Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για την βοήθεια σας!!! Όμως αναρωτιέμαι γιατί δεν διορθώνουν επιτέλους την αναβάθμιση ώστε και εμάς να μην ταλαιπωρούν αλλά και αυτοί να μένουν ήσυχοι ??? Λες και θα κερδίσουν τίποτα με το να τους το πάω να μου περάσουν τα Ελληνικά μενού, αφου ειναι στην εγγύηση !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia as me voithisei kapoios giati kaigomai. Pos ginetai telos panton to backup tou kinitou sto pc? De vlepo kamia tetoia epilogi sto pc suite i sto file manager

Καλημερα.θα απεγκαταστησεις το pc suite και θα κατεβασεις το myphone explorer.αυτο ειναι το εργαλειο που κανεις μπακαπ! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχει Ελληνικά και Ελληνικό μενού. Με την τελευταία αναβάθμιση χάνονται τα Ελληνικά μενού όμως + δημιουργείται και ένα πρόβλημα με τις φωτογραφίες στις επαφές (τουλάχιστον σε μένα, δεν ξέρω αν οι seventh_haven και tsimpouris το πρόσεξαν).

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1501185#post1501185

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Se efharisto poli re magka.Na sou po efoson eheis kanei tin releftaia anavathmisi. Peripou poso diarkei na perastei sto kinito? Svinontai mesa oti eho?

 

Κρατάει κάνα 10λεπτο και δεν σβήνεται τίποτα από ρυθμίσεις-τηλέφωνα-κτλ. Αν δεν έχεις πρόβλημα όμως με dropped calls καλύτερα περίμενε λίγο, τρία άτομα εδώ μέσα χάσαμε τα Ελληνικά μενού μετά την αναβάθμιση...

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

εμενα εκει που δουλευε κανονικα σταματησε να δουλευει και οταν το ανοιγω αναβοσβηνει μονο η οθονη οποτε αραγε τη προβλημα εχει? το εχω στο service ν α δουμε ποτε 8α ειναι ετοιμο!!!
ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Tsimpouris, ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγώ μια μέρα αφού το αγόρασα. Δοκίμασα να κάνω αναβάθμιση και σβήστηκαν τα ελληνικά από το μενού. Δοκίμασα: α)να ξαναπεράσω την αναβάθμιση και β) να κάνω master reset, αλλά δυστυχώς τα ελληνικά δεν επανήλθαν.

 

Πιστεύω πως η μόνη λύση είναι να το πάμε σε service point της SE για να μας περάσουν εκ νέου τη γλώσσα.

 

Αλήθεια, μήπως ξέρει κάποιος να μας πει ποιο είναι το καλύτερο service point στην Αθήνα? (καλύτερο από την άποψη τόσο της δουλειάς που γίνεται όσο κι από του χρόνου παράδοσης της συσκευής).

 

Προτείνω την Teleservice.(TSI)

Βρίσκεται στην λεωφόρο Καβάλας(στη συμβολή με την εθνική οδό) και στην Γλυφάδα στο city plaza.

Κατά τη γνώμη μου είναι ότι καλύτερο έχω δεί από σέρβις κινητών στην Ελλάδα.

(για να καταλάβεται , όταν το κινητό είναι έτοιμο σας παίρνει τηλ. ο ίδιος ο τεχνικός(οπότε ρωτάτε ότι θέλετε:D )

Ποτέ δεν μου έχουν κρατήσει κινητό πάνω από 24 ώρες , ότι πρόβλημα και να είχε.

----διαφήμιση τέλος----:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κρατάει κάνα 10λεπτο και δεν σβήνεται τίποτα από ρυθμίσεις-τηλέφωνα-κτλ. Αν δεν έχεις πρόβλημα όμως με dropped calls καλύτερα περίμενε λίγο, τρία άτομα εδώ μέσα χάσαμε τα Ελληνικά μενού μετά την αναβάθμιση...

Εγω πιστευω οτι εχει μεταφερθει ιος στο κινητο σου απο το μπλουτουθ η εχει παρει νερα.Το πρωτο το ειχα παθει με το κ700ι κ με το καιρο εφτιαξε μονο του.Καλα θα κανεις να το στειλεις καπου να στο φτιαξουν πριν να ειναι αργα γιατι μπορει να ειναι κ κατι αλλο...

A.S.E.N. :up:
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι εχει μεταφερθει ιος στο κινητο σου απο το μπλουτουθ η εχει παρει νερα.Το πρωτο το ειχα παθει με το κ700ι κ με το καιρο εφτιαξε μονο του.Καλα θα κανεις να το στειλεις καπου να στο φτιαξουν πριν να ειναι αργα γιατι μπορει να ειναι κ κατι αλλο...

 

Τηλέφωνα όπως το k700 και το w810 νομίζω ότι δεν είναι δυνατόν να κολλήσουν ιο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ελα ομως που κολλανε.Τουλαχιστον το κ700 κολλαει.Τωρα αν εχουν βαλει παραπανω προστασια για ιους στο 810 δν ξερω...Εγω μια ιδεα ειπα.
A.S.E.N. :up:
Link to comment
Share on other sites

Ελα ομως που κολλανε.Τουλαχιστον το κ700 κολλαει.Τωρα αν εχουν βαλει παραπανω προστασια για ιους στο 810 δν ξερω...Εγω μια ιδεα ειπα.

 

Δεν είναι θέμα antivirus:p

Τηλέφωνα με κλειστό λογισμικό ,δεν είναι νοητό να κολλήσουν ιο.

Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω , ας βοηθήσει:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα antivirus:p

Τηλέφωνα με κλειστό λογισμικό ,δεν είναι νοητό να κολλήσουν ιο.

Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω , ας βοηθήσει:O

Δεν εχουν καθολου κλειστο λογισμικο!δεν ειναι sharp ,sony ericsson ειναι!

A.S.E.N. :up:
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν καθολου κλειστο λογισμικο!δεν ειναι sharp ,sony ericsson ειναι!

 

Δεν είναι smartphone , αυτό εννοώ

(μην ανησυχείς , δεν σου το πρόσβαλα:p )

 

Για να δούμε την έκδοση λογισμικού πιέζουμε διαδοχικά:

 

>*<<*<*

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ayta ston ddr2

 

already answered:)

 

(sorry για το διπλό πόστ)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχει Ελληνικά και Ελληνικό μενού. Με την τελευταία αναβάθμιση χάνονται τα Ελληνικά μενού όμως + δημιουργείται και ένα πρόβλημα με τις φωτογραφίες στις επαφές (τουλάχιστον σε μένα, δεν ξέρω αν οι seventh_haven και tsimpouris το πρόσεξαν).

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1501185#post1501185

TA ELLINIKA XANONTAI MONO STIS VL SYSKEYES!!!:cool:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

εμενα εκει που δουλευε κανονικα σταματησε να δουλευει και οταν το ανοιγω αναβοσβηνει μονο η οθονη οποτε αραγε τη προβλημα εχει? το εχω στο service ν α δουμε ποτε 8α ειναι ετοιμο!!!

epatha to idio kai to eixa 4 meres stin ericsson tora ola kala,

kai ksereis ti mou eipan?

na min afino to kinito na adeiasei entelos!!

mallon m@l@kies mou eipan giati to epathe me to pou to koumposa sto kalodio gia na to paro backup!!!:cool:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν καθολου κλειστο λογισμικο!δεν ειναι sharp ,sony ericsson ειναι!

nai alla oi ioi einai se morfi sis kai oxi jar TA SONY ERICSSON EXOUN KLEISTO LOGISMIKO diladi den einai oute symbian oute windows mobile kai den mporoun na kolisoun ious den ginete apla me to anabosbima tis othonis deixnei oti kolise to logismiko kai thelei ksana perasma oxi me update alla apo thn sony

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...