Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Μα γιατί να επανέλθω? :D Η Peyton είναι πολύ καλύτερη σε σχέση με την Brooke. Ο Lucas έχει τραβήξει τα πάνδεινα από την Brooke!

 

Καλωσήρθες και από μένα. Βασικά ναι ο Λούκας έχει τραβήξει τα πάνδεινα από την Brooke αλλά και η Brooke από τον Λούκας όποτε είναι πιο ταιριαστό ζευγάρι. Δεν σου φαίνεται ότι το Lucas-Peyton είναι λίγο γλυκανάλατο?

 

By the Way μία χαρά είναι η Πέιτον και όμορφη είναι και σαν χαρακτήρας (από τη μέση της σειράς και μετά γιατί αρχικά δεν την άντεχα) Αλλά μην υπερβάλλουμε κιόλας. Όχι και καλύτερη από τη Μπρούκ.

 

P.S. τη σείρα την παρακολουθείς μόνο από το σταρ? Άρα φαντάζομαι είσαι ακόμα κάπου στην 4η σεζόν?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καααλα καααλα...δες τα ολα και μετα βλεπουμε;):p

Και σιγα τα πανδεινα καλε..χειροτερα περασε απο την Πευτον..στην αρχη ειδικα..anyway,οταν τα δεις μεχρι την 5η σαιζον πιστευω θα αλλαξεις γνωμη.

 

totally agree Eva. Μήπως κατέβασες το καινούριο επεισόδιο που παίχτηκε την τρίτη στην U.S. έχω ένα προβληματάκι με το μtorrent και δεν μπορώ να το κατεβάσω ακόμη. Κανένα spoiler?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Καααλα καααλα...δες τα ολα και μετα βλεπουμε;):p

Και σιγα τα πανδεινα καλε..χειροτερα περασε απο την Πευτον..στην αρχη ειδικα..anyway,οταν τα δεις μεχρι την 5η σαιζον πιστευω θα αλλαξεις γνωμη.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει τα πρώτα 13 επεισόδια :( Απλά πιστεύω πως αυτήν την περίδο (4η σεζόν) υπάρχει πραγματική αγάπη μεταξύ Lucas&Peyton ενώ με την Brooke έχει χαθεί πλήρως το συναίσθημα.

Καλωσήρθες και από μένα. Βασικά ναι ο Λούκας έχει τραβήξει τα πάνδεινα από την Brooke αλλά και η Brooke από τον Λούκας όποτε είναι πιο ταιριαστό ζευγάρι. Δεν σου φαίνεται ότι το Lucas-Peyton είναι λίγο γλυκανάλατο?

By the Way μία χαρά είναι η Πέιτον και όμορφη είναι και σαν χαρακτήρας (από τη μέση της σειράς και μετά γιατί αρχικά δεν την άντεχα) Αλλά μην υπερβάλλουμε κιόλας. Όχι και καλύτερη από τη Μπρούκ.

P.S. τη σείρα την παρακολουθείς μόνο από το σταρ? Άρα φαντάζομαι είσαι ακόμα κάπου στην 4η σεζόν?

Στην αρχή όταν η Peyton συνειδητοποίησε πως είναι ερωτευμένη ήλπιζα στο τέλος να ξαναερωτευτεί τον Jake και η Brooke να συνεχίσει με τον Lucas. Αλλά τώρα άλλαξα γνώμη. :) Ίσως ξαναλλάξω γνώμη στη συνέχεια :)

Ναι τη σειρά την παρακολουθώ απο το Star. Θέλω να κατεβάσω όλα τα επεισόδια να τα δώ, καθώς δεν έχω δει την αρχή αλλα και λίγα επεισόδια ενδιάμεσα, αλλά προς το παρόν έχω υπολογιστή 9 χρονών και σέρνεται και δεν έχω και χώρο στον σκληρό. Προσεχώς παίρνω new pc και μετά... ατελείωτο downloading of one tree hill!

Welcomeee:happy:

Καλωσήρθες και από μένα.

Σας ευχαριστώ! Καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους φανατικούς του One Tree Hill!

Ξεκίνησα να βλέπω τη σειρά πέρισυ από το 14ο επεισόδειο του πρώτου κύκλου και εξακολουθώ να την βλέπω. Έχω κολλήσει!

Σαν χαρακτήρες προτιμώ πιό πολύ τον Lucas και την Peyton. Παλιότερα υποστήριζα πάρα πολύ Lucas-Brooke, αλλά τελευταία η Brooke κατέβηκε και η Peyton ανέβηκε στην εκτίμησή μου :) Στενοχωρήθηκα πολύ που στο παρελθόν πέθανε ο Keith, τον είχα συμπαθήσει πολύ.

Όσον αφορά μια διαμάχη που είχατε παλιότερα για το ποιά ειναι καλύτερη, Brooke ή Rachel, εγώ θα υποστηρίξω Brooke. Ωστόσο και η Rachel είναι πάρα πολύ hot, όμως εμένα μου έχει κολλήσει η Brooke :)

Τώρα περιμένω να αγοράσω καινούριο PC με μπόλικο σκληρό για να κατεβάσω όλα τα επεισόδια της αγαπημένης μας σειράς.

Χάρηκα που σας βρήκα παιδιά, και ελπίζω να μην σας κούρασα. Τα λέμε

 

Welcome και στο θέμα και στο myphone. :)

 

Καλωσήρθες και από μένα. Βασικά ναι ο Λούκας έχει τραβήξει τα πάνδεινα από την Brooke αλλά και η Brooke από τον Λούκας όποτε είναι πιο ταιριαστό ζευγάρι. Δεν σου φαίνεται ότι το Lucas-Peyton είναι λίγο γλυκανάλατο?

 

By the Way μία χαρά είναι η Πέιτον και όμορφη είναι και σαν χαρακτήρας (από τη μέση της σειράς και μετά γιατί αρχικά δεν την άντεχα) Αλλά μην υπερβάλλουμε κιόλας. Όχι και καλύτερη από τη Μπρούκ.

 

P.S. τη σείρα την παρακολουθείς μόνο από το σταρ? Άρα φαντάζομαι είσαι ακόμα κάπου στην 4η σεζόν?

 

Εντελώς γλυκανάλατο... Καλή η Πέιτον, αλλά δεν συγκρίνεται με Μπρουκ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

totally agree Eva. Μήπως κατέβασες το καινούριο επεισόδιο που παίχτηκε την τρίτη στην U.S. έχω ένα προβληματάκι με το μtorrent και δεν μπορώ να το κατεβάσω ακόμη. Κανένα spoiler?

Ναι:happy:

Λοιπον

απλα η Πευτον εχει φαει τρελλη φρικη μετα την προταση γαμου του Λουκ στην Λιντσει...η Χειλι τα εχει παρει πολυ και με τον Λουκας και με τν Πευτον μετα το φιλι που επιασε..και η νταντα εφυγε πλεον απο το επιπεδο φλερτ με Νειθαν και ο Νειθαν δεν εδειξε οτι τον χαλασε κιολας..

 

Αυταα:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σας άρεσε το τελευταίο; Τι έχετε να πείτε;

 

Μια χαρά ο Nathan με την νταντά, ενώ η άλλη χαμπάρι... δεν προσέχει την νταντά, μόνο να σπάει τα νεύρα του Lucas, της Peyton και τα δικά μας.

Link to comment
Share on other sites

Σας άρεσε το τελευταίο; Τι έχετε να πείτε;

 

Μια χαρά ο Nathan με την νταντά, ενώ η άλλη χαμπάρι... δεν προσέχει την νταντά, μόνο να σπάει τα νεύρα του Lucas, της Peyton και τα δικά μας.

 

Εχεις σκεφτει να ανοιξεις αντιΧειλικο φαν κλαμπ?:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι:happy:

Λοιπον

απλα η Πευτον εχει φαει τρελλη φρικη μετα την προταση γαμου του Λουκ στην Λιντσει...η Χειλι τα εχει παρει πολυ και με τον Λουκας και με τν Πευτον μετα το φιλι που επιασε..και η νταντα εφυγε πλεον απο το επιπεδο φλερτ με Νειθαν και ο Νειθαν δεν εδειξε οτι τον χαλασε κιολας..

 

Αυταα:)

 

thanks!!!! :)

 

Σας άρεσε το τελευταίο; Τι έχετε να πείτε;

 

Μια χαρά ο Nathan με την νταντά, ενώ η άλλη χαμπάρι... δεν προσέχει την νταντά, μόνο να σπάει τα νεύρα του Lucas, της Peyton και τα δικά μας.

 

Δεν το είδα ακόμη αλλά διάβασα το spoiler. Όντως η Χέιλι παίρνει το βράβειο άφελειας για άλλη μια φόρα. Μπορεί στην 5η σεζόν να τη κάνανε να ντύνεται σαν άνθρωπος αλλά τη βλαχιά από το κεφάλι δεν της τη βγάλανε οι σεναριογράφοι.:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις σκεφτει να ανοιξεις αντιΧειλικο φαν κλαμπ?:p:p

 

Πρέπει να το κάνει. Να μας πει αν δέχεται εγγραφές από τώρα΄. Εγώ ειμαί μέσα πάντως :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα...! Το club θα έχει στόχο να απομακρύνει την κιτσαρία και την κατινιά από τη σειρά (δηλ. τη Haley)!

 

Update: Οι εγγραφές άρχισαν!

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα...! Το club θα έχει στόχο να απομακρύνει την κιτσαρία και την κατινιά από τη σειρά (δηλ. τη Haley)!

 

Α μαλιστα:p εγω θα ειμαι σε αντιπαλο στρατοπεδο αλλα δεν πειραζει καλη καρδια:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα:p εγω θα ειμαι σε αντιπαλο στρατοπεδο αλλα δεν πειραζει καλη καρδια:p

 

Θα ανοίξουμε αντίπαλο club, "Υπέρ Haley". :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα:p εγω θα ειμαι σε αντιπαλο στρατοπεδο αλλα δεν πειραζει καλη καρδια:p

 

Εννοείται! Ως μια πρώτη πράξη καλής θέλησης προς τους αντιπάλους μας δεν μπορώ να παραλείψω πως ο γιος της την κάνει φέτος περισσότερο ανεκτή από ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται! Ως μια πρώτη πράξη καλής θέλησης προς τους αντιπάλους μας δεν μπορώ να παραλείψω πως ο γιος της την κάνει φέτος περισσότερο ανεκτή από ποτέ!

 

Και πως να μην την κανει τετοιο κουκλι που ειναι???:baby:

θελω να γινω μανα μονο που το βλεπω αυτο το παιδακι:lol:

Οκ just kiddin':p:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξουμε αντίπαλο club, "Υπέρ Haley". :p

 

Ειναι official πλεον εισαι η διδυμη ψυχη μου στο θεμα ΟΤΗ:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται! Ως μια πρώτη πράξη καλής θέλησης προς τους αντιπάλους μας δεν μπορώ να παραλείψω πως ο γιος της την κάνει φέτος περισσότερο ανεκτή από ποτέ!

 

Όντως το παιδάκι της τα σπάει και πρέπει να το παραδεχτούμε. Αλλά είμαι στο anti-Haley club. Έχω έτοιμο και το logo μας "κάτω η αμερικανο-βλαχία"

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι official πλεον εισαι η διδυμη ψυχη μου στο θεμα ΟΤΗ:p

 

Δεν το πιστεύω ότι άρχισαν κιόλας να πολλαπλασιάζονται! Που είναι όλοι οι δικοί μου;

 

Χάλια πάει το fan club, το βλέπω να κλείνει.

Link to comment
Share on other sites

Όντως το παιδάκι της τα σπάει και πρέπει να το παραδεχτούμε. Αλλά είμαι στο anti-Haley club. Έχω έτοιμο και το logo μας "κάτω η αμερικανο-βλαχία"

 

Ουφ, ευτυχώς ρε joel_barris, είσαι και εσύ εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω ότι άρχισαν κιόλας να πολλαπλασιάζονται! Που είναι όλοι οι δικοί μου;

 

Χάλια πάει το fan club, το βλέπω να κλείνει.

 

Α και που να ερθει ο αρχηγος Lerris!:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α και που να ερθει ο αρχηγος Lerris!:happy:

 

Αλήθεια, που χάθηκε αυτό το παιδί;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κ γω ρε παιδιά, απλώς είχα λιώσει με την εξεταστική και δεν προλάβαινα πολλά-πολλά!! :whip:

Τώρα που ξεμπέρδεψα όμως, επιστρέφω δριμύτερος!! :p

 

Το 5χ08 ωραίο επεισόδιο, αλλά όχι τόσο καλό όσο τα προηγούμενα της 5ης!

Αυτόν τον Λούκας και την Λίντσεϊ τους έχει φάει η ανασφάλεια, να πούμε! Πάνω στον πανικό τους και οι δύο "Α, ας παντρευτούμε!" :rocket: Τι κόλλημα είναι αυτό που έχει φάει ο Λούκας με τον γάμο;;; Ακόμα 21 είναι! Φοβάται μήπως δεν προλάβει;; :wacko:

Μάουθ, απλά Respect!! Πολύ γέλιο στο τελευταίο επεισόδιο η αντίδρασή του όταν έμαθε ότι η αφεντικίνα πήγε με τους πάντες!!

Μπρουκ, επίσης respect! Η καλύτερή της φάση είναι φέτος! Τα σπάει!!

Όσο για την Χέιλι που την κακολογείτε όλοι, δεν φταίει αυτήν που είναι καλή ψυχούλα και κοιτάει να βοηθήσει τους πάντες!! :rolleyes: (Ασχέτως που δεν προλαβαίνει κ δεν το καταλαβαίνει! :p)

 

 

 

Υ.Γ.

pro-Χέιλι club is here!! Μαζί σας, Eva, VeCo!!!

Όσο για τους αντίπαλους, come and get it!! :food: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Το 5χ08 ωραίο επεισόδιο, αλλά όχι τόσο καλό όσο τα προηγούμενα της 5ης!

Αυτόν τον Λούκας και την Λίντσεϊ τους έχει φάει η ανασφάλεια, να πούμε! Πάνω στον πανικό τους και οι δύο "Α, ας παντρευτούμε!" :rocket: Τι κόλλημα είναι αυτό που έχει φάει ο Λούκας με τον γάμο;;; Ακόμα 21 είναι! Φοβάται μήπως δεν προλάβει;; :wacko:

Μάουθ, απλά Respect!! Πολύ γέλιο στο τελευταίο επεισόδιο η αντίδρασή του όταν έμαθε ότι η αφεντικίνα πήγε με τους πάντες!!

Μπρουκ, επίσης respect! Η καλύτερή της φάση είναι φέτος! Τα σπάει!!

Όσο για την Χέιλι που την κακολογείτε όλοι, δεν φταίει αυτήν που είναι καλή ψυχούλα και κοιτάει να βοηθήσει τους πάντες!! :rolleyes: (Ασχέτως που δεν προλαβαίνει κ δεν το καταλαβαίνει! :p)

 

 

 

Υ.Γ.

pro-Χέιλι club is here!! Μαζί σας, Eva, VeCo!!!

Όσο για τους αντίπαλους, come and get it!! :food: :p

 

Καταρχήν welcome back

Όντως η Μπρούκ φέτος τα σπάει. Όσο για τον Λούκας δεν το λές και ξαφνικό που έκανε πρόταση γάμου στη Λίντσευ. Έδω ερωτεύεται την Μπρουκ και την Πέιτον εναλλάξ μέχρι θανάτου κάθε που αλλάζει ο καιρός. Δεν είναι και τυπικό δείγμα φυσιολογικού 21χρόνου

Και εγώ είμαι 21 αλλά ούτε έχω ερωτευτεί 2 διαφορετικές κοπέλες μέχρι θανάτου, ούτε έχω κάνει

2 προτάσεις γάμου

και ούτε κάν έχω ξεκινήσει να γράφω το πρώτο μου μυθιστόρημα (what's wrong with me?)

 

Όσο για την Χέιλι αν και εξέχον μέλος του anti-haley club πρέπει να παραδεχτώ ότι φέτος είναι λιγότερο εκενυριστική από ποτέ. Δεν είναι πλέον τόσο κιτσαρία αλλά αυτή η βλαχιά της δε λέει να φύγει με τίποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Το 5χ08 ωραίο επεισόδιο, αλλά όχι τόσο καλό όσο τα προηγούμενα της 5ης!

Αυτόν τον Λούκας και την Λίντσεϊ τους έχει φάει η ανασφάλεια, να πούμε! Πάνω στον πανικό τους και οι δύο "Α, ας παντρευτούμε!" :rocket: Τι κόλλημα είναι αυτό που έχει φάει ο Λούκας με τον γάμο;;; Ακόμα 21 είναι! Φοβάται μήπως δεν προλάβει;; :wacko:

 

 

Καλά, ας μην έβρισκε η Λίντσεϊ το δαχτυλίδι και σιγά μην της έκανε πρόταση ο Λούκας! Να δούμε τι θα γίνει όταν θα μάθει ότι το δαχτυλίδι είναι το ίδιο με το οποίο έκανε πρόταση και στην Πέιτον...

 

 

Δε θα σχολιάσω την "ψυχούλα" ανακατωσούρα μπαζο-Haley.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, ας μην έβρισκε η Λίντσεϊ το δαχτυλίδι και σιγά μην της έκανε πρόταση ο Λούκας! Να δούμε τι θα γίνει όταν θα μάθει ότι το δαχτυλίδι είναι το ίδιο με το οποίο έκανε πρόταση και στην Πέιτον...

 

 

Δε θα σχολιάσω την "ψυχούλα" ανακατωσούρα μπαζο-Haley.

 

To ιδιο ειναι νομιζω..το ειχει δειξει στο επεισοδιο που ελεγε πως εγιναν ολα κτλ..

Οκ ολα τα αλλα για την Χειλι..αλλα ανακατωσουρα απο που και ωσπου?:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα...! Το club θα έχει στόχο να απομακρύνει την κιτσαρία και την κατινιά από τη σειρά (δηλ. τη Haley)!

 

Update: Οι εγγραφές άρχισαν!

 

Αντι-Haley fan club διαβασα και εννοειται οτι ειμαι μεσα και θελω να εχω και κυριαρχο ρολο!!!! ΕΞΩ Η ΧΕΙΛΙ! Και ναι δεν καταλαβα γιατι τα εχει παρει τοσο με Λουκά και Πεητον! Δεν κοιταει τον αντρουλη της και το παιδακι της που σε λιγο θα εχει μανα το πορνιδιο τη νταντα?!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...