Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο φάκελος αυτός περιέχει trial εφαρμογές διάφορων εταιριών. Μπορείς να τον διαγράψεις άφοβα.

 

Thanks. Το κατάλαβα ότι μάλλον κάτι τέτοιο θα περιείχε, αλλά είπα να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος...

 

Τι άλλο μπορώ να διαγράψω για να αυξηθεί ο χώρος;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έχεις βάλει ως ώρα του κινητού σου ώρα Αγγλίας;

Σωστα την εχω την ωρα απο κατω στο GTB exei λονδινο.Και ρε παιδια ενα help με τα ΜΜΣ το benq siemens ef 81 to εσπασα για αυτο το λογο.ΣΑΣ ΕΚΛΕΙΠΑΡΩ δε θελω να το σπασω το λθπαμε.

ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου σας παρακαλω,οτι αυτο το χαζο-λογισμικο της Vodafone,μπορει να φυγει απο το κινητο.....

Οι 2 καρτελες που υπαρχουν στην αρχικη οθονη (κατασταση αναμονης) με το home και το menu δεν μπορουν να φυγουν?!?!?!:blink: :blink:

Ετσι δεν φαινεται καθολου η εικονα που εχω βαλει να φαινεται για wallpaper...

Doυλεια της vodafone ειναι και αυτο?!?!:mad:

 

Επισης,να κανω αλλη μια ερωτηση?!

ειδα οτι το κινητο φορτιζει και με Usb...κανει την ιδια ωρα να φορτισει με τον φορτιστη του και ειναι το ιδιο "καλο" για το κινητο η φορτιση αυτη?!

Ρωταω γιατι παρατηρησα οτι καθως το ειχα με usb οταν μιλαγα στο τηλεφωνο...η οθονη τρεμοπαιζε!:confused:

 

A και κατι αλλο...:O

Το λογισμικο του κινητου ειναι αυτο??

R4A002

Αν ναι,υπαρχει νεοτερο?!

Και αν παλι ναι,το περναω μονος μου??!

 

Eπισης,εχω στο pc μου τα windows xp pro και δεν μπορω να κανω setup το pc suite....!

Υπαρχει καμια αλλη εκδοση,ή κατι αλλο που θα μπορουσα να κανω???????!

Βοηθειααααααα!

 

Sorry για τις πολλες ερωτησεις αλλα δεν εχω ιδεα απο αυτη την συσκευη!:rolleyes:

 

:cry: :cry: :cry: :O

JIMNYCLUB.GR

 

Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: :cry: :O

 

Ποια είναι ακριβώς η απορία σου; Στην προηγούμενη σελίδα σου έχω απαντήσει σε όλα αυτά!;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι ακριβώς η απορία σου; Στην προηγούμενη σελίδα σου έχω απαντήσει σε όλα αυτά!;)

 

Μου απαντησες και ευχαριστω..

Αλλα οχι σε ολα!:p

 

πχ..

 

Πειτε μου σας παρακαλω,οτι αυτο το χαζο-λογισμικο της Vodafone,μπορει να φυγει απο το κινητο.....

Οι 2 καρτελες που υπαρχουν στην αρχικη οθονη (κατασταση αναμονης) με το home και το menu δεν μπορουν να φυγουν?!?!?!

Ετσι δεν φαινεται καθολου η εικονα που εχω βαλει να φαινεται για wallpaper...

Doυλεια της vodafone ειναι και αυτο?!?

 

παρατηρησα οτι καθως το ειχα με usb οταν μιλαγα στο τηλεφωνο...η οθονη τρεμοπαιζε!ειναι λογικο?!

Το λογισμικο του κινητου ειναι αυτο??

R4A002

Αν ναι,υπαρχει νεοτερο?!

Και αν παλι ναι,το περναω μονος μου??!

 

εχω στο pc μου τα windows xp pro και δεν μπορω να κανω setup το pc suite....!

Υπαρχει καμια αλλη εκδοση,ή κατι αλλο που θα μπορουσα να κανω???????!

Βρηκα μια παλαιοτερη εκδοση,αλλα αν και μου εχει βρει το κινητο ο υπολογιστης,δεν συνδεεται με τιποτα...δεν το βρισκει συνδεδεμενο...

 

Αυτα δεν απαντηθηκαν!:p

 

Ξερει μηπως εσυ ή κανενας αλλος να μου πει,γιατι χωρις το καλωδιο και με τα χαζομενου της vodaf ξενερωνω με το κινητο ετσι....:(

JIMNYCLUB.GR

 

Link to comment
Share on other sites

eimai kainourgia sto forum kai mallon exw mperdeutei ligo apo poion mporw na mathw plirofories gia thn sxoli ikarwn mesa apo edw??? sorry kai pali pou eimai ektos suzhthshs!

 

Καλώς ήρθες στο myphone,

 

Απ' ότι βλέπω έχεις ρωτήσει στο κατάλληλο θέμα, οπότε αν γνωρίζει κάποιος θα σου απαντήσει εκεί.:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως βρηκα και τα αλλα 2 Μ600i που εψαχνα...

Γνωριζει μηπως κανεις τι ειναι το Ad-Hoc Bluetooth Pan ???

Link to comment
Share on other sites

Μου απαντησες και ευχαριστω..

Αλλα οχι σε ολα!:p

 

πχ..

 

Πειτε μου σας παρακαλω,οτι αυτο το χαζο-λογισμικο της Vodafone,μπορει να φυγει απο το κινητο.....

Οι 2 καρτελες που υπαρχουν στην αρχικη οθονη (κατασταση αναμονης) με το home και το menu δεν μπορουν να φυγουν?!?!?!

Ετσι δεν φαινεται καθολου η εικονα που εχω βαλει να φαινεται για wallpaper...

Doυλεια της vodafone ειναι και αυτο?!?

 

παρατηρησα οτι καθως το ειχα με usb οταν μιλαγα στο τηλεφωνο...η οθονη τρεμοπαιζε!ειναι λογικο?!

Το λογισμικο του κινητου ειναι αυτο??

R4A002

Αν ναι,υπαρχει νεοτερο?!

Και αν παλι ναι,το περναω μονος μου??!

 

εχω στο pc μου τα windows xp pro και δεν μπορω να κανω setup το pc suite....!

Υπαρχει καμια αλλη εκδοση,ή κατι αλλο που θα μπορουσα να κανω???????!

Βρηκα μια παλαιοτερη εκδοση,αλλα αν και μου εχει βρει το κινητο ο υπολογιστης,δεν συνδεεται με τιποτα...δεν το βρισκει συνδεδεμενο...

 

Αυτα δεν απαντηθηκαν!:p

 

Ξερει μηπως εσυ ή κανενας αλλος να μου πει,γιατι χωρις το καλωδιο και με τα χαζομενου της vodaf ξενερωνω με το κινητο ετσι....:(

 

 

Kανεις ε?! :(

JIMNYCLUB.GR

 

Link to comment
Share on other sites

δες εδω http://www.kulankendi.com ..
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ψάχνω για ένα καλό task manager για το Μ600 μου γιατί ο προεγκατεστημένος απο οτι εχω δει δεν είναι κ οτι καλύτερο.

Είδα οτι υπάρχει ο swiss manager αλλά απο οτι διάβασα σε κάποια Μ600 έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο το κινητό να κολλάει κατα την εκκίνηση και μόνη λύση μετά είναι format ή αναβάθμιση όποτε το σκέφτομαι αν θα πρέπει να το εγκαταστήσω ή οχι.

Μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει αν λειτουργεί σωστά το swiss manager σε Μ600 με έκδοση R9Α002 και ποιά έκδοση του προγράμματος χρησιμοποιεί για να την εγκαταστήσω?

Ευχαριστώ.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

TO κινητο απο οτι ειδα σε σχεση με την uiq2.0 δεν εχει πολελς εφαρμογες στην αγορα. Γιατι να εχουν καθυστερησει τοσο καιρο?
Link to comment
Share on other sites

TO κινητο απο οτι ειδα σε σχεση με την uiq2.0 δεν εχει πολελς εφαρμογες στην αγορα. Γιατι να εχουν καθυστερησει τοσο καιρο?

 

Δυστυχώς αυτό είναι αλήθεια. Οι εφαρμογές είναι ελάχιστες. Ακόμα και ο isilo reader λένε ότι δεν έχουν ακόμα σχέδια για το αν και πότε θα το φέρουν στην πλατφόρμα UIQ-3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ψάχνω για ένα καλό task manager για το Μ600 μου γιατί ο προεγκατεστημένος απο οτι εχω δει δεν είναι κ οτι καλύτερο.

Είδα οτι υπάρχει ο swiss manager αλλά απο οτι διάβασα σε κάποια Μ600 έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο το κινητό να κολλάει κατα την εκκίνηση και μόνη λύση μετά είναι format ή αναβάθμιση όποτε το σκέφτομαι αν θα πρέπει να το εγκαταστήσω ή οχι.

Μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει αν λειτουργεί σωστά το swiss manager σε Μ600 με έκδοση R9Α002 και ποιά έκδοση του προγράμματος χρησιμοποιεί για να την εγκαταστήσω?

Ευχαριστώ.

είναι πολύ κουραστικό να διαβάζει κάποιος το ίδιο ποστ 2 φορές :mad:

 

Δυστυχώς αυτό είναι αλήθεια. Οι εφαρμογές είναι ελάχιστες. Ακόμα και ο isilo reader λένε ότι δεν έχουν ακόμα σχέδια για το αν και πότε θα το φέρουν στην πλατφόρμα UIQ-3

 

Εύχομαι κάποτε να ξεκινήσουν να βγαίνουν εφαρμογές :worry:

Link to comment
Share on other sites

Molis anakalupsa oti den kanei epafh h othonh afhs katw aristera...

Pataw to eikonidio gia KLHSEIS kai bgainei o katalogos pou einai apo panw!!!

Exei kaneis to idio problhma h' xerei kati giauto!!!!!??!??!:cry: :cry: :cry:

p.k.
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως αυτο το προβλημα μπορει να λυθει με screen calibration δεν εχω ιδεα ομως που βρισκεται η επιλογη
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σε symbian δεν υπάρχει κάτι τέτοιο

 

Υπαρχει καπου στις ρυθμισεις. Τωρα δεν εχω την συσκευη μαζι μου να σας πω που ακριβως ειναι, το απογευμα:)

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα σήμερα το κινητάκι..δεν το εχω ανοίξει ακόμα...

να μην κάνω κανένα update ε??απο προγράμματα που εγκαθιστάτε πως πάνε??

Thanx...

 

 

EDIT:Κάτι που νομίζω δεν έχετε αναφέρει..Έχετε παρατηρήσει στις οδηγίες χρήσεις ότι ο φορτιστής ειναι διαφορετικός??

Κανονικά το βύσμα έχει υποδοχή σύνδεσης για τo hands-free...Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε όλους αυτό,,,

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα σήμερα το κινητάκι..δεν το εχω ανοίξει ακόμα...

να μην κάνω κανένα update ε??απο προγράμματα που εγκαθιστάτε πως πάνε??

Thanx...

 

 

EDIT:Κάτι που νομίζω δεν έχετε αναφέρει..Έχετε παρατηρήσει στις οδηγίες χρήσεις ότι ο φορτιστής ειναι διαφορετικός??

Κανονικά το βύσμα έχει υποδοχή σύνδεσης για τo hands-free...Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε όλους αυτό,,,

 

Εννοείς ότι παρουσιάζεται διαφορετικός στις οδηγίες χρήσης από ότι στην πραγματικότητα;

 

Γενική ερώτηση. Πόσο περίπου κρατάει η μπαταρία του κινητού;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

στις οδηγίες λέει ότι πίσω από τον φορτιστή μπορείς να συνδεσεις κ το hands-free..έχει υποδοχή...τέλοσπάντων..

δεν ειναι τόσο σημαντικό αυτο...

 

Η άλλη ερώτηση θέλω να απαντηθεί..Είναι καίριο...

Link to comment
Share on other sites

Γενική ερώτηση. Πόσο περίπου κρατάει η μπαταρία του κινητού;
Συνήθως το φορτίζω την τρίτη μέρα με μέτρια χρήση και με αρκετή χρήση την δεύτερη
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως το φορτίζω την τρίτη μέρα με μέτρια χρήση και με αρκετή χρήση την δεύτερη

 

Ωραία. Σ' εμένα κρατάει γύρω στις 4 μέρες, με μέτρια προς χαμηλή χρήση.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...