Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Εν ολίγοις δηλαδή οι 4 βασικοί πρωταγωνιστές έχουν πάει όλοι με όλους. :wink: :)

 

Απλά λείπει η διάρκεια σε ορισμένες φάσεις (Νέηθαν - Πέητον, Νέηθαν - Μπρουκ), σε σχέση με το DC...

 

Όντως έχουν υπάρξει ζευγάρια όλοι (αλλιώς τι νόημα θα είχε μια σειρά σχέσεων χώρις ανατροπές) αλλά η διαφορά είναι ότι στο ΟΤΗ δεν συμβαίνει κατ' εξακολούθηση. Στο DC αν έχανες 3 επεισόδια μετά ψαχνόσουν να καταλάβεις για το ποιοί από τους πρωταγωνιστές τα χάλασαν, τα ξανάφτιαξαν, κερατώθηκαν κτλ. Για να μην αναφέρουμε το αλήστου μνήμης Beverly Hills 90210. Το συγκεκριμένο ακόμη και αυτός που το έγραψε δεν θυμάται όλους τους ερωτικούς συνδυασμούς εκείνης της παρέας

 

Κάτσε μην μας πούνε του χρόνου ότι θα υπάρξει και 7η σαιζόν όπου θα βλέπουμε τους πρωταγωνιστές γερόντια να πηγαίνουνε στο ΚΑΠΗ :D Φαντάζομαι τις Brooke και Peyton γριές να μαλλιοτραβιούνται :lol: :) Όλα τα λεφτά! :)

 

:lol: Όντως κάπως έτσι τις φαντάζομαι στο γηροκόμειο. Θα πέσουν μασέλες για χάρη του Λούκας

 

 

Είδε κανείς το 5x10; Απόψεις; Πολύ καλό επεισόδιο. Συμβαίνουν συγκλονιστικά πράγματα.

 

 

Ο Νταν αποφυλακίζεται:shock:

 

 

 

Η Ρείτσελ επιστρέφει ως ναρκομανής

σχετικά αναμενόμενο

 

 

Η αγαθοβλαχάρα Χέιλι επιτέλους ξύπνησε και πετάξε με τις κλωτσιές την :kill:Νταντά από το σπίτι. Αν και δε νομίζω να ξεμπέρδεψε τόσο εύκολα μαζί της.

 

 

Αφού επέστρεψαν

Νταν κ Ρέιτσελ

φέρτε μας πίσω την Ντεμπ :protest:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όντως έχουν υπάρξει ζευγάρια όλοι (αλλιώς τι νόημα θα είχε μια σειρά σχέσεων χώρις ανατροπές) αλλά η διαφορά είναι ότι στο ΟΤΗ δεν συμβαίνει κατ' εξακολούθηση. Στο DC αν έχανες 3 επεισόδια μετά ψαχνόσουν να καταλάβεις για το ποιοί από τους πρωταγωνιστές τα χάλασαν, τα ξανάφτιαξαν, κερατώθηκαν κτλ. Για να μην αναφέρουμε το αλήστου μνήμης Beverly Hills 90210. Το συγκεκριμένο ακόμη και αυτός που το έγραψε δεν θυμάται όλους τους ερωτικούς συνδυασμούς εκείνης της παρέας

 

Αφού επέστρεψαν

Νταν κ Ρέιτσελ

φέρτε μας πίσω την Ντεμπ :protest:

 

Σωστό κι αυτό... Και +1 για Ντεμπ. :up:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα spoilers για το 5x12 που είναι και το εορταστικό επεισόδιο υπ. αριθμον 100 του ΟΤΗ και το τελευταίο πριν τη διακοπή ενός μηνός και οι εξελίξεις του είναι συγκλονιστικές. Αυτοί που δεν τους αρέσουν τα spoilers μην τα κρυφοκοιτάξουν ούτε από περιέργια. αποκαλύπτουν πολλά (και τουλάχιστον το 2ο και το 3ο επιβαιβεώνονται από φωτογραφιές, για τα υπόλοιπα δεν ορκίζομαι)

 

1.

τελευταία στιγμή κάποιος από τους Λουκ-Λίντσευ το μετανιώνει και χαλάει ο γάμος :happy:

 

 

2.

Ξαναβλέπουμε τον Άντι και O Chase επιστρέφει όχι για την Μπρουκ αλλά για την Πέιτον:confused:

 

 

3.

Η Κάρι απαγάγει τον Τζέιμι από την εκκλησία:angry:

 

 

4.

Η Μπρουκ μιλώντας με την Πέιτον της εξομολογείται ότι δεν έχει ξεπεράσει τον Λουκας αλλά δε θα μπει εμπόδιο σε πιθανή ευτυχία τους:shock:

Είναι πλέον πολύ πιθανό να ξανα-υπάρξει

Brucas

:w00t::rotfl::yahoo:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

4.

Η Μπρουκ μιλώντας με την Πέιτον της εξομολογείται ότι δεν έχει ξεπεράσει τον Λουκας αλλά δε θα μπει εμπόδιο σε πιθανή ευτυχία τους:shock:

Είναι πλέον πολύ πιθανό να ξανα-υπάρξει

Brucas

:w00t::rotfl::yahoo:

 

Όχι ότι δεν το θέλω, αλλά νομίζω enough is enough...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι δεν το θέλω, αλλά νομίζω enough is enough...

 

Οντώς το έχουν παρακάνει ήδη με το love triangle από την 3η σεζόν. Αλλά εφόσον το ξεφτίλισαν που το ξεφτίλισαν ας επιστρέψει τουλάχιστον σε εκείνη που όταν ήταν μάζι εσκάγε και το χειλάκι μας σε κάνα επεισόδιο :p γιατί με την άλλη

την κλαίουσα ξανθιά

και τα ψυχολογικά της θα την πάθουμε την καταθλιψη:(

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

4.

Η Μπρουκ μιλώντας με την Πέιτον της εξομολογείται ότι δεν έχει ξεπεράσει τον Λουκας αλλά δε θα μπει εμπόδιο σε πιθανή ευτυχία τους:shock:

Είναι πλέον πολύ πιθανό να ξανα-υπάρξει

Brucas

:w00t::rotfl::yahoo:

 

:blink: Ελπίζω να μην αληθεύει με τίποτα!

Είπαμε έγινε μία, έγινε δύο, τέρμα!

 

Νόμιζα είχαμε ξεμπερδέψει μ' αυτό το τρίγωνο! Ας μην ξαναρχίσει γιατί... :chair:

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Καθυστέρησα να δω το 10, λόγω Αποκριών... Πώς πάει το fan club;

 

Η Haley δίνει ρεσιτάλ υστερίας, αλλά τουλάχιστον έχει κι ένα δίκιο: Μ' εκνευρίζει που σ'αυτή τη σειρά τα μισά λένε και τα άλλα μισά εννοούνται... Αντί να στη Ηaley πει ο άλλος "η νταντά είναι μουρλή και γι' αυτό τα κάνει αυτά, τέλος" της λέει ένα σωρό μπούρδες "με φίλησε, εγώ όχι" και τέτοια... πώς να καταλάβει η άλλη που είναι και ηλίθια;

 

Θέλω και εγώ την Deb στη σειρά, τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Καθυστέρησα να δω το 10, λόγω Αποκριών... Πώς πάει το fan club;

 

Η Haley δίνει ρεσιτάλ υστερίας, αλλά τουλάχιστον έχει κι ένα δίκιο: Μ' εκνευρίζει που σ'αυτή τη σειρά τα μισά λένε και τα άλλα μισά εννοούνται... Αντί να στη Ηaley πει ο άλλος "η νταντά είναι μουρλή και γι' αυτό τα κάνει αυτά, τέλος" της λέει ένα σωρό μπούρδες "με φίλησε, εγώ όχι" και τέτοια... πώς να καταλάβει η άλλη που είναι και ηλίθια;

 

Θέλω και εγώ την Deb στη σειρά, τώρα!

 

Μια χάρα πάει το anti-haley club και μετά το 5x11 που

δεν εννοεί να καταλάβει ότι ο Νέιθαν δεν έφταιγε αποκλειστικά για ότι έγινε με τη νταντά

το βλέπω το club να μεγαλώνει.

 

Έτσι κ έτσι επεισόδιο το 5x11

 

επιστρέφουν

Chase και Bevin

 

 

αλλά το καλύτερο μας το φύλαγε για το τέλος του επεισοδίου

 

Haley:

Lucas I have to talk to you

 

Lucas:

ok

 

Haley:

You must not marry Lindsay

:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα λιγο με νευριαζει το σκηνικο οπου κανεις δεν εξηγει ευθεως για την νταντα και ειναι ολο με μισολογα...οπως και μου φανηκε καπως που αυτη που πρωτη θα βαλει τελος

στο γαμο του Λουκας ειναι η Χειλι..

η οποια απο την αρχη υποστηριζε αυτο το ζευγαρι πιο πολυ απ'ολους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καθυστέρησα να δω το 10, λόγω Αποκριών... Πώς πάει το fan club;

 

Η Haley δίνει ρεσιτάλ υστερίας, αλλά τουλάχιστον έχει κι ένα δίκιο: Μ' εκνευρίζει που σ'αυτή τη σειρά τα μισά λένε και τα άλλα μισά εννοούνται... Αντί να στη Ηaley πει ο άλλος "η νταντά είναι μουρλή και γι' αυτό τα κάνει αυτά, τέλος" της λέει ένα σωρό μπούρδες "με φίλησε, εγώ όχι" και τέτοια... πώς να καταλάβει η άλλη που είναι και ηλίθια;

 

Πες τα! Λοιπον εσενα καμαρι μου πολυ σε παω! Εισαι μεσα στο μυαλο μου, ακριβως τα ιδια σκεφτομουν για τις π*πες που ελεγε ο Νεηθαν!

 

Οσο για τα παραπανω σποιλερς...

στο επεισοδιο που ο Λουκάς μεθαει και την πεφτει στη Μπρουκ, αυτη γυρναει σπιτι και της λεει η μανα της κατι για το Λουκας και η Μπρουκ μουρμουριζει κατι του στυλ "Ναι, αν και ειναι ο μονος για τον οποιο θα παρατουσα τα παντα" και εκει μου βρωμισε οτι θα ξαναεχουμε τριγωνακι... Ε ρε αλλαξοκ**ιες που έπονται!!!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καθυστέρησα να δω το 10, λόγω Αποκριών... Πώς πάει το fan club;

 

 

Η Haley δίνει ρεσιτάλ υστερίας, αλλά τουλάχιστον έχει κι ένα δίκιο: Μ' εκνευρίζει που σ'αυτή τη σειρά τα μισά λένε και τα άλλα μισά εννοούνται... Αντί να στη Ηaley πει ο άλλος "η νταντά είναι μουρλή και γι' αυτό τα κάνει αυτά, τέλος" της λέει ένα σωρό μπούρδες "με φίλησε, εγώ όχι" και τέτοια... πώς να καταλάβει η άλλη που είναι και ηλίθια;

 

Θέλω και εγώ την Deb στη σειρά, τώρα!

 

Spoilers! :rtfm:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα το 5x11... Μπορει καποιος να μου πει

τι διαολο συνειδητοποιησε η πέρκα η Χέιλι και πηρε αξημερωτα τηλεφωνο τον Λουκά να του πει οτι δεν πρεπει να παντρευετει την "απο μικρη το ονειρο μου ηταν να ντυθω νυφουλα" Λιντσει???:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα το 5x11... Μπορει καποιος να μου πει

τι διαολο συνειδητοποιησε η πέρκα η Χέιλι και πηρε αξημερωτα τηλεφωνο τον Λουκά να του πει οτι δεν πρεπει να παντρευετει την "απο μικρη το ονειρο μου ηταν να ντυθω νυφουλα" Λιντσει???:blink:

 

wildgirl έχεις δώσει πολλούς χαρακτήρισμους στη Χέιλι κατα καιρούς αλλά με το "πέρκα" νομίζω ξεπέρασες τον εαυτό σου. :clap: :lol:

 

Όσο για το πως της ήρθε της πέρκας:lol: να πει στον

Λούκας να μην παντρευτεί την Λίντσευ πιστεύω έχει σχέση με το Νέηθαν που του είπε στο προηγούμενο επεισόδιο ότι και καλά αυτός δε φταίει που της τα φόρεσε γιατί έτσι είναι ο χαρακτήρας του και δεν θα καταφέρει αυτή να τον αλλάξει. Στάνταρ στο επόμενο επεισόδιο θα πει στο Λούκας τα ίδια. Ότι και καλά είναι από το χαρακτήρα του επιπόλαιος στα ερωτικά θέματα και δεν μπορεί να αλλάξει έτσι εύκολα, και δεν του φταίει η Λίντσευ να την πλήρωσει που αυτός δεν έχει ξεκαθαρίσει με την Πέιτον κτλ.

Τι ψάχνεις; Σκεπτικό Χέιλι. Ακόμη και η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψήλα.

 

Α και για να καραφλιάσουμε τελείως πρόσφατα διάβασα ότι η Χέιλι ανυκύρηχθηκε ως η απόλυτη hottie του καναλιού CW:dizzy: Και καλά πες ότι όλες οι άλλες στα σίριαλ του καναλιού είναι στιλ Μαρίας άσχημης, πως γίνεται να βγήκε πιο hot από την Μπρουκ, την Πέιτον και τη Ρέιτσελ; Ποιός την ψήφισε;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα παραπανω σποιλερς...

στο επεισοδιο που ο Λουκάς μεθαει και την πεφτει στη Μπρουκ, αυτη γυρναει σπιτι και της λεει η μανα της κατι για το Λουκας και η Μπρουκ μουρμουριζει κατι του στυλ "Ναι, αν και ειναι ο μονος για τον οποιο θα παρατουσα τα παντα" και εκει μου βρωμισε οτι θα ξαναεχουμε τριγωνακι... Ε ρε αλλαξοκ**ιες που έπονται!!!

 

Και εγώ από εκείνο το επεισόδιο το είχα υποψιάστει αν και όταν ήταν να τελειώσει η σειρά φέτος πολλοί έλεγαν ότι ήταν μια ασήμαντη σκήνη για να ικανοποιήσουν τους φαν του ζευγαριού που είχανε στραβώσει. Αλλά εφόσον θα πάει και για 6η σεζόν δεν υπάρχει αμφιβολία ότι θα ξαναρχίσει το τρίγωνο.:wink:

 

Αν και μεταξύ μας One Tree Hill χωρίς την Μπρουκ και την Πέιτον να σφάζονται για τον Λούκας είναι σαλάτα δίχως φέτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από εκείνο το επεισόδιο το είχα υποψιάστει αν και όταν ήταν να τελειώσει η σειρά φέτος πολλοί έλεγαν ότι ήταν μια ασήμαντη σκήνη για να ικανοποιήσουν τους φαν του ζευγαριού που είχανε στραβώσει. Αλλά εφόσον θα πάει και για 6η σεζόν δεν υπάρχει αμφιβολία ότι θα ξαναρχίσει το τρίγωνο.:wink:

 

Αν και μεταξύ μας One Tree Hill χωρίς την Μπρουκ και την Πέιτον να σφάζονται για τον Λούκας είναι σαλάτα δίχως φέτα.

 

Εγραψες!!!:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα το 5x11... Μπορει καποιος να μου πει

τι διαολο συνειδητοποιησε η πέρκα η Χέιλι και πηρε αξημερωτα τηλεφωνο τον Λουκά να του πει οτι δεν πρεπει να παντρευετει την "απο μικρη το ονειρο μου ηταν να ντυθω νυφουλα" Λιντσει???:blink:

εγω πιστευω οτι ενω η χειλη διαβαζει το νεο βιβλιο του λουκας, διαπιστωνει οτι θελει την πειτον και οχι την λιντσει. γι αυτο και τον ειδοποιει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Μπαζο-ανακατώστρα, καλά λέω εγώ... Ούτε να ξημερώσει δεν περίμενε και πήρε τηλέφωνο για συμβουλές, δεν κοιτάει τα χάλια της με τον Nathan...

 

Και στην τελική, μακάρι να την έτρωγε ο Nathan την νταντά... δε θα τα τραβούσε όλα αυτά τζάμπα! Νομίζω μετά το διαζυγιο πρέπει να της πει δυο -χμμ- λογάκια της νταντάς...

 

Link to comment
Share on other sites

Μπαζο-ανακατώστρα, καλά λέω εγώ...

Ούτε να ξημερώσει δεν περίμενε και πήρε τηλέφωνο για συμβουλές, δεν κοιτάει τα χάλια της με τον Nathan...

 

Και στην τελική, μακάρι να την έτρωγε ο Nathan την νταντά... δε θα τα τραβούσε όλα αυτά τζάμπα! Νομίζω μετά το διαζυγιο πρέπει να της πει δυο -χμμ- λογάκια της νταντάς...

 

Spoilers? :rtfm: Spoilers? :worry:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει δικιο ο VeCo, βαλτε σποιλερς πλιζ! :)

 

Seventyeight,

ομολογω πως δεν ειχα σκεφτει το ενδεχομενο να φαει τελικα ο Νεηθαν την νταντα... αλλα αρχιζω και γινομαι φαν της ιδεας :devil: Μπας και δει ασπρη μερα στα σκελια του το παιδι γιατι η Χειλι θα του κατσει κατα το τελος της σεζον που θα τα ξαναβρουνε...

Παντως το εχουνε κουρασει παααααρα πολυ γενικοτερα και μου τη δινει απιστευτα που

εχουν σχεδον κοψει τα γνωμικα με τον Λουκά στην αρχη και το τελος καθε επεισοδιου, τι ξενερα :confused:

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει δικιο ο VeCo, βαλτε σποιλερς πλιζ! :)

 

Seventyeight,

ομολογω πως δεν ειχα σκεφτει το ενδεχομενο να φαει τελικα ο Νεηθαν την νταντα... αλλα αρχιζω και γινομαι φαν της ιδεας :devil: Μπας και δει ασπρη μερα στα σκελια του το παιδι γιατι η Χειλι θα του κατσει κατα το τελος της σεζον που θα τα ξαναβρουνε...

Παντως το εχουνε κουρασει παααααρα πολυ γενικοτερα και μου τη δινει απιστευτα που

εχουν σχεδον κοψει τα γνωμικα με τον Λουκά στην αρχη και το τελος καθε επεισοδιου, τι ξενερα :confused:

 

Νόμιζω πως θα αλλάξω και εγώ άποψη υπέρ της Νταντάς

να την νταντέψει ο Νέιθαν

. Τελικά είναι παρεξηγημένος χαρακτήρας η Νταντα Κάρι. Αυτή η Χείλι μπαίνει εμποδίο στην ευτυχία της:lol: Το παρατράβηξα λίγο αλλά συμπάθειες είναι αυτές (για τη Χέιλι) :knife:

 

Επίσης όντως το έχουνε κουράσει άλλα μέχρι στιγμής μας ξανασυστύνανε τους χαρακτήρες πως είναι 4 χρόνια μετά. Από το 5x12 που επιστρέφει πλέον όλο το καστ που έλειπε

έρχεται η Καρεν με τον Άντι, ο Τσεις γύρισε, ξανάδαμε Μπέβιν και Τιμ και κυριώς ο Νταν ξανασυναντάει τους παλιούς του "φίλους"

η σείρα θα βρει και πάλι το παλιό της ρυθμό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

VeCo ζητώ συγγνώμη για τα spoilers, δε θα επαναληφθεί...

 

 

Εμένα μου την έσπασε που γύρισε ο Τσέις. Σ'αυτόν τον κόσμο πάντα ο φίλος του γκόμενου θα είναι παλιός γκόμενος, λες και η Αμερική είναι Ελλάδα. Άσε που δεν τον άλλαξαν καθόλου, λες και είμαστε 4 χρόνια πριν. Και τελικά, η Μπέβιν είναι όντως χαζή. Και παντρεμένη με χαζό.

 

Link to comment
Share on other sites

VeCo ζητώ συγγνώμη για τα spoilers, δε θα επαναληφθεί...

 

 

Εμένα μου την έσπασε που γύρισε ο Τσέις. Σ'αυτόν τον κόσμο πάντα ο φίλος του γκόμενου θα είναι παλιός γκόμενος, λες και η Αμερική είναι Ελλάδα. Άσε που δεν τον άλλαξαν καθόλου, λες και είμαστε 4 χρόνια πριν. Και τελικά, η Μπέβιν είναι όντως χαζή. Και παντρεμένη με χαζό.

 

Μου αρεσει ο πολιτισμος και η ευγενεια πολλων συμφορουμιτων (οχι, δεν το λεω ειρωνικα, σοβαρολογω) :)

 

Εντωμεταξυ ο Τσέις τι δουλεια εχει να κανει παρεα με το αλανι και πρώην ναρκομανη μπαρμαν??? Αν θυμαμαι καλα ο τυπας ηταν φλωρος!!! Επισης, μιας και το ανεφερε ο seventyeight, η Μπεβιν γιατι χωρισε με τον Σκιλλς??? Καλα, το οτι παντρευτηκε τον Τιμ...ασχολιαστο!!! Η ΑΚΥΡΙΛΑ!!!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

VeCo ζητώ συγγνώμη για τα spoilers, δε θα επαναληφθεί...

 

Όχι τίποτα άλλο, αλλά επειδή κι εγώ είμαι λίγο πίσω στα επεισόδια... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει ο πολιτισμος και η ευγενεια πολλων συμφορουμιτων (οχι, δεν το λεω ειρωνικα, σοβαρολογω) :)

 

Εντωμεταξυ ο Τσέις τι δουλεια εχει να κανει παρεα με το αλανι και πρώην ναρκομανη μπαρμαν??? Αν θυμαμαι καλα ο τυπας ηταν φλωρος!!! Επισης, μιας και το ανεφερε ο seventyeight, η Μπεβιν γιατι χωρισε με τον Σκιλλς??? Καλα, το οτι παντρευτηκε τον Τιμ...ασχολιαστο!!! Η ΑΚΥΡΙΛΑ!!!

 

Όντως τελείως άκυρο

ο γαμός Τιμ και Μπέβιν (σκέψου το παιδάκι τους πως θα βγήκε)

Όσο για τον

Τσέις από ότι κατάλαβα οι σεναριογράφοι τον φέρανε για mini love triangle Τσεις-Μπρουκ-Μπάρμαν

. Το συγκεκριμένο μου φαίνεται τελείως αδιάφορο αν σύμβει.

 

Επίσης για πόσο ακόμη οι σεναριογράφοι θα παρούσιαζουν την Μπρουκ ως

την μεγαλύτερη φαν του ζεύγους Λούκας-Πέιτον?

ok writers το πιάσαμε το υπονοούμενο απο την αρχή.

Οι κοινές σκηνές Λούκας-Μπρουκ πήγαν περίπατο, όλοι λένε κάθε τρεις και λίγο για το πόσο made for each otherείναι ο Λουκας και η Πέιτον, η Μπρουκ λέει συνεχώς πόσο άσημαντη ήταν η σχέση της με τον Λούκας κτλ. Αλλά να βάζεις τη Μπρουκ να έχει τέτοιο καημό αν θα σμίξουν ο πρώην της και η κολλητή της ξεπερνάει τα όρια του γελοίου.

Ούτε η Βίσση με τον Καρβέλα τέτοια άνεση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Ούτε η Βίσση με τον Καρβέλα τέτοια άνεση.

 

Here, here. Καθόλου ρεαλιστική αντίδραση το λιγότερο που μπορώ να πω...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...