Jump to content

Mio P350 και Mio P550


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω αν γίνεται να συνδεθεί το Μιο Ρ550 με το κινητό μέσω bluetooth και να λειτουργεί ως car-kit να μιλάω και να ακούω από αυτό όπως νομίζω γίνεται με το πιο παλιό Μιο Α201. Το Ρ550 από μόνο του δεν πρέπει να το κάνει απλά μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα. Συγχωρέστε με αν έχει ξαναυποθεί το ίδιο ερώτημα απλά δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλες τις σελίδες. :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω αν γίνεται να συνδεθεί το Μιο Ρ550 με το κινητό μέσω bluetooth και να λειτουργεί ως car-kit να μιλάω και να ακούω από αυτό όπως νομίζω γίνεται με το πιο παλιό Μιο Α201. Το Ρ550 από μόνο του δεν πρέπει να το κάνει απλά μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα. Συγχωρέστε με αν έχει ξαναυποθεί το ίδιο ερώτημα απλά δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλες τις σελίδες. :ninja:

 

Diskola pragmata zitas esi..gia na katalaveis poso diskola einai psaxnw edw kai kana dimino na vrw programma pou na stelnei ton ixo sto bluetooth headset kai den leitourgei kanena..Pantws sto faq tis mio grafei pws den mporeis na xrisimopoiiseis to pda san akoustiko gia to kinito sou..

Dokimase pantws mipws sou kanei tpt to bt-audio..

Link to comment
Share on other sites

είχα προσπαθήσει και εγώ κάποτε να βρω χωρίς επιτυχία και τα παράτησα. Θα ψάξω όμως γιατί με ενδιαφέρει και μένα, και αν βρω κάτι θα σε ενημερώσω...

 

ευχαριστώ πολύ, εγώ βρήκα το foxit reader αλλά είναι δοκιμαστικό. Εντωμεταξύ σήμερα συνέβει κάτι περίεργο. ερχόμουν από ταξίδι και μπροστά μου ήταν ένα αυτοκίνητο. Σε κάποια σημεία πήγαινε με 200 και σε κάποια άλλα έκοβε. Εντωμεταξύ εκεί που έκοβε είχε όπως αποδεικνυόταν ραντάρ (πιστόλι). Λέω σίγουρα έχει αντιραντάρ. Στο φανάρι σταματώ και τον ρωτάω και μου έιπε ότι έχει κατεβάσει ένα πρόγραμμα το οποίο μετατρέπει το Mio 550 poy έιχε σε αντιραντάρ που τον προειδοποιεί. Είναι δυνατόν να συμβαίνει κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για αγορα του mio p350 ή του mio p550.

Ποιο απο τα δυο προτεινετε?

Το wifi για την ωρα δεν με χρειαζετε αλλα ποτε δεν ξερεις.

Απο την αλλη θα ηθελα να εχει και γρηγορη ευρεση δορυφορων.

Τελικα ειμαι σε διλημμα.

Ποιο απο τα δυο?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ, εγώ βρήκα το foxit reader αλλά είναι δοκιμαστικό. Εντωμεταξύ σήμερα συνέβει κάτι περίεργο. ερχόμουν από ταξίδι και μπροστά μου ήταν ένα αυτοκίνητο. Σε κάποια σημεία πήγαινε με 200 και σε κάποια άλλα έκοβε. Εντωμεταξύ εκεί που έκοβε είχε όπως αποδεικνυόταν ραντάρ (πιστόλι). Λέω σίγουρα έχει αντιραντάρ. Στο φανάρι σταματώ και τον ρωτάω και μου έιπε ότι έχει κατεβάσει ένα πρόγραμμα το οποίο μετατρέπει το Mio 550 poy έιχε σε αντιραντάρ που τον προειδοποιεί. Είναι δυνατόν να συμβαίνει κάτι τέτοιο?

 

Για την ακρίβεια δεν το μετέτρεψε σε αντιραντάρ. Απλώς πέρασε μία βάση δεδομένων με τις θέσεις τους και έτσι γνωρίζει πότε πλησιάζει σε κάποιο...

Είσαι τυχερός γιατί μάλλον σήμερα "ανεβαίνει" η νέα ανανεωμένη βάση.

Λεπτομέρειες : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102604&page=88 ή http://gpspocketpc.gr/phpBB/viewforum.php?f=9[/url]

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει στο 350 κανεις το destinator 6??

 

Οι περισσότεροι νομίζω που έχουν το 350 χρησιμοποιούν το Dest... τουλάχιστον για την Ελλάδα:lol:

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζεις και κάποιον pdf viewer για να διαβάζω αρχεία pdf?

 

βρες και δοκίμασε τον Foxit Reader....πολύ καλός και free

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει στο 350 κανεις το destinator 6??

 

μετά από αρκετό καιρό με το PN τώρα έχω κάμποσο καιρό το 6....καλά πάει

Link to comment
Share on other sites

βρες και δοκίμασε τον Foxit Reader....πολύ καλός και free

Ευχαριστώ φίλε! 'Εγραψες!!!:lol:

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια δεν το μετέτρεψε σε αντιραντάρ. Απλώς πέρασε μία βάση δεδομένων με τις θέσεις τους και έτσι γνωρίζει πότε πλησιάζει σε κάποιο...

Είσαι τυχερός γιατί μάλλον σήμερα "ανεβαίνει" η νέα ανανεωμένη βάση.

Λεπτομέρειες : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102604&page=88 ή http://gpspocketpc.gr/phpBB/viewforum.php?f=9[/url]

 

Ευχαριστώ πολύ. Το θέμα είναι ότι ήμουν με το pda ενός φίλου που είχε περασμένες τις θέσεις αλλα αυτός έκοβε σε σημεία που ο χάρτης δεν είχε τίποτα και ο φίλος μου είχε την τελευταία έκδοση. θα το ψάξω και μόλις έχω νέα θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

βρες και δοκίμασε τον Foxit Reader....πολύ καλός και free

 

Ευχαριστώ. Τον δοκίμασα τον foxit αλλά όταν τον εγκαθιστάς σου ανοίγει μόνο την πρώτη σελίδα του αρχείου και σου γράφει for evaluation use only.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Τον δοκίμασα τον foxit αλλά όταν τον εγκαθιστάς σου ανοίγει μόνο την πρώτη σελίδα του αρχείου και σου γράφει for evaluation use only.

 

όχι αυτός που βρήκα εγώ :whistle: :whistle: :whistle:

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

κατοχος ενόσ καινουριου mio p350... παω να το συνδεσω μέσω sub και μου λεει ότι είναι "unrecognised device" έχει κσανατύχει αυτό σε κανέναν?? Μήπως έχετε κανένα driver για το mio p350? ευχαριστώ....
Link to comment
Share on other sites

Pedia diavasa ola ta post pou exete kanei kai vlepw arketous pou exoun provlimata entelos perierga egw den exw kanena apo osa exoun anaferthi mexri twra.To agorasa me ensomatomeno to Maction PaPaGo!V7 kai doulevei apsoga mipos prepei na dokimasete auto to programa ? giati sas akouo oti me to destination 6 exete polla kolimata Vasika egw to xrisimopoio mono gia tous xartes kai gia kanena allo logo Enoo den to paspatevo eksalou to pira mono gia ena sigekrimeno skopo :P A ksexasa na rwtiso kati vasika pws mporeis na stileis email kapou apo to mio tin stigmi pou den exei gprs ? den kserw giauto kai rotao Euxaristo poly
Link to comment
Share on other sites

Pedia diavasa ola ta post pou exete kanei kai vlepw arketous pou exoun provlimata entelos perierga egw den exw kanena apo osa exoun anaferthi mexri twra.To agorasa me ensomatomeno to Maction PaPaGo!V7 kai doulevei apsoga mipos prepei na dokimasete auto to programa ? giati sas akouo oti me to destination 6 exete polla kolimata Vasika egw to xrisimopoio mono gia tous xartes kai gia kanena allo logo Enoo den to paspatevo eksalou to pira mono gia ena sigekrimeno skopo :P A ksexasa na rwtiso kati vasika pws mporeis na stileis email kapou apo to mio tin stigmi pou den exei gprs ? den kserw giauto kai rotao Euxaristo poly

 

Apo oti vlepw stin fwto sou exeis to mio P550..Afto simainei pws mporeis na steileis kai na pareis ta mail sou mesw wifi i mesw activesync..

Link to comment
Share on other sites

έχω προβλημα με το usb τα εκανα ολα παίδες ... install/uninstall active sync ...

 

hard reboots / soft reboots ....

 

το θέμα είναι ότι είχα το mio a 701 και συνδέθηκε με τη μία μέσω usb... τώρα με το mio p350 δεν συνδέετε με τπτ.... βοήθεια κανείς?

 

το πρόβληαμα μου είναι ότι τα windows δεν αναγνωρίζουβ τη συσκευή...unkown device λέει...

Link to comment
Share on other sites

κατοχος ενόσ καινουριου mio p350... παω να το συνδεσω μέσω sub και μου λεει ότι είναι "unrecognised device" έχει κσανατύχει αυτό σε κανέναν?? Μήπως έχετε κανένα driver για το mio p350? ευχαριστώ....

 

έχεις εγκαταστήσει το activesync στο PC?

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Τον δοκίμασα τον foxit αλλά όταν τον εγκαθιστάς σου ανοίγει μόνο την πρώτη σελίδα του αρχείου και σου γράφει for evaluation use only.

 

....παράξενο...το δοκίμασα με pdf 50 σελίδων και δούλευε κανονικά

Link to comment
Share on other sites

έχω προβλημα με το usb τα εκανα ολα παίδες ... install/uninstall active sync ...

 

hard reboots / soft reboots ....

 

το θέμα είναι ότι είχα το mio a 701 και συνδέθηκε με τη μία μέσω usb... τώρα με το mio p350 δεν συνδέετε με τπτ.... βοήθεια κανείς?

 

το πρόβληαμα μου είναι ότι τα windows δεν αναγνωρίζουβ τη συσκευή...unkown device λέει...

 

...θέλει υπομονή. Βγάλε το Active sync διέγραψε και τις ρυθμίσεις από το ppc. Μετα από κάθε εγκατάσταση / απεγκατάσταση να κάνεις restart στο pc σου

Link to comment
Share on other sites

τπτ πιστευω οτι ειναι hardware failure... αν και με προβλιματιζει οτι οταν το βαζω σε usb θυρα φορτιζει κανονικα ...:cry:

 

Tote den einai provlima hardware alla provlima software sto pc sou..Poia ekdosi tou activesync xrisimopoieis?

Dokimase tin 4.1 kai isws luthei to provlima sou..Min 3exaseis na kaneis restart sto pc molis kaneis tin egkatastasi..

Link to comment
Share on other sites

έβαλα την 4.1 (του cd δλδ) και την 4.5 αυτήν που κατέβασα απο τον ιντερνετ.

 

το θέμα δεν είναι το πρόβλημα με το active sync (νομίζω) καθώς αν δεν βρίσκουν συσκευή τα windows τι να συγχρονήσει το activesync....

 

Το έχω δοκιμάσει σε 3 PC και τπτ ! ΕΛΕΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...