Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγχαρητήρια σε όλους πλέον τους συναδέλφους που πέρασαν στις Σχολές της ΕΛ.ΑΣ και καλή σταδιοδρομία.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sigxaritiria se olous pou kataferan na perasoun...paidia ki egw kommotini thelw alla me 15300 de to kovw na mas pigainoun ekei...kontolis kommotini eisai??? 2etis???

[sIGPIC][/sIGPIC]

POLICE.....XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οποιος εχει πανω απο 15 χιλιαδες μορια ΠΑΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ.Να μην ξαναλεμε τα ιδια..Η κομοτηνη βγαζει πολλες θεσεις.
Link to comment
Share on other sites

18318. Εχασα την Αξιωματικων μολις για 7 μορια. τι να κανουμε. Συμβαινουν αυτά.

 

Είσαι το Ν1 στην Αστυφυλάκων οπότε όπου και να πάς θα είσαι αρχηγός κάτι είναι και αυτό!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

A,και κατι αλλο...ο 1ος που μπαινει Αστυφυλακων εχει 18318...ο τελευταιος 14303....εγω 16650..

Με βαση τη λογικη, οι βαθμοι δεν θα ειναι "ισοποσα" κατανεμημενοι απο 14300-18300, αφου οι περισσοτεροι που περασαν θα κυμαινονται γυρω στο 15...αρα παμε για "σειρα" γυρω στο 300-400.

Πλακα-πλακα αυτο παιζει κανα ρολο ή κλάϊν?

 

Μετραέι για το αν θα είσαι βαθμοφόρος και δεν θα κάνεις υπηρεσίες για τον 1ο χρόνο!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Παιδιά ,συγχαρητήρια σε ολους οσους περάσανε.

Εγω περναω στη ΣΜΥ,ποιος αλλος περναει ;

Oποιος ξερει οτιδήποτε για την σχολη παρακαλω ας το γραψει η ας μου στειλει μηνημα

Να στε καλα

Link to comment
Share on other sites

1 γνωστή μου ενδιαφέρεται για στρατιωτικές κ αστυνομικές σχολές,αλλά δεν ξέρει ποιο είναι το όριο ύψους για τις γυναίκες.γνωρίζει κάποιος;

 

το υψος για τη αστυνομια ειναι 1.70 και σε κοβουν και για εναν ποντο.για το στρατο χωρις σιγουρια πρεπει να ειναι 1.55

Link to comment
Share on other sites

Για αστυνομία είπαμε, άνδρες γυναίκες 1,73..

Ο στρατός πάλι είναι σαν την wind........ δεν υπάρχουν όρια!:p

 

να ρωτησω αν ξερεις για να μπεις ελ.ας ποσο πρεπει να εχεις βγαλει

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω αν ξερεις για να μπεις ελ.ας ποσο πρεπει να εχεις βγαλει

14303 η φετινη βαση για αστυφυλακων...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι το Ν1 στην Αστυφυλάκων οπότε όπου και να πάς θα είσαι αρχηγός κάτι είναι και αυτό!

o n1 einai ena palikari apo athina nomizw o opoios evgale 18440 kai perase astyfilakwn giati den eixe dilwsei aksiomatikwn......ELEOS...

[sIGPIC][/sIGPIC]

POLICE.....XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Παιδιά ,συγχαρητήρια σε ολους οσους περάσανε.

Εγω περναω στη ΣΜΥ,ποιος αλλος περναει ;

Oποιος ξερει οτιδήποτε για την σχολη παρακαλω ας το γραψει η ας μου στειλει μηνημα

Να στε καλα

Bρε παιδια ειπαμε αλλα οχι και έτσι τέτοιος χείμαρρος πληροφόρησης ,σοβαρα τωρα οποιος γνωρίζει οτιδήποτε ας το γραψει η ας στειλει μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμας μας ειδοποιησαν οτι η πρακτικη μας θα παρει παραταση μεχρι τις 18 Σεπτεμβρη.ξερει κανεις τπτ?
ΕΛ.ΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Σας το ειπανε ΕΠΙΣΗΜΑ εσας panagos88 ?Ειναι τελειωτικο δηλαδη ?Παντως ωρες ωρες απορω... Κυριολεκτικα τελευταια σφιγμη , μολις 3 μερες πριν το τελειωμα της πρακτικης μαλλον παμε για παραταση.:)
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για αυτους που θα μπουνε τωρα....

 

-Σας πηραν τηλεφωνο απο το Α.Τ. της περιοχης σας?

 

Και μια για αυτους που συντομα θα αποκαλουνται 2ετεις...

 

-Στον ελευθερο σου χρονο στη σχολη εχεις 3 επιλογες: 1)να διαβασεις , 2)να πας στην αιθουσα πολλαπλων , 3)να πας στο γυμναστηριο , ετσι?

Link to comment
Share on other sites

sigxaritiria se olous pou kataferan na perasoun...paidia ki egw kommotini thelw alla me 15300 de to kovw na mas pigainoun ekei...kontolis kommotini eisai??? 2etis???

 

Yeap Komotini eimai....

 

Emeis edo sti Santorini de mas exei erthei episima oti menoume mexri tis 18 Sep alla apo tin dieythinsi Kykladon mas exoun enimerosei proforika oti tha meinoume..

Oi logoi pou menoume agnostoi.....

Tespa logika tha mas dosoun filla poreias 18 Sep kai 2 meres gia na girisoume outossote na ksekinisei i adeia apo Kyriaki 21 Sep etsi na einai kai KLyriaki i mera pou tyha mpoume mesa gia to 2o etos...

Ara tha vroume mesa tous sinadelfous 1etis...

 

Komotini opos eipe kai o Wesker einai eykolo na pas gt einai to megalitero TDA....

Emeis eimastan 607 atoma sti Komotini sa protoeteis...kai 345 oi 2etis...

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα η φιλη μου που ειναι σαν εσας μου πε οτι θα σας δωσουν τις μερες το πασχα κ τα χριστουγεννα.ετσι της ειπαν απ το τμημα.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για αυτους που θα μπουνε τωρα....

 

-Σας πηραν τηλεφωνο απο το Α.Τ. της περιοχης σας?

 

Και μια για αυτους που συντομα θα αποκαλουνται 2ετεις...

 

-Στον ελευθερο σου χρονο στη σχολη εχεις 3 επιλογες: 1)να διαβασεις , 2)να πας στην αιθουσα πολλαπλων , 3)να πας στο γυμναστηριο , ετσι?

ουτε και μενα με πηραν...για εμας τωρα αρχιζει η αγωνια μου φαινεται..

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν οταν μας παρουν τηλεφωνο μας λενε πχ αυριο ελατε απο το Α.Τ η αν μας δινουν προθεσμια καποιων ημερων?θελω να πω,αν την ημερα που μας καλεσουν,δεν μπορουμε να παμε τοτε τι γινεται?????

 

και κατι αλλο..το οτι παιρνεται παραταση μηπως εχει να κανει με την προκυρηξη που βγηκε για ειδικους φρουρους??

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν οταν μας παρουν τηλεφωνο μας λενε πχ αυριο ελατε απο το Α.Τ η αν μας δινουν προθεσμια καποιων ημερων?θελω να πω,αν την ημερα που μας καλεσουν,δεν μπορουμε να παμε τοτε τι γινεται?????

 

και κατι αλλο..το οτι παιρνεται παραταση μηπως εχει να κανει με την προκυρηξη που βγηκε για ειδικους φρουρους??

 

 

Marieke, το τηλεφώνημα από το Α.Τ. θα αργήσει λίγο ακόμη. Όταν σας πουν τάδε ημέρα τάδε ώρα θα πρέπει να είστε εκεί για να πάρετε τα σχετικά δικαιολογητικά και να δηλώσετε τότε σχολές προτίμησης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...