Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εισαι απόλυτα σωστός!!! Οι περισσότερες ειναι ανώριμες κ δεν ξέρουν τι θέλουν παραμόνο να παιξουν μαζί σου και να σε κανουν να τρέχεις απο πίσω τους!!! ουφ!!

 

και να χασομερησουν ενω εσυ κανεις ονειρα..;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εισαι απόλυτα σωστός!!! Οι περισσότερες ειναι ανώριμες κ δεν ξέρουν τι θέλουν παραμόνο να παιξουν μαζί σου και να σε κανουν να τρέχεις απο πίσω τους!!! ουφ!!

 

εχω μάθει ενα πράγμα: Οσο πιο πολύ το φτίνεις το γραμματόσημμο τοσο πιο πολύ κολλάει!!!!;)

 

συνήθως πιάνει!!! αλλα όχι παντα!!!

 

Ναι ρε 'συ, ενω οι αντρες ειναι ωριμοι...:p

 

Eγω νομιζω πως λογω του τροπου σκεψης τους μπερδευονται :O

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

Μα τι άλλο θα δουν τα ματάκια μου? Οι άντρες πιο ώριμοι από τις γυναίκες? Πότε? :p

Τελοσπάντων, καλό είναι να μην γενικεύουμε τις κατηγορίες (άντρες-γυναίκες). Επειδή όμως βλέπω μικρές ηλικίες σε αυτό το topic, μια φιλική συμβουλή: Είναι λίγο άδικο να κρίνουμε τους ανθρώπους και να τους βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι και επίσης, να τα παίρνουμε όλα τοις μετρητοίς. Και οι στεναχώριες μέσα στο πρόγραμμα είναι, αλλά δεν είναι κι ότι καλύτερο το να βαλτώνει κάποιος. :rolleyes:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχην το pneyma ή ο fabo δεν εγραψαν πουθενα "οι αντρες ειναι πιο ωριμοι απο τις γυναικες".

Ειπε ο μεν, απλως οι περισσοτερες ειναι ανωρημες.Και ειναι προσωπικη του εκτιμηση.

Και ο fabo114 απλως οτι σε αυτη την ηλικια ειναι μπερδεμενες και οτι οι αντρες σκεφτονται πιο απλα.

 

Και αν και αγαπητη astarti λες να μην γενικευουμε και να μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο καζανι (κατι με το οποιο δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο) απο την αλλη λες πολυ ευκολα κατι πολυ γενικο

"Μα τι άλλο θα δουν τα ματάκια μου? Οι άντρες πιο ώριμοι από τις γυναίκες? Πότε?:p "

Κατι το οποιο ειναι γενικευση.

Φυσικα και υπαρχουν αντρες ετη φωτος πιο ωριμοι απο τις γυναικες και σιγουρα και το αντιθετο.

Το ολο θεμα ειναι γυρω απο ποια ηλικια αναφερομαστε και γενικα δεν ισχυει οτι οι γυναικες ειναι πιο ωριμες απο τους αντρες.

Το σωστο ειναι (και αυτο που λεγεται) οτι "οι γυναικες ψριμαζουν πιο γρηγορα απο τους αντρες.Εννοωντας σε μικροτερη ηλικια."

 

Περαν απο αυτο,γενικοτερα με το ποστ σου συμφωνω.;)

Φιλικα παντα ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχην το pneyma ή ο fabo δεν εγραψαν πουθενα "οι αντρες ειναι πιο ωριμοι απο τις γυναικες".

Ειπε ο μεν, απλως οι περισσοτερες ειναι ανωρημες.Και ειναι προσωπικη του εκτιμηση.

Και ο fabo114 απλως οτι σε αυτη την ηλικια ειναι μπερδεμενες και οτι οι αντρες σκεφτονται πιο απλα.

 

Και αν και αγαπητη astarti λες να μην γενικευουμε και να μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο καζανι (κατι με το οποιο δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο) απο την αλλη λες πολυ ευκολα κατι πολυ γενικο

"Μα τι άλλο θα δουν τα ματάκια μου? Οι άντρες πιο ώριμοι από τις γυναίκες? Πότε?:p "

Κατι το οποιο ειναι γενικευση.

Φυσικα και υπαρχουν αντρες ετη φωτος πιο ωριμοι απο τις γυναικες και σιγουρα και το αντιθετο.

Το ολο θεμα ειναι γυρω απο ποια ηλικια αναφερομαστε και γενικα δεν ισχυει οτι οι γυναικες ειναι πιο ωριμες απο τους αντρες.

Το σωστο ειναι (και αυτο που λεγεται) οτι "οι γυναικες ψριμαζουν πιο γρηγορα απο τους αντρες.Εννοωντας σε μικροτερη ηλικια."

 

Περαν απο αυτο,γενικοτερα με το ποστ σου συμφωνω.;)

Φιλικα παντα ετσι;

 

Χμμμ...δεν θα μπορούσα, παρά να συμφωνήσω μαζί σου. :rolleyes:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

oi gynaikes orimazoun pio grhgora apo tous adres!otan omos orimasei kai enas adras einai pio orimos apo mia idi orimh gynaika xoris na ne geniko auto alla isxuei gia polles periptoseis!

 

epishs oi adres kseroun ti theloun alla den kseroun pos to theloun eno oi gynaikes den kseroun ti theloun eno kseroun ti den theloun!

http://images.allposters.com/images/151/Reload2_a.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πίστευα πως θα 'ρθεις

κι όλα τα καλά θα τα 'χεις

δεν το πίστευα πως θα 'ρθεις

δεν πιστεύω πως υπάρχεις

 

Ήταν η ζωή μου κόλαση

και την έκανες απόλαυση

είσαι αυτός που ονειρευόμουνα

τότε που περιπλανιόμουνα

Ήταν η ζωή μου κόλαση

και την έκανες απόλαυση

δίπλα μου δεν καταστρέφεσαι

με φροντίζεις και με σκέφτεσαι

 

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ....:love: :love: :love:

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως δεν θέλω μοντέλο! όπως έιπε κάποιος πριν! θέλω μια γλυκούλα!
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως χωρισα εχθες.

:mad:

τι να κανεις?

μεσα στη ζωη ειναι αυτα!

ΓΑΜΩΤΟ:X

παμε να τα πιουμε?

ή δεν αξιζει λες?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

@viktoria

I ali8ia ine oti stin arxi imoun ligo piestikos me ton tropo mou alla oxi ton teleuteo xrono...

 

@mona-liza

Auto akrivos mou ipe! Kai vevea ipirxan onira kai malista k apo tous 2 mas. Asxeta an ton teleuteo kero ta ekane moni tis...

 

@Picard77

File auto akrivos ipa k ego! Ne ego ime eroteumenos akoma k 8a prospa8iso. Tora an de vgi tipota...keros na pame parakato oso diskolo kai an ine...

 

-Signomi gia ta greeklish alla den exo ellinikous xaraxtires se auto to pc

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να σε στεναχωρησω (αν λαβω υποψην πως η κοπελα σου εχει μαλλον ιδια ηλικια με εσενα) να εχεις στην ακρη του κεφαλιου σου πως υπαρχει το ενδεχομενο να εχει ενθουσιαστει με καποιο αλλο άτομο γιαυτο και σου ζητησε να χωρισετε. Γιατι εαν σου λεει ξεκαθαρα πως δεν ειναι ερωτευμενη μαζι σου, σου πεταει πως σε αγαπαει (για να σε γλυκανει λιγακι) αλλα στη τελικη σου ζητάει να χωρίσετε..ειναι ώρα να συνεχισεις με τη ζωη σου...μην στεναχωριέσαι, μην πτοεισαι και συνεχισε. θα βρεις κατι καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να σε στεναχωρησω (αν λαβω υποψην πως η κοπελα σου εχει μαλλον ιδια ηλικια με εσενα) να εχεις στην ακρη του κεφαλιου σου πως υπαρχει το ενδεχομενο να εχει ενθουσιαστει με καποιο αλλο άτομο γιαυτο και σου ζητησε να χωρισετε. Γιατι εαν σου λεει ξεκαθαρα πως δεν ειναι ερωτευμενη μαζι σου, σου πεταει πως σε αγαπαει (για να σε γλυκανει λιγακι) αλλα στη τελικη σου ζητάει να χωρίσετε..ειναι ώρα να συνεχισεις με τη ζωη σου...μην στεναχωριέσαι, μην πτοεισαι και συνεχισε. θα βρεις κατι καλύτερο.

 

 

και εγω αυτο πιστευω οτι κατι αλλο θα υπαρχει ...οχι απαραιτητα σχεση αλλα παιχνιδι αλλιως θα αφηνε ενα παραθυρο ανοιχτο...οταν λες στον αλλο οτι δεν εισαι ερωτευμενος δεν υπαρχουν περιθωρια επιστροφης..

εκτος αν κατι με το νεο αισθημα δεν παει καλα οποτε την βλεπω να γυριζει με την ουρα στα σκελια αλλα προσεχε οχι για πολυ!!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο πιστευω οτι κατι αλλο θα υπαρχει ...οχι απαραιτητα σχεση αλλα παιχνιδι αλλιως θα αφηνε ενα παραθυρο ανοιχτο...οταν λες στον αλλο οτι δεν εισαι ερωτευμενος δεν υπαρχουν περιθωρια επιστροφης..

εκτος αν κατι με το νεο αισθημα δεν παει καλα οποτε την βλεπω να γυριζει με την ουρα στα σκελια αλλα προσεχε οχι για πολυ!!

αν το κανει αυτο,να μη την δεχτει.:mad:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κανονικα δεν πρεπει να την δεχτει,αλλα εξαρταται σε τη φαση θα τον πετυχει,αν ειναι καλα τοτε οκ αν οχι τοτε μαλλον θα την δεχτει με ανοιχτες αγκαλες.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι καθαροαιμη γυναικα, δηλαδη απαρτιζεται απο ολα τα καλα-κακα (γκρινια, ναζια, πονηράδα, κτλ) θα τη δεχτει. Αλλα θα κανει το κλασικο λαθος που κανει καθε αντρας και πεφτει στη παγιδα.O Poseidon δηλωνει ερωτευμενος, αυτη καποια στιγμη ισως συνειδητοποιησει πως δεν επραξε σωστα και ο Poseidon δεν θα εχει και ιδιαιτερη δυσκολια να τη δεχτει.

 

Οι γυναικες ειναι η χειροτερη ιωση ολων, απλα σου εκμηδενιζουν το ανοσοποιητικο συστημα και δεν εχεις καμια αμυνα.

Link to comment
Share on other sites

το να παρομοιαζεις τις γυναικες-χωρις τουλαχιστον να λες οι περισσοτερες- με ιωση,ποσο μαλλοην την χειροτερη δεν ειναι και οτι καλυτερο δε νομιζεις?

μου 8υμιζει οσες λενε "ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια"

ειπαμε η γενικευση ειναι κακοοοοο πραγμα!!

τωρα αν εσυ,επεφτες συνεχεια σε γυναικες που σου εκμηδενιζαν το ανοσοποιητικο σου συστημα,την επομενη φορα μεριμνησε να εμβολιαστεις! :)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Οι γυναικες ειναι η χειροτερη ιωση ολων, απλα σου εκμηδενιζουν το ανοσοποιητικο συστημα και δεν εχεις καμια αμυνα.

 

 

 

:lol: :yahoo: :up: +1

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου είπε ότι δεν είναι ερωτευμένη αλλα ότι δεν νιώθει όπως ένιωθε την αρχή ( το ίδιο πράγμα δηλαδή!). Παράθυρο έχει αφήσει ανοιχτό και θέλει να ξαναφτιάξουμε τι σχέση μας αλλα όπως είπαν κάποια παιδιά πρέπει να περάσει λίγο ο χρόνος για να ξεκαθαρίσει το μυαλό της. Ίσως ο χρόνος αυτός κάνει καλο γιατί θα σκεφτούμε και οι 2 μας τα λάθη που κάναμε ώστε να φτάσουμε σε αυτό το σημείο. Tώρα αν μάθω ότι παίζεται τίποτα με άλλο πρόσωπο, αλλάζει το πράγμα...
Link to comment
Share on other sites

με το ερωτοεμβολιο?

αυτο δεν ειναι εμβολιο...ειναι αντιβιωση! πρεπει να την παρεις ολη για να γινεις καλα...!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

Μα τι άλλο θα δουν τα ματάκια μου? Οι άντρες πιο ώριμοι από τις γυναίκες? Πότε? :p

Τελοσπάντων, καλό είναι να μην γενικεύουμε τις κατηγορίες (άντρες-γυναίκες). Επειδή όμως βλέπω μικρές ηλικίες σε αυτό το topic, μια φιλική συμβουλή: Είναι λίγο άδικο να κρίνουμε τους ανθρώπους και να τους βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι και επίσης, να τα παίρνουμε όλα τοις μετρητοίς. Και οι στεναχώριες μέσα στο πρόγραμμα είναι, αλλά δεν είναι κι ότι καλύτερο το να βαλτώνει κάποιος. :rolleyes:

 

Mα βρε συ, οτι γενικευσα δεν σημαινει οτι τους εβαλα ολους σε ενα τσουβαλι αλλα τους περισσοτερους :D

 

Ακριβως οπως εξηγησε τα λεγομενα μου ο mario_fit :happy:

Link to comment
Share on other sites

pernaw mia fash teleytaia arketa periergh,den kserw an legetai erwtas h apwthimeno (5 mhnes gia apwthimeno poly den einai???) oso me apogeiwnei toso me rixnei.Gia tou logou to alithes,krataei xronia ayth h kolwneia...Pisteyete ston erwta me thn prwth matia?Se pio shmeio tha ftanate gia na ton diekdikhsete kai ti tha eisastan diatethimenoi na dexteite an blepate ton idio anthrwpo meta apo kairo kai antilambanosastan oti tipota den exei teleiwsei alla kai tipota den einai opws htan?Kai tha sas pw thn istoria mou...
Link to comment
Share on other sites

pernaw mia fash teleytaia arketa periergh,den kserw an legetai erwtas h apwthimeno (5 mhnes gia apwthimeno poly den einai???) oso me apogeiwnei toso me rixnei.Gia tou logou to alithes,krataei xronia ayth h kolwneia...Pisteyete ston erwta me thn prwth matia?Se pio shmeio tha ftanate gia na ton diekdikhsete kai ti tha eisastan diatethimenoi na dexteite an blepate ton idio anthrwpo meta apo kairo kai antilambanosastan oti tipota den exei teleiwsei alla kai tipota den einai opws htan?Kai tha sas pw thn istoria mou...

ειμαστε ολοι....ματια!!! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...