Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα μόλις γύρισα απ΄το service εδώ στην θεσσαλονίκη το οποίο είναι στην παπαναστασίου, και μου είπε η υπάλληλος που ρώτησε τον τεχνικό πως είναι ηλεκτρονικό πρόβλημα στην πλακέτα η όλη φάση. Άντε να δούμε πότε θα λυθεί το πρόβλημα.

Άσχετο, πότε θα βγει στο internet η αναβάθμιση του; Και χθες και σήμερα δοκίμασα αλλά μου λέει ότι έχω την "νεότερη έκδοση" :/

Αλήθεια, πόσο κάνει αυτή την περίοδο το κινητό; Και πόσο λέτε να πιάσει αν το πάω σε κατάστημα με μεταχειρισμένα;

Αν το πρόβλημα είναι όντως ηλεκτρονικό τότε τα πράγματα δεν είναι ευχάριστα. Είναι εντελώς δαφορετικό το να χρειάζεται να αλλάξεις κάτι στο hardware και εντελώς διαφορετικό να χρειάζεται ένα απλό φλασάρισμα.

 

Πιστεύω ότι σε καμιά δεκαριά μέρες θα υπάρχει η κατάλληλη αναβάθμιση οπότε τέλος στα βάσανα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απλά και αυτό στην παπαναστασίου είναι εξουσιοδοτημένο κατάστημα. Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και μου δώσαν και εκείνη την διεύθυνση.

Παρεπιπτόντως, έκανα και την επιλογή για μόνο GSM, και τελικά με πρόδωσε.

 

den einai ayto omos file!!!!

dystixos einai to software to exo 3 ebdomades kai ta idia kaka kanei oti kai na to kano!!!

 

an einai ilektroniko to problima ti kanoume?

 

ta mazeyoume oloi kai ta gyrname piso?

i xanoume ta oraia leftakia mas?

ego den tha to afiso etsi as einai kala i prostasia katanaloton!!!!!

an telika den ginei kati tha toys trelano stoys dikigoroys!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν γίνεται να χάσουμε τα ωραία λεφτάκια μας. Εφόσον το έχεις ήδη εκεί και είναι μέσα στην εγγύηση, δεν υπάρχει λόγος να σκέφτεσαι ότι θα τα χάσεις. Υποχρεούνται να σου λύσουνε το πρόβλημά σου, ακόμα και στην αίσχατη των περιπτώσεων που είναι η αντικατάσταση. Εγώ θέλω να δω τι θα γίνει, που έχασα την απόδειξη αγοράς :/

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

den einai ayto omos file!!!!

dystixos einai to software to exo 3 ebdomades kai ta idia kaka kanei oti kai na to kano!!!

 

an einai ilektroniko to problima ti kanoume?

 

ta mazeyoume oloi kai ta gyrname piso?

i xanoume ta oraia leftakia mas?

ego den tha to afiso etsi as einai kala i prostasia katanaloton!!!!!

an telika den ginei kati tha toys trelano stoys dikigoroys!!!!

Όχι, όχι! Μην ανησυχείς. Δεν χάνεις ούτε τα λεφτά σου ούτε το κινητό. Θα σου το επισκευάσουν/αντικαταστήσουν. Απλά, κι αυτό έγραψα πιο πάνω, θα ταλαιπωρηθείς και θα σε καθυστερήσουν λίγο παραπάνω γιατί το κινητό θα πρέπει να ανοιχτεί (αν είναι θέμα hardware).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όχι, όχι! Μην ανησυχείς. Δεν χάνεις ούτε τα λεφτά σου ούτε το κινητό. Θα σου το επισκευάσουν/αντικαταστήσουν. Απλά, κι αυτό έγραψα πιο πάνω, θα ταλαιπωρηθείς και θα σε καθυστερήσουν λίγο παραπάνω γιατί το κινητό θα πρέπει να ανοιχτεί (αν είναι θέμα hardware).

 

 

sou to leo na to ksereis oti douleya gia na ta mazepso (ta lefta logo allon ypoxreoseon) 3 mines opote elega mexri na bgei tha ta exo!!!

 

opote DEN YPARXEI PERIPTOSI NA TOYS AFISO NA ANOIKSOUN TO KAINOURGIO MOU KINITO POU PLIROSA ME IDROTA ASXETA TO TI THA KANOUN

 

KAI FISIKA THA APAITISO KAINOURGIO TOY KOUTIOU!!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

sou to leo na to ksereis oti douleya gia na ta mazepso (ta lefta logo allon ypoxreoseon) 3 mines opote elega mexri na bgei tha ta exo!!!

 

opote DEN YPARXEI PERIPTOSI NA TOYS AFISO NA ANOIKSOUN TO KAINOURGIO MOU KINITO POU PLIROSA ME IDROTA ASXETA TO TI THA KANOUN

 

KAI FISIKA THA APAITISO KAINOURGIO TOY KOUTIOU!!!!!

 

Μέσα στην εγγύηση κάπου λέει πως μπορεί να γίνει αντικατάσταση εφόσον δεν μπορεί να αντικατασταθεί το προϊόν. Οπότε είναι λίγο δύσκολο να μην το ανοίξουν.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στην εγγύηση κάπου λέει πως μπορεί να γίνει αντικατάσταση εφόσον δεν μπορεί να αντικατασταθεί το προϊόν. Οπότε είναι λίγο δύσκολο να μην το ανοίξουν.

 

1on) an den ftaksei me tin anabathmisi logismikou tote ela mazi mou na deis ti tha ginei sto service!!!!!

 

2on)apantisi apo tin SE

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της

Sony Ericsson μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

 

 

Θα θέλαμε να σας προτείνουμε να απευθυνθείτε σε ένα από τα

Εξουσιοδοτημένα Κέντρα Επισκευής της Sony Ericsson, ώστε να γίνει ένας πλήρης

τεχνικός έλεγχος στο Sony Ericsson W810i κινητό σας τηλέφωνο και να

εξαλειφθεί οποιαδήποτε ενδεχόμενη δυσλειτουργία.

 

Σας επισυνάπτουμε το αρχείο το οποίο περιέχει αναλυτική λίστα των

Κέντρων Επισκευής της Sony Ericsson ανά περιοχή. Σας προτείνουμε λοιπόν να

επιλέξετε το πλησιέστερο προς εσάς Κέντρο Επισκευής.

 

Μαζί με την συσκευή σας είναι απαραίτητο να προσκομίσετε το τιμολόγιο

αγοράς και λόγω ενδεχόμενης απώλειας των προσωπικών σας δεδομένων σας

προτείνουμε να κρατήσετε αντίγραφο των δεδομένων σας.

 

3on)H APANTISI MOU

 

gia pio logo na pao se ena ericsson service otan sto analogo forum to myphone.gr diabazo oti atoma pou exoun paei sta service to kinito toys gia to idio problima exoun to kinito toys ekei toylaxiston 2 ebdomades perimenontas kapio update gia to en logo kinito kai i dikaiologia einai oti perimenoume to update otan bgei kai opote bgei?

 

den plirosa 450 eyro gia na exo to kinito mou sto service perimenontas pote tha katalabete oti oli i seira ton w810 exei problima me droped calls kai na apeythinthite stoys anoterous sas me skopo na bgei oso ton dynaton grigorotera to update pou ftiaxnei to sygkekrimeno problima!!!!!!

 

ektos aytou den nomizo mia etairia san tin se na min exei atoma pou dokimazoun ta kinita prin ayta diatethoun stin agora???????

 

tha perimeno apantisi sas na mou peite pote tha bgei to update tis sygkekrimenis syskeyis.

 

kai an alitheyoun ayta pou akousa apo anthropo toy servise sas stin odo papanastasiou thessalonikis oti yparxei ilektroniko problima stin sygkekrimeni syskeyi pou tha simaini oti den ftiaxnete me ena epomeno update tote yparxoun kai apo tin diki mou tin pleyra tropei na allakso to kinito mou me ena entelos kainourgio asxeta an perasei 1 - 2 H kai 3 mines!!!

eimai edo kai 4 xronia eyxaristimenos apo tin se alla to na xreonomai synexeia allote sta 10 deytera allote sta 5 kai outo katheksis gia mena den einai kati to opoio mporo na to afiso etsi!!!

 

elpizo na diabasete oti sas exo grapsei kai nomizo oti ekprosopo olous toys katoxous tou sygkekrimenou kinitou!!!!!!!

 

elpizo na imoun KATATOPISTIKOTATOS:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

sou to leo na to ksereis oti douleya gia na ta mazepso (ta lefta logo allon ypoxreoseon) 3 mines opote elega mexri na bgei tha ta exo!!!

 

opote DEN YPARXEI PERIPTOSI NA TOYS AFISO NA ANOIKSOUN TO KAINOURGIO MOU KINITO POU PLIROSA ME IDROTA ASXETA TO TI THA KANOUN

 

KAI FISIKA THA APAITISO KAINOURGIO TOY KOUTIOU!!!!!

 

Καλά ΟΚ.....Έτσι έλεγα και εγώ!!Το εχω τόρα 2.5 εβδομάδες στο Service της Omnitech με καμμένη πλακέτα και όλα αυτα διότι δεν υπάρχουν πουθενά ανταλλακτικά.Μιλάω καθημερινά με την SE και με την Omnitech. Υπευθυνη στην SE ειναι η κα. Μελανίτη η οποία με ενημέρωσε οτι αναμενουν ανταλλακτικα εντος τηw εβδομάδας και οτι αντικατάσταση συσκευής ΔΕΝ γινεται σε καμια περιπτωση καθώς ούτε η SE υποχρεώνεται στο συμβολαιό της ουτε η Omnitech. Αντικατάσταση γίνεται ΜΟΝΟ εντός 7 ημερών από την αγορά του.

Εχω στείλει επίσης mail παραπόνων/αντικατάστασης στην Σουηδία και στην Ελλάδα (Ξανά). Αν και τους έχω προειδοποιήσει οτι θα κινηθώ δικαστικά εαν μεχρι αυριο δεν μου δωσουν νέα συσκευη, δεν εχω λαβει καμια απαντηση απο το mail ενω όταν τους καλώ τηλεφωνικά μου λενε οτι δεν μπορουν να κανουν τιποτα, εκτος απο το να περιμενω να ερθει η πλακέτα.....Και όλα αυτά γίνονται και για 2.5 εβδομάδες είμαι χωρίς συσκευή!!!!!Είναι απαράδεκτο να βγάζουν ενα τηλεφωνο στην αγορά χωρίς το ανάλογο support.

 

Αυτά........

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα Σήμερα είχαμε ομαδικές απαντήσεις από την SE

 

 

Αγαπητέ Κύριε Καλογεράκη,

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Sony Ericsson μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

 

 

Θα θέλαμε να μας παρέχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την υπόθεσή σας όπως, τον αριθμό IMEI του Sony Ericsson W810i κινητού σας τηλεφώνου και σε ποιο Εξουσιοδοτημένο Κέντρο Επισκευής της Sony Ericsson έχετε παραδώσει την συσκευή σας, ώστε να σας ενημερώσουμε επακριβώς.

 

 

Με εκτίμηση,

Δημήτρης Θεοδώρου

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Ericsson

 

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Sony Ericsson ξανά στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση questions.gr@support.sonyericsson.com, με σκοπό να σας βοηθήσουμε περαιτέρω.

 

Για τελευταία νέα, πληροφορίες και προϊοντική υποστήριξη, μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας στη διεύθυνση http://www.sonyericsson.com.

 

Επιπροσθέτως, εγγραφείτε τώρα στην ιστοσελίδα μας στην διεύθυνση http://www.sonyericsson.com/fun, για τον εμπλουτισμό του τηλεφώνου σας και φανταστικές υπηρεσίες.

 

Τέλος, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στo τηλέφωνo 801 11 810 810 ή από κινητό στο 210 899 19 19.

 

 

 

-----Original Message-----

From: elefkal@gmail.com [mailto:elefkal@gmail.com]

Sent: Friday, June 09, 2006 6:44 PM

To: questions.gr@support.sonyericsson.com

Subject: Τηλέφωνα

 

Product: W810i

 

Opinion: Γεια σας,

Εδώ και έναν μήνα περίπου έχω αγοράσει το συγκεκριμένο κινητό. Στα χέρια μου δεν το έχω περισσότερο από 5 μέρες!!!!!!! Πηγαίνει από σερβις σε σερβις. Το πρόβλημα που παρουσιάζει είναι ότι χάνει τις κλήσεις, τις διακόπτει χωρίς κανένα προφανή λόγω. Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να κυκλοφορείτε κινητά που κοστίζουν 440 Ε και να κάνουν όλα τα άλλα εκτός από το να σε αφήσουν να μιλήσεις. Περιμένω κυρίως μια λύση στο πρόβλημα και δευτερευόντως μια σοβαρή απάντηση, στο κάτω κάτω αν δεν μπορείτε να διορθώσετε το πρόβλημα αποσύρετε την συγκεκριμένη συσκευή από την αγορά και αποζημιώστε εμάς που σας εμπιστευτήκαμε?.

Ευχαριστώ

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

και η απάντηση...

 

Ευχαριστώ πολύ που απαντήσατε αν και ομολογώ πως δεν περίμενα απάντηση.

Σας στέλνω μαζί με το mail την απόδειξη αγοράς καθώς και τα χαρτιά από τα service που το πήγα. Όπως φαίνεται στην απόδειξη (apodiksi) το κινητό αγοράστηκε στις 02/05/06 το πρόβλημα με τις κλήσεις μου το παρουσίασε αμέσως αλλά είπα θα φταίει το δίκτυο ή κάτι τέτοιο επειδή όμως συνεχίστηκε δοκίμασα να πραγματοποιήσω κλήσεις με άλλη τηλεφωνική συσκευή οπότε αποδείχτηκε πως ήταν πρόβλημα του τηλεφώνου. Οπότε πήγα στο κατάστημα που το είχα αγοράσει στις 12/05/06 και μου είπαν να το πάω σε ένα εξουσιοδοτημένο service που ήταν κοντά στο κατάστημα οπότε και το πήγα. Ο υπεύθυνος μου είπε ότι θα λυθεί με μια αναβάθμιση. Άφησα το κινητό και στις 15/05/06 με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι το κινητό είναι έτοιμο. (έντυπο παράδοσης 01, παραλαβής 001 ) Αμέσως μόλις έβαλα την κάρτα μου μέσα και δοκίμασα να πάρω τηλέφωνο πάλι έκανε τα ίδια οπότε τους το ξαναπήγα την ίδια μέρα (έντυπο παράδοσης 02) και είπαν πως θα στείλουν το κινητό στην SE. Στις 25/5/06 με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως το κινητό ελέγχθηκε και δεν βρέθηκε τίποτα. (απόδειξη παραλαβής 002). Όταν το πήρα λέω στον υπεύθυνο του καταστήματος πως γίνεται να μην βρέθηκε τίποτα αφού εμένα μου το παρουσιάζει το πρόβλημα οπότε μου είπε ότι θα φταίει η κάρτα sim μου. Του λέω και στο Siemens S65 που χρησιμοποιώ γιατί δεν έχω πρόβλημα και μου απάντησε ότι επειδή το w810 είναι καινούργιο… Εντάξει λέω 300 Ε (χωρίς την επιδότηση) τι είναι 17,50 Ε ακόμα. Οπότε έκανα και ανανέωση στην sim. (apodiksi2). Οπότε πήρα τηλέφωνο στο τμήμα εξυπηρέτησης της SE και τους ρώτησα τι να κάνω και μου είπαν να το ξαναπάω σε ένα service. Ρώτησα αν υπάρχει κανένα ποιο κοντά μου και μου δώσανε το τηλέφωνο και την διεύθυνση από την PROCORDIA οπότε και στις 30/05/06 (έντυπο παράδοσης 03) το πήγα. Τους ρώτησα σε πόσες μέρες θα το έχω πισω και μου απάντησαν σε 4-5 εργάσιμες σήμερα είναι τρίτη 14/06/06 και ακόμα το έχουν.

Το IMEI του w810 είναι γραμμένο πάνω σχεδόν σε όλα τα έντυπα που επισύναψα στο mail.

Ευχαριστώ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Παιδία..κάνω μία παρένθεση.Λίγο άσχετο με το όλο κυνήγι της se αλλά έχω ερώτηση.

 

Είναι φυσιολογικό η κάρτα μνήμης μου να δείχνει έπειτα από format χωρητικότητα 467 mb free;Με απλές αφαιρέσεις υπολείπεται κατά (512-467=) 45 mb.Τί μπορεί να έγιναν αυτά;Λογισμικό;Ή να είναι αυτά που έχει αποθηκεύσει η vodafone ελέω live;Το πήγα στο service κ μου είπαν να τους το αφήσω για 2 μέρες.Κρίμα να το αποχωριστώ, λίγο καιρό το έχω.Καμμία ιδέα κανείς;

 

 

Άποψη: Μία μεγάλη κ σοβαρή εταιρία το λιγότερο που πρέπει και οφείλει να κάνει είναι να σέβεται τους πελάτες της.

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Πάνω σε αυτό, εμένα μου την έχει δώσει που στην Θεσσαλονίκη έχουνε μόνο 2 εξουσιοδοτημένα καταστήματα, και ούτε καν αυθεντικά Sony Ericsson centres. Βλέπετε εγώ συνήθησα με το nokia όπου και αν πάω να έχω ενα nokia shop δίπλα μου.. Μέχρι που μου λέγαν ότι μέσα σε μια ώρα μου κάνουν αναβάθμιση το κινητό .. Στην ericsson με λέει η άλλη "α δεν γίνεται σε ώρες .. 2 μέρες θέλει το λιγότερο.."

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Παιδία..κάνω μία παρένθεση.Λίγο άσχετο με το όλο κυνήγι της se αλλά έχω ερώτηση.

 

Είναι φυσιολογικό η κάρτα μνήμης μου να δείχνει έπειτα από format χωρητικότητα 467 mb free;Με απλές αφαιρέσεις υπολείπεται κατά (512-467=) 45 mb.Τί μπορεί να έγιναν αυτά;Λογισμικό;Ή να είναι αυτά που έχει αποθηκεύσει η vodafone ελέω live;Το πήγα στο service κ μου είπαν να τους το αφήσω για 2 μέρες.Κρίμα να το αποχωριστώ, λίγο καιρό το έχω.Καμμία ιδέα κανείς;

 

 

Άποψη: Μία μεγάλη κ σοβαρή εταιρία το λιγότερο που πρέπει και οφείλει να κάνει είναι να σέβεται τους πελάτες της.

 

Αυτη η διαφορα που βρισκεις στην χωρητικοτητα δεν ειναι κατι το ανισυχητικο.Ειναι ο χωρος που καταλαμβανει το κινητο απο την καρτα για να φτιαξει τους φακελους και τους υποφακελους που βλεπεις μεσα σε αυτη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η διαφορα που βρισκεις στην χωρητικοτητα δεν ειναι κατι το ανισυχητικο.Ειναι ο χωρος που καταλαμβανει το κινητο απο την καρτα για να φτιαξει τους φακελους και τους υποφακελους που βλεπεις μεσα σε αυτη.

 

και πιάνουν 45MB οι φακελοι και οι υποφακελοι; Δύσκολο. Εξάλλου δεν πιάνουν καθόλου χώρο. Απλά παίζει να υπάρχουν φάκελοι system και να έχει τπτ πχ η Vodafone που να είναι περιορισμένο και να μην φαίνεται. Μπορεί και όντως να έχει πρόβλημα η κάρτα.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

:( :(

Είμαι ο μόνος που έχω αναφέρει τέτοιο πρόβλημα...

Κ αν έχει η κάρτα πρόβλημα;Τί κάνω;Αφήνω το κινητό μου 2 μέρες στο service με την ελπίδα να μου αλλάξουν κάρτα; :worry:

Ανυσήχυσω διότι φίλοι μου με w800 δέν είχαν τόσο μεγάλη απόκλιση στη χωρητικότητα.Αλλά κ πάλι 45 mb για φακέλους;Είναι πολύ...

 

Μήπως μπορεί κάποιος admin να συντονίσει την κατάσταση για να γίνει ομαδική διαμαρτυρία στη se;Στην τελική το myphone είναι απο τα μεγαλύτερα sait της Ελλάδας όσον αφορά τα κινητά.Έχω λάθος;Αλλά να μου πείς δεν έχουν ασχοληθεί δια την επισημοποίηση του θέματος..

 

Υ.Γ.:Ευχαριστω tria12345_ και YAziDis :)

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν πάρω τη συσκευή από το εξωτερικό (η οποία δεν υποστηρίζει ελληνικά στο μενού του τηλεφώνου) αν μπορώ να περάσω τα ελληνικά στο μενού εδώ στην Ελλάδα και πόσο θα μου στοιχίσει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν πάρω τη συσκευή από το εξωτερικό (η οποία δεν υποστηρίζει ελληνικά στο μενού του τηλεφώνου) αν μπορώ να περάσω τα ελληνικά στο μενού εδώ στην Ελλάδα και πόσο θα μου στοιχίσει;

τιποτα δεν θα σου στοιχισει.ειναι μεσα στην εγγυηση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χτες πήρα και εγω το πολυ ομορφο αυτο κινητό!!Αλλα δυστυχως εφαγα την πρώτη κρυαδα για την οποια δεν φταει το κινητο!!

Παω να εγκαταστησω το Pc Suite και δεν εγκαθισταται ατο προγραμμα γιατι δεν εχω τον κυριως σκληρο με ονομασια C (απο λαθος στην αρχικη εγκατασταση ειναι ο G)!Κατεβασα και την τελευταια εκδοση και συνεχως μου λεει : Error 1327. Invalid Drive: C:\

Δεν μπορω να περασω 180 τηλεφωνα με το χερι ρε παιδια.Θελω το outlook να το κανει!!

Αν γνωριζει κανεις τιποτα help me!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι θα το αφηνα!!Ψαχνοντας στο διαδυκτιο για λύση σκεφτηκα δε κανω ενα εικονικο drive με το alcohol με το ονομα c? Αυτο ηταν και η εγκατασταση αρχισε!!Φυσικα η εγκατασταση γινεται στον G!!!

Ηταν ενα κουφο!!Τελος καλο ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Θα σου στοιχισει γυρω στα 18Ε γιατι ΔΕΝ ειναι μεσα στην εγγυηση...δε φταιει η SE που δεν ειχε Ελληνικα οταν το αγορασες στο εξωτερικο!

εχεις μεγαλο λαθος! ξαδερφος μου ηρθε το πασχα διακοπες απο Ιταλια και ειχε το w800i και το πηγε στο service στα Ιωαννινα και του περασανε την Eλληνικη γλωσσα εντελως δωρεαν!.αλλωστε πολλα ατομα που πηγαν και κανανε online αναβαθμιση απο το σπιτι και στην πορεια χασανε τα Ελληνικα...το πηγανε στο service και τους τα επαναφερανε χωρις κανενα απολυτως κοστος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χτες πήρα και εγω το πολυ ομορφο αυτο κινητό!!Αλλα δυστυχως εφαγα την πρώτη κρυαδα για την οποια δεν φταει το κινητο!!

Παω να εγκαταστησω το Pc Suite και δεν εγκαθισταται ατο προγραμμα γιατι δεν εχω τον κυριως σκληρο με ονομασια C (απο λαθος στην αρχικη εγκατασταση ειναι ο G)!Κατεβασα και την τελευταια εκδοση και συνεχως μου λεει : Error 1327. Invalid Drive: C:\

Δεν μπορω να περασω 180 τηλεφωνα με το χερι ρε παιδια.Θελω το outlook να το κανει!!

Αν γνωριζει κανεις τιποτα help me!!!

 

Καλημερα.απεγκαταστησε το pc suite και κατεβασε το myphone explorer.ειναι το απολυτο προγραμμα για μπακαπ και ολοι αυτο χρησιμοποιουν.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.απεγκαταστησε το pc suite και κατεβασε το myphone explorer.ειναι το απολυτο προγραμμα για μπακαπ και ολοι αυτο χρησιμοποιουν.:)

 

Δεν το εχω χρησιμοποιησει προσωπικα...αλλα μου εχουν πει οτι οντος ειναι καλο!

Link to comment
Share on other sites

:( :(

Είμαι ο μόνος που έχω αναφέρει τέτοιο πρόβλημα...

Κ αν έχει η κάρτα πρόβλημα;Τί κάνω;Αφήνω το κινητό μου 2 μέρες στο service με την ελπίδα να μου αλλάξουν κάρτα; :worry:

Ανυσήχυσω διότι φίλοι μου με w800 δέν είχαν τόσο μεγάλη απόκλιση στη χωρητικότητα.Αλλά κ πάλι 45 mb για φακέλους;Είναι πολύ...

 

Μήπως μπορεί κάποιος admin να συντονίσει την κατάσταση για να γίνει ομαδική διαμαρτυρία στη se;Στην τελική το myphone είναι απο τα μεγαλύτερα sait της Ελλάδας όσον αφορά τα κινητά.Έχω λάθος;Αλλά να μου πείς δεν έχουν ασχοληθεί δια την επισημοποίηση του θέματος..

 

Υ.Γ.:Ευχαριστω tria12345_ και YAziDis :)

 

Κοίτα εδώ (post 12 και 13) και θα δεις ότι δεν είσαι ο μόνος και μάλλον δεν θα πρέπει να ανησυχείς.

 

Καλημερα.απεγκαταστησε το pc suite και κατεβασε το myphone explorer.ειναι το απολυτο προγραμμα για μπακαπ και ολοι αυτο χρησιμοποιουν

 

MyPhone Explorer κι από μένα. Παλιά χρησιμοποιούσα το Outlook αλλά διαπίστωσα ότι το myphone explorer είναι πολύ πιο αποτελεσματικό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω χρησιμοποιησει προσωπικα...αλλα μου εχουν πει οτι οντος ειναι καλο!

Δεν είναι απλά καλό, είναι το καλύτερο! :up: :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε κανένα νέο με το πρόβλημα των dropped calls με το W810. Αντιμετωπίζω και εγώ αυτό το πρόβλημα αλλά δεν είχα καταλάβει αν φταίει το κινητό, γιατί το ίδιο πρόβλημα το είχα και με το προηγούμενο (είχα ένα Motorola mpx220). Σκέφτομαι μήπως αυτό τελικά είναι καμμιά απατεωνιά των παρόχων κινητής τηλεφωνίας για να βγάζουν περισσότερα κέρδη απο τις επανακλήσεις και τις αρχικές χρεώσεις. Μηπως τελικά άδικα βρίζουμε την SE και το πρόβλημα είναι πολύ ποιο μεγάλο απο αυτό που νομίζουμε; Το περίεργο είναι πως το κάνει σε μένα που έχω voda αλλά το κάνει και στην γυναίκα μου που έχει TIM (με Nokia συσκευή).

 

Περιμένω τις απόψεις σας.

 

Kostdian

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...