Jump to content

Strictly House Προτάσεις


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεξι click-save as, μονο ετσι...δυστυχως ειναι κακης ποιοτητας το δειγμα και δε μπορω να καταλαβω ποιο ειναι...θυμιζει λιγο moonloverz παντως :)
Link to comment
Share on other sites

nai auto einai Laurent Wolf-Saxo

thanks

 

ps nai i ixpgrafisi egine me to perifano 6510 :p kai einai live apo punda parou

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι σχετικά με ηλεκτρονική μουσική και επειδη δεν υπάρχει σελίδα σχετικά με trance.Είμαι φαν του Τiesto παρά το ότι με χαλάει σε μερικά cd του(γιατί τα κατεβάζω ολόκληρα από ΚαΖαα) με μ@λ@κίες τεκνο κομμάτια!Ειλικρινά όταν ακούω τέκνο το συνδέω αμέσως με τη μουσική που ακούμε σε κάτι παρακμιακά λουνα παρκ,εντελώς τζίμπσι,καραβλαχιά!

Πάντως ο εν λόγω dj νομίζω θα πρέπει να θεωρείται κορυφαίος παρα τα οσα λέγονται για paul oakenfold.Τώρα τελευταία κατέβασα το : Magik 2 -

story of the fall.Απλά κατεβαστε το οι τρανσάδες! Α Π Α Ι Χ Τ Ο!!

Κανένας ομοϊδεάτης ?

Κάντε πάσα κανέναν καλό house-trance dj αν ξέρει κανένας!

 

Υ.Γ. Γνωρίζει κάποιος το κομμάτι που έπαιζε πριν απο κανα χρόνο στη διαφήμιση του Μιτσουμπίσι Πατζέρο αν δε κάνω λάθος.Είχα την εντύπωση οτι λέγεται ''Drive to heaven'' αλλά εις μάτην(τι γλωσσική αρχαιοπρέπεια ήταν αυτή :wacko: ) προσπαθώ να το βρω τόσο καιρό!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον atsalakwtos

 

Κάτι σχετικά με ηλεκτρονική μουσική και επειδη δεν υπάρχει σελίδα σχετικά με trance.Είμαι φαν του Τiesto παρά το ότι με χαλάει σε μερικά cd του(γιατί τα κατεβάζω ολόκληρα από ΚαΖαα) με μ@λ@κίες τεκνο κομμάτια!Ειλικρινά όταν ακούω τέκνο το συνδέω αμέσως με τη μουσική που ακούμε σε κάτι παρακμιακά λουνα παρκ,εντελώς τζίμπσι,καραβλαχιά!

Πάντως ο εν λόγω dj νομίζω θα πρέπει να θεωρείται κορυφαίος παρα τα οσα λέγονται για paul oakenfold.Τώρα τελευταία κατέβασα το : Magik 2 -

story of the fall.Απλά κατεβαστε το οι τρανσάδες! Α Π Α Ι Χ Τ Ο!!

Κανένας ομοϊδεάτης ?

Κάντε πάσα κανέναν καλό house-trance dj αν ξέρει κανένας!

 

Υ.Γ. Γνωρίζει κάποιος το κομμάτι που έπαιζε πριν απο κανα χρόνο στη διαφήμιση του Μιτσουμπίσι Πατζέρο αν δε κάνω λάθος.Είχα την εντύπωση οτι λέγεται ''Drive to heaven'' αλλά εις μάτην(τι γλωσσική αρχαιοπρέπεια ήταν αυτή :wacko: ) προσπαθώ να το βρω τόσο καιρό!

 

 

Στο topic "Τα soundtracks των διαφημίσεων II" υπάρχει στο πρώτο post.

Λέγεται Deep dish - Escape

Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται ένα τραγούδι που ακούγεται σαν μια φυλή να φωνάζει

 

'Ο λα λα λα λα ε, ο λα λα λα λα ε, ο λα λα λα λα ε ...'

 

είναι housάκι..

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Salif keita - Madan (Martin solvig exotic dub)

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

psemata, psila ton amane malaka albane leei :p

 

na ena remix meta apo 2 xronia, pou tha kanei patago:

 

india - i cant get no sleep (copyright remix) :D

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα να κατεβάσετε αυτό το Mp3 (είναι η διαφήμηση του Compactdisclub - Dance Avenue, 1mb) και αν ξέρετε, να μου πείτε τους τίτλους

1) του δεύτερου κομματιού, αμέσως μετά το Ιn my memory - Tiesto (rulezzzzz), που ακούγεται κάτι σαν τρομπέτα (16ο ως 21ο δευτερόλεπτο) και

2) του κομματιού που παίζει μετά το μουσικό θέμα του Bar και πριν από το shiny disco balls - Who da funk (38o ως 44ο δευτερόλεπτο).

Τhnx :alien:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Deep Flowers ft. Deanna - The Sunshine in Your Eyes (JF Main Vocal) :whistle: :whistle: :whistle:

to exoun liosei sto radio, einai must an k ligo palio :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον atsalakwtos

 

Κάτι σχετικά με ηλεκτρονική μουσική και επειδη δεν υπάρχει σελίδα σχετικά με trance.Είμαι φαν του Τiesto παρά το ότι με χαλάει σε μερικά cd του(γιατί τα κατεβάζω ολόκληρα από ΚαΖαα) με μ@λ@κίες τεκνο κομμάτια!Ειλικρινά όταν ακούω τέκνο το συνδέω αμέσως με τη μουσική που ακούμε σε κάτι παρακμιακά λουνα παρκ,εντελώς τζίμπσι,καραβλαχιά!

Πάντως ο εν λόγω dj νομίζω θα πρέπει να θεωρείται κορυφαίος παρα τα οσα λέγονται για paul oakenfold.Τώρα τελευταία κατέβασα το : Magik 2 -

story of the fall.Απλά κατεβαστε το οι τρανσάδες! Α Π Α Ι Χ Τ Ο!!

Κανένας ομοϊδεάτης ?

Κάντε πάσα κανέναν καλό house-trance dj αν ξέρει κανένας!

 

 

Me.......αρκετα τρανσας και φαν του Τιεστο....απαιχτος και κορυφαιος..... :)

Link to comment
Share on other sites

Idika ta remix tou able to love einai fobera.... Exw katebasei panw apo 5 diaforetikes ekdoseis se thema remix kai ola einai all the money.... Psakse na breis ola ta remix kathos aksizoun para polli

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Καρα-αγαπημένο και ΦΟΒΕΡΟ

ΙΣΩΣ και το ΚΑΛυτερο μου για το καλοκαιρι που περασε και σιγουρα floor filler

 

* Chocolate Puma - A star is born (Scumfrog Dub)

 

Επισης :

 

* Africanism feat Martin Solveig - Heartbeat (SUPERRRRRRRRR !)

* Boogie Pimps - Somebody 2 love (Salt Shaker Remix)

* Salt Pevert - 5 am Soho (Different Gear K Hole Remix )

:X
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από τον alfisti147

 

Θα θελα να κατεβάσετε αυτό το Mp3 (είναι η διαφήμηση του Compactdisclub - Dance Avenue, 1mb) και αν ξέρετε, να μου πείτε τους τίτλους

1) του δεύτερου κομματιού, αμέσως μετά το Ιn my memory - Tiesto (rulezzzzz), που ακούγεται κάτι σαν τρομπέτα (16ο ως 21ο δευτερόλεπτο) και

2) του κομματιού που παίζει μετά το μουσικό θέμα του Bar και πριν από το shiny disco balls - Who da funk (38o ως 44ο δευτερόλεπτο).

Τhnx :alien:

 

Kανείς?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...