Jump to content

Καλύτερες ταινίες θρίλερ/τρόμου


Nyo_One
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μετα μου λετε οτι η ταινια δεν εχει παρενεργειες.

 

Εδώ ξεκινάνε πριν την δεις καν...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μας κάνει βουντού με αριθμούς. Δε θα μας σηκώνεται

ΝΕΡΩΝ = 1005

ΙΔΙΑΝ ΜΗΤΕΡΑ ΑΠΕΚΤΕΙΝΕ = 1005, δηλαδή:

ΝΕΡΩΝ = ΙΔΙΑΝ ΜΗΤΕΡΑ ΑΠΕΚΤΕΙΝΕ = 1005.

 

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ + ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ = 1666

ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΙ ΠΥΡΓΟΙ ΕΠΛΗΓΗΣΑΝ = 1666

 

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΑΙ ΕΠΛΗΞΑΝ ΤΗΝ ΝΕΑΝ ΥΟΡΚΗΝ = 2358

ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΙ ΠΥΡΓΟΙ ΕΠΕΣΑΝ ΔΙΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ = 2358

 

:eek: :cry:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Xourxou τι λες; Σε έχασα κι εσένα τώρα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Xourxou τι λες; Σε έχασα κι εσένα τώρα...

Δεν είσαι στα underground κόλπα γι' αυτό δεν καταλαβαίνεις.

Μόνο ο Tyler με καταλαβαίνει

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μας κάνει βουντού με αριθμούς. Δε θα μας σηκώνεται

ΝΕΡΩΝ = 1005

ΙΔΙΑΝ ΜΗΤΕΡΑ ΑΠΕΚΤΕΙΝΕ = 1005, δηλαδή:

ΝΕΡΩΝ = ΙΔΙΑΝ ΜΗΤΕΡΑ ΑΠΕΚΤΕΙΝΕ = 1005.

 

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ + ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ = 1666

ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΙ ΠΥΡΓΟΙ ΕΠΛΗΓΗΣΑΝ = 1666

 

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΑΙ ΕΠΛΗΞΑΝ ΤΗΝ ΝΕΑΝ ΥΟΡΚΗΝ = 2358

ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΙ ΠΥΡΓΟΙ ΕΠΕΣΑΝ ΔΙΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ = 2358

 

:eek: :cry:

Χουρχου την εχεις δει; Απαντησε μου την εχεις δει; Γυρνα πισω στο φως!:cry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χουρχου την εχεις δει; Απαντησε μου την εχεις δει; Γυρνα πισω στο φως!:cry:

Είδα το φως το αληθινό

Τι να σας λέω τώρα, εδώ μιλάμε για π και φ (στο πι και φι) και λ.

Που να καταλαβετε εσείς :cool:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

γ'12/3..

..ω='3/6γ'..

..ρ/='2/8'ω..

 

..γ*66'(AASTERION)'..

 

..ο=3,14'(ω+γ+ρ)'..

 

..δ-(27-17)/2/3ω*..

 

ω='2/2'*66..

''dante,IIIA-3B, THE Fall of Lucifer''...

Παιδιά, εντάξει, το εξακριβώσαμε τι είναι η ταινία.

Ταινία του Άδωνη Γεωργιάδη είναι...

http://www.esoterica.gr/articles/contributions/occult/math_lang/mathematic_construction2.jpg

ΤΕΛΟΣΣΣΣ

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

χοurxoulitso καλο ειναι να μην βαζεις ''εικονες'' και αριθμους που δεν καταλαβαινεις μονο και μονο για να πουλας πνευμα..να μου πεις και οι τρεις σας ειστε προκατελειμενοι γιαυτο και ειστε ασχετοι με ολα αυτα που πηγα να αρχισω να σας δειξω...εχετε πλακα παντως πολυ πλακα...το τι γελιο εχουμε ριξει εδω με του συναδελφους μου στο γραφειο δεν λεγεται..αν θελετε συνεχιστε να μου τα ''χωνετε '' στα τυφλα γιατι τοσο περισσοτερο εκτειθεστε...επαναλαμβανω οτι ΔΕΝ ειναι κακο να πεις ''δεν ξερω'' για κατι που δεν ξερεις...μου φτιαχνετε την μερα μιας και εχω και δουλεια...συνεχιστε...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σου φτιάχνουμε την ημέρα, αφού τα βράδια δε μπορείς να κοιμηθείς λόγω μιας ταινίας :D
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

αφου δεν μπορω να κοιμηθω κανω αλλα πραγματα....κατι ειναι και αυτο...παντως, απο οσα ειπατε δεν σας κρατω κακια..no offense.. ο καθενας εκφραζει την αποψη του...αν και θα σας το αποδειξω συντομα για την ταινια...anyway, καλα να περνατε και φιλια στην μαμα πατριδα που εμεις εδω τοσο νοσταλγουμε...;) :)
Link to comment
Share on other sites

Καλά, όλα να τα δεχτώ, αλλά το «η ετικετα πισω απο την ταινια γραφει οτι ειναι ακαταλληλη για καθε ειδους θρησκευομενο με ελαφρια πιστη καθως και οτι συνισταται σε αβαπτιστους»;

 

Τι θέλει να πει ο ποιητής;

 

Κοίτα το πιθανότερο να εννοεί ο ποιητής κάτι αντίστοιχο με ότι έγινε με τον Κώδικα Da Vinci..Το διάβασαν όλοι πλακώθηκαν με την αιτιολογία ότι προσβάλει τα θρησκευτικά ηθη κα όταν έγινε ταινία το έλεγαν όλες οι κριτικές...

 

MΑΓΚΕΣ,

επειδη μονο ενας απο το texas πηρε στα σοβαρα αυτα που σας ειπα για το απαγορευμενο ''DARKNESS'' σε ασια και σε ευρωπη προσεχως...και επειδη εσεις οι ελληναρες εκει αν δεν παθετε, δεν μαθαινετε...θα σας πω ενα παλιο αλλα γνωριμο σας παραδειγμα για το τι επαθε το κοριτσακι, η μικρη reichel, οταν τελειωσαν τα γυρισματα του πρωτου παλιου εξορκιστη...μπηκε στο ψυχιατρειο γιατι συμφωνα με γιατρους-ψυχολογους ''κατι'' την ειχε επηρεασει μεσα της και παντου ακουγε τις φωνες τις δαιμονισμενης στο μυαλο της καθως και μπροστα απο καθρεπτες κατα την διαρκεια της παραμονης της στο ψυχιατρειο οπου ετυχε να ειναι υπαλληλος ο θειος μου στην δεκαετια του 1980 εβλεπε μια συγκεκριμενη σκοτεινη μορφη να ερχεται απο πισω της καθως κοιτουσε τον καθρεπτη και να εξαφανιζεται ακριβως πισω απο τον ωμο της και η ιδια να νιωθει τον αερα της κινησης του....:ninja: :ninja: οσο για το ''DARKNESS'', αυτες οι φλωρικες ταινιες με τις οποιες προσπαθησατε να το προσεγγισετε...ειναι για μεσημεριανη χαλαρωση...η ταινια δεν ειναι καταχωρημενη στο imdb που ηθελε καποιος να την βρει!!(αν ειναι δυνατον να υπαρχει undergound movie και τετοιου θεματος οταν ο πρωην ιθυνοντας γενικος συμβουλος της imdb movie database εχει συναψει συμφωνια με κορυφαιο στελεχος του FBI για την συνεχης ηλεκτρονικη παρακολουθηση ολων των ταινιων που εισερχονται σε αυτην προς και απο την αμερικη για τον υπολοιπο κοσμο...)ελεος και παλι ελεος....

οποιος θελει να αλλαξει την βολεμενη ζωουλα του και τον ΠΡΟΚΑΛΩ για αυτο ξανα, να μου στειλει την διευθυνση του και θα του την στειλω εγω ταχυδρομικως σπιτακι του να την δει με τη ησυχια του......

 

Μισό γιατί μπερδεύτηκα..Τι σχέση έχει η κοπέλα που έπαιζε στον Εξορκιστή, η imdb, το κορυφαίο στέλεχος του FBI με το γεγονός ότι εσύ πιστεύεις ότι μια ταινία (τι άλλο θα ακούσουμε δεν ξέρω) μπορεί να αλλάξει την ζωή κάποιου...?!?

 

Πάντως ενημερωτικά και όσοι ηθοποιοί έτυχε να παίξουν τον κινηματογραφικό Ιησού μετά δεν έκαναν καμία επιτυχία...Τι λες να φταίει εσύ που είσαι στο America και βλέπεις περισσότερα πράγματα από μας εδώ πέρα στην Ελλαδίτσα?!?

 

 

:cry: :cry: :cry:

 

Γιατί, γιατί, γιατί, γιατί μου το κάνεις αυτό; Πως θα ζήσω τη ζωή μου δεν σκέφτεσαι; Δεν σκέφτεσαι πόσο κρίμα είμαι που αλωνίζα στα Village και βλέπω Ocean's Thirteen (για κριτική σε λίγο στο αντίστοιχο θέμα);

 

Μόνο για μένα δεν έχει ταινία δηλαδή; :cry:

 

Τιμωρία επειδή πήγες να δεις το OCEAN 13...και που κιόλας στο Village!!

 

Θα περιμενω pm.

 

Xourxoulitse εγω βλεπω ηδη μαυρες σκιες πανω απο τον ωμο μου, δεν ξερω τι λες εσυ.:lol:

 

Μετά τις μαύρες σκιές πάνω από τον ώμο σου έρχονται οι σκιές μπροστά σου..πρόσεχε!!!!

 

 

Εμας μας τελειώσαν οι σκιές, μόνο κάτι μάσκαρες βλέπω

 

Να το προσέξεις αυτό με τις μάσκαρες...Έτσι πήγε και η κα Τασσούλα η γυναίκα του αδερφού του μπατζανάκη του μανάβη που ήταν στην αρχή περιπτεράς...

 

Ολοι θα παρετε. Να την δουμε ολοι την ιδια ωρα να πεθανουμε παρεα.:worry:

 

Χμμ..εμένα στείλε μου sofaki 4-5 κόπιες να τις δώσω σε κάτι πρώην μου μπας και ησυχάσω....

 

Τι, δεν έχει Bigfoot; Νοοοοοοοοοο! :cry:

 

Μην κλαις σώπα...Ούτε Άγιο Βασίλη έχει....!!! Ουπς συγνώμη δεν έπρεπε να το πω αυτό!!!

 

 

 

φ(8+3)/3,14=1986

λ*19/11/1969=17

λ=66(AASTERION)

TLUSER EHT=26 YEARS LATER....

 

για να δουμε ποσο καλος εισαι μικρε....

 

ααααα από πότε βάλατε και μαθηματικά σε αυτό το thread?!?! δεν παίζω...!!!!

 

 

Και για να επιστρέψουμε on topic είδα το "Πορφυρά Ποτάμια Νο2"

 

Δεν ξέρω πως ακριβώς να το χαρακτηρίσω αλλά το μόνο που ξέρω ήταν ότι στο 1ο ελαφρώς είχα φοβηθεί ενώ στο 2ο τίποτα....

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι γίνεται θα πάρουμε ταινία ή θα μείνουμε βολεμένοι; Για να ξέρω δηλαδή αν θα πρέπει να διαβάσω για την εξεταστική ή να το αφήσω...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ενα ευλογημενο Link για να δουμε πληροφοριες γι' αυτην την underground ταινια θα μας δωσει κανεις?:!:

Η θα πρεπει να παρουμες σβαρνα το google μετις λεεξεις underground+darkness+κι εγω δεν ξερω τι για να την βρουμε?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι γίνεται θα πάρουμε ταινία ή θα μείνουμε βολεμένοι; Για να ξέρω δηλαδή αν θα πρέπει να διαβάσω για την εξεταστική ή να το αφήσω...

Εμενα παντως δεν μου ηρθε τιποτα ακομα...Αναμενω...Οποτε ξεκινα διαβασμα καλυτερα.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως δεν μου ηρθε τιποτα ακομα...Αναμενω...Οποτε ξεκινα διαβασμα καλυτερα.:p

 

Φτου... :down: :( :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ενα ευλογημενο Link για να δουμε πληροφοριες γι' αυτην την underground ταινια θα μας δωσει κανεις?:!:

Η θα πρεπει να παρουμες σβαρνα το google μετις λεεξεις underground+darkness+κι εγω δεν ξερω τι για να την βρουμε?:confused:

 

Συμφωνο ρε παιδες δωστε ενα link να την κατεβασουμε για να τρομαξουμε και εμεις:tease:

Link to comment
Share on other sites

Φτου δεν λες τίποτα γιατί είχα μια χαρά ότι θα γλιτώσω το γράψιμο της πτυχιακής καλοκαιριάτικα.....:( :nagger: :down: :protest:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ενα ευλογημενο Link για να δουμε πληροφοριες γι' αυτην την underground ταινια θα μας δωσει κανεις?:!:

Η θα πρεπει να παρουμες σβαρνα το google μετις λεεξεις underground+darkness+κι εγω δεν ξερω τι για να την βρουμε?:confused:

 

 

Επειδή φαίνεται θα περιμένουμε πολύ για να δούμε ένα τέτοιο link έκανα αυτό που πρότεινες παραπάνω...Google it -----> http://www.b-independent.com/reviews/darkness.htm

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καμία από αυτές. Υπάρχει συνομωσία για την συγκάλυψη της ταινίας από το FBI, την NSA, την KGB και το ΚΚΕ. Μόνο ο tyler ξέρει ποιά είναι η ταινία, καθώς είναι ο πιο underground τύπος, πιο underground κι από τον μετροπόντικα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επειδή φαίνεται θα περιμένουμε πολύ για να δούμε ένα τέτοιο link έκανα αυτό που πρότεινες παραπάνω...Google it -----> http://www.b-independent.com/reviews/darkness.htm

 

Σιγουρα ειναι αυτο;Γιατι ειναι παλιο:(

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καμία από αυτές. Υπάρχει συνομωσία για την συγκάλυψη της ταινίας από το FBI, την NSA, την KGB και το ΚΚΕ. Μόνο ο tyler ξέρει ποιά είναι η ταινία, καθώς είναι ο πιο underground τύπος, πιο underground κι από τον μετροπόντικα...

 

Μήπως αναφέρεσαι στον μετροπόντικα Νίνη?!? :lol: :lol: :lol:

 

Σιγουρα ειναι αυτο;Γιατι ειναι παλιο:(

 

Τι να σου πω...Στο google το βρήκα...Αλλά όπως είπε και παραπάνω ο VeCo δεν θα καταφέρουμε να την βρούμε γιατί υπάρχει συγκάλυψη..Εκτός και αν ο Tyler αποφασίσει να μοιραστεί αυτό το μυστικό μαζί μας....:X

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καμία από αυτές. Υπάρχει συνομωσία για την συγκάλυψη της ταινίας από το FBI, την NSA, την KGB και το ΚΚΕ. Μόνο ο tyler ξέρει ποιά είναι η ταινία, καθώς είναι ο πιο underground τύπος, πιο underground κι από τον μετροπόντικα...

:lol: :lol: :respect: Θεος.

Ακριβως, δεν ειναι καμια απο αυτες. Το google ειναι οργανο της συγκαλυψης...:X

 

Εξαλλου η λεξη "darkness" ειναι τοσο συνηθισμενη στο google search οσο και το "paris hilton naked".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως αναφέρεσαι στον μετροπόντικα Νίνη?!? :lol: :lol: :lol:

 

Τι να σου πω...Στο google το βρήκα...Αλλά όπως είπε και παραπάνω ο VeCo δεν θα καταφέρουμε να την βρούμε γιατί υπάρχει συγκάλυψη..Εκτός και αν ο Tyler αποφασίσει να μοιραστεί αυτό το μυστικό μαζί μας....:X

 

Όχι στον άλλο στο Ocean's Thirteen που προκαλεί και σεισμούς! :p

 

:lol: :lol: :respect: Θεος.

Ακριβως, δεν ειναι καμια απο αυτες. Το google ειναι οργανο της συγκαλυψης...:X

 

Εξαλλου η λεξη "darkness" ειναι τοσο συνηθισμενη στο google search οσο και το "paris hilton naked".

 

Το Google είναι το no.1 όργανο συγκάλυψης, δεν παίζει να την βρούμε εκεί την ταινία. Μπας και να ψάξουμε σε κάνενα υπόνομο, ή μήπως δεν είναι αρκετά undeground; Στον σταθμό Πανόρμου που πέφτει και κοντά και είναι underground station πιάνεται;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...