Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Αντι-Haley fan club διαβασα και εννοειται οτι ειμαι μεσα και θελω να εχω και κυριαρχο ρολο!!!! ΕΞΩ Η ΧΕΙΛΙ! Και ναι δεν καταλαβα γιατι τα εχει παρει τοσο με Λουκά και Πεητον! Δεν κοιταει τον αντρουλη της και το παιδακι της που σε λιγο θα εχει μανα το πορνιδιο τη νταντα?!

 

Επίτελους το club μεγαλώνει :yahoo:

 

anti-Haley club members: seventy_eight78, joel_barris, n_wildgirl και οι εγγραφές συνεχίζονται............

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επίτελους το club μεγαλώνει :yahoo:

 

anti-Haley club members: seventy_eight78, joel_barris, n_wildgirl και οι εγγραφές συνεχίζονται............

βαλε και μενα στο κλαμπ... την μισω θανασιμα... κ επισης το προσεξατε κ εσεις οτι η φωνη της Μρουκ εχει αλλαξει φετος ??? Σαν νταλικερης ακουγεται.. κ συμφωνω οτι στον 5 κυκλο τα σπαει πραγματικα... Αλλα με τετοια φωνη........... χαχα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κ επισης το προσεξατε κ εσεις οτι η φωνη της Μρουκ εχει αλλαξει φετος ??? Σαν νταλικερης ακουγεται.. κ συμφωνω οτι στον 5 κυκλο τα σπαει πραγματικα... Αλλα με τετοια φωνη........... χαχα!

 

Εγω παλι την θεωρω απιστευτα σεξυ την φωνη της :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι την θεωρω απιστευτα σεξυ την φωνη της :happy:

 

Ούτε εμένα με χαλάει ιδιαίτερα η φωνή της Μπρουκ.

Απλώς καθαρά από περιέργεια και μόνο θα ήθελα να μάθω τι της συνέβη, αν όντως ήταν κρυωμένη όταν γύριζαν τα επεισόδια ή αν έχει πάθει κάτι μόνιμο (πχ από το κάπνισμα, ας πούμε).

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ειδατε το 5x09??? Να ακουσω γνωμες... Γιατι εμενα δε μου αρεσε καθολου, το πιο αχρηστο της σεζον...

Και παντα το ελεγα οτι αυτος ο Τιμ ηταν κρυφογκεουλο και γουσταρε το Ναθαναηλ :p Οσο για τη "συμφιλιωση" Πεητον-Λιντσει... Εχω ενα φατσακι στο messenger που ξερναει...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειδατε το 5x09??? Να ακουσω γνωμες... Γιατι εμενα δε μου αρεσε καθολου, το πιο αχρηστο της σεζον...

Και παντα το ελεγα οτι αυτος ο Τιμ ηταν κρυφογκεουλο και γουσταρε το Ναθαναηλ :p Οσο για τη "συμφιλιωση" Πεητον-Λιντσει... Εχω ενα φατσακι στο messenger που ξερναει...:rolleyes:

 

Έμενα παλί μου άρεσε το 5x09. Η 5η σέζον μέχρι τώρα ήταν μόνο δράμα και το συγκεκριμένο επεισόδιο θυμίσε κάποια άλλα που υπήρχαν στις προηγούμενες σεζόν στα οποία δε γίνονταν κάτι σημαντικό αλλά είχαν πλάκα.:O

 

Οι σεναριογράφοι τον έχουν καταστρέψει το χαρακτήρα της Πέιτον φέτος:mad: :mad:.

Από τότε που γύρισε στο Tree Hill έχει χάσει κάθε αξιοπρέπεια πέφτοντας στα πάτωματα για τον Λούκας και μισώντας σαν κατίνα τη Λίντσευ

Ελπίζω πλέον να επιστρέψει στα φυσιολογικά της.

 

Μια ερώτηση.

Τελικά το δαχτυλίδι ήταν όντως το ίδιο με αυτό που έκανε πρόταση στην Πέιτον ή η Πέιτον είπε ότι ήταν άλλο για να μη στενοχωρήσει τη Λίντσευ;

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Έμενα παλί μου άρεσε το 5x09. Η 5η σέζον μέχρι τώρα ήταν μόνο δράμα και το συγκεκριμένο επεισόδιο θυμίσε κάποια άλλα που υπήρχαν στις προηγούμενες σεζόν στα οποία δε γίνονταν κάτι σημαντικό αλλά είχαν πλάκα.:O

 

Οι σεναριογράφοι τον έχουν καταστρέψει το χαρακτήρα της Πέιτον φέτος:mad: :mad:.

Από τότε που γύρισε στο Tree Hill έχει χάσει κάθε αξιοπρέπεια πέφτοντας στα πάτωματα για τον Λούκας και μισώντας σαν κατίνα τη Λίντσευ

Ελπίζω πλέον να επιστρέψει στα φυσιολογικά της.

 

Μια ερώτηση.

Τελικά το δαχτυλίδι ήταν όντως το ίδιο με αυτό που έκανε πρόταση στην Πέιτον ή η Πέιτον είπε ότι ήταν άλλο για να μη στενοχωρήσει τη Λίντσευ;

 

+1.

Και εμένα μ' άρεσε αρκετά το επεισόδιο. Το μόνο που με χάλασε

ήταν που ενώ μας έδειξε την προετοιμασία για τον αγώνα, τελικά δεν μας έδειξε τον ίδιο τον αγώνα! :wacko:

Κορυφαία η σκηνή με Τζέιμι-Κουέντιν στα αποδητίρια! :respect:

Και η εμφάνιση-έκπληξη του Τιμ ωραία! Δεν το περίμενα να τον ξαναδώ και ήταν ευχάριστη έκπληξη όταν τον είδα! "Tim Smith is in the librazee!!" :lol:

Και μ' άρεσε επίσης το κομμάτι της Μία που τραγούδησαν όλοι μαζί!

 

Γενικώς είχε μερικές ωραίες στιγμές. ;)

 

Υ.Γ. joel_barris,

το δαχτυλίδι που έδωσε ο Λούκας στην Λίντσεϊ ήταν όντως το ίδιο με αυτό που έκανε πρόταση γάμου στην Πέιτον. Απλώς όταν συμφιλιώθηκαν με τη Λίντσεϊ, η Πέιτον της είπε ψέματα για να την καθησυχάσει και ότι ήταν και καλά το δαχτυλίδι του Κιθ στην Κάρεν.

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Το πράσινο φως έδωσε το CW, για να συνεχίσουν και την επόμενη σεζόν οι σειρές του: "One Tree Hill", "America's Next Top Model", "Smallville", "Supernatural", "Gossip Girl" και "Everybody Hates Chris".(απο το dailymedianews)

 

Αυτο σημαινει οτι θα υπαρξει και 6th season!!!Τελεια:up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πράσινο φως έδωσε το CW, για να συνεχίσουν και την επόμενη σεζόν οι σειρές του: "One Tree Hill", "America's Next Top Model", "Smallville", "Supernatural", "Gossip Girl" και "Everybody Hates Chris".(απο το dailymedianews)

 

Αυτο σημαινει οτι θα υπαρξει και 6th season!!!Τελεια:up:

 

yeah!!!!! :yahoo:Ευτυχώς γιατί αν τέλειωνε φέτος θα τέλειωνε κάπως απότομα με όσα έχουν προκύψει.

 

Έχεις κάποιο link για τη συγκεκριμένη είδηση???????

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

yeah!!!!! :yahoo:Ευτυχώς γιατί αν τέλειωνε φέτος θα τέλειωνε κάπως απότομα με όσα έχουν προκύψει.

 

Έχεις κάποιο link για τη συγκεκριμένη είδηση???????

http://el.wordpress.com/tag/one-tree-hill/ (στα γαλλικα)

 

και http://dailymedianews.blogspot.com/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου OTH; I like! :happy: :D

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Oh yes, guys!! :yahoo:

Είναι γεγονός! 18 επεισόδια για φέτος και full 6th season του χρόνου!! :up:

Αυτά είναι!!! :dance: :clap:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω φοβαμαι οτι θα ξεχειλωσει ατελείωτα? :rolleyes:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω φοβαμαι οτι θα ξεχειλωσει ατελείωτα? :rolleyes:

Κοίτα, εγώ είμαι ικανοποιημένος με την ως τώρα πορεία της σειράς.

Νομίζω πως φέτος το πάνε πολύ καλά και η μεταπήδηση 4 χρόνια μπροστά ήταν έξυπνη κίνηση και την εκμεταλλεύτηκαν καλά

(βλέπε Τζέιμι storylines, η Χέιλι ως δασκάλα, ο Λουκ προπονητής, η Μπρουκ που παλεύει με την μητέρα της για την εταιρία και όχι μόνο.)

 

Αν συνεχίσουν με τον ίδιο ρυθμό και διάθεση, πιστεύω θα είναι καλή και η επόμενη σαιζόν! ;)

Α, και μην ξεχνάμε ότι επανέρχονται

Ρέιτσελ και Νταν! :respect:

Οπότε από φέτος κιόλας η σειρά θα γίνει και πάλι πιο πικάντικη! :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω φοβαμαι οτι θα ξεχειλωσει ατελείωτα? :rolleyes:

 

Η σείρα εφόσον είναι δράματικη κομεντί σχέσεων δεν πιστεύω ότι υπάρχει ο κίνδυνος να ξεχειλώσει. Δεν βασίζεται τόσο σε καποιό συγκεκριμένο περιπετειώδες στόρυ που έχει κάποιο στόχο (π.χ. Lost) απλά αφηγήται τις ζωές των πρωταγωνιστών. Το μόνο που μπορεί να της συμβεί είναι να αρχίσουν οι αλλαξόκολιες ανάμεσα στα μέλη της παρέας κάθε τρεις και λίγο σε στύλ Beverly Hills αλλά εφόσον δεν το έκαναν μέχρι τώρα (αν εξαιρέσεις το τρίγωνο Lucas-Brooke-Peyton) πόλυ αμφιβάλλω ότι θα το κάνουν του χρόνου.

 

Α, και μην ξεχνάμε ότι επανέρχονται

Ρέιτσελ και Νταν! :respect:

Οπότε από φέτος κιόλας η σειρά θα γίνει και πάλι πιο πικάντικη! :cool:

 

Αλήθεια????? Είναι επιβαιβεβαιωμένο ότι επιστρέφουν?

 

Καλά η

Ρείτσελ αλλά ο Νταν πως θα βγει από τη φυλακή μέσα σε 5 χρόνια

Μυρίζομαι ότι κάτι σατανικό θα σκαρφιστεί.

 

Νταντά Κάρι έτοιμασου μέτρας ώρες.:devil: :devil: :devil:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω φοβαμαι οτι θα ξεχειλωσει ατελείωτα? :rolleyes:

 

Κι εγώ το φοβάμαι, αλλά διατηρώ τις ελπίδες μου. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Η σείρα εφόσον είναι δράματικη κομεντί σχέσεων δεν πιστεύω ότι υπάρχει ο κίνδυνος να ξεχειλώσει.

 

Φανταζομαι ξεχνας ή δεν ξερεις τι ειχε γινει στις 2 τελευταιες σαιζον της τελευταιας WB σειρας που ειχε γυριστει στην ιδια πολη με το Οne Tree Hill και ανηκε στο ολόιδιο ειδος της δραματικης κομεντι. Οι δυο τελευταιες σαιζον του Dawson's Creek ηταν ξεχειλωμενες μεχρι αηδιας με μονη φωτεινη εξαιρεση τα 2 τελευταια επεισοδια. Ας ελπισουμε οτι με το περασμα στα 4 χρονια μπροστα το ΟΤΗ δεν θα παθει τα ιδια. :rolleyes:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι ξεχνας ή δεν ξερεις τι ειχε γινει στις 2 τελευταιες σαιζον της τελευταιας WB σειρας που ειχε γυριστει στην ιδια πολη με το Οne Tree Hill και ανηκε στο ολόιδιο ειδος της δραματικης κομεντι. Οι δυο τελευταιες σαιζον του Dawson's Creek ηταν ξεχειλωμενες μεχρι αηδιας με μονη φωτεινη εξαιρεση τα 2 τελευταια επεισοδια. Ας ελπισουμε οτι με το περασμα στα 4 χρονια μπροστα το ΟΤΗ δεν θα παθει τα ιδια. :rolleyes:

 

Έβλεπά το Dawson's Creek νομίζω μέχρι την 3η ή 4η χρόνια και μέχρι τότε είχαν παρθεί και ερωτευτεί όλοι με όλους. Αυτό είναι η μεγαλύτερη πληγή για κάθε teen σείρα που συνεχίζεται για πολλά χρόνια. Στο OTH ακόμη δεν έχει συμβεί.

 

Αν και έχεις δίκιο ότι υπάρχει φόβος να ξεχειλώσει. π.χ. η ιστορία Brucas vs Leyton μάλλον θα αρχίσει πάλι από την αρχή. Ηδή το love story Λούκας-Πευτον άρχισε να κουράζει όποτε αν θέλει ο δημιουργός Mark Schwan να είναι το ζευγάρι στο φινάλε της σειράς - το είχε δηλώσει ότι Λούκ κ Πέιτον είχαν σχεδιάστει εξ αρχής ως soul mates (δεν υπάρχει smiley για εμετό?)- μάλλον θα πρέπει να ξαναπάιξει πάλι κάτι με την Μπρουκ μετά πάλι με τη Πέιτον μετά να ξεμμαλιαστούνε, να τα ξαναβρούνε δλδ τα ίδια και τα ίδια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Έβλεπά το Dawson's Creek νομίζω μέχρι την 3η ή 4η χρόνια και μέχρι τότε είχαν παρθεί και ερωτευτεί όλοι με όλους. Αυτό είναι η μεγαλύτερη πληγή για κάθε teen σείρα που συνεχίζεται για πολλά χρόνια. Στο OTH ακόμη δεν έχει συμβεί.

 

Είσαι σίγουρος ότι δεν έχει συμβεί; :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι δεν έχει συμβεί; :wink:

 

:offtopic:Στο Dawson's Creek οι 4 (αργότερα 6) βασικοί πρωταγωνιστές μέσα στα 4 χρόνια που το έβλεπα είχαν παρθεί σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς και κατ εξακολούθηση. Τα εφτιαχνάν και τα ξαναχάλαγαν κάθε τρεις και λίγο όλοι με όλους:offtopic:.

 

Στο ΟΤΗ αν εξαιρέσεις το γνώστο τρίγωνο (Λουκας-Μπρουκ-Πείτον) δεν συμβαίνει αυτό. Τα μόνα άλλα που θυμάμαι είναι Πείτον-Νείθαν οι οποίοι στην ουσία χωρίζουν με το που ξεκινάει το σίριαλ και η sex tape Μπρουκ-Νέιθαν που συνέβη πριν τον πρώτο κύκλο απλά αποκαλύφθηκε πολύ μετά :wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Στο ΟΤΗ αν εξαιρέσεις το γνώστο τρίγωνο (Λουκας-Μπρουκ-Πείτον) δεν συμβαίνει αυτό. Τα μόνα άλλα που θυμάμαι είναι Πείτον-Νείθαν οι οποίοι στην ουσία χωρίζουν με το που ξεκινάει το σίριαλ και η sex tape Μπρουκ-Νέιθαν που συνέβη πριν τον πρώτο κύκλο απλά αποκαλύφθηκε πολύ μετά :wink:

 

Εν ολίγοις δηλαδή οι 4 βασικοί πρωταγωνιστές έχουν πάει όλοι με όλους. :wink: :)

 

Απλά λείπει η διάρκεια σε ορισμένες φάσεις (Νέηθαν - Πέητον, Νέηθαν - Μπρουκ), σε σχέση με το DC...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρχει και 6η σαιζόν? Yeah! Όμως θα είναι σαν συνέχεια της 5ης σαιζόν? Η 5η σαιζόν έκανε ένα μεγάλο άλμα με το να δείξει τις ζωές τους 4 χρόνια μετά. Ύποθέτω στην 6η δεν θα συμβεί κάτι παρόμοιο... Αλλιώς νομίζω προσωπικά πως θα το παρακάνουν...
Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρχει και 6η σαιζόν? Yeah! Όμως θα είναι σαν συνέχεια της 5ης σαιζόν? Η 5η σαιζόν έκανε ένα μεγάλο άλμα με το να δείξει τις ζωές τους 4 χρόνια μετά. Ύποθέτω στην 6η δεν θα συμβεί κάτι παρόμοιο... Αλλιώς νομίζω προσωπικά πως θα το παρακάνουν...

 

Τι, θα τα πηδάνε πέντε - πέντε τα χρόνια; Κομματάκι δύσκολο... :wink: :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τι, θα τα πηδάνε πέντε - πέντε τα χρόνια; Κομματάκι δύσκολο... :wink: :)

Κάτσε μην μας πούνε του χρόνου ότι θα υπάρξει και 7η σαιζόν όπου θα βλέπουμε τους πρωταγωνιστές γερόντια να πηγαίνουνε στο ΚΑΠΗ :D Φαντάζομαι τις Brooke και Peyton γριές να μαλλιοτραβιούνται :lol: :) Όλα τα λεφτά! :)

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε μην μας πούνε του χρόνου ότι θα υπάρξει και 7η σαιζόν όπου θα βλέπουμε τους πρωταγωνιστές γερόντια να πηγαίνουνε στο ΚΑΠΗ :D Φαντάζομαι τις Brooke και Peyton γριές να μαλλιοτραβιούνται :lol: :) Όλα τα λεφτά! :)

 

Πλάκα θα 'χε... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...