Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

σας εχει τύχει να σας αρέσει το σύνολο ενός ανθρώπου, όχι εξωτερικά μόνο, και να σας καλύπτει και εκεί που είσαι αισιόδοξος και όλα πάνε καλά, τσουπ... να σας έρχονται διάφορες σκέψεις στο μυαλό για το πως θα καταφέρουμε το ένα και πως το άλλο κτλ...

θέλω να σταματήσω να σκέφτομαι, αλλά δεν μπορω... προσπαθώ να σταματάω τις σκέψεις που πλημμυρίζουν το κεφάλι μου, αλλά είναι δύσκολο. θέλω να ζω τη στιγμή και το παρόν, γιατί το μέλλον δεν έχει έρθει ακόμα, αλλά μοιραία κάποια στιγμή θα έρθει... :(:(συγκρουονται τα δυο κομμάτια του εαυτου μου, το αισιοδοξο και το απαισιοδοξο... όλα θα πανε καλα, θα αντιμετωπίσεις τα πραγματα οταν ερθουν απο τη μια, πώς θα πανε ολα καλα αφου υπαρχουν προβληματα, απο την αλλη... δεν ξερω...;);););)

 

απ τη στιγμη που αρχισαν να μπαινουν τεετοιες σκεψεις στο μυαλο, μαλλον εφτασε η αρχη του τελους...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αφου σ αρεσει, του αρεσεις, πατε καλα ως τωρα,περνατε ομορφα,τι καθεσαι και βγαζεις τοση αρνητιλα;;;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα, ειναι πανω απο 40 και παντρεμενος; :lol::lol::lol:

 

οχι καλε!!! μια χαρα ανθρωπος ειναι και μια χαρα ειναι η κατασταση... μαλλον εγω ειμαι πολυ απαισιοδοξη ή είναι η ωρα που με εκφραζει περισσοτερο η εικονα του νεμο και οχι το τραγουδι απο κατω του...

 

απ τη στιγμη που αρχισαν να μπαινουν τεετοιες σκεψεις στο μυαλο, μαλλον εφτασε η αρχη του τελους...

 

οταν ειπα προβληματα εννοω αντικειμενικες δυσκολιες, που αν υπαρχει αγαπη και κατανοηση ξεπερνιουνται... το θεμα ειναι οτι με στενοχωρουν που υπαρχουν αυτες οι δυσκολιες... θα μου πεις αν ησασταν πιο κοντα, δεν θα υπηρχαν άλλες δυσκολιες;; παντα υπαρχουν καποιες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

trela μου μη σκεφτεσαι ετσι...δεν ειναι σωστο.

αυτο που αξιζει ειναι να περνας καλα και να εισαι ευτιχισμενη.

η ομορφια με τον χαρακτηρα δεν παιζουν ρολο,το ζησαμε,το ζουμε και το εχουμε δει και εξω.

παντως μετα απο κατι ψιλοπροβληματακια απο εξωγενεις παραγοντες μπορω να πω οτι ειμαι ερωτευμενος ακομα...και πιθανοτατα να παμε και κανενα ταξιδακι αργοτερα να παρουμε δυναμεις για το χειμωνα.

:) :love:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

trela μου μη σκεφτεσαι ετσι...δεν ειναι σωστο.

αυτο που αξιζει ειναι να περνας καλα και να εισαι ευτιχισμενη.

η ομορφια με τον χαρακτηρα δεν παιζουν ρολο,το ζησαμε,το ζουμε και το εχουμε δει και εξω.

παντως μετα απο κατι ψιλοπροβληματακια απο εξωγενεις παραγοντες μπορω να πω οτι ειμαι ερωτευμενος ακομα...και πιθανοτατα να παμε και κανενα ταξιδακι αργοτερα να παρουμε δυναμεις για το χειμωνα.

:) :love:

 

δεν παιζει τετοιο θεμα, απλως ρωταω απο περιεργεια... εσυ βασιλη μου, θα ερχοσουν αθηνα αν η κοπελα σου ηταν εδω και εβλεπες οτι δεν μπορεις αλλο μακρια της; θα μετακομιζες εδω αν το εβλεπες και πιο σοβαρα το θεμα, ακομα και αν δεν της το ειχες πει, αλλα εσυ μεσα σου να το ειχες για πιο σοβαρα;; απλη περιεργεια για να δω πως σκεφτονται κι αλλοι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

απο το να ρωτας τι θα εκανε ο αλλος γιατι δεν το συζητας με τον ανθρωπο σου;;δλδ αν καποιος σου πει"οχι δε θα ερχομουν" αυτο σημαινει πως και ο δικος σου δε θα πατησει το ποδι του;;ο καθε ανθρωπος βλεπει διαφορετικα τα πραγματα,ποσο μαλλον οταν προκειται περι μετακομισης και αλλαγης ζωης.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει τετοιο θεμα, απλως ρωταω απο περιεργεια... εσυ βασιλη μου, θα ερχοσουν αθηνα αν η κοπελα σου ηταν εδω και εβλεπες οτι δεν μπορεις αλλο μακρια της; θα μετακομιζες εδω αν το εβλεπες και πιο σοβαρα το θεμα, ακομα και αν δεν της το ειχες πει, αλλα εσυ μεσα σου να το ειχες για πιο σοβαρα;; απλη περιεργεια για να δω πως σκεφτονται κι αλλοι.

 

Γνώμη μου είναι πως αν το σκέφτεσαι σοβαρά πρέπει να το συζητήσεις με τον άλλο για να δεις αν και αυτός το σκέφτεται το ίδιο σοβαρά πριν κάνεις μια τέτοια αλλαγή στη ζωή σου (μετακόμιση).

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το ειπα ξεκαθαρα... δεν παιζει τετοιο θεμα, αλλα δεν πειραζει ας το πω αλλη μια φορα... ρωταω απο περιεργεια, κουβεντα να γινεται βρε παιδια... τι θα εκανε καποιος...

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει τετοιο θεμα, απλως ρωταω απο περιεργεια... εσυ βασιλη μου, θα ερχοσουν αθηνα αν η κοπελα σου ηταν εδω και εβλεπες οτι δεν μπορεις αλλο μακρια της; θα μετακομιζες εδω αν το εβλεπες και πιο σοβαρα το θεμα, ακομα και αν δεν της το ειχες πει, αλλα εσυ μεσα σου να το ειχες για πιο σοβαρα;; απλη περιεργεια για να δω πως σκεφτονται κι αλλοι.

ΑΝ το εβλεπα σοβαρα σοβαρα θα μετακομιζα...ή μαλλον θα εβρισκα τροπο να δω τι γινεται...

δεν βαζω το χερι μου στην φωτια ομως..να ξερεις.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ το εβλεπα σοβαρα σοβαρα θα μετακομιζα...ή μαλλον θα εβρισκα τροπο να δω τι γινεται...

δεν βαζω το χερι μου στην φωτια ομως..να ξερεις.

 

οκ, ευχαριστω! το θα εβρισκα τροπο να δω τι γινεται φανταζομαι σημαινει θα εψαχνες ποιος μπορει απο τους δυο σας να μετακομισει... το χερι σου στη φωτια να μην το βαζεις για τιποτα!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις τρελα τα χουμε πει και "κατ'ιδιαν"...Την αποσταση την βιωνω κι εγω αλλα το θεμα ειναι οτι πλεον το χω συνηθισει ετσι, τοσο που δεν θα μπορουσα να εχω σχεση απο κοντα πλεον.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμεις τρελα τα χουμε πει και "κατ'ιδιαν"...Την αποσταση την βιωνω κι εγω αλλα το θεμα ειναι οτι πλεον το χω συνηθισει ετσι, τοσο που δεν θα μπορουσα να εχω σχεση απο κοντα πλεον.:p

 

το ξερω βρε σοφακι, τα εχουμε πει και συμφωνουμε, αλλα δεν σκεφτεσαι ποτε που θα οδηγησει αυτο; βεβαια ειναι και λιγο διαφορετικη η κατασταση σου, αλλα... τεσπα.. οπως ξαναειπα με εχει πιασει λιγο η διαθεση του νεμο... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

το ξερω βρε σοφακι, τα εχουμε πει και συμφωνουμε, αλλα δεν σκεφτεσαι ποτε που θα οδηγησει αυτο; βεβαια ειναι και λιγο διαφορετικη η κατασταση σου, αλλα... τεσπα.. οπως ξαναειπα με εχει πιασει λιγο η διαθεση του νεμο... ;)

Φυσικα και το σκεφτομαι, αλλα πλεον προσπαθω να σκεφτομαι το τωρα και οπως τσουλησει...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλέ τέτοιο θέμα και να μένει στο ντουλάπι;; για να το βρω έκανα ανασκαφή!!! :lol:

 

πως είστε βρε παιδια; σε τί κατάσταση μετά τις διακοπές;

 

Δεν έχεις και άδικο για την ανασκαφή..Αφού απόρησα και εγώ όταν είδα ενημερωτικό e-mail από αυτό το θέμα..

Εμένα τώρα ξεκίνησαν οι διακοπές μου άρα δεν μπορώ να απαντήσω σε τι κατάσταση είμαι..

 

αφου σ αρεσει, του αρεσεις, πατε καλα ως τωρα,περνατε ομορφα,τι καθεσαι και βγαζεις τοση αρνητιλα;;;

 

Μήπως ανήκει στην κλασική κατηγορία των γυναικών που σαμποτάρουν τον εαυτό τους για αυτό και τόση αρνητική σκέψη?!?

 

αυτο που αξιζει ειναι να περνας καλα και να εισαι ευτιχισμενη.

η ομορφια με τον χαρακτηρα δεν παιζουν ρολο,το ζησαμε,το ζουμε και το εχουμε δει και εξω.

παντως μετα απο κατι ψιλοπροβληματακια απο εξωγενεις παραγοντες μπορω να πω οτι ειμαι ερωτευμενος ακομα...και πιθανοτατα να παμε και κανενα ταξιδακι αργοτερα να παρουμε δυναμεις για το χειμωνα.

 

Πράγματι αυτό που αξίζει είναι να περνάς καλά είτε είσαι με κάποιον είτε είσαι μόνη σου....και δεν αντέχω θα το σχολιάσω..billako ακόμα ερωτευμένος ε?!?Φτου φτου παιδί μην σε ματιάσουμε

 

δεν παιζει τετοιο θεμα, απλως ρωταω απο περιεργεια... εσυ βασιλη μου, θα ερχοσουν αθηνα αν η κοπελα σου ηταν εδω και εβλεπες οτι δεν μπορεις αλλο μακρια της; θα μετακομιζες εδω αν το εβλεπες και πιο σοβαρα το θεμα, ακομα και αν δεν της το ειχες πει, αλλα εσυ μεσα σου να το ειχες για πιο σοβαρα;; απλη περιεργεια για να δω πως σκεφτονται κι αλλοι.

 

Το έχω κάνει μια φορά..Μπήκα στο όλο trip να σκέφτομαι για αλλαγή τόπου διαμονής λόγω μιας σοβαρής σχέσης που είχα για 2-2,5 χρόνια και όταν τελικά τέθηκε το θέμα του τι γίνεται από δω και πέρα (συζούσαμε ήδη) και ήμασταν στο κομμάτι της συζήτησης έμαθα ότι με απατάει..από τότε δεν έχω σκεφτεί ποτέ ξανά να αλλάξω εγώ την ζωή μου για κάποια σχέση...

 

απο το να ρωτας τι θα εκανε ο αλλος γιατι δεν το συζητας με τον ανθρωπο σου;;δλδ αν καποιος σου πει"οχι δε θα ερχομουν" αυτο σημαινει πως και ο δικος σου δε θα πατησει το ποδι του;;ο καθε ανθρωπος βλεπει διαφορετικα τα πραγματα,ποσο μαλλον οταν προκειται περι μετακομισης και αλλαγης ζωης.

 

Νομίζω αυτό που λέει η Freak είναι το σωστό..Συζήτησέ το με τον άνθρωπό σου..Είναι το μόνο σωστό...

 

ΑΝ το εβλεπα σοβαρα σοβαρα θα μετακομιζα...ή μαλλον θα εβρισκα τροπο να δω τι γινεται...

δεν βαζω το χερι μου στην φωτια ομως..να ξερεις.

 

Καλά μας έπεισες ότι δεν βάζεις και το χέρι σου στην φωτιά...

 

 

Εμεις τρελα τα χουμε πει και "κατ'ιδιαν"...Την αποσταση την βιωνω κι εγω αλλα το θεμα ειναι οτι πλεον το χω συνηθισει ετσι, τοσο που δεν θα μπορουσα να εχω σχεση απο κοντα πλεον.:p

 

Α πάλι καλά που το έχει και κάποιος άλλος αυτό..Δλδ ότι δεν μπορείς να έχεις σχέση από κοντά πλέον γιατί το έχεις συνηθίσει..όπως και εγώ...

 

ποτε τα ειπατε εσεις κι εγω ελειπα?:shifty::p

 

Θα ετοίμαζες το ταξιδάκι του χειμώνα...:p:p:p

 

Φυσικα και το σκεφτομαι, αλλα πλεον προσπαθω να σκεφτομαι το τωρα και οπως τσουλησει...:p

 

Το πιο σωστό είναι να σκέφτεσαι τι θα κάνεις σήμερα και όχι τι θα κάνεις αύριο..έτσι είναι καλύτερα...!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

αφου σ αρεσει, του αρεσεις, πατε καλα ως τωρα,περνατε ομορφα,τι καθεσαι και βγαζεις τοση αρνητιλα;;;

 

δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου, αλλα αυτο το αρνητιλα με ενοχλει... :X αν δεν σου εχει τυχει ποτε να συναναστραφεις με ατομο κυκλοθυμικο και δεν σου εχει τυχει ποτέ να έχεις ψυχολογικες μεταπτώσεις ακομα κι οταν ολα είναι καλά, δειξε λιγη συμπονοια για καποιον που το νιωθει...

ευχαριστω πολυ, φιλικα

 

Δεν έχεις και άδικο για την ανασκαφή..Αφού απόρησα και εγώ όταν είδα ενημερωτικό e-mail από αυτό το θέμα..

Εμένα τώρα ξεκίνησαν οι διακοπές μου άρα δεν μπορώ να απαντήσω σε τι κατάσταση είμαι..

 

Μήπως ανήκει στην κλασική κατηγορία των γυναικών που σαμποτάρουν τον εαυτό τους για αυτό και τόση αρνητική σκέψη?!?

 

Α πάλι καλά που το έχει και κάποιος άλλος αυτό..Δλδ ότι δεν μπορείς να έχεις σχέση από κοντά πλέον γιατί το έχεις συνηθίσει..όπως και εγώ...

 

Το πιο σωστό είναι να σκέφτεσαι τι θα κάνεις σήμερα και όχι τι θα κάνεις αύριο..έτσι είναι καλύτερα...!

 

 

καλα να περνας στις διακοπες σου!!! τυχερουλα!!! :):)

 

δεν σαμποταρω τον εαυτο μου, αλλα περναω μια φαση και μαλλον δεν εκανα καλα που μοιραστηκα τις σκεψεις μου, γιατι σε λιγο θα ειμαι οπως πριν και ολα αυτα θα μου φαινονται κακες σκεψεις της στιγμης..

 

και οταν παει να σοβαρεψει μεσα σου τι κανεις;; μενεις με την αποσταση;; δεν σε ενοχλει;;

 

αυτα λεω κι εγω στον εαυτο μου, αλλα παιδια, μην ξεγελαμε τον εαυτο μας. το αυριο ερχεται μολις ξημερωνει και καμια φορα πρεπει να το εχουμε σκεφτει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου, αλλα αυτο το αρνητιλα με ενοχλει... :X αν δεν σου εχει τυχει ποτε να συναναστραφεις με ατομο κυκλοθυμικο και δεν σου εχει τυχει ποτέ να έχεις ψυχολογικες μεταπτώσεις ακομα κι οταν ολα είναι καλά, δειξε λιγη συμπονοια για καποιον που το νιωθει...

ευχαριστω πολυ, φιλικα

 

 

 

 

καλα να περνας στις διακοπες σου!!! τυχερουλα!!! :):)

 

δεν σαμποταρω τον εαυτο μου, αλλα περναω μια φαση και μαλλον δεν εκανα καλα που μοιραστηκα τις σκεψεις μου, γιατι σε λιγο θα ειμαι οπως πριν και ολα αυτα θα μου φαινονται κακες σκεψεις της στιγμης..

 

και οταν παει να σοβαρεψει μεσα σου τι κανεις;; μενεις με την αποσταση;; δεν σε ενοχλει;;

 

αυτα λεω κι εγω στον εαυτο μου, αλλα παιδια, μην ξεγελαμε τον εαυτο μας. το αυριο ερχεται μολις ξημερωνει και καμια φορα πρεπει να το εχουμε σκεφτει...

Μαλλον,ειναι σκεψεις που σε πορβληματιζουν ανα τακτα διαστηματα...δεν ειναι κατι κακο...ή οτι δεν περνας καλα...απλα προβληματιζεσαι για το καλο της σχεσης σου προφανως.

θα περασει και ολα θα γινουν οπως πριν :)

 

φιλικα, billakos :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον,ειναι σκεψεις που σε πορβληματιζουν ανα τακτα διαστηματα...δεν ειναι κατι κακο...ή οτι δεν περνας καλα...απλα προβληματιζεσαι για το καλο της σχεσης σου προφανως.

θα περασει και ολα θα γινουν οπως πριν :)

 

φιλικα, billakos :)

 

ευχαριστω καλέ μου!!! να σαι καλα! θα περασει σιγουρα, κι αν ειναι κατι σκαρτο θα βγει στην επιφανεια. ειτε μεσα μου, ειτε στη σχεση! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Με κούρασε η απόσταση... Έφυγα από το νησί μου και το μωράτσι μου :p μου λείπει. Θα κάνω ένα μήνα να τον δω, μου φάινεται αιώνας.

 

Πέρσι, πριν έρθει Θεσσαλονίκη, για έναν ολόκληρο χρόνο τον είδα μόνο 20 μέρες... Τώρα αυτός ο μήνας μας χώρια μου φαίνεται άπειρος χρόνος, δεν αντέχω!!! :cry:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

και οταν παει να σοβαρεψει μεσα σου τι κανεις;; μενεις με την αποσταση;; δεν σε ενοχλει;;

Αν ειναι να σοβαρεψει μεσα σου, θα σοβαρεψει, δεν θα παιξει ρολο η αποσταση. Εγω πλεον εχω διαπιστωσει οτι η αποσταση μαλλον το ωριμαζει το θεμα παρα το "χαλαει". Ασε που και το καθε μερα ειναι βαρετο μωρε...:p Αν και ερχονται στιγμες που η αποσταση ειναι ψυχοφθορα πιστευω οτι τα υπερ(για ενα διαστημα ομως ε, οχι εξ ολοκληρου, δηλαδη ειδικα αν παει προς πολυ σοβαρο το πραγμα, πρεπει να καλυφθει η αποσταση με τον εναν ή με τον αλλον τροπο) ειναι περισσοτερα.

 

Και σε καταλαβαινω απολυτα γιατι κι εγω κυκλοθυμικη ειμαι και τα παθαινω κι εγω αυτα τα πανω-κατω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

 

Μήπως ανήκει στην κλασική κατηγορία των γυναικών που σαμποτάρουν τον εαυτό τους για αυτό και τόση αρνητική σκέψη?!?

στο 70% δλδ:rolleyes:

 

 

 

 

Το έχω κάνει μια φορά..Μπήκα στο όλο trip να σκέφτομαι για αλλαγή τόπου διαμονής λόγω μιας σοβαρής σχέσης που είχα για 2-2,5 χρόνια και όταν τελικά τέθηκε το θέμα του τι γίνεται από δω και πέρα (συζούσαμε ήδη) και ήμασταν στο κομμάτι της συζήτησης έμαθα ότι με απατάει..από τότε δεν έχω σκεφτεί ποτέ ξανά να αλλάξω εγώ την ζωή μου για κάποια σχέση...

 

γκουχου.ελπιζω οχι με τον γνωστο μας...γιατι η υπηρεσια στειλε σμς και μαθε τι κανει,ειναι ακεραιη.αν παντως προκειται για τον κοινο μας γνωστο,εμενα αλλα μου ειχε πει βρε:!:

 

δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου, αλλα αυτο το αρνητιλα με ενοχλει... :X αν δεν σου εχει τυχει ποτε να συναναστραφεις με ατομο κυκλοθυμικο και δεν σου εχει τυχει ποτέ να έχεις ψυχολογικες μεταπτώσεις ακομα κι οταν ολα είναι καλά, δειξε λιγη συμπονοια για καποιον που το νιωθει...

ευχαριστω πολυ, φιλικα

οχι καλεεεεε

στραωα το πηρες.απλα ηταν η 1η λεξη που μου ηρθε στο μυαλο.

απο την φαση που περνας λιγο πολυ ολοι εχουμε περασει"και που παει;και τι θα γινει αν....,και θα ειναι το αυριο οπως το σημερα κτλ κτλ κτλ" απλα με το να τα σκεφτεσαι συνεχως φθιρεσαι εσυ,και ειναι κριμα.ασε και οταν ειναι να γινει κατι,θα γινει

 

 

και οταν παει να σοβαρεψει μεσα σου τι κανεις;; μενεις με την αποσταση;; δεν σε ενοχλει;;

οταν σοβαρεψει μεσα σου κανεις υπομονη,η αποσταση δεν θα ειναι δια βιου,ειναι κατι προσωρινο.δες το σαν δοκιμασια!

αποσταση παντα ενοχλει,αλλα ειναι κατι που συνηθως δεν γινεται να αλλαξει.εχει ομως και τα θετικα της.;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλα να περνας στις διακοπες σου!!! τυχερουλα!!! :):)

δεν σαμποταρω τον εαυτο μου, αλλα περναω μια φαση και μαλλον δεν εκανα καλα που μοιραστηκα τις σκεψεις μου, γιατι σε λιγο θα ειμαι οπως πριν και ολα αυτα θα μου φαινονται κακες σκεψεις της στιγμης..

και οταν παει να σοβαρεψει μεσα σου τι κανεις;; μενεις με την αποσταση;; δεν σε ενοχλει;;

αυτα λεω κι εγω στον εαυτο μου, αλλα παιδια, μην ξεγελαμε τον εαυτο μας. το αυριο ερχεται μολις ξημερωνει και καμια φορα πρεπει να το εχουμε σκεφτει...

 

Προσωπικά σε καταλαβαίνω διότι όπως είπε και η Freak παραπάνω όλοι και όλες περνάμε φάσεις που είμαστε κάπως χάλια και αρχίζουμε περίεργες σκέψεις και πιανόμαστε από κάτι που είπε ή δεν είπε και αρχίζουμε να πλάθουμε ιστορίες και στο τέλος χαλιόμαστε πιο πολύ..Μετά μαγικά κάτι γίνεται και είμαστε μέσα στην τρελή χαρά ένα πράγμα..Δεν φταις εσύ αλλά οι γυναικείες ορμόνες σου (έχεις και δικαιολογία όταν τσακίζεις το ψυγείο ότι δεν φταις εσύ)...

Αν μια σχέση πάει να σοβαρέψει αυτόματα έρχεται η συζήτηση του τι γίνεται παρακάτω και απο εκεί κρίνω τι θα γίνει και τι θα κάνω..

 

Αν ειναι να σοβαρεψει μεσα σου, θα σοβαρεψει, δεν θα παιξει ρολο η αποσταση. Εγω πλεον εχω διαπιστωσει οτι η αποσταση μαλλον το ωριμαζει το θεμα παρα το "χαλαει". Ασε που και το καθε μερα ειναι βαρετο μωρε...:p

 

Και σε καταλαβαινω απολυτα γιατι κι εγω κυκλοθυμικη ειμαι και τα παθαινω κι εγω αυτα τα πανω-κατω...

 

Δεν ξέρω αν η απόσταση ωριμάζει την σχέση ξέρω όμως ότι όταν κάποιος είναι μακριά και σε παίρνει τηλέφωνο το μόνο που θες να κάνεις είναι να μάθεις αν είναι καλά, τι κάνει, πως πήγε κάτι που έπρεπε να γίνει κτλ και γενικά να τον ακούσεις...Όταν όμως είναι στην ίδια πόλη άνετα μπορείς και να τσακωθείς στο τηλέφωνο γιατι ξέρεις ότι είστε δίπλα και θα το συζητήσετε..Αυτό δεν το έχεις σε μια σχέση με απόσταση...

 

Όσο για το κάθε μέρα και το βαρετό στο χέρι ολωνών μας είναι να μην είναι βαρετό..Ψάχνε τρόπους να περνάτε περισσότερο χρόνο μαζί, κάντου δώρο χωρίς συγκεκριμένο λόγο, πηγαινετον για ψωνια, κανόνισε μαραθώνιο ταινιών James Bond, Άρχοντα των δαχτυλιδιών, Πόλεμο των άστρων ή βραδιά Κιούμπρικ (την τελευταία δεν την συνιστώ και πολύ γιατί μετά το Κουρδιστό πορτοκάλι και την Λάμψη φρικάρεις λιγάκι)...

 

στο 70% δλδ:rolleyes:

 

γκουχου.ελπιζω οχι με τον γνωστο μας...γιατι η υπηρεσια στειλε σμς και μαθε τι κανει,ειναι ακεραιη.αν παντως προκειται για τον κοινο μας γνωστο,εμενα αλλα μου ειχε πει βρε:!:

 

Δεν ήξερα ότι είναι τόσο μεγάλο το ποσοστό γυναικών που σαμποτάρουν τον εαυτό τους...Και όχι δεν αφορά τον κοινό γνωστό μας αυτό..Με τον κοινό γνωστό μας τα είχα κανά χρόνο και από όσο ξέρω και θέλω να νομίζω ήταν καλό παιδάκι...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι είναι τόσο μεγάλο το ποσοστό γυναικών που σαμποτάρουν τον εαυτό τους...Και όχι δεν αφορά τον κοινό γνωστό μας αυτό..Με τον κοινό γνωστό μας τα είχα κανά χρόνο και από όσο ξέρω και θέλω να νομίζω ήταν καλό παιδάκι...

e πανω κατω τοσο ειναι..με ολα τα "περιστατικα"μεσα.απο τα πιο ακραια ως τα πιο ηπια..

οσο για τον κοινο μας γνωστο,παει περασε..ηταν-δεν ηταν δεν θα επρεπε να σε αφορα πλεον,σωστα;;:)

(χωρια που εχουμε να μιλησουμε απο το πασχα:p και η ενημερωση μου ληγει εκει:O)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

e πανω κατω τοσο ειναι..με ολα τα "περιστατικα"μεσα.απο τα πιο ακραια ως τα πιο ηπια..

οσο για τον κοινο μας γνωστο,παει περασε..ηταν-δεν ηταν δεν θα επρεπε να σε αφορα πλεον,σωστα;;:)

(χωρια που εχουμε να μιλησουμε απο το πασχα:p και η ενημερωση μου ληγει εκει:O)

 

Ότι πάει και πέρασε είναι σίγουρο..σε νικάω πάντως..μιλήσαμε πριν κανά μήνα..:lol::lol:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Μολις χωρισα μετα απο 2μιση χρονια.Δεν μπορουσε αλλο λεει.Αλλαξαν οι προτεραιοτητες της.Ειμαστε μαζι απ'οταν ηταν 16 κι εγω 19...Εμεινα μετεορος στο πουθενα.Και το καλυτερο?Ηταν το πρωτο καλοκαιρι που πηγαμε μαζι διακοπες και ηταν τελεια.Μεσολαβησαν μερικες μερες που ειχα να τη δω..Σκεφτηκε με τη λογικη λεει και τα εβαλε κατω και δεν ειμαι πια στις προτεραιοτητες της.Εγω δεν ξερω γιατι την ειχα παντα πρωτη και το ηθελα αυτο που εκανα.Χωρισαμε μεταξυ δακρυων κτλ και δεν θελει να χαθουμε για κανενα λογο.Ακομα και στο ΤΕΙ μαζι να παμε τη Δευτερα.

Συμπερασμα:Ποτε μην ειστε σιγουροι παιδες.

 

Περαστικα μου.

 

 

Edit:Και φαντασου οτι δεν διαβασα το μεγαλο post σου runner Χρυσοστομε!

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...