Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Της εδωσα ενα χαστουκακι(τωρα τι χαστουκακι ειναι αυτο απο εμενα που ειμαι 1.92 και 105 κιλα μαντεψτε) και την χωρισα.......
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έρωτες και πράσινα αλόγια! Για πείτε μου πιο το νόημα να ερωτευτείς, να αγαπήσεις και μετά από 3 χρονια σχέσης στο τέλος να χωρίσεις βλέποντας την κοπέλα που ένιωσες ότι σε αγάπησε και αγάπησες να είναι (για να μην πω γ@£%"£) με ένα μαύρο....Και όμως νόμιζα ότι αυτά συνέβαιναν μονο στις ταινίες...

 

αν καταλαβα καλα, το οτι ειναι με μαυρο σε πειραζει περισσοτερο από το να είναι με καποιον λευκο?

Link to comment
Share on other sites

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :rotfl:

Sorry κι όλας, αλλά ακούγεται πολύ αστείο :lol:

 

Ναι από τα ματια τρίου μπορεί να φαίνεται αστείο μέχρι και γέλιο...Και εγώ τα κορόιδευα αυτά αλλα να που μου έγιναν. Αλλα σου εύχομαι φιλε μου να μην σου τύχη κάτι τέτοιο. Μετά θα γελάς με τον πόνο σου.

 

 

@Alexel

 

LoL:D

 

@PIT-BULL

 

Όχι άρπακτη! Τι λες τώρα? Σχέση κανονική με τον αράπη λέμε τώρα. Έλεος!!!

 

ΥΓ: Υπόψιν ότι είμαι Αγγλία για σπουδές και ότι εγώ την έφερα από την Eλλάδα πριν 3 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Της εδωσα ενα χαστουκακι(τωρα τι χαστουκακι ειναι αυτο απο εμενα που ειμαι 1.92 και 105 κιλα μαντεψτε) και την χωρισα.......

Και τωρα νιωθεις καλυτερα;:rolleyes:

 

Το "απο που ειπες οτι εισαι" πηγαινε για μενα, μην συγχιζεσαι...

 

Οσο για το θεμα βιας αμα σε κερατωσει καποια, εχω ακουσει παρομοιες αποψεις με την δικη σου και πραγματικα απορω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο ΜΑΝΗ ειμαι φιλε...

Το γελιο δεν το καταλαβα ομως..

 

Και γω από Θεσσαλονίκη. Και μεις εδώ δεν μασάμε, αν μας την "μπει" κανείς του πετάμε φραπέ μέχρι να λιώσει. :p

 

 

Υ.Γ: Για ξαναδες ποιόν (μάλλον ποιά) είχα κάνει παράθεση... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Σοφι οτι την χαστουκισα τα μετανιωσα πραγματικα....

Σε αυτον τον μ@λ@κ@ επρεπε να ριξω και αλλες....:p

Αυτος παλι τι σου φταει; Του κουνηθηκε προφανως κι η δικια σου και τα "ηθελε" για να εκανε οτι εκανε μαζι του...

 

Παντως σε καθε περιπτωση ειμαι κατα της βιας(σωματικης και λεκτικης). Πεφτεις στο επιπεδο αυτου που απευθυνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι παιδια εχω να σας ρωτησω κατι.Κι εσενα φιλε pit-bull.:)

O αλλος με τον οποιο φασωθηκε ηταν φιλος σου;

Εαν οχι θα σου θεσω ενα απλο ερωτημα.

Απο την στιγμη που δεν σε σεβαστηκε η ιδια η κοπελα σου γιατι να το κανει καποιος αγνωστος;:confused:

Και το οτι ηξερε οτι τα εχει μαζι σου δεν σημαινει κατι.

Ολοι ειναι "διεκδικουμενοι" απο τριτους/ες αλλα εαν καποιος ειναι σωστος στην σχεση του δεν προκειται ποτε να κανει κατι ακομα και 1000 να του την πεσουν.:)

Προσωπικη μου αποψη παντα κι ασχετα το τι μπορει να εκανα εγω εν βρασμω ψυχης.(αν και την βια την απεχθανομαι απιστευτα πολυ)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το επιπεδο μας μαρανε.

Δηλαδη αν ερθει ενας και σε αρχισει στα χοντρα μπινελικια εσυ θα κραρησεις επιπεδο και θα φυγεις?

Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Απλα με ηξερε και τον ηξερα τπτ παραπανω.

Εχεις δικιο για αυτο με την διεκδικηση,απλα οποιος παει να διεκδικηση την κοπελα μου ΚΑΚΟ στον εαυτο του θα κανει.

Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω ρε Μάριε, αν ήξερα ότι μια κοπέλα είναι πιασμένη εγώ προσωπικά δεν θα της την έπεφτα ποτέ. Είναι θέμα τιμής...
Link to comment
Share on other sites

Έρωτες και πράσινα αλόγια! Για πείτε μου πιο το νόημα να ερωτευτείς, να αγαπήσεις και μετά από 3 χρονια σχέσης στο τέλος να χωρίσεις βλέποντας την κοπέλα που ένιωσες ότι σε αγάπησε και αγάπησες να είναι (για να μην πω γ@£%"£) με ένα μαύρο....Και όμως νόμιζα ότι αυτά συνέβαιναν μονο στις ταινίες...

 

Αμα είναι στην αγγλία, δεν είναι καθόλου απίθανο, είναι το τελευταίο τρέντ να τα φτιάχνεις με μαύρους σε Αμερική κ Αγγλία και αυτοί είναι πολύ καλοί στο να ακολουθούν τρέντς.

Link to comment
Share on other sites

Eμενα η γνωμη μου ειναι η παραπανω.

ΕΑΝ ειναι σωστος καποιος οποιος και να της την πεσει δεν θα κουνησει δαχτυλακι.

Pitbull δεκτο βρε φιλε μου αυτο που λες.:) Αλλα δεν μου απαντησες γιατι να σεβαστει την σχεση σου καποιος αγνωστος οταν δεν το κανει η ιδια η κοπελα.

Αν ηταν φιλος ομως εκει ειναι που....χα!!Αστο καλυτερα!

 

Αlexel εγω δεν συμφωνω για το θεμα "τιμης" αλλα ειναι αλλο θεμα.

Και παραειναι μακροσυρτη για να την εξηγησω και για εξηγησω τους λογους π.χ. που εγω δεν προτιμω να κανω κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Απλα με ηξερε και τον ηξερα τπτ παραπανω.

Εχεις δικιο για αυτο με την διεκδικηση,απλα οποιος παει να διεκδικηση την κοπελα μου ΚΑΚΟ στον εαυτο του θα κανει.

Το θεμα ειναι φιλε μου οτι απο την στιγμη που η ιδια σου η κοπελα μαλλον δεν ειναι και τοσο "εγκρατης" ο αλλος σου εφταιξε;

Δικαιωμα του να της την πεσει στην τελικη. Το θεμα ειναι οτι η φιλη σου επρεπε να μην υποκυψει. :confused:

 

Οσο για το "επιπεδο". Αν ερθει καποιος να μου χωσει βρισιδια, κατι θα του εχω κανει, δεν ξυπνησε το πρωι κι ηρθε να με βρισει, το παραδειγμα σου ακυρο το βρισκω εξηγησε το αλλιως αυτο που θες να πεις.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όπως δεν θα ήθελα να την πέφτουν στην κοπέλα μου, έτσι και εγώ δεν την πέφτω στην κοπέλα άλλων. Θέμα τιμής όπως το αντιλαμβάνομαι...
Link to comment
Share on other sites

Όπως δεν θα ήθελα να την πέφτουν στην κοπέλα μου, έτσι και εγώ δεν την πέφτω στην κοπέλα άλλων. Θέμα τιμής όπως το αντιλαμβάνομαι...

 

Για εμενα το καλυτερο ειναι αλλο.Το καλυτερο ειναι να την πεφτουν στην κοπελα μου!

Κι αυτη να τους δειχνει με την σταση της και το σουταρισμα της οτι "ειμαι αλλου!";)

Κι αν καποιος παραγινει "ενοχλητικος" τοτε μονο επεμβαινω.

Εκει ειναι η μεγαλυτερη ικανοποιηση για το οτι εχεις σχεση με καποια που απο επιλογη της ειναι ΜΟΝΟ μαζι σου κι οχι...."κατα λαθος"!:)

Γνωμη μου φυσικα και μπορει να ειναι λανθασμενη.;)

Link to comment
Share on other sites

Μαριε δεν υποχρεονω κανεναν να σεβαστει τη σχεση μου,ουτε περιμενω να την σεβαστει κανεις.Τεσπα παω γυμναστηριακι τωρα για να ειμαι ετοιμος για τον επομενο διεκδικητη....:lol: :lol: :lol: :lol:
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Για εμενα το καλυτερο ειναι αλλο.Το καλυτερο ειναι να την πεφτουν στην κοπελα μου!

Κι αυτη να τους δειχνει με την σταση της και το σουταρισμα της οτι "ειμαι αλλου!";)

Κι αν καποιος παραγινει "ενοχλητικος" τοτε μονο επεμβαινω.

Εκει ειναι η μεγαλυτερη ικανοποιηση για το οτι εχεις σχεση με καποια που απο επιλογη της ειναι ΜΟΝΟ μαζι σου κι οχι...."κατα λαθος"!:)

Γνωμη μου φυσικα και μπορει να ειναι λανθασμενη.;)

Συμφωνω απολυτα, αυτη ειναι κι η δικη μου αποψη. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για εμενα το καλυτερο ειναι αλλο.Το καλυτερο ειναι να την πεφτουν στην κοπελα μου!

Κι αυτη να τους δειχνει με την σταση της και το σουταρισμα της οτι "ειμαι αλλου!";)

Κι αν καποιος παραγινει "ενοχλητικος" τοτε μονο επεμβαινω.

Εκει ειναι η μεγαλυτερη ικανοποιηση για το οτι εχεις σχεση με καποια που απο επιλογη της ειναι ΜΟΝΟ μαζι σου κι οχι...."κατα λαθος"!:)

Γνωμη μου φυσικα και μπορει να ειναι λανθασμενη.;)

ναι βρεμαριε οκ.αλλα σκεψου και μενα!

εσυ "κανεις το κομματι σου"(σχημα λογου) καμαρωνεις που ριχνω τις χυλοπιτες αβερτα για να σου μεινω πιστη.αλλα εμενα δε με σκεφτεσαι καθολου?που ερχομαι σε δυσκολη θεση,που σκεφτομαι "ωχ αμαν αν τον δει ο "μαριος ο ζηλιαρης"" θα εχω κρεβατομουρμουρα 3 βδομαδες οτι και καλα εγω εδωσα δικαωματα,και ενα καρο ακομα αρνητικα:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Tι σχεση εχει βρε Βιβη μου η ζηλια;

Για να τα γραφω τα παραπανω παει να πει οτι καθε αλλο παρα ζηλιαρης ειμαι.

Και ζηλιαρης με την εννοια του "σου φοραω χειροπεδες και παμε βολτα".(αλλο το να σου δειχνω ολο το ενδιαφερον του κοσμου)

Και δεν ειαι θεμα του να "καμαρωνω οτι η κοπελα μου ειναι σουπερ ντουπερ γκομενα και τους χυλοπιτιαζει ολους".

Αλλα καμαρωνω πρωτον γιατι βρηκα μια κοπελα που σεβεται αυτο που εχουμε και δευτερον χαιρομαι με τον εαυτο μου που μπορω να προσφερω ολα εκεινα που χρειαζεσαι για να μην σε ενδιαφερει καποιος τριτος.

Και με το παραπανω ποστ μου δεν σημαινει πως οταν βγω μαζι σου ή οταν μαθω οτι καποιςο στην επεσε, εγω θα βαραω παλαμακια απο χαρα.

Αλλο αυτο κι αλλο το να τσουβαλιαζω οποιον τολμαει να σε κοιταξει.

Αυτο δειχνει ανασφαλια και μονο.Και φυσικα οτι δεν αντεχω τετοιες καταστασεις γιατι ξερω/φοβαμαι οτι δεν θα τις αντξει η σχεση μας.(κοινως θα πας αλλου)

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και δεν επικροτω την τακτικη "ξυλο στον μ@λ@κ@ που την επεσε στην δικια μου"

ο τελευταιος που φταιει σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι αυτος που φλερταρει αυτον που εχει σχεση.

συν τοις αλλοις πολυ σπανιο οταν βγουμε μαζι να μου την πεσει καποιος αφου δει πως συνοδευομαι.πρεπει να ειναι πολυ καφρος.

και επισης πολυ σπανιο να γυρισω εγω σπιτι και να σου πω "μαριε αγαπη μου,σημερα μου την επεσαν 4 κι εγω τους χυλοπιτιασα ολους γιατι εσυ εισαι τα παντα για μενα!"

οποτε...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Έρωτες και πράσινα αλόγια! Για πείτε μου πιο το νόημα να ερωτευτείς, να αγαπήσεις και μετά από 3 χρονια σχέσης στο τέλος να χωρίσεις βλέποντας την κοπέλα που ένιωσες ότι σε αγάπησε και αγάπησες να είναι (για να μην πω γ@£%"£) με ένα μαύρο....Και όμως νόμιζα ότι αυτά συνέβαιναν μονο στις ταινίες...

Aυτό πάντως είναι η φαντασίωση πολλων αντρών. :whistle:

 

Για τα πρακτικά και μόνο να σημειωθεί ότι, στατιστικά, ο μέσος όρος του μεγέθους του πέους των λευκών είναι υψηλότερος από αυτό των μαύρων. Απλά στους μαύρους υπάρχει μεγαλύτερη διασπορά τιμών. statistically speaking...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...