Jump to content

GTA 4


Meraklis56
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μοιάζει με Lamborghini.

 

http://gta.wikia.com/wiki/Infernus

δεν ειναι αυτο το αυτοκινητο. Πολυ πιο ομορφο ειναι αυτο που δινει ο Bernie!

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 219
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτος μου το εδωσε το αυτοκινητο μετα απο μια αποστολη που εκανα για αυτον. Αλλα ποτε δεν μου ηρθε να ψαξω πισω απο το σπιτι του για το αυτοκινητο αυτο γιατι δεν ηξερα οτι εχει τετοιο αυτοκινητο!

 

Με βάση αυτό που λέει ο vampyre προφανώς το αυτοκίνητο δεν εμφανίζεται εκεί αφού στο χαρίσει, άρα άκυρο.

 

δεν ειναι αυτο το αυτοκινητο. Πολυ πιο ομορφο ειναι αυτο που δινει ο Bernie!

 

Αυτό είναι, απλά έχει αλλάξει το design από το ΙΙΙ στο IV. Κοίτα τη σελίδα μέχρι κάτω που το έχει πως είναι σε όλα τα GTA.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι, απλά έχει αλλάξει το design από το ΙΙΙ στο IV. Κοίτα τη σελίδα μέχρι κάτω που το έχει πως είναι σε όλα τα GTA.

 

απλα ποτε δεν γυρισα το vice city και το San Andreas ενω τα επαιζα για χρονια και γιαυτο δεν αναγνωρισα οτι το πρωτο αυτοκινητο ειναι του San Andreas:p

 

στο IV το αυτοκινητο μου ειναι κιτρινο.Αυτο να δεις τι τελειο ειναι.Καταπληκτικο το κιτρινο χρωμα!!!

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδια εχω κολλησει σε μια αποστολη..οποιος μπορει ας βοηθησει..ειμαι εκει που καλα βαχω ενα φορτηγο σενα τουνελ κ αφου σκοτωσω ολους τους μπατσους παιρνω την χρηματαποστολη κ φευγω..αλλα μεχρι να ξεφυγω εχει ηδη 3 αστερια κ μετα απο δρομο το αυτοκινητο της χρηματαποστολης παιρνει φωτια κ ακυρωνεται η αποστολη...τοχει περασει κανεις??
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

βαλε τους δυο κωδικους. Τον ενα για τους μπατσους και τον αλλο για το αυτοκινητο κ εισαι μεσα!!

 

 

Εγινα GPRS ΜΕΜΒΕR...ασχετο!!

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Τι να ακυρωθούν? Τιποτα δεν ακυρωνεται. Το γύρισα το παιχνιδι και ξέρω τι σου λεω. Βαλε τους κωδικους και θα είσαι μια χαρα!
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι στη αρχη που εβαλα κωδικους εγραφε πανω δεξια οτι ακυρωνεται και το ονομα μιας αποστολης...τεσπα θα το δοκιμασω..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Πως πήγε? Δεν ακυρωνεται τίποτα απλά όταν βάλεις τον κωδικο σου βγαζει κατι πανω αριστερα αλλα δεν ειναι τιποτα αυτο. Μην του δίνεις σημασια!
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε...Μην αγχώνεσε! Μια χαρα θα είναι
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το GTA4 αυθεντικο ,ολα καλα το παιχνιδι παιζει μια χαρα,αλλα δεν μπορω να κανω save.Βαζω τα στοιχεια μου , κανω sign in και μετα μου λεει κατι τετοιο:

Τhe Windows live ID cannot be located .Maybe your region doesnt support Windows live ID.

Τι μπορει να φταιει?PLZ HELP οποιος ξερει:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε...Μην αγχώνεσε! Μια χαρα θα είναι

 

Ok φιλε μου...θα το δοκιμασω..σευχαριστω..

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το GTA4 αυθεντικο ,ολα καλα το παιχνιδι παιζει μια χαρα,αλλα δεν μπορω να κανω save.Βαζω τα στοιχεια μου , κανω sign in και μετα μου λεει κατι τετοιο:

Τhe Windows live ID cannot be located .Maybe your region doesnt support Windows live ID.

Τι μπορει να φταιει?PLZ HELP οποιος ξερει:confused:

Ειχα και εγω παρομοιο προβλημα αλλα έφταιε το e-mail μου γιατι όταν το έκανα έβαλα ότι ειμαι 15 ενω έπρεπε 18 και πάνω. Εκανα άλλο λογαριασμο και μια χαρα!Τωρα δεν ξερω πόσο χρονων είσαι αλλα έχει σχεση πότε εκανες το λογαριασμο σου

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

όταν είσαι offline όμως πως μπορεις να κανεις save το παιχνιδι σου??
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

όταν είσαι offline όμως πως μπορεις να κανεις save το παιχνιδι σου??

 

Μονο ετσι γινοταν,απλα λεει οτι δεν αποθηκευονται τα achievements.Κατα τ αλλα ειναι ολα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Καλησπερα..εχω το εξης προβλημα προσπαθησα να περασω ενα mod στο gta iv και χρειαζοταν να βαλω net framework 4 κατι αλλα πραγματα..μετα που τα εκανα αυτα πηγα να τρεξω το iv αλλα τιποτα εχω την εκδοση 1.0.7.0 καμια ιδεα για το πως να το λυσω χωρις να κανω επανεγκατασταση?
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...