένα όμως είναι τρελές όπως ξέρετε. Ποιο πακέτο πιστεύετε ότι με συμφέρει καλύτερα? Μπορώ να το κάνω κι εγώ πχ whatsup κρατώντας τον ίδιο αριθμό που έχω τώρα? Θα ήμουν υπόχρεη σε όποιον ξέρει να με ενημερώσει..

 

an den 8es na alla3eis diktuo kai den stelneis polla SMS, sumferei na to alla3eis se a la carte, pou exei f8hnoterh omilia (kostos gurw sta 7 euro kai meta apo 1-2ergasimes)

an den se peirazei na alla3eis diktuo, me to idio noumero, kaneis forhtothta se cosmote - what's up me kostos 20 euro peripou kai gurw stis 10 ergasimes

Link to comment
Share on other sites

Θα κανεις μια φορητοτητα και θα πας τον αριθμο σου στην COSMOTE και συγκεκριμενα στο what's up και θα σου κοστισει περιπου 20euro!ΘΑ μιλας μετα με 5 ευρω 600 λεπτα σ'ολα τα κινητα what's up!Tραβα σε ενα καταστημα Γερμανος 'η COSMOTE και ζητα φορητοτητα!Σε περιπου 10 μερες απο την αιτηση θα εισαι στο δικτυο COSMOTE με τον αριθμο που εχεις:694.... .
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ.. Μάλλον θα το αλλάξω τελικά σε whatsup.

 

Θα κανεις μια φορητοτητα και θα πας τον αριθμο σου στην COSMOTE και συγκεκριμενα στο what's up και θα σου κοστισει περιπου 20euro!ΘΑ μιλας μετα με 5 ευρω 600 λεπτα σ'ολα τα κινητα what's up!Tραβα σε ενα καταστημα Γερμανος 'η COSMOTE και ζητα φορητοτητα!Σε περιπου 10 μερες απο την αιτηση θα εισαι στο δικτυο COSMOTE με τον αριθμο που εχεις:694.... .

 

 

Μόλις το έκανα κι εγώ. Τηλεφωνικά το κάνεις, και σου έρχεται ο κούριερ. Με 21€ το έχεις σε 10 μερούλες. Και μαζί δώρο και ένα ακόμη νούμερο Whats UP !!!!!

 

Τέλος στο παλιοδίκτυο με τις υποκλοπές, βρωμοπεντάλεπτα και τα ακριβά SMS...

 

Πόσες φορές πήγα να τρακάρω για να κοιτάω μην περάσει το πεντάλεπτο... ΑΠΑΤΗ. Μα καλά, ποιός το σκέφτηκε αυτό με τα πεντάλεπτα να'ξερα...

 

Whats UP από εδώ και πέρα, και τα μυαλά στα κάγκελα.... Με την καλύτερη κάλυψη, τα φθηνότερα και περισσότερα SMS, και 600 λεπτάκια ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ, και όλα αυτά με το ίδιο νούμερο.....:p

Link to comment
Share on other sites

ontos einai kaliteri prosfora alla thelei pistwtikh pou de diathetw opote.. :)

 

Μπορεις να χρησιμοποιησεις μια προπληρωμενη οπως πχ ΑΥΤΗ_ΕΔΩ_.

Δεν σου ζητανε ουτε φορολογικες ενημερωτητες ουτε τιποτα.Μονο σου φωτοτυπουν την αστυνομικη σου ταυτοτητα ή το διαβατηριο.Σε 5 λεπτακια την εχεις στα χερια σου.

Δοκιμασμενη σε πολλες online αγορες και στην Vodafone... ;)

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να χρησιμοποιησεις μια προπληρωμενη οπως πχ ΑΥΤΗ_ΕΔΩ_.

Δεν σου ζητανε ουτε φορολογικες ενημερωτητες ουτε τιποτα.Μονο σου φωτοτυπουν την αστυνομικη σου ταυτοτητα ή το διαβατηριο.Σε 5 λεπτακια την εχεις στα χερια σου.

Δοκιμασμενη σε πολλες online αγορες και στην Vodafone... ;)

 

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις πιστωτική κάρτα. Υπάρχουν και οι χρεωστικές κάρτες όπως η Visa Electron που πλεόν δίνουν σχεδόν όλες οι τράπεζες εκτός από την Εθνική και το Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο.

Link to comment
Share on other sites

mporeite na mou peite pos ginetai na milao aperiorista me 2 arithmous? einai paketo afto? eimai ligo asxeti. kai episis poion arithmo perno gia na ginei i allagi apo cu se alacarte?

δεν ειναι πακετο !

πρεπει να ειναι vodadone a la carte!

το ενεργοποιης στο 1286 για 2 αριθμου και καθε λεπτο(60 δευτερολεπτα) χρωνεσε 0,01€

δηλ. Η χρέωση του 1 λεπτού (0,01€) ανά λεπτό ομιλίας (που περιλαμβάνει ΦΠΑ 19%)

καθε μηνα μπορεις να αλλαζεις αριθμους!

 

Αλλαγή cu σε Vodafone a la Carte 7,06 € στο Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών13830 πρωην 1251 χρ.:0,119€/κλήση

 

edit:Σε περίπτωση που ένας συνδρομητής έχει επιλέξει ή θα επιλέξει κάποιο πακέτο ομιλίας (π.χ. 30 λεπτά προς κινητά Vodafone και σταθερά), προηγείται πάντα η χρέωση του εκάστοτε πακέτου ομιλίας.

Link to comment
Share on other sites

:!: :!: :!: Το νεο πακετο για 0,01 το λεπτο ομιλιας δεν ησχυει για τους συνδρομητες καρτοκινητης A LA CARTE

Κομπινα που δεν εχει αναφερθει ποτε και σε κανενα εντυπο η διαφημηση μεχρι τωρα...

Σημερα απλα ανακοινωθηκε απο την Vodafone σε οσους καλεσαν που μεχρι σημερα δεν μπορεσαν να ενεργοποιησουν τους 2 αριθμους Vodafone για χρεωση 0,01 το λεπτο

Απαντηση μου προς την εταιρια αλλα και σ'εσας (ενημερωση)που ειστε στο "ΠΑΚΕΤΟ" -τελικα- Vodafone Together....

ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥΣ e-care :

Διαβαστε....(με λιγη δοση χιουμορ γιατι πραγματικα η εταιρια εχει γινει www.********.com απο www.vodafone.gr

Ελπιζω να διαβαστει και απο καποιους μεσα απο την εταιρια!

---------------------------------------------------------------------

Γειά σας

Ονομαζομαι Γιαννης Ρε@@@@@ος κατοχος καρτοκινητης Vodafone αλλα και παλιοτερα συμβολαιου απο τους πρωτους πελατες της εταιριας σας -Παναφον-

Κατ'αρχην ο λογος που μπαινω στην διαδικασια να σας στειλω τα παραπονα μου ειναι πραγματικα για αρχη μαλλον απογνωσης...

Ειναι εδω και κατι μηνες μαλλον γυρω στους 5-6 και βαλε που το τμημα εξυπηρετησης παλατων σας εχει γινει φρικτο...

Πραγματικα δεν ξερω πως μπορει να δικαιολογηθει τοσο μεγαλη διαφορα απο το πριν μεχρι σημαιρα...

Παλιοτερα δεν προλαβαινες να πεις στους υπαλληλους σας το προβλημα που πιθανον να υπαρχει στην γραμμη η στο συμβολαιο και ειχε λυθει πριν ακομη κλεισεις την γραμμη σου...

Οι περισσοτεροι υπαλληλοι η ασχετοι ειναι εντελως η κουφοι...Δεν μπορω να δικαιολογηω την συμπεριφορα τους αλλα και την εξυπηρετηση τους.

Πιστεψτε με οτι επειδη εχω και ενα νουμερο απο την Q οι υπαλληλοι σε περιπτωση που κατι θες να ρωτησεις η υπαρχει καποιο προβλημα ειναι απιστευτα πιο εξυπηρετικοι απ'οτι οι δικοι σας...

Τι εννοω πιο συγκεκριμενα-ΕΝΑ απο τα ποιο προσφατα παραδειγμα τα που μπορω να σας δωσω.

Την παρασκευη η το σαββατο επειδη εχω Vodafone together εναν αριθμο CU 694@@@@@@5 kai ενα Vodafone a la carte 694@@@@@@7 καλεσα το 1286 για να αγορασω πακετο ομιλιας.Ομως δεν ειχα αρκετες μοναδες εκλεισα μπηκα στην σελιδα σας και εκανα on line ανανεωση.Ξανακαλεσα λοιπον το 1286 και προς μεγαλη μου χαρα ακουσα τα νεα τα καλα απο την ομορφη και γνωστη φωνουλα πια για την καινουργια σας προσφορα που αφορουσε τις κλησεις με ενα λεπτο το λεπτο.Με διαφορα σας λεω καποιον λεπτων που αυτο σημαινει οτι μολις ειχε μπει η προσφορα αυτη στο συστημα σας.

Αμεσως λοιπον πιεσα το 1 και περιμενα να ακουσω οδηγιες για το πως θα μπορεσω να ενεργοποιησω τους 2 αριθμους για να μιλαω και εγω φθηνοτερα.(να σας ενημερωσω οτι εχω αλλα 9 νουμερα vodafone για την δουλεια μου)ετσι θεωρησα οτι στα 2 απο αυτα θα μπορω να καλω φθηνοτερα κατι που θα σκεφτοταν και ο καθενας.Ομως προς εκπληξη μου ακουσα πως το πακετο ομιλιας αυτο δεν ειναι για το προγραμμα μου.

Ωστοσο καποια απο τα αλλα νουμερα που εχω ειναι και αυτα A LA CARTE και λειτουργησε κανονικα σε αυτα το προγραμμα σας .

Καλεσα λοιπον το κεντρο εξυπηρετησης πελατων σας και για ναμην σας τα πολυλογω μιλησα με 3 ατομα στην σειρα οπου ο ενας με εστλνε στον αλλο διοτι ακουσων ακουσων κανεις απο τους 3 δεν ειχε ενημερωθει για την προσφορα αυτη...Ενας απο αυτους μαλιστα με ρωτησε

-Ειστε σιγουρος οτι η προσφορα αυτη ειναι σε τηλεφωνο Vodafone και δεν κανετε λαθος?????????????????

ΣΟΚ!!!!!

Κανω τον ******....ξανακαλω το απογευμα αφου πρωτα ειχα περασει απο το καταστημα στην Σολωνος και ρωτησα εαν γνωριζουν κατι.

Μου απαντησαν πως τους εχει ερθει ενημερωση

Τα παιδια στο καταστημα αυτο με γνωριζουν πολυ καλα γιατι απο τον Αυγουστο που εχω ανοιξει το γραφειο μου εβδομαδιαια χαλαω τουλαχιστον 300 ευρω για καποια απο τα τηλεφωνα μου εαν και τωρα τουλαχιστων το together το "γεμιζω" απο το Internet

ρωτησα λοιπον τα παιδια και στο καταστημα μηπως φταιει το TOGETHER που στην προσωπικη μου γραμμη δεν μπορω να καλω με την προσφορα αυτη και η απαντηση ηταν Φυσικα και ΟΧΙ

Καλεσα λοιπον παλι την εταιρια σας και ρωτησα ξανα και ξανα και ξανα και ξανα μεχρι που ετοιμασα με μια πολυ ευγενικα κατα τ'αλλα κοπελιτσα φορμα για να κοιταχτει το αιτημα μου...

Απο το σαββατο λοιπον και μεχρι σημερα το πρωι δεν ειχα αλλη απαντηση απ'τ'οτι δεν φταιει το TOGETHER αλλα μαλλον καποιο τεχνικο προβλημα υπαρχει στον αριθμο μου και θα διορθωθει....

Το απογευμα καλω παλι και παλι προς ΤΕΡΑΣΤΙΑ πια εκπληξη μου ακουω ΟΤΙ ΦΤΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ TOGETHER!!!!

KANTIΛΕΣ ΕΒΓΑΛΑ....ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΕΑΡΕ ΜΟΥ ΛΕΩ...

Θα σας συνδεσω με.....(μη πω καλυτερα...)με το τμημα TOGETHER μου λεει και μια πραγματικα αψογη αυτη την φορα κοπελα μου εξηγησε οτι πραγματι στην εταιρια σας εχει γινει η ενημερωση ***** γιατι τρεχουν πολλες προσφορες και προγραμματα και δεν προλαβαινουν ολοι οι υπαλληλοι να ενημερωθουν παντα...

Πραγματι μου ειπε οτι πολυ πιθανον να ημουν και ο πρωτος σας πελατης που ενημερωθηκε για την προσφορα αυτη...και μου επιβεβαιωσε οτι πραγματι ημουν η αιτια οτι καποιοι συναδελφοι της εμαθαν την προσφορα αυτη απο καποιον πελατη (εμενα) αφου εγινε και καποια στιγμη θεμα συζητησης των υπαλληλον μετα το τηλεφωνημα μου.

Ομως για να μην σα ςκουραζω αλλο...Ο λογος που εχω together στα προσωπικα μου τηλεφωνα CU kai Α LA CARTE ειναι για να μην κουβαλαω 2 κινητα μαζι μου αφου οταν το εκανα αυτο τα παιδια στην Σολωνος μου επιβεβαιωσαν οτι και τα 2 λειτουργουν οπως σαν να ηταν 2 καρτες και ετσι εσκασα τα σχεδον 40 ευρω για να κανω τις αλλαγες

Ωσπου ερχεται η μερα που μαθαινω οτι δεν μπορω το Ala carte μου να το χρεισημοποιω σαν A LA CARTE αλλα οπως εσεις τελικα γουσταρετε για τον ΑΒ λογο.....!

Ζητω λοιπον με αυτο το κουραστικο τελικα μηνυμα μου η να διοθωθει το προβλημα (ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΝΤΥΠΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΤΥΠΟ ΤΙΒΙ ΚΑΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ together Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΥΤΗ...

ΚΟΡΟΙΔΕΥΤΕ???

ΠΑΙΖΕΤΕ???

ΚΑΝΑΤΕ ΛΑΘΟΣ????

Ειναι ομως πραγματικα ντροπη αυτο που εγινε και μεγαλη απογοητευση για ενα απο τους καλυτερους κατα διαστηματα πελατες σας

Σας παρακαλω να επιλυθει το προβλημα αυτο ειτε τεχνικως ειτε με την ΔΩΡΕΑΝ αντικατασταση των καρτων μου SIM απο μια σε 2 δηλαδη απο TOGETHER σε CU και A LA CARTE ξανα ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΧΡΕΩΣΗ αφου οι διαφημισεις σας ειναι καθαρα παραπλανητικες προς τους πελατες σας αλλα και το αγοραστικο κοινο!!!!

Περιμενω την απαντηση σας το συντομοτερο δυνατον

Ι.Ρεμ@@@@ος

ir@@@dos@vivodinet.gr

694.....87

---------------------------------------------------------------------

Ελπιζω να μην ακουστω ηλιθιος αλλα το προτιμω πραγματικα απο το να περαστω απο την Vodafone *******!

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να τους απειλήσεις και με αποχώρηση για καλύτερα αποτελέσματα. Και μάλιστα με φορητότητα (έστω κι αν δεν έχεις σκοπό να το κάνεις) γιατί εκεί τα μετράνει αλλιώς τα πράγματα... ;) Ειδικά αν τους πεις για φορητότητα.

Πάντως -δεν ξέρω αν σε καθησυχάζει αυτό- το ίδιο πρόβλημα (που τελικά δεν είναι πρόβλημα αλλά πάγια τακτική των εταιριών) συμβαίνει και με το TIM F2G Non-Stop 500 στην TIM. Όπως καταλαβαίνεις είναι μάλλον δύσκολο να το αλλάξουν. Εκτός πια κι αν είναι τόσο "καλοί" και κάνουν τη διαφορά. Αλλά μάλλον θα προτιμήσουν απλώς να "ενημερώσουν" το κοινό με τα γνωστά μικρά γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

απο τον Αυγουστο που εχω ανοιξει το γραφειο μου εβδομαδιαια χαλαω τουλαχιστον 300 ευρω για καποια απο τα τηλεφωνα μου εαν και τωρα τουλαχιστων το together το "γεμιζω" απο το Internet

Τι επιδοτηση συσκευης θα σου δινει επιστροφη η Βονταφον? :)

 

Απ'οσο διαβασα εδω στο φορουμ αλλα και στη βοντα,ΔΕΝ μπορει να γινει ταυτοχρονη χρηση πακετου χρονου ομιλιας μαζι με την υπηρεσια "cent" στα a laCarte...

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει συμβεί το ίδιο είναι απαράδεκτοι! έχω κάνει παράπονο και απαιτώ να μου επιστρέψουν ΟΛΕΣ τις χρεώσεις για κλήσεις, τα 7 ευρώ από το συμβόλαιο και τα 7 από το καρτοκινητό, καινούρια κάρτα sim για το alacarte και καινούριες double (γιατί double είχα) για το συμβόλαιο! ΧΑΜΟΣ έγινε, αλλά απάντηση δυστυχώς σε 5 εργάσιμες.. ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ δεν είχα από τους απαράδεκτους! ούτε κατάστημα ούτε τηλεφωνικά! Αν δεν τα διορθώσουν όλα νομίζω μπορούμε να προχωρήσουμε σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ.

 

Τι επιδοτηση συσκευης θα σου δινει επιστροφη η Βονταφον? :)

 

Απ'οσο διαβασα εδω στο φορουμ αλλα και στη βοντα,ΔΕΝ μπορει να γινει ταυτοχρονη χρηση πακετου χρονου ομιλιας μαζι με την υπηρεσια "cent" στα a laCarte...

 

αυτό είπε και η εξυπηρέτηση σε κάποια φάση, ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΚΕΤΟ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ VODAFONE TOGETHER!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

κάτι που δεν κατάλαβα, ενεργοποιείς 2 αριθμούς χωρίς να πληρώσεις και μετά από ένα μήνα απενεργοποιούνται αυτόματα και μπορείς να ενεργοποιήσεις άλλους δύο???

και η ενεργοποίηση είναι τζάμπα?

η κλήση τερματίζεται μετά από 1 ή 2 ώρες (όπως what's up και tim)??

οι ώρες είναι απεριόριστες ή υπάρχει όριο??

Link to comment
Share on other sites

κάτι που δεν κατάλαβα, ενεργοποιείς 2 αριθμούς χωρίς να πληρώσεις και μετά από ένα μήνα απενεργοποιούνται αυτόματα και μπορείς να ενεργοποιήσεις άλλους δύο???

και η ενεργοποίηση είναι τζάμπα?

η κλήση τερματίζεται μετά από 1 ή 2 ώρες (όπως what's up και tim)??

οι ώρες είναι απεριόριστες ή υπάρχει όριο??

δεν πληρώνεις πάγιο η τέλος ενεργοποίησης !

Μπορείς να έχεις 2 αριθμούς (για πάντα) η αν θες κάθε μήνα τους αλλάζεις !(&τους 2 η εναν απο τους 2)

οι ώρες είναι απεριόριστες !

κάθε 1λεπτο χρεώνεσαι 0,01€

10 λεπτά = 0,10€ -- 30λεπτα=0,30€ -- 60λεπτα=0,060€ -- 5ωρες=3€

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να έχεις 2 αριθμούς (για πάντα) η αν θες κάθε μήνα τους αλλάζεις !(&τους 2 η εναν απο τους 2)

 

iparxei mia sigekrimeni mera pou mporeis na allakseis ton arithmo h afou perasoun oi 30 meres opote thes, psiloflu mou fainetai auto :worry:

Link to comment
Share on other sites

iparxei mia sigekrimeni mera pou mporeis na allakseis ton arithmo h afou perasoun oi 30 meres opote thes, psiloflu mou fainetai auto :worry:

 

κάθε μήνα τους αλλάζεις αν θες !

απο την ημέρα που το ενεργοποιείς , αν το κάνεις πρωτη φορά σήμερα 24 μαρτιου αρα 24 μαιου αν θες μπορεις να αλλάζεις αριθμούς

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...