Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ είναι το λάθος,κανείς δεν θα σου πει την αλήθεια αλλά αυτό που θες να ακούσεις,αυτό που θα σε κάνει να ηρεμήσεις,που θα διώξει την ανασφάλεια.Αν έχεις προσέξει το φτέξιμο θα το ρίξει ο άλλος στον ευατό του πάντα,εγώ το έχω κάνει δύο φορές και προς έκπληξη μου με άφησαν ήσυχο,τώρα καταλαβαίνω ότι καμιά δεν θέλει να ακούσει πραγματικά κάτι αρνητικό για τον εαυτό της,οι άντρες χωνεύουν πιο εύκολα κάτι τέτοια

 

δεν συμφωνω, αλλα δεν πειραζει! :):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν συμφωνούσαμε θα υπήρχε πρόβλημα:):p

 

:lol::lol:δυστυχως αν συμφωνουσαμε θα ειχαμε λυσει πολλα προβληματα... αλλα θα ειχαμε χασει το ενδιαφερον μας ο ενας για τον αλλον..

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κατάλαβες λάθος..Δεν δίνω το τηλέφωνό μου όταν ο άλλος δεν μου αρέσει γενικά ώστε να μην βρεθώ στην δύσκολη θέση να του πω μην με ξαναπάρεις τηλ..

αααα!!εμ ετσι πες...αι μισαντερστουντ γιου μαι ντιαρ κουκι

:)

 

Περι τίνος πρόκειται?!?(συγνώμη αλλά το έχασα το περι τίνος..

 

αχ τι να σου πω,δε ξερω..κι εγω μια φορα μιλησα στο κινητο με το παλικαρι.ηταν να παμε για καφε αλλα του τα ειχαν φαει οι βουλγαρες:lol::lol::lol:

 

Μα δεν είναι απαραίτητα να σε βλέπει ο άλλος ερωτικά, μπορεί δύο άνθρωποι να έχουν και άλλα κοινά, δεν είναι μόνο το σεξ στη ζωή μας.
ετσι ακριβως..οποιον γνωριζουμε και θελουμε να κανουμε παρεα,δε σημαινει οτι θα τον κρεβατωσουμε κιολας..αλλα σε μια σχεση το σεξ,ναι,παιζει ρολο.;)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί δεν μένετε στα γεγονότα και θέλετε να ακούσεται από τον άλλον τις λέξεις τέρμα,τέλος,βαριέμαι,δεν την παλεύεις κάστανο κ.α.Είναι πολύ παράξενο να ζητάται το λόγο για κάτι τόσο φυσικό,η ανασφάλεια είναι όλη σε αυτόν-αυτή που έχει την περιέργια να μάθει το αυτονόητο

 

στη ζωη μου εγω εχω μαθει οτι τιποτα δεν ειναι αυτονοητο... δεν το συμμεριζονται ολοι αυτο βεβαια... στα γεγονοτα θελει να μενει καποιος για αυτο και θελει να ακουσει την αληθεια. δεν μου αρεσεις, τελειωσαμε. δεν ειναι κατι τοσο φυσικο αυτο, αν δεν το πεις στον αλλον... ;)

 

Απο ενα γεγονος ο καθενας βγαζει διαφορετικα συμπερασματα. Κανενα συμπερασμα δεν ειναι αυτονοητο και δεν υπαρχει τιποτα πιο φυσικο απο το να πεις την αληθεια στον αλλο (δηλαδη συμφωνω με την τρελα :))

Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι δε θελουν να νιωσουν ασχημα και βολευονται προσπαθωντας να δικαιολογηθουν στον εαυτο τους και να τον πεισουν οτι επραξε σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ παραδεισένια τα βλέπετε τα πράγματα, δεν υπάρχει δηλαδή η περίπτωση (παράδειγμα όσο ρηχό και αν είναι αυτά συμβαίνουν συχνά πυκνά) να δεις μια το βράδυ να σου αρέσει και μόλις την πετύχεις μέρα να είναι σαν γκρέμλιν ή οτιδήποτε άλλο?Εκεί τότε τι θα πεις?Την απόλυτη αλήθεια?Μπα..εκεί λες το ψέμα σου κομψά και δεν ξανατηλεφωνείς,ναι η αλήθεια είναι σκληρή και πονάει αλλά μερικές φορές δεν πρέπει να κάνουμε κατάχρηση της.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο ενα γεγονος ο καθενας βγαζει διαφορετικα συμπερασματα. Κανενα συμπερασμα δεν ειναι αυτονοητο και δεν υπαρχει τιποτα πιο φυσικο απο το να πεις την αληθεια στον αλλο (δηλαδη συμφωνω με την τρελα :))

Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι δε θελουν να νιωσουν ασχημα και βολευονται προσπαθωντας να δικαιολογηθουν στον εαυτο τους και να τον πεισουν οτι επραξε σωστα.

 

α μπραβο! αυτο εννοω, ευχαριστω! :)

 

Πολύ παραδεισένια τα βλέπετε τα πράγματα, δεν υπάρχει δηλαδή η περίπτωση (παράδειγμα όσο ρηχό και αν είναι αυτά συμβαίνουν συχνά πυκνά) να δεις μια το βράδυ να σου αρέσει και μόλις την πετύχεις μέρα να είναι σαν γκρέμλιν ή οτιδήποτε άλλο?Εκεί τότε τι θα πεις?Την απόλυτη αλήθεια?Μπα..εκεί λες το ψέμα σου κομψά και δεν ξανατηλεφωνείς,ναι η αλήθεια είναι σκληρή και πονάει αλλά μερικές φορές δεν πρέπει να κάνουμε κατάχρηση της.

 

εεε δεν ειναι ετσι βρε παιδια, αν σκέφτεστε έτσι μην αναρωτιέστε μετά γιατί μερικές κοπέλες λένε "θέλω χρόνο να σκεφτώ", "θέλω να μείνουμε φίλοι" και τέτοια... όπως λες κι εσύ οτι δεν πρέπει να κάνεις κατάχρηση της αλήθειας λέγοντας σε κάποια ότι δεν τη θέλεις, έτσι κάνει και εκείνη... απλώς εσείς το δειχνετε με αδιαφορία; αυτό λες ουσιαστικά;; αν είναι έτσι να μην σας ενοχλούν όσα κάνουν κάποιες... ;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ παραδεισένια τα βλέπετε τα πράγματα, δεν υπάρχει δηλαδή η περίπτωση (παράδειγμα όσο ρηχό και αν είναι αυτά συμβαίνουν συχνά πυκνά) να δεις μια το βράδυ να σου αρέσει και μόλις την πετύχεις μέρα να είναι σαν γκρέμλιν ή οτιδήποτε άλλο?Εκεί τότε τι θα πεις?Την απόλυτη αλήθεια?Μπα..εκεί λες το ψέμα σου κομψά και δεν ξανατηλεφωνείς,ναι η αλήθεια είναι σκληρή και πονάει αλλά μερικές φορές δεν πρέπει να κάνουμε κατάχρηση της.

 

Δεν είπε κανείς να γίνεται κατάχρηση της αλήθειας αλλά το να ακούει μια κοπέλα την ατάκα "δεν θέλω σοβαρή σχέση", "θέλω χρονο να σκεφτώ" κτλ κτλ από 4-5 άτομα στην σειρά ή αν όχι στην σειρά δεν έχει σημασία αρχίζει και η ίδια να απορεί μήπως κάνει κάτι λάθος..Το να βρεθεί ένας να της πει κάτι πιο ουσιώδες και λιγάκι πιο κοντά στην αλήθεια πίστεψε με θα την γλιτώσει από πολλές ώρες "αυτο-ψυχανάλυσης"...

 

Κανενα συμπερασμα δεν ειναι αυτονοητο και δεν υπαρχει τιποτα πιο φυσικο απο το να πεις την αληθεια στον αλλο.

 

+10000000...

 

εεε δεν ειναι ετσι βρε παιδια, αν σκέφτεστε έτσι μην αναρωτιέστε μετά γιατί μερικές κοπέλες λένε "θέλω χρόνο να σκεφτώ", "θέλω να μείνουμε φίλοι" και τέτοια... όπως λες κι εσύ οτι δεν πρέπει να κάνεις κατάχρηση της αλήθειας λέγοντας σε κάποια ότι δεν τη θέλεις, έτσι κάνει και εκείνη... απλώς εσείς το δειχνετε με αδιαφορία; αυτό λες ουσιαστικά;; αν είναι έτσι να μην σας ενοχλούν όσα κάνουν κάποιες... ;);)

 

Και μετά σου λένε πως για όλα φταίμε εμείς..Αμ τελικά μεγάλο μερίδιο ευθύνης έχουν και οι άντρες...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε κανείς να γίνεται κατάχρηση της αλήθειας αλλά το να ακούει μια κοπέλα την ατάκα "δεν θέλω σοβαρή σχέση", "θέλω χρονο να σκεφτώ" κτλ κτλ από 4-5 άτομα στην σειρά ή αν όχι στην σειρά δεν έχει σημασία αρχίζει και η ίδια να απορεί μήπως κάνει κάτι λάθος..Το να βρεθεί ένας να της πει κάτι πιο ουσιώδες και λιγάκι πιο κοντά στην αλήθεια πίστεψε με θα την γλιτώσει από πολλές ώρες "αυτο-ψυχανάλυσης"...

 

thats true.. ;/

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες, κ χαιρομαι που μπαινω κ γω στη συζητηση..

 

Ειμαι ερωτευμενος παρα παρα πολυ, αλλά εχω 3 προβληματα..

 

1ον) ο έρως χρονια κοιτα? Δεν νομιζω βεβαια,απλα ρωτω..

 

2ον) Ειναι μακρια μου (με ενα αμαξι κ ενα πλοιο ειμαι εκει σε 13 ώρες)

 

3ον)Ειμαι σε πλατωνικη φαση (δεν μου εχει ξανασυμβει!!) ίσως λόγω της σοβαροτητας κ του σεβασμου που τρεφω για αυτο το ατομο..

 

τέλος, ειμαι 20 χρονων

 

give me your advice!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες, κ χαιρομαι που μπαινω κ γω στη συζητηση..

 

Ειμαι ερωτευμενος παρα παρα πολυ, αλλά εχω 3 προβληματα..

 

1ον) ο έρως χρονια κοιτα? Δεν νομιζω βεβαια,απλα ρωτω..

 

2ον) Ειναι μακρια μου (με ενα αμαξι κ ενα πλοιο ειμαι εκει σε 13 ώρες)

 

3ον)Ειμαι σε πλατωνικη φαση (δεν μου εχει ξανασυμβει!!) ίσως λόγω της σοβαροτητας κ του σεβασμου που τρεφω για αυτο το ατομο..

 

τέλος, ειμαι 20 χρονων

 

give me your advice!

 

1ον) Μεγάλος μύθος το ότι δεν κοιτά. Και αν δεν κοιτάξει με την πρώτη, θα κοιτάξει κάποια στιγμή αργότερα...

 

2ον) Υπάρχουν και αεροπλάνα :p

 

3ον) Ο Πλάτωνας ήταν καλός φιλόσοφος αλλά κακός σεξολόγος. Ο Τζιάκομο Καζανόβα αντιθέτως... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες, κ χαιρομαι που μπαινω κ γω στη συζητηση..

 

Ειμαι ερωτευμενος παρα παρα πολυ, αλλά εχω 3 προβληματα..

 

1ον) ο έρως χρονια κοιτα? Δεν νομιζω βεβαια,απλα ρωτω..

 

2ον) Ειναι μακρια μου (με ενα αμαξι κ ενα πλοιο ειμαι εκει σε 13 ώρες)

 

3ον)Ειμαι σε πλατωνικη φαση (δεν μου εχει ξανασυμβει!!) ίσως λόγω της σοβαροτητας κ του σεβασμου που τρεφω για αυτο το ατομο..

 

τέλος, ειμαι 20 χρονων

 

give me your advice!

 

 

το εισαι ερωτευμενος ειναι σουπερ!! μπραβο!!! :love::love: πραγματι ο ερωτας χρονια δεν κοιτα, αλλα για πες μας και ποσο ειναι η καλη σου;; :rolleyes:αν μου πεις κανενα 40 θα το παθω το εγκεφαλικο...

 

για την αποσταση... join the club my friend... :( η ζωη ειναι αδικη, περιεργη... αστα... υπομονη! τις περισσοτερες φορες, ο καιρος περναει πιο γρηγορα απο οσα νομιζουμε.

 

τι εννοεις πλατωνικη φαση; στο φλερτ ειστε; το οτι σεβεσαι την κοπελα ειναι πολυ σωστο, καλα κανεις, ετσι πρεπει, ολοι μας να σεβομαστε το συνανθρωπο μας!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες, κ χαιρομαι που μπαινω κ γω στη συζητηση..

 

Ειμαι ερωτευμενος παρα παρα πολυ, αλλά εχω 3 προβληματα..

 

1ον) ο έρως χρονια κοιτα? Δεν νομιζω βεβαια,απλα ρωτω..

 

2ον) Ειναι μακρια μου (με ενα αμαξι κ ενα πλοιο ειμαι εκει σε 13 ώρες)

 

3ον)Ειμαι σε πλατωνικη φαση (δεν μου εχει ξανασυμβει!!) ίσως λόγω της σοβαροτητας κ του σεβασμου που τρεφω για αυτο το ατομο..

 

τέλος, ειμαι 20 χρονων

 

give me your advice!

1) ο ερως χρονια δεν κοιτα και μην ακους κανεναν αν τα βρισκεις με το ατομο σου.

2)το μακρυα και το κοντα ειναι κατι το οποιο βρισκεται λυση.

3)χαιρομαι που εισαι 20χρονων που το βλεπεις σοβαρα και με σεβας! (τι λεω το παλικαρι!:p)

μη μασας πουθενα φιλε μου αρκει να μη πονεσεις.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

1ον) Μεγάλος μύθος το ότι δεν κοιτά. Και αν δεν κοιτάξει με την πρώτη, θα κοιτάξει κάποια στιγμή αργότερα...

 

2ον) Υπάρχουν και αεροπλάνα :p

 

3ον) Ο Πλάτωνας ήταν καλός φιλόσοφος αλλά κακός σεξολόγος. Ο Τζιάκομο Καζανόβα αντιθέτως... :shifty:

 

you have a point :D

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες, κ χαιρομαι που μπαινω κ γω στη συζητηση..

 

Ειμαι ερωτευμενος παρα παρα πολυ, αλλά εχω 3 προβληματα..

 

1ον) ο έρως χρονια κοιτα? Δεν νομιζω βεβαια,απλα ρωτω..

 

2ον) Ειναι μακρια μου (με ενα αμαξι κ ενα πλοιο ειμαι εκει σε 13 ώρες)

 

3ον)Ειμαι σε πλατωνικη φαση (δεν μου εχει ξανασυμβει!!) ίσως λόγω της σοβαροτητας κ του σεβασμου που τρεφω για αυτο το ατομο..

 

τέλος, ειμαι 20 χρονων

 

give me your advice!

Καλησπερα,

 

Στο 1 συμφωνώ μαζί σου. Το θέμα ηλικία είναι κάτι το προσωπικό. Ο κάθε άνθρωπος όσο θέλει δείχνει και όχι όσο είναι (φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις στον κανόνα).

Το 2 είναι δύσκολο διότι είναι θέμα δυνατοτήτων δηλαδή πόσο συχνά μπορεί να γίνει αυτό(να ταξιδεύεις 13 ώρες) Δεν είναι και ακατόρθωτο αλλά υπάρχει και η ενδιάμεση λύση.

Το 3 δεν είναι κακό. Πιστεύω ότι έχεις κομπλάρει επειδή είναι μεγαλύτερη σου από ότι κατάλαβα και δίνεις σημασία στον τρόπο προσέγγισης της παρά στο επόμενο βήμα της σχέσης σας.

 

Προσωπικά πιστεύω ότι θα περάσεις έναν ενδιαφέρον χειμώνα:wink:

:X
Link to comment
Share on other sites

billako άσε τους έρωτες και οργάνωσε κανα meeting!:grin:

 

you have a point :D (:p)

 

offtopic: λετε να κανουμε κανενα meeting ε?

χμμμ το σκεφτομαι...:shifty: δεν θα δουλευω κιολας...ειναι καλη ιδεα!:D

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Κατα πρώτον, ευχαριστω θερμα τους υπολοιπους...ερωτευμενους, που με εμψυχωσαν!

 

κατα δευτερον:

 

Βασικα, πεσατε εξω.. μικροτερη ειναι, αλλά δε μπορω να πω ποσο, γιατι θα με κραξετε (κ με το δικιο σας). Απλά..κοιταω μακρια..στο μελλον... (να φανταστειτε την εχω δει στον υπνο μου οτι την παντρευτηκα!! Κ οτι της αφηνα ενα τριανταφυλλο καθε μερα διπλα στο μαξιλαρι της..αχ!)

ξερω παρα-σκεφτομαι ρομαντικα

Σιγουρα ειχαμε (κ ελπιζω να χουμε στο μελλον )φλερτ, στιγμες, κ γενικα χημεια..που εκρυγναιται οταν συνδυαστει.. αλλά ειναι αυτο το περιμενε...κανε υπομονη..περναει ο καιρος που με βασανιζει! παω κατω Κρητη (απο κει ειμαι) οσο πιο συχνα μπορω, αλλά εχουμε επικοινωνια παντα λογω καταστασεων.. δεν αντεχω αλλο!

 

Λεω οτι πρεπει να την ξεχασω, αλλά μονο δεν την ξεχναω..την σκεφτομα σχεδον λαθε μερα (εδω κ 1 χρονο περιπου)

 

Κ για τους περιεργους: Αυτη ειχε κανει πρωτα κινηση, εκανα μετα εγω (χωρις βεβαια να το καταλαβω) κ απο τοτε ειμαστε μια γω..μια αυτη..μια εγω...

 

Τι να κανω? Επιδοξοι Θανοι Ασκητες, τα φωτα σας παρακαλω!

Link to comment
Share on other sites

Κατα πρώτον, ευχαριστω θερμα τους υπολοιπους...ερωτευμενους, που με εμψυχωσαν!

 

κατα δευτερον:

 

Βασικα, πεσατε εξω.. μικροτερη ειναι, αλλά δε μπορω να πω ποσο, γιατι θα με κραξετε (κ με το δικιο σας). Απλά..κοιταω μακρια..στο μελλον... (να φανταστειτε την εχω δει στον υπνο μου οτι την παντρευτηκα!! Κ οτι της αφηνα ενα τριανταφυλλο καθε μερα διπλα στο μαξιλαρι της..αχ!)

ξερω παρα-σκεφτομαι ρομαντικα

Σιγουρα ειχαμε (κ ελπιζω να χουμε στο μελλον )φλερτ, στιγμες, κ γενικα χημεια..που εκρυγναιται οταν συνδυαστει.. αλλά ειναι αυτο το περιμενε...κανε υπομονη..περναει ο καιρος που με βασανιζει! παω κατω Κρητη (απο κει ειμαι) οσο πιο συχνα μπορω, αλλά εχουμε επικοινωνια παντα λογω καταστασεων.. δεν αντεχω αλλο!

 

Λεω οτι πρεπει να την ξεχασω, αλλά μονο δεν την ξεχναω..την σκεφτομα σχεδον λαθε μερα (εδω κ 1 χρονο περιπου)

 

Κ για τους περιεργους: Αυτη ειχε κανει πρωτα κινηση, εκανα μετα εγω (χωρις βεβαια να το καταλαβω) κ απο τοτε ειμαστε μια γω..μια αυτη..μια εγω...

 

Τι να κανω? Επιδοξοι Θανοι Ασκητες, τα φωτα σας παρακαλω!

 

1o ) kane ypomonh mexri na enhlikiwthei!!! etsi tha sou vgei kai to oneiro pragmatikothta

2o ) einai dynaton na exeis tetoia synaisthimata kai na mhn exeis ORMHXEI akoma???:hypno:

3o)pare paidi mou to "grigoro" h kamia olympiaki kai trexaaaaaaa giati tha sthn faei allos!!!! se ayta ta pragmata den perimenoume DROUME!!!

4o)kanonise giati an einai panw sthn efivia(pou apo oti to kovw mallon einai) tha allaxei myala kai meta tha psaxnesai!!!!

5o) ti einai auto mia egw mia ayth....kane thn kinhsh sou toulaxiston na sigoureftheis an aisthanetai to idio me sena h oxi gia na mhn se trwei adika to marazi!!!!! neo paidi

Link to comment
Share on other sites

evagelia, μαλλον (δεν ειμαι 100%) κατι αισθανεται κ αυτη.. αλλά:

 

1) μεχρι να περιμενω, θα γερασω πριν της ωρας μου! [Εξακριβωμενο]

 

2)Ειδες?? κ γω αυτο αναρωτιεμαι.. ηρωας θα ανακυρηχτω στο τελος απο την πλειοψηφια του myphone

 

3)ο ξερω οτι θα μου τη φαει αλλος, κ σιγουρα θα δρασω αν οχι τα χριστουγεννα,το καλοκαιρι που μας ερχεται

 

4)ναι,θελω αλλα εδω τιθεται ενα λιγακι ηθικο θεμα.. δεν θελω να της χαλασω την εφηβεια της.. μπορει να θελει να ζησει αλλα πραγματα, κ ας ειναι ωριμη κ που λεει ο λογος να κανει μελλοντικα καμια τρελα. Ποιος ειμαι εγω για να της το χαλασω-στερησω??

 

5)Εχεις απολυτο δικιο!! Το σκεφτομαι ομως για τους λογους που ειπα στο 4

 

Κ μια τελευταια ερωτηση: Μηπως δεν ειμαι καλα?? Μηπως ειμαι αρρωστος?? Μηπως παω να κανω μια τρελα που θα τη μετανιωνω για την υπολοιπη μου ζωη?? (Σοβαρα)

Μηπως εκτος απο ολα αυτα ειμαι τελικα ερωτευμενος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ???

 

Φοβουμαι πως ναι.. [κ ευχομουν, μη γινω κ γω αγαπουλης, κ να που εγινα!]

Κ παλι ευχαριστω για την υποστηριξη σας!

Link to comment
Share on other sites

evagelia, μαλλον (δεν ειμαι 100%) κατι αισθανεται κ αυτη.. αλλά:

 

1) μεχρι να περιμενω, θα γερασω πριν της ωρας μου! [Εξακριβωμενο]

 

2)Ειδες?? κ γω αυτο αναρωτιεμαι.. ηρωας θα ανακυρηχτω στο τελος απο την πλειοψηφια του myphone

 

3)ο ξερω οτι θα μου τη φαει αλλος, κ σιγουρα θα δρασω αν οχι τα χριστουγεννα,το καλοκαιρι που μας ερχεται

 

4)ναι,θελω αλλα εδω τιθεται ενα λιγακι ηθικο θεμα.. δεν θελω να της χαλασω την εφηβεια της.. μπορει να θελει να ζησει αλλα πραγματα, κ ας ειναι ωριμη κ που λεει ο λογος να κανει μελλοντικα καμια τρελα. Ποιος ειμαι εγω για να της το χαλασω-στερησω??

 

5)Εχεις απολυτο δικιο!! Το σκεφτομαι ομως για τους λογους που ειπα στο 4

 

Κ μια τελευταια ερωτηση: Μηπως δεν ειμαι καλα?? Μηπως ειμαι αρρωστος?? Μηπως παω να κανω μια τρελα που θα τη μετανιωνω για την υπολοιπη μου ζωη?? (Σοβαρα)

Μηπως εκτος απο ολα αυτα ειμαι τελικα ερωτευμενος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ???

 

Φοβουμαι πως ναι.. [κ ευχομουν, μη γινω κ γω αγαπουλης, κ να που εγινα!]

Κ παλι ευχαριστω για την υποστηριξη σας!

 

Πλάκα κάνεις?Καλά σου λέει η evangelia,όρμα τώρα που είναι καιρός.Είσαι και τυχερός που αισθάνεσαι έτσι και έξυπνος που είναι μικρότερη από εσένα,πολύ σοφή κίνηση μην βλέπεις εμείς που μαραζώνουμε με τις συνομήλικες.Κάνε όμως κάτι γιατί θα το μετανοιώσεις πικρά αργότερα και μην έχεις διλλήματα,αν δεν είσαι εσύ θα είναι άλλος.Όρμα τυχερέ...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

evagelia, μαλλον (δεν ειμαι 100%) κατι αισθανεται κ αυτη.. αλλά:

 

1) μεχρι να περιμενω, θα γερασω πριν της ωρας μου! [Εξακριβωμενο]

 

2)Ειδες?? κ γω αυτο αναρωτιεμαι.. ηρωας θα ανακυρηχτω στο τελος απο την πλειοψηφια του myphone

 

3)ο ξερω οτι θα μου τη φαει αλλος, κ σιγουρα θα δρασω αν οχι τα χριστουγεννα,το καλοκαιρι που μας ερχεται

 

4)ναι,θελω αλλα εδω τιθεται ενα λιγακι ηθικο θεμα.. δεν θελω να της χαλασω την εφηβεια της.. μπορει να θελει να ζησει αλλα πραγματα, κ ας ειναι ωριμη κ που λεει ο λογος να κανει μελλοντικα καμια τρελα. Ποιος ειμαι εγω για να της το χαλασω-στερησω??

 

5)Εχεις απολυτο δικιο!! Το σκεφτομαι ομως για τους λογους που ειπα στο 4

 

Κ μια τελευταια ερωτηση: Μηπως δεν ειμαι καλα?? Μηπως ειμαι αρρωστος?? Μηπως παω να κανω μια τρελα που θα τη μετανιωνω για την υπολοιπη μου ζωη?? (Σοβαρα)

Μηπως εκτος απο ολα αυτα ειμαι τελικα ερωτευμενος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ???

 

Φοβουμαι πως ναι.. [κ ευχομουν, μη γινω κ γω αγαπουλης, κ να που εγινα!]

Κ παλι ευχαριστω για την υποστηριξη σας!

 

an oloi oi antres ths ghs skeftontousan san esena dhladh na thelei na zhsei alla pragmata kai ths to xalaseis tote sigoura tha vrethei kapoios allos na ths to xalasei kai tha meineis sthn apexw!!!

phgaine ta xristougenna ananewmenos kai sigouros gia ton eauto sou kai an einai na ginei tha ginei. ayth den kanei allh kinhsh giati exei meinei me to rhto "o antras einai kynhgos" kai alles tetoies bourdes.eee kai afou den vlepei na thn kynhgas sou leei "ti na kanw na paw na tou thn pesw kai na me koroideuei meta???"

kai mhn xexnas... oi mikres theloun kai ligo sprwximo.... kai den ennow to.... sexoualiko.... apla mikres alla ousiastikes entharynseis pou omws na katalhxoun kapou...

mhn analwnesai kai mhn kollas sto "prepei h den prepei".....

h zwh einai mikrh.... akouse me:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα, πεσατε εξω.. μικροτερη ειναι, αλλά δε μπορω να πω ποσο, γιατι θα με κραξετε (κ με το δικιο σας).

 

Αυτά να τα πεις στον Εισαγγελέα :rtfm::shifty:

 

Απλά..κοιταω μακρια..στο μελλον... (να φανταστειτε την εχω δει στον υπνο μου οτι την παντρευτηκα!! Κ οτι της αφηνα ενα τριανταφυλλο καθε μερα διπλα στο μαξιλαρι της..αχ!)

 

:love:Ακόμη και γω ευαισθητοποιήθηκα με αυτό... :cry:

 

Τι να κανω? Επιδοξοι Θανοι Ασκητες, τα φωτα σας παρακαλω!

 

Κοίταξε παιδί μου, το σεξ θέλει υπομονή. Πρέπει να εισάγετε την καινοτομία στην σεξουαλική σας πράξη... Δοκιμάστε νέες στάσεις (π.χ. στάση 99, στάση 111 -αν και θέλει τρίτο άτομο-, στάση Β12 -Άνω Λιόσια-)

 

:worry: Δεν ήθελες να ακούσεις αυτό ακριβώς ε; :p

 

------------------

Λοιπόν, σοβαρά τώρα... με όση σοβαρότητα μου έχει απομείνει...

Αυτό που είπα πρώτα για το ότι ο έρωτας κοιτά, είναι όταν η γυναίκα είναι σημαντικά μεγαλύτερη και έτσι έχει διαφορετικές προτεραιότητες (π.χ. γάμο, παιδί, οικονομική ασφάλεια...). Εδώ μιλάμε για μικρότερη όμως (πρόσεχε μην είναι δημοτικού γιατί ο εισαγγελέας θα είναι the least of your concerns :mad:), τότε τα πράγματα αλλάζουν και η όλη ιστορία μπορεί να εξελιχθεί σε κάτι πολύ όμορφο. :)

Η Κρήτη δεν είναι πολύ μακριά... Είσαι και από κει... Και η δικιά μου συμβουλή είναι να ορμίσεις, με προσοχή όμως γιατί αν είναι πολύ μικρή (πες μας ηλικία γιατί θα σκάσω), θα τρομοκρατηθεί.

 

ΚΑΝΕ ΚΙΝΗΣΗ.%-

Link to comment
Share on other sites

 

Ειμαι ερωτευμενος παρα παρα πολυ, αλλά εχω 3 προβληματα..

 

1ον) ο έρως χρονια κοιτα? Δεν νομιζω βεβαια,απλα ρωτω..

 

2ον) Ειναι μακρια μου (με ενα αμαξι κ ενα πλοιο ειμαι εκει σε 13 ώρες)

 

3ον)Ειμαι σε πλατωνικη φαση (δεν μου εχει ξανασυμβει!!) ίσως λόγω της σοβαροτητας κ του σεβασμου που τρεφω για αυτο το ατομο..

 

τέλος, ειμαι 20 χρονων

 

give me your advice!

 

1)ο ερωτας οχι,δεν κοιταει γιατι ως γνωστον εχει οφθαλμολογικο προβλημα.κοιταει ομως ο πειργυρος/γνωστοι/κοινωνια/οπως θελεις πες το!

 

2)ε,υποθετω οτι αυτο δεν ειναι μονιμο.κι αλλοι ειχαμε σχεση με αποσταση.

αν ομως εσυ ζεις στην κρητη(για παντα θα εισαι εκει) κι αυτη ζει στην φλωρινα(και θα ζησει εκει για παντα) τοτε θα καταλαβεις κι εσυ οτι δεν τραβαει ετσι.

 

3)επισης ολοι μαε οταν ξεκινουσαμε σχεση περνουσαμε απο αυτη τη φαση.σε αλλους κραταει λιγοτερο,σε αλλους περισσοτερο.

κανε υπομονη,και θα δειξει!

 

 

βρε αλεξελ τι του λες να κανει κινηση;;σεξουαλικη;;κι αν η κοπελια ειναι 15;;;θα του πηγαινει τσιγαρα στην φυλακη(τσιχλες αν δε καπνιζει) και θα περιμενει καρτερικα να αποφυλακιστει για να παντρευτουνε και να ζησουνε μαζι χαπιλι εβερ αφτερ;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...