Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ορίστε! ;)

Main Firmware R4EA031

 

Πληροφόρίες μπορείς να δεις και στο [Επίσημο] W810i: Flashing και Customization (xs++)

Mηπως γνωριζεις την διαδικασια και για το W800 ID8040 Ver 3.1 Platform DB2010 CID 36 color brown Region europe 4 CDA102430/12 R9A Firmware version R1AA008 Eυχαριστω παρα πολυ και για το W810 Eγινε τελειο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mηπως γνωριζεις την διαδικασια και για το W800 ID8040 Ver 3.1 Platform DB2010 CID 36 color brown Region europe 4 CDA102430/12 R9A Firmware version R1AA008 Eυχαριστω παρα πολυ και για το W810 Eγινε τελειο

 

Παρακαλώ!

Για το w800 δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω προσωπικά γιατί δεν έχω ψάξει τη διαδικασία..

Πιθανότατα να υπάρχει..

Ρώτα στο [Επίσημο] Sony Ericsson W800i

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια γεια σας και παλι. Πηρα μια δευτερη συσκευη σε Vodafone Live επειδη εχει και Ισπανικη γλωσσα. Εχω ομως συνδεση Cosmote και ολα φαινονται ενταξει. Δεν υπαρχει καποιο προβλημα που δεν φαινεται φανταζομαι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας και παλι. Πηρα μια δευτερη συσκευη σε Vodafone Live επειδη εχει και Ισπανικη γλωσσα. Εχω ομως συνδεση Cosmote και ολα φαινονται ενταξει. Δεν υπαρχει καποιο προβλημα που δεν φαινεται φανταζομαι?

 

Δεν νομίζω πως θα έχεις κάποιο σοβαρό πρόλημα. Απλά ισως στις ρυθμίσεις σε συντομεύσεις, internet και mms να έχει προεπιλεγμένες αυτές τις vodafone. Αν και συνήθως τα profil αυτά βρίσκονται περασμένα στη SIM

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως θα έχεις κάποιο σοβαρό πρόλημα. Απλά ισως στις ρυθμίσεις σε συντομεύσεις, internet και mms να έχει προεπιλεγμένες αυτές τις vodafone. Αν και συνήθως τα profil αυτά βρίσκονται περασμένα στη SIM

Μετα απο μια μικρη συμβιωση μαζι του, μπορω να πω οτι ειναι και καλυτερα, πιο καλο ηχο απο το αλλο που εχω και πιο δυνατη μπαταρια! Κανενα προβλημα μεχρι στιγμης, τελικα το πηρα για ρεζερβα και το χρησιμοποιω σαν κυριο τηλεφωνο!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://cgi.ebay.com/New-Sony-Ericsson-W810i-W810-AT-T-T-Mobile-Phone-White_W0QQitemZ160412125247QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item25594ec83f αν το παρω απο δω θα ναι ξεκληδωτο? θα μπορω να μεγαλωσω την ενταση να του περασω ελληνικα και ολα?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα παίδες.Πολύ ενδιαφέρον το τοπικ.Ας παραθέσω λοιπόν και εγώ την δικιά μου ιστορία "αγάπης" με το το W810i.Το κινητάκι έχει φτάσει αισίως τα 3 χρόνια ζωής και πρίν μερικούς μήνες άρχισαν να εμφανίζονται τα πρώτα σκαλώματα με την μπαταρία(δύσκολα φόρτιζε εύκολα ξεφόρτιζε)οπότε την αλλάζω και όλα οκ.Μέχρι χθες δηλαδή,οπου έγινε το εξής:καθώς άκουγα ραδιόφωνο κάνει 2-3 reset και μετα κολλάει μόλις πέφτει το σήμα της ericsson.Το κλείνω και ενω ηταν κλειστό αρχιζει να δονείται(?!?!?!?).Βγαζω την μπαταρια την καθαρίζω παω να το ανοίξω και ξανα κρασάρει.Το άφησα για κανα μισαώρο κλειστό και μετά δεν ξανάνοιξε.Άλλαξα μπαταρία σήμερα το πρωί και πάλι τιποτα..Τι μπορεί να φταίεϊ;;Δεν θέλω να πιστέψω οτι ήρθε η ώρα να του κάνω κηδεία..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.Πολύ ενδιαφέρον το τοπικ.Ας παραθέσω λοιπόν και εγώ την δικιά μου ιστορία "αγάπης" με το το W810i.Το κινητάκι έχει φτάσει αισίως τα 3 χρόνια ζωής και πρίν μερικούς μήνες άρχισαν να εμφανίζονται τα πρώτα σκαλώματα με την μπαταρία(δύσκολα φόρτιζε εύκολα ξεφόρτιζε)οπότε την αλλάζω και όλα οκ.Μέχρι χθες δηλαδή,οπου έγινε το εξής:καθώς άκουγα ραδιόφωνο κάνει 2-3 reset και μετα κολλάει μόλις πέφτει το σήμα της ericsson.Το κλείνω και ενω ηταν κλειστό αρχιζει να δονείται(?!?!?!?).Βγαζω την μπαταρια την καθαρίζω παω να το ανοίξω και ξανα κρασάρει.Το άφησα για κανα μισαώρο κλειστό και μετά δεν ξανάνοιξε.Άλλαξα μπαταρία σήμερα το πρωί και πάλι τιποτα..Τι μπορεί να φταίεϊ;;Δεν θέλω να πιστέψω οτι ήρθε η ώρα να του κάνω κηδεία..

αυτο το περιστατικο λεγετε "ξαφνικος θανατος"

το πας σε service point το κανουν αναβαθμιση και μονο ετσι θα το σωσεις το κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο το περιστατικο λεγετε "ξαφνικος θανατος"

το πας σε service point το κανουν αναβαθμιση και μονο ετσι θα το σωσεις το κινητο.:)

 

Πόσο κοστίζει η ολη διδικασία;Σε πόσο χρονικό διαστημα θα έχω το κινητό στην πρώτερη κατάσταση;Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σου..

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει η ολη διδικασία;Σε πόσο χρονικό διαστημα θα έχω το κινητό στην πρώτερη κατάσταση;Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σου..

αναλογα σε ποιο καταστημα θα πας.παντως περισσοτερο απο 2ωρες δεν ειναι δουλεια,δηλαδη την ιδια ημερα θα το παρεις το κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αναλογα σε ποιο καταστημα θα πας.παντως περισσοτερο απο 2ωρες δεν ειναι δουλεια,δηλαδη την ιδια ημερα θα το παρεις το κινητο.:)

 

Το πήγα το κινητάκι στην αντιπροσωπεία της ericsson και μου είπαν οτι η ζημια ανέρχεται στα 60€ και το κινητό θα ειναι έτοιμο την Δευτέρα.Μήπως έδωσα πολλά;

Link to comment
Share on other sites

Το πήγα το κινητάκι στην αντιπροσωπεία της ericsson και μου είπαν οτι η ζημια ανέρχεται στα 60€ και το κινητό θα ειναι έτοιμο την Δευτέρα.Μήπως έδωσα πολλά;

ε'ναι! ενα φλασαρισμα το πολυ 30 ευρο να κανει.(25 ειχα πληρωσει πριν 2 χρονια)

αλλα αναλογα την αντιπροσωπεια.:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,θέλω να ακούσω καμιά άποψη για το θέμα μου που είναι το εξής:

Το κινητό μου,sony ericsson w810,έπεσε θύμα ποτού!Δηλαδή το Σάββατο το βράδυ 2 φορές βράχηκε από ποτό,αλλά κανονικό μπάνιο,όχι μέσα στο ποτήρι αλλά αρκετή ποσότητα.Την πρώτη το κατάλαβα και το σκούπισα αλλά τη δεύτερη όχι.Έτσι το κατάλαβα όταν έφτασα σπίτι μετά από κάνα δίωρο δηλαδή.Εξωτερικά δε φαινόταν υγρασία αλλά η οθόνη ήταν πολύ θολή.Το στέγνωσα λίγο με ένα πιστολάκι και συνήλθε αλλά στο λεπτό έπαθε το ίδιο.Το ξαναστέγνωσα συνήλθε αλλά σύντομα ξαναθόλωσε.Μετά από λίγη ώρα έβγαλα την μπαταρία και το στέγνωνα με την βοήθεια του air condition του αυτοκινήτου.Η οθόνη συνήλθε πλήρως όχι όμως και το τηλέφωνο,έκλεινε πολύ γρήγορα.Μετά από καμιά 6 ώρες επανέλαβα την ίδια διαδικασία με το air condition.Δεν είδα κάποια άλλη βελτίωση.Το κινητό μετά "εγχειρίστηκε" και καθαρίστηκε με μπλε οινόπνευμα.Εν τέλει έχω το εξής αποτέλεσμα:Όταν ανοίγω το κινητό και το λειτουργώ(δηλαδή να μιλάω,να στέλνω μηνύματα,να ακούω μουσική,να το φορτίζω και λοιπά)δουλεύει κανονικά αν όμως κλειδώσω το πληκτρολόγιο και το αφήσω "ανενεργό" τότε το κινητό ξεφορτίζει και κλείνει σε κάνα 2λεπτο.Αν όταν μειώνεται η μπαταρία το λειτουργήσω πριν κλείσει ανεβαίνει ξανά η στάθμη της μπαταρίας...Μπορείτε να σκεφτείτε που μπορεί να οφείλεται αυτό;;;;

 

 

Υ.Γ.:Κατά την φόρτιση μία δείχνει ότι η μπαταρία είναι στο τελευταίο στάδιο φόρτισης και μιά ότι γεμίζει όλη από το "μηδέν".

 

Δυο πράγματα μπορώ να σκεφτώ. Είτε έχει συμβεί κάποιο βραχυκύκλωμα στο κύκλωμα της μπαταρίας (αυτό είναι το κακό σενάριο) ή τα στοιχεία της ίδιας της μπαταρίας έχουν υποστεί ζημιά, βραχυκυκλώνουν και αυτο-καταναλώνεται (αυτό είναι το καλό σενάριο). Βάλε μια άλλη μπαταρία να δεις αν συμβαίνει το δεύτερο κι αν είσαι τυχερός μπορεί και να το γλιτώσεις.

 

Πάντως είναι απίστευτο που δουλεύει ακόμα!!!

 

Πραγματικά απίστευτο.Απλά αρνούμαι να αποδεχτώ πως μετά απ'όλα αυτά θα βγει εκτός λειτουργίας!!Το έχω και πάνω από 3 χρόνια,με καλή μεταχείριση αλλά προχθές έγινε το "κακό"...

Πήρα καινούρια μπαταρία του κουτιού,το δοκίμασα και τα ίδια...Αυτό που λες δεν φτιάχνεται;;;

Απλά απορώ πως μιά η μπαταρία όταν το λειτουργώ είναι σε φυσιολογικά επίπεδα και όταν δεν το λειτουργώ "πέφτει" και κλείνει τόσο γρήγορα...

 

Είχα παρατηρήσει οτι στο w810i ο δείκτης της μπαταρίας μεταβαλλόταν ανάλογα με την κατανάλωση-χρήση που γινόταν, άρα όταν λειτουργείς η κατανάλωση είναι κανονική ενώ όταν το αφήνεις κάπου σπαταλιέται ενέργεια! Τώρα πως γίνεται αυτό μη ρωτήσεις γιατί κάποια λογική απάντηση δεν έχω να σου δώσω εκτός απο αυτό της μπαταρίας που προείπατε...

 

Μήπως έχει να κάνει με την φθορά της μπαταρίας; Υποθέτω ότι ο δείκτης είναι ρυθμισμένος να ακολουθεί κάποιες παραμέτρους που ισχύουν όταν είναι καινούργια η μπαταρία. Με τον καιρό η συμπεριφορά της μπαταρίας αλλάζει οπότε δεν ισχύουν οι παράμετροι αυτοί και άρα ο δείκτης κάνει τα δικά του.

 

Δεν είναι ο δείκτης το πρόβλημα μόνο.. Του κλείνει κιόλας..:worry:

 

zafevolution και XPhys λόγω της υγρασίας προφανώς εμφάνισε αυτό το πρόβλημα.Μόνο που είναι φορές που μπορεί για κάποιες ώρες να δουλεύει κανονικά και ξαφνικά εμφανίζει το πρόβλημα(δηλαδή πέφτει η μπαταρία)και πολύ σύντομα κλείνει.Δηλαδή έχει "βελτιωθεί",ώρες ώρες λειτουργεί μιά χαρά.Οπότε πιστεύω πως δεν είναι μάλλον θέμα πλακέτας αλλά ότι κάποιο σημείο του κινητού κάποια στιγμή ίσως βραχυκυκλώνει και εμφανίζει το πρόβλημα.Μπορεί κάποτε μελλοντικά να δουλέψει κανονικά,χαχαχα.Προς το παρόν,περιμένω το w902 που έχω παραγγείλει...

 

 

Υ.Γ.:Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.Αν εμφανιστεί κάποια περαιτέρω βελτίωση θα σας ενημερώσω!!!

 

 

Λοιπόν,μετά από όλα τα παραπάνω το είχα πάει τότε το κινητό σε ένα γνωστό μου σε Γερμανός service το καθάρισε αλλά τίποτα.Το άνοιξα τότε το έκανα φύλλο και φτερό καθαρίζοντάς το αλλά και πάλι τίποτα.

Πριν δύο μέρες,κι αφού έχουνε περάσει 5 μήνες από τότε,είπα να το δοκιμάσω μήπως και έγινε τίποτα...Το αποτέλεσμα;;Είναι το εξής:2 μέρες το έχω ανοιχτό και δουλεύει κανονικότατα!!!!Το φόρτισα κιόλας και πάει κομπλέ...Το μοναδικό που δε λειτουργεί είναι η κάμερα η οποία ανοίγει αλλά δε βγάζει ούτε φωτογραφίες ούτε βίντεο.Αλλά ούτε που με νοιάζει.Και προφανώς το βραχυκύκλωμα βρίσκεται εκεί,οπότε σκέφτομαι να μονώσω κιόλας το κουμπί της κάμερας από μέσα και τέλος το βραχυκύκλωμα.Ένα φυσιολογικό κινητό χωρίς κάμερα!! :D

 

 

Υ.Γ.:Και με πολύ μικρότερο SAR από το W902 που έχω.

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ρυθμίσεις Internet Q telecom:

Καλησπέρα,

 

Εδώ και κάποιες μέρες ενώ υπήρχε δυνατότητα πλοήγησης απο τη συσκευή μου (Sony Ericsson W810i) μέσω της Q, η δυνατότητα αυτή έχει σταματήσει, χωρίς διευκρινίζω να έχω μεταβάλλει κάτι σε ρυθμίσεις. Όταν ανοίγω browser εμφανίζεται το μήνυμα "στείλτε sms με τη λέξη internet στο 19234, προκειμένου να έχετε δυνατότητα πλοήγησης'.

 

Ακολουθώντας τις οδηγίες και αφού στείλω το συγκεκριμένο μήνυμα, έρχεται απάντηση απο την Q ότι η συσκευή μου δεν είναι συμβατή με τις ρυθμίσεις.

 

Επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών (1222) και αρχικά μου έστειλαν μήνυμα με τις ρυθμίσεις υποτίθεται, το μήνυμα που ήρθε όμως ήταν ότι η συσκευή μου δεν είναι συμβατή. Επικοινωνώ δεύτερη φορά, όπου εξηγώ και πάλι την κατάσταση και μου αναφέρουν ότι προφανώς η συσκευή δεν είναι συμβατή. Απαντώ ότι το w810i αναφέρεται στις συμβατές συσκευές όπως και ότι internet είχα κανονικά πρίν λίγες ημέρες. Ο υπάλληλος μου προτείνει να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και ρύθμιση εκ νέου. Προτίμησα να διαγράψω τα προφίλ, επισκέφθηκα τη σελίδα της SE και ζήτησα αυτόματη αποστολή ρυθμίσεων, καθώς η ιστοσελίδα της Q ενώ αναφέρει ότι υπάρχουν αυτόματες ρυθμίσεις για τη συγκεκριμένη συσκευή, αυτές για κάποιο λόγο δεν έρχονται αν επιλέξω αυτόματη αποστολή.

 

Παρόλο που έκανα δεκτές τις ρυθμίσεις της SE τόσο για mms όσο και για internet, δεν έχω δυνατότητα ούτε για το ένα ούτε για το άλλο πλέον.

 

Προφανώς όπως καταλαβαίνω ή έχει πρόβλημα η συσκευή μου, ή η συμβατότητα της Q με τη συγκεκριμένη συσκευή.

Σας αναφέρω το πρόβλημα σε περίπτωση που έχει κανείς αντιμετψπίσει κάτι τέτοιο και βρήκε λύση.

 

Το περίεργο είναι που έχω χάσει τελικά και τη λήψη mms...

 

Ευχαριστώ,

 

 

EDIT: Διευκρινίζω ότι πρόκειται για καρτοκινητή Q

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γεια σας!

 

είμαι καινούρια στο forum και έχω ένα πρόβλημα με το w810i μου.πριν λίγο καιρό καθώς έκανα μεταφορά αρχείων με usb το κινητό ξαφνικά έσβησε και από τότε κάθε φορα που πάω να το ανοίξω αναβοσβήνει μια άσπρη oθόνη.τo θέμα είναι ότι δεν μπορώ να βάλω το λογισμικό ξανά γιατί ο υπολογιστής μου δεν το αναγνωρίζει.δηλαδή το κινητό αναβοσβήνει και δεν προλαβαίνει να εγκαταστήσει τα drivers.ελπίζω να έχετε κάποια ιδέα.ευχαριστώ για το χρόνο σας :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!

 

είμαι καινούρια στο forum και έχω ένα πρόβλημα με το w810i μου.πριν λίγο καιρό καθώς έκανα μεταφορά αρχείων με usb το κινητό ξαφνικά έσβησε και από τότε κάθε φορα που πάω να το ανοίξω αναβοσβήνει μια άσπρη oθόνη.τo θέμα είναι ότι δεν μπορώ να βάλω το λογισμικό ξανά γιατί ο υπολογιστής μου δεν το αναγνωρίζει.δηλαδή το κινητό αναβοσβήνει και δεν προλαβαίνει να εγκαταστήσει τα drivers.ελπίζω να έχετε κάποια ιδέα.ευχαριστώ για το χρόνο σας :)

 

Νομίζω πως δεν μπορείς να κάνεις τίποτα παρά να το πας σε service point.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν μπορείς να κάνεις τίποτα παρά να το πας σε service point.. :rolleyes:

 

μάλλον ήρθε η ώρα να το αφήσω γιατί θα πληρώσω πολλά παραπάνω από ένα καινούριο λογισμικό. ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

μάλλον ήρθε η ώρα να το αφήσω γιατί θα πληρώσω πολλά παραπάνω από ένα καινούριο λογισμικό. ευχαριστώ πολύ :)

 

Δεν χάνεις και τίποτα να ρωτήσεις..

Λογικά το κόστος θα είναι μικρό..

Link to comment
Share on other sites

πηρα ενα w810 απο ebay, και βγηκε μαπα το καρπουζι... βρεγμενη πλακετα.. ευτυχως ομως, μου επεστρεψαν αμεσως τα χρηματα...

Τωρα το χω στο συρταρι και καθεται...

 

Λοιπον, οποιος χρειαζεται την προσοψη που ειναι αψογοτατη - καινουργια ή καποιο αλλο εξαρτημα του, π.χ. οθονη, μπορω να του το χαρισω.

 

Κατοχυρωνεται σε οποιον στειλει πρωτος pm !

Μονο συναντηση στην Λ. Αλεξανδρας, ωρες 20.00 - 22.30

Edited by antonio_r
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια το κινητο κοντευει 5 χρονια.... παει προς αλλαγη βεβαια λογω παλαιοτητας (και μονο)

 

απο περιεργεια εχω να ρωτησω το εξης μιας και δεν εχω ασχοληθει καθολου με το θεμα...

 

δεν εχω κανει ποτε αναβαθμιση λογισμικου απο τοτε που το πηρα...

 

η τελευταια εκδοση (οποτε βγηκε) εδινε τιποτα παραπανω-ουσιαστικο ?

Edited by jpsih
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο κοντευει 5 χρονια.... παει προς αλλαγη βεβαια λογω παλαιοτητας (και μονο)

 

απο περιεργεια εχω να ρωτησω το εξης μιας και δεν εχω ασχοληθει καθολου με το θεμα...

 

δεν εχω κανει ποτε αναβαθμιση λογισμικου απο τοτε που το πηρα...

 

η τελευταια εκδοση (οποτε βγηκε) εδινε τιποτα παραπανω-ουσιαστικο ?

ουτε εγω εχω κανει και πιστεψε'με δουλευει μια χαρα.εγω το κινητο το πηρα το καλοκαιρι του 2006!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αψογο κινητο, εχω δυο ακριβως τα ιδια, μπαταρια σουπερ. Εχω να πω οτι στο ενα απο τα δυο που γραφει vodafone, εχει λιγο διαφορετικα εικονιδια στο menu, μαλλον καλυτερο ηχειο και εχει και αλλες γλωσσες που χρησιμοποιω (Ισπανικη). Απο αναβαθμισεις δεν ξερω, ποτε μου δεν ασχοληθηκα, αφου δουλευει μια χαρα δεν υπαρχει λογος να το πειραξω. Αν θελω κατι παραπανω παιρνω αλλο τηλεφωνο, sony ericsson παντα!:D
Link to comment
Share on other sites

πηρα ενα w810 απο ebay, και βγηκε μαπα το καρπουζι... βρεγμενη πλακετα.. ευτυχως ομως, μου επεστρεψαν αμεσως τα χρηματα...

Τωρα το χω στο συρταρι και καθεται...

 

Λοιπον, οποιος χρειαζεται την προσοψη που ειναι αψογοτατη - καινουργια ή καποιο αλλο εξαρτημα του, π.χ. οθονη, μπορω να του το χαρισω.

 

Κατοχυρωνεται σε οποιον στειλει πρωτος pm !

Μονο συναντηση στην Λ. Αλεξανδρας, κατοπιν συνεννοησης.

 

βρε παιδια δεν το θελει κανεις? :) κριμα ειναι... μην το πεταξω...

( το στελνω και με κουριερ οπου θελετε, αλλα με δικη σας χρεωση..)

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια δεν το θελει κανεις? :) κριμα ειναι... μην το πεταξω...

( το στελνω και με κουριερ οπου θελετε, αλλα με δικη σας χρεωση..)

 

Με ενδιαφέρει η πρόσοψη αλλα θα έρθω Αθήνα μέτα τις 5 Ιουλίου.. :rolleyes:

Γι' αυτό και δεν σου έχω στείλει pm..

Θέλεις να περιμένεις?

Αν στο ζητήσει κάποιος στείλε μου ενα pm και βλέπουμε..

Δεν έχω κάποιο πρόβλημα να το δώσεις αλλού..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...