Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

εμενα αυτη η σειρα σε αντιθεση με κατι αλλες του ιδιου στυλ λυκειο-κολεγιοκατι μου αρεσει...ισως φταιει η sofia bush για αυτο...

 

:up: :love: :heat:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανεις δεν ειδε τα 2 καινουργια επεισοδια?? Παιδια δειτε τα... Τρομερα!

Εν ολιγοις...

Ο Λουκάς εχει ηδη βγαλει το 1ο του βιβλιο και τωρα γραφει το δευτερο. Εχει χωρισει με την Πεητον (αλλα οταν ξανασυναντιουνται η χημεια και η ελξη δεν κρυβονται) και τα εχει με την editor του... Επισης ειναι προπονητης των Ravens με βοηθο τον Ικανότητα (Σκιλλς). Η Πεητον δουλευει σε μια δισκογραφικη οπου συνειδητοποιει οτι ολα γινονται για το χρημα και παραιτειται...Η Μπρουκ εχει ανοιξει τον δικο της οικο μοδας ("Clothes over bros") και εχει γινει διασημη και ζαπλουτη :blink: Ο Ναθαναηλ ειναι παραλυτος(!) μετα απο ενα τσακωμο σε ενα μπαρ (απο τα φλασμπακ που κανει φαινεται οτι ειχε γινει πολυ διασημος παιχτης μπασκετ, του ειχαν βγαλει μεχρι και παπουτσι, τσακωθηκε με εναν τυπο ο οποιος τον...περασε μεσα απο μια τζαμαρια και ενα γυαλι του καρφωθηκε στη σπονδυλικη) και ζει με τη Χειλι και το γιο τους, Τζεημς, σε μια διολου ευκαταφρονητη μονοκατοικια με πισινα παρακαλω! Ο Τζεημς ειναι ενα πανχαριτωμενο αγορακι που μοιαζει στον Λουκά! Η Χειλι ξεκιναει να διδαξει στο Tree Hill High. Ο Μαουθ προσπαθει να γινει τηλεοπτικος παρουσιαστης στα αθλητικα αλλα τα βρισκει μπαστουνια... Αυτα πανω κατω! Επισης δε δειχνει καθολου τον Νταν ουτε την Καρεν με τη μικρη Λιλι, αναφερει μονο οτι οι 2 τελευταιες βρισκονται στην Ιρλανδια.

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, η νέα σεζόν τα σπάει!!Σε καμία περέπτωση πατάτα οπως πίστευαν πολλοί!!

Τα 3 πρώτα επεισόδια που έχω δει, παρόλο που είναι σε χαλαρούς ρυθμούς κατα κύριο λόγο είναι φοβερα!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ ειδα και τα τεσσερα επεισοδια του 5ου κυκλου που εχουν βγει ως τωρα και ειναι καταπληκτικα!:up: Εντωμεταξυ δεν εχω δει ακομη καποια επεισοδια του 4ου(αν και τα εχω κατεβασμενα),αλλα δεν ειχα υπομονη.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια . μπορειτε μηπως να μου πειτε ποιο επεισοδιο ηταν αυτο που εδειξε χθες στο σταρ και απο ποια σεζον;

 

ευχαριστω:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια . μπορειτε μηπως να μου πειτε ποιο επεισοδιο ηταν αυτο που εδειξε χθες στο σταρ και απο ποια σεζον;

 

ευχαριστω:D

4η σεζον-επεισοδιο 12.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα ξεκινησε η σαιζον μεχρι στιγμης, αλλα πρεπει να παραδεχτουμε οτι απο ρεαλισμο σκιζει.

Στα 21 τους ο ενας ειναι πετυχημενος συγγραφεας και προπονητης ομαδος, η αλλη ειναι καθηγητρια σε δημοσιο σχολειο, η τριτη ειναι πολυεκατομμυριουχος και η τεταρτη διαχειριζεται δικη της δισκογραφικη. Α ναι. Και οι δυο ζουν σε σπιταρονα με πισιναρα δικια τους. Gimme a break. :p

 

Eυτυχως κουρευτηκε ο Νathan γιατι ενα σοκ το ειχα παθει στην αρχη :X Επισης η μανα της Μπρουκ μου τη δινει, οπως και η σατανικη νταντα η οποια μεχρι στιγμης φαινεται αγγελουδι αλλα εχω μια προαισθηση οτι θα εξελιχθει σε Ρεμπεκα ΝτεΜορνε στο "Χερι στην Κουνια". :cool: :p

 

Α και μια απορια, τη Μπεβαν πού την ξαποστειλαν? :confused:

 

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα ξεκινησε η σαιζον μεχρι στιγμης, αλλα πρεπει να παραδεχτουμε οτι απο ρεαλισμο σκιζει. Στα 21 τους ο ενας ειναι πετυχημενος συγγραφεας και προπονητης ομαδος, η αλλη ειναι καθηγητρια σε δημοσιο σχολειο, η τριτη ειναι πολυεκατομμυριουχος και η τεταρτη διαχειριζεται δικη της δισκογραφικη. Α ναι. Και οι δυο ζουν σε σπιταρονα με πισιναρα δικια τους. Gimme a break. :p

 

Eυτυχως κουρευτηκε ο Νathan γιατι ενα σοκ το ειχα παθει στην αρχη :X Επισης η μανα της Μπρουκ μου τη δινει, οπως και η σατανικη νταντα η οποια μεχρι στιγμης φαινεται αγγελουδι αλλα εχω μια προαισθηση οτι θα εξελιχθει σε Ρεμπεκα ΝτεΜορνε στο "Χερι στην Κουνια". :cool: :p

 

Α και μια απορια, τη Μπεβαν πού την ξαποστειλαν? :confused:

 

Ναι, μια χαρά ξεκίνησε η σαιζόν και συνεχίζει πολύ ωραία! ;)

Καλά ένα θέμα περί ρεαλισμού το είχε ανέκαθεν η σειρά! :p Γι' αυτό την αγαπάμε άλλωστε!

Καλά, η νταντά

δεν το περίμενα ότι θα δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα, αλλά απ' ότι φαίνεται απ' το promo του επόμενου επεισοδίου, έκανα μέγα λάθος!! Θα προσπαθήσει να κλέψει όλη την οικογένεια Σκοτ απ' ότι φαίνεται! :X

 

 

Και να'ταν μόνο η Μπέβιν που λείπει μυστηριωδώς; Και η Ρέιτσελ, ο Τσέις, η Ντεμπ... Άφαντοι όλοι!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Sorry guys, παρασυρθηκα απο τον ενθουσιασμο μου που ειδα απανωτα 4 επεισοδια και πηρα φορα. :O

 

Lerris,

την σατανικη νταντα την ειχα κοψει εξ αρχης. Υπηρχε εκει για να τους κανει ανω κατω. Πως θα κυλουσε αλλωστε η σαιζον αν ολα συνεχιζαν ετσι ροδινα? Μια ειναι η λυση για τη νταντα...FREE DAN!!Θα τη στειλει υπουλα και αμεσα απο κει που'ρθε :lol: :lol: :lol:

 

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Sorry guys, παρασυρθηκα απο τον ενθουσιασμο μου που ειδα απανωτα 4 επεισοδια και πηρα φορα. :O

 

Lerris,

την σατανικη νταντα την ειχα κοψει εξ αρχης. Υπηρχε εκει για να τους κανει ανω κατω. Πως θα κυλουσε αλλωστε η σαιζον αν ολα συνεχιζαν ετσι ροδινα? Μια ειναι η λυση για τη νταντα...FREE DAN!!Θα τη στειλει υπουλα και αμεσα απο κει που'ρθε :lol: :lol: :lol:

 

Πες τα ρε deb!

Ο Ντανουλης εχει γινει και κ@βλα σκετη με το μουσακι στη φυλακη. Θεουλη μου, τι μαναρι ηταν παντα αυτος ο ανθρωπος :heat: Οσο για τη Μπεβιν, κι εγω αναρωτιομουν... Επισης προβλεπω να μας τα πρηζουν (παλι) Πεητον και Λουκάς μεχρι να τα ξαναφτιαξουν... Παραδόξως εχω κατασυμπαθησει τη σιχαμενη τη Χειλι!!! Και καταμισησει αυτον τον ηλιθιο τον μαυρο τον ψηλο που τον ξαποστειλαν απο την ομαδα μπασκετ, ο τυπάς μου τη δινει στα νευρα, το καραψωνιο του κερ@τά!!!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Που εχετε χαθει οι onetreehillistes?

για το τελευταιο επεισοδιο εχω 3 σχολια:

-ποσο μα ποοοοσο κουκλακι ειναι ο Τζειμς...πρωτη φορα τρωω κολλημα με ηθοποιο κατω των 10:p:happy:

-ποσο μα ποσο

σκυλα ειναι η Βικτορια που στεναχωρει το Μπρουκακι

:mad::mad:

-Και ποσο μα ποσο

&%$#@% ειναι η νταντα

:down:

Συνεχιζει απλα και ειναι σουπερ και για 5η σαιζον...:respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα νέα επεισόδια... Τώρα που είναι όλοι ενήλικοι (και πλούσιοι), μπορούν να το κάνουν nip/tuck (γιατί πριν κόντευαν!)...

 

Μου λείπει η Deb, που είναι; Μου τη σπάει το νέο "γλυκό" στυλάκι και η ήρεμη φωνή της Brooke. Επίσης ταυτίζομαι απόλυτα με τη n_wildgirl... η Haley, από αχώνευτη χωριάτισσα κιτσαριό που ήταν, την έκαναν και καλά στυλάτη οικογενειάρχισσα καθηγήτρια/παραγωγό (άλλο τρελό στο OTH: ότι δηλώσεις είσαι!). Τέλος πάντων... καλύτερη τώρα (και με καλύτερο μαλλί)!

 

 

Τι λέτε, θα τον νταντέψει η νταντά τον Nathan; Θα πλακωθούν Peyton και Victoria;

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα νέα επεισόδια... Τώρα που είναι όλοι ενήλικοι (και πλούσιοι), μπορούν να το κάνουν nip/tuck (γιατί πριν κόντευαν!)...

 

Μου λείπει η Deb, που είναι; Μου τη σπάει το νέο "γλυκό" στυλάκι και η ήρεμη φωνή της Brooke. Επίσης ταυτίζομαι απόλυτα με τη n_wildgirl... η Haley, από αχώνευτη χωριάτισσα κιτσαριό που ήταν, την έκαναν και καλά στυλάτη οικογενειάρχισσα καθηγήτρια/παραγωγό (άλλο τρελό στο OTH: ότι δηλώσεις είσαι!). Τέλος πάντων... καλύτερη τώρα (και με καλύτερο μαλλί)!

 

 

Τι λέτε, θα τον νταντέψει η νταντά τον Nathan; Θα πλακωθούν Peyton και Victoria;

 

Μια χαρα ηταν η Χειλι...αχωνευτη δεν υπηρξε ποτε...(κατα την γνωμη μου αλλα τα εχουμε ξαναπει και παλιοτερα:p)κ πραγματικα εχει γινει πολυ ομορφη..καθως και λογικη η καταληξη της σε καθηγητρια-οικογενειαρχισσα με βαση το χαρακτηρα που ειχε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εεε, συμπάθειες (δεν) είναι αυτές... Ακούς εκεί, ζήτησε από την άλλη να μη φοράει μπικίνι στην πισίνα! Έλεος...

 

Δείτε το promo του επόμενου επεισοδίου στην επίσημη σελίδα της σειράς... απ' ότι φαίνεται προχωράει γρήγορα η ιστορία...

 

Κάτι που δε μ'άρεσε είναι ότι δεν έχει τίτλους αρχής... Έτσι λέτε να είναι από εδώ και πέρα, ή μήπως θα βάλουν/βγάλουν μόνιμο κόσμο από τη σειρά και τα ονόματα δεν είναι στανταρ;

Link to comment
Share on other sites

Εεε, συμπάθειες (δεν) είναι αυτές... Ακούς εκεί, ζήτησε από την άλλη να μη φοράει μπικίνι στην πισίνα! Έλεος...

 

Δείτε το promo του επόμενου επεισοδίου στην επίσημη σελίδα της σειράς... απ' ότι φαίνεται προχωράει γρήγορα η ιστορία...

 

Κάτι που δε μ'άρεσε είναι ότι δεν έχει τίτλους αρχής... Έτσι λέτε να είναι από εδώ και πέρα, ή μήπως θα βάλουν/βγάλουν μόνιμο κόσμο από τη σειρά και τα ονόματα δεν είναι στανταρ;

 

Λες και ειχε αδικο για το μπικινι...γυναικειο ενστικτο dear;)

Εσυ θα αφηνες τον 21χρονο αντρα σου σε μια πισινα με μια κορμαρα με μπικινι??:p Αν ναι,δεν πας μπροστα ετσι:lol:

 

Και εμενα με χαλαει που δεν εχουν τιτλους τελους...:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιλάς στον άντρα σου, όχι στην νταντά! Always and forever, my @$$!

Φαντάσου να μάθει η Haley ότι του έβαλε και το παντελόνι! Ή φαντάσου να του το βγάλει...

εκεί να δούμε τι θα γίνει!

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς στον άντρα σου, όχι στην νταντά! Always and forever, my @$$!

Φαντάσου να μάθει η Haley ότι του έβαλε και το παντελόνι! Ή φαντάσου να του το βγάλει...

εκεί να δούμε τι θα γίνει!

 

Μα ισα ισα στον Νειθαν δεν εδωσε κανενα στιγμα ζηλειας και ουτε το εκανε θεμα και αυτο ειναι κατι σπανιο για γυναικα trust me..και τι να πει στον Νειθαν

"η νταντα δεν πρεπει να φοραει μπικινι στη πισινα?"...και οπως φαινεται καλα εκανε και το ειπε αφου η συκεκριμενη εχει οντως σκοπους!

 

δλδ για να ισχυει το always and forever πρεπει να ειναι τελειως βλακας η Hayley και να το αφηνε ετσι?:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Δε νομίζω να είχε πρόβλημα ο Nathan αν μάθαινε ότι η γυναίκα του ζήλεψε τη hot nanny...

Χμ, θα δούμε τι θα πει κι ο ίδιος αν μάθει ποτέ ότι η Haley ζήλεψε...

 

 

Απλά εμένα δε μου άρεσε η παρατήρηση της Haley ως κίνηση... ίσως επειδή δεν την συμπαθώ, τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα νέα επεισόδια... Τώρα που είναι όλοι ενήλικοι (και πλούσιοι), μπορούν να το κάνουν nip/tuck (γιατί πριν κόντευαν!)...

 

Μου λείπει η Deb, που είναι; Μου τη σπάει το νέο "γλυκό" στυλάκι και η ήρεμη φωνή της Brooke. Επίσης ταυτίζομαι απόλυτα με τη n_wildgirl... η Haley, από αχώνευτη χωριάτισσα κιτσαριό που ήταν, την έκαναν και καλά στυλάτη οικογενειάρχισσα καθηγήτρια/παραγωγό (άλλο τρελό στο OTH: ότι δηλώσεις είσαι!). Τέλος πάντων... καλύτερη τώρα (και με καλύτερο μαλλί)!

 

 

Τι λέτε, θα τον νταντέψει η νταντά τον Nathan; Θα πλακωθούν Peyton και Victoria;

 

Πες τα! Ποτέ μου δεν τη συμπαθησα τη σαβουρα τη Χέιλι αλλά σε αυτη τη σεζον της βγαζω το καπελο! Ειναι πολυ σωστη (φαντασου, που εβλεπα Χειλι και κιτρινιζα απο τα νευρα:rolleyes:)!

Ναι, θα τον νταντεψει η νταντα τον Νεηθαν!! Στανταρ! Παντως αυτο που μου αρεσει σε οοολες τις σειρες ειναι που ο εκαστοτε Νεηθαν, ακομα κι αν δε θελει να της κατσει, δε θα την πιασει εξαρχης τη γκομενα να της πει "κοπελια, οκ, αν ημουν μονος μου ισως και να ριχναμε εναν, αλλα αγαπαω τη γυναικα μου και δεν κοιταζω αλλες", παρα θα κατσει και θα δεχτει ολα τα πεσιματα και μαλιστα σε καποιες φασεις θα φαινεται να γουσταρει κιολας (ολα αυτα στην περιπτωση που ο αλλος σκοπευει να τη γειωσει την τυπισσα και οχι να το συνεχισει)! Και μη μου πειτε οτι ο Ναθαναηλ εχει ξεκοψει τιποτα στη νταντα... Αντιθετως, εγω τον βλεπω και να το ψιλοαπολαμβανει (που μου παιρνει και το δηθεν προβληματισμενο υφακι, μη χεσω!!!)

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...