Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks για τη συμπαράσταση! :) :happy:

Έχω κ εξελίξεις...

Σήμερα δίναμε μάθημα στη σχολή κ το χρωστούσε κ αυτή. Πήγα να το δώσω μόνο κ μόνο για να τη δω (είχα αποφασίσει ότι θα το δώσω στη δεύτερη εξεταστική)...

Με το που μπήκα στην αίθουσα, δεν ξεκόλλησα το βλέμμα μου από πάνω της. Το θέμα είναι ότι νομίζω ότι κ αυτή έκανε το ίδιο :)

Έφυγα νωρίς κ δεν μπόρεσα να την πετύχω μετά αν κ περίμενα λίγο. Παρασκευή το κόβω να μιλάμε πάντως! :love: :yahoo: :up:

 

Άντε με το καλό, πιές και κάνα δυό σφηνάκια πριν τη μάχη να πάρεις κουράγιο, κι εμείς εδώ είμαστε, θα έχεις on-line στρατηγική υποστήριξη, άντε παιδιά βάλτε τα δυνατά σας να το βοηθήσουμε να τη ρίξη το παιδί :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άντε με το καλό, πιές και κάνα δυό σφηνάκια πριν τη μάχη να πάρεις κουράγιο, κι εμείς εδώ είμαστε, θα έχεις on-line στρατηγική υποστήριξη, άντε παιδιά βάλτε τα δυνατά σας να το βοηθήσουμε να τη ρίξη το παιδί :happy:

μα αν πιει κανα 2 σφηνακια....θα την πεσει σε ολες! :ρ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μολις ερωτευτηκα...

 

 

:love: :love:

Νόμιζα πως πια είχα χαθεί

στο σκοτεινό μονοπάτι

Μου δειξες πώς να πιστέψω ξανά

ο Παράδεισος πως υπάρχει

 

Ήμουν στη λύπη αδελφός

μα στη χαρά ένας ξένος

Μου δειξες όρθιος πως να σταθώ

ν αρχίσω πάλι απ το τέλος

 

 

Σε ερωτεύομαι.. κι εσύ αθόρυβα

μπαίνεις μέσα στον ύπνο μου

και μου φέρνεις τα όνειρα

Σε ερωτεύομαι.. γίνομαι στάχτη σου

και γεννιέμαι ξανά παιδί

μέσα από την αγάπη σου

 

Ήμουν στ ανοιχτά ναυαγός

ξύπνησα πάνω στην άμμο

και σα λουλούδι που γέρνει στο φως

γέρνω στον ώμο σου επάνω

 

Μέσ απ τα φύλλα ο ουρανός

ο ουρανός που εσύ κρατάς

στον κόσμο αυτό που γκρεμίζει ο καιρός

κι αυτόν που χτίζει ο έρωτας

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν!

Φίλε (και γείτονα:)) Billakosss!

Είπαμε κοιτάω αλλά πάντα με προσοχή! Δε γίνομαι και βούκινο παντού... Λίγο τάκτ πάντα το έχουμε...:)

Κοιτάω όσο πρέπει, ώστε να με καταλάβει αυτή (άντε κ λίγο παραπάνω αν δε με παίρνει χαμπάρι :p :lol: )!

Φίλε Jackdaniels αν πιώ σφηνάκια μάλλον άλλα θα καταφέρω παρά να τις πω αυτά που πρέπει... Τhanks και για την on-line γραμμή υποστήριξης! :p

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

FREAK OF NATURE περιμένουμε λεπτομέρειες :) μην πας να μας ξεφύγεις με ένα τραγούδι μόνο ;)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Freakaki μου αγαπημενο, στην πρωτη σου προταση στο παραπανω μηνυμα ξεχασες στην "μαγικη λεξουλα" να βαλεις μπροστα το "ξανα"....;) :happy:

Αχ,βρε φατσα...να εισαι καλα ε!;)

Link to comment
Share on other sites

Villis, για ένα πράγμα είμαι σίγουρος.Οι γυναίκες θέλουν να δουν αυτοπεποίθηση από τον άντρα, απλά δείξε της ότι την ποθείς και δεν ντρέπεσαι για αυτό.Όσο για την φίλη σου μην κολλάς, όλοι έχουμε φιλίες με το άλλο φύλο, δεν είναι παράλογο ;)
The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

επειδη σε λιγο θα μπουνε και τα παιδια απο το buy&sell να γραψουν για σενα φιλε villi και (γειτονα!) καλο ειναι να κανουμε αυτο που λεει η καρδια μας!

καλη επιτυχια και παλι απο μενα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

FREAK OF NATURE περιμένουμε λεπτομέρειες :) μην πας να μας ξεφύγεις με ένα τραγούδι μόνο ;)
αχ τι να πω?:love: :love: εχω ολα τα συμπτωματα...

 

Freakaki μου αγαπημενο, στην πρωτη σου προταση στο παραπανω μηνυμα ξεχασες στην "μαγικη λεξουλα" να βαλεις μπροστα το "ξανα"....;) :happy:

Αχ,βρε φατσα...να εισαι καλα ε!;)

:rolleyes: :D ¨εσυ το ξερεις απο πρωτο χερι....:X
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Villis, έτσι ακριβώς ήταν ένα φιλαράκι μου στη σχολή...σκέψου πήγαινε κι έδινε μάθημα μαζί της , παρόλο που η κοπέλα ήταν σε άλλο τμήμα ! :p Τελικά, έπειτα από σπρώξιμο πήγε και της μίλησε και μάλιστα τα είχαν για 3χρόνια περίπου...:)

Εγώ σου λέω να βρείς τρόπο να της μιλήσεις.....άντε!!

Freak....welcome to the club!:)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Τhanks για το ενδιαφέρο όλων σας!

Θα σας ενημερώσω όταν έχω νέα... :)

(Astarti μετά το φιλαράκι σου, μάλλον ήρθε η σειρά μου :))

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είπα εγώ πως δεν έχω θάρρος; :)

Δε φοβάμαι... Το πρόβλημα είναι ότι δε τη βλέπω συχνά, γιατί είναι σε άλλο έτος (κ δεν ξέρω κ ποιό)!

Freak συγχαρητήρια κ σε σένα:)!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

σε μενα??Ααα!!!

δεν χρειαζεται...το χα πα8ει και πριν χρονια...απλα καμια φορα η ιστορια επαναλαμβανεται...και τοτε ειναι απλα τελιο....8α με καταλαβεις καποτε!!

 

 

 

μαριε καλα δε τα λεω?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εσυ την συναντας τουλαχιστον,ξερω μια κοπελα που την εστησε σε καποιον επιτηδες για να τον συναντησει.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έστω και σπάνια, αλλά τη συναντάω! Δεν μπορώ να πω... Κυρίως μες στο εξάμηνο την πετύχαινα αρκετα!
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Νοpe! Δε νομίζω τουλάχιστον!

Και το κακό είναι ότι δεν ξέρω καν πως τη λένε κ δεν μπορώ στους φίλους ποιά είναι. Καμιά φορά που θα την πετύχω, οι φίλοι δε θα προλάβουν να τη δούν

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

πανε μιλα της.

οχι τπτ σπουδαιο.την 1η φορα αφου την δεις απλα περνα απο διπλα τησ(ναι ,απο εκει 8α ειναι ο δρομος σου) και πες της "ΓΕΙΑ!"

μετα ελα ποσταρε μας την αντιδραση της και 8α σχεδιασουμε το επομενο βημα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πανε μιλα της.

οχι τπτ σπουδαιο.την 1η φορα αφου την δεις απλα περνα απο διπλα τησ(ναι ,απο εκει 8α ειναι ο δρομος σου) και πες της "ΓΕΙΑ!"

μετα ελα ποσταρε μας την αντιδραση της και 8α σχεδιασουμε το επομενο βημα...

:lol: :rotfl: :rotfl: Καλό!

Αυτό λέω!

Μόλις την ξαναπετύχω θα της μιλήσω. Θα ενημερώσω όταν γίνει αυτό :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Villi akou ti tha kaneis.dokimasmenei methodos!

mpaineis se ena amfitheatro sto opoio na eina kai auth kai kathese kai kala gia na parakolouthiseis.meta yparxoun dio texnikes h hremh kai h agria ego eimai yper tis agrias!

1.hremh: pas kai kathese dipla ths kai ths les mpas kai exei shmeioseis, an apantisei thetika tis les den mou dineis to kinhto sou gia na kanonisoume na tis paro!an apantisei arnhtika tis les den mou dineis to kinhto sou an bro ego shmeioseis na sou doso kai esena!opote arxizei siga siga na psinete to prama!

2.agria:eno epikrath sxetikh hsuxia sto amfitheatro sikoneis xeri kai kala gia na kaneis aporia kai molis sou dosei ton logo fonazeis dynata "Ithela na po oti mou aresei parapolu h tade"

 

dialekse kai pare!

http://images.allposters.com/images/151/Reload2_a.jpg
Link to comment
Share on other sites

Villi akou ti tha kaneis.dokimasmenei methodos!

mpaineis se ena amfitheatro sto opoio na eina kai auth kai kathese kai kala gia na parakolouthiseis.meta yparxoun dio texnikes h hremh kai h agria ego eimai yper tis agrias!

1.hremh: pas kai kathese dipla ths kai ths les mpas kai exei shmeioseis, an apantisei thetika tis les den mou dineis to kinhto sou gia na kanonisoume na tis paro!an apantisei arnhtika tis les den mou dineis to kinhto sou an bro ego shmeioseis na sou doso kai esena!opote arxizei siga siga na psinete to prama!

2.agria:eno epikrath sxetikh hsuxia sto amfitheatro sikoneis xeri kai kala gia na kaneis aporia kai molis sou dosei ton logo fonazeis dynata "Ithela na po oti mou aresei parapolu h tade"

 

dialekse kai pare!

απουσιες βαζουν στο πανεπιστημιο?:p
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να φτασεις στο απολυτο σημειο απογνωσης για να το κανεις αυτο, προτεινω τον πρωτο τροπο...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

xoria pou emena an kapoios akolou8ouse ton 2o tropo 8a mou fainotan pera apo apelpismenos kai....kapos asta8hs na to po??
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...