Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia i timi einai idia kai an to pareis me karta?

 

H einai pio ftino?

Πακέτο καρτικινητό δεν υπάρχει. Επίσης εάν εννοείς με πιστωτική και πάλι, διαφορά τιμής δεν υπάρχει. Αυτό παίζει μονάχα στις επιδοτήσεις των συμβολαίων...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

το πηρα με επδοτηση voda και μου βγηκε στα 280,00 Ευρω !!

εφερε δυο κομματια η voda Ελευθ/πολης Καβάλας πριν απο τεσσερις μέρες !

ΔΕΝ ειναι live

Εναι το πληρεστερο τηλεφωνο που ειχα ποτε (μονο για τις συντομευσεις εχει ενα

σωρο επιλογες)

Α και να μην ξεχασω..copy/paste κανονικα στα μυνηματα (επιτελους)

Link to comment
Share on other sites

Mαγκες...:cool: ...το πηρε μολις χθες ο brother μου με συνδεση ΤΙΜ (εχει τις καλυτερες επιδοτησεις ανα χρονο) στο 240 με 290ευρωπουλακια!:X

Το κινητο ειναι πολυ απλο και ομορφο.Ενα κλασικο πλεον S.E. Παλιοτερα ειχε το Τ68 (το πρωτο κινητο με εχρωμη οθονη) και απο οτι μου ειχε πει ηταν SUPER. Αν και απλο...ειναι πολυ ομορφο.Το προτυνο ανεπιφυλακτα για οσους θελουν να αλλαξουν συσκευη και θελουν να παρουν κατι μικρο,ευχρηστο,ομορφο και πρακτικο!:D

Link to comment
Share on other sites

meta apo 24 wres xrisi to kinito den exei bgalei ws twra kanena problima!!h othoni exei teleia xaraktiristika apikonisis!!!aksaizei ta lefta tou!geri kataskeui kai poli ma poli omorfo!!
Link to comment
Share on other sites

paidia to plaisio thes/nikis exei 6 kommatia,

piga to ida apo konta!!!!!!

fobero tilefonaki alla stin sygkekrimeni stigmi dystixos den exo lefta na to paro!!!!

 

:angry: :sorry: :sorry: :sorry:

 

axxxxxxxxxxx

makari na eixa lefta tora to thelo toso poli!!!!!!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

τι παιζει με την οθονη ρε παιδια ? επαθα πλακα.

ειναι παρα πολυ φωτεινη και καθαρη παρ'ολο που την εχω στο 60 % (μια σκαλα πριν το τελος !)

φανταζομαι την δουλεια την κανει το φωτοκυταρο αλλα ενα μπραβο απο εμενα στο team της sonyericsson.

η κατασκευη του τηλεφωνου ειναι πραγματικα αριστη (πολυ συμπαγης)

 

θα ποσταρω καθε λιγο οτι μου κανει εντυπωση σ'αυτο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία πως τα πάει? Πόσο σας κρατάει?

 

Γεια χαρα σε ολους.Ειμαι καινουριος στο forum και αυτο που με εκανε να γραφτω (εκτος απο τον αδερφο μου Drioannis) ηταν η αγορα του καινουριου μου κινητου. Ενα S.E. w810i.:up:

Το πηρα χθες το απογευμα και η μπαταρια του ηταν λιγο πιο πανω απτο μισο.Η πωλητρια μου ειπε οτι παντα οι μπαταριες απο το εργοστασιο δεν ερχονται αδειες. Το ξεζουμιξα :whip: μεχρι πριν απο μια ωρα (19:45) οπου και παρεδωσε πνευμα.Τωρα το εχω βαλει για φορτιση.

Συμφωνα με αυτα τα δεδομενα...τη μπαταρια μετα απο την δευτερη-τριτη φορτιση που θα στρωσει,θα κραταει τουλαχιστον 2-2,5 μερες ασυζητητη!

Κατα τα αλλα,το κινητο ειναι jet!Φανταστικο! Μπηκα στο http://www.zedge.net και εχω κατεβασει τουλαχιστον 15mb με themes και wallpapers.Δε προλαβα να τα εγκαταστησω λογω μπαταριας.

Αλλα sites για free themes,wallpapers,tones,κτλ για το w810i ξερετε?:(

Link to comment
Share on other sites

paidia to kouti einai san tou w800i???

Όχι, είναι όπως του W550 και γενικώς η κλασσική χάρτινη SE συσκευασία, όπου το έγχρωμο τμήμα της (πορτοκαλί στα W μοντέλα, πράσινο στα υπόλοιπα) είναι τώρα χρωματισμένο μαύρο.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους.Ειμαι καινουριος στο forum και αυτο που με εκανε να γραφτω (εκτος απο τον αδερφο μου Drioannis) ηταν η αγορα του καινουριου μου κινητου. Ενα S.E. w810i.:up:

Το πηρα χθες το απογευμα και η μπαταρια του ηταν λιγο πιο πανω απτο μισο.Η πωλητρια μου ειπε οτι παντα οι μπαταριες απο το εργοστασιο δεν ερχονται αδειες. Το ξεζουμιξα :whip: μεχρι πριν απο μια ωρα (19:45) οπου και παρεδωσε πνευμα.Τωρα το εχω βαλει για φορτιση.

Συμφωνα με αυτα τα δεδομενα...τη μπαταρια μετα απο την δευτερη-τριτη φορτιση που θα στρωσει,θα κραταει τουλαχιστον 2-2,5 μερες ασυζητητη!

Κατα τα αλλα,το κινητο ειναι jet!Φανταστικο! Μπηκα στο http://www.zedge.net και εχω κατεβασει τουλαχιστον 15mb με themes και wallpapers.Δε προλαβα να τα εγκαταστησω λογω μπαταριας.

Αλλα sites για free themes,wallpapers,tones,κτλ για το w810i ξερετε?:(

Κατ' αρχάς, καλωσόρισες στο forum φίλε zzz750!

Λοιπόν, για ρίξε μια ματιά στα παρακάτω threads:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79372

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=73622

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=34949

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

america :p

 

Χα χα:D

Μα πώς δεν το σκέφτηκα?:fool:

Φταίει που είπες Λατινική Αμερική μάλλον:O

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα το εχει κι εδω το πλαισιο ηρακλειου και θα παω να το δω,ακουσα απο εναν φιλο αλλα κι απο αυτα που διαβαζω εδω οτι ειναι πολυ ομορφο απο κοντα,για να δουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα το εχει κι εδω το πλαισιο ηρακλειου και θα παω να το δω,ακουσα απο εναν φιλο αλλα κι απο αυτα που διαβαζω εδω οτι ειναι πολυ ομορφο απο κοντα,για να δουμε.

 

Πραγματικά πολύ ωραίο και αρκετά καλοφτιαγμένο.

Φαίνεται ότι η SE αποφάσισε να δίνει μεγαλύτερη έμφαση στην στιβαρότητα των κινητών της αφού στα νεότερα μονέλα της (w900 , w810 )δεν μπορεί κανείς να προσάψει τίποτα το αρνητικό σε αυτόν τον τομέα:)

Το μόνο που με ψιλομπέρδευε ήταν η διάταξη των πλήκτρων.

Όποτε ήθελα να πατήσω το "c" πατούσα το μενού των συντομεύσεων:p :lol:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραίο που το κινητό αυτό συνδιάζει το μενού συντομεύσεων του Κ750 και το πλήκτρο Walkman του W800 :cool:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το αγορασα και εγω απο το Πλαισιο Θεσ/νικης. Παρα πολυ ομορφο κινητο, επαθα πλακα με την οθονη του! :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το αγορασα και εγω απο το Πλαισιο Θεσ/νικης. Παρα πολυ ομορφο κινητο, επαθα πλακα με την οθονη του! :D :D :D

καλοριζικο,σημερα πηγα και το ειδα κι εγω ενταξει με την οθονη δεν επαθα και τη πλακα μου ομως μου φαινεται πιο ζωντανη απο του w-800 στην απεικονηση των χρωματων.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο,σημερα πηγα και το ειδα κι εγω ενταξει με την οθονη δεν επαθα και τη πλακα μου ομως μου φαινεται πιο ζωντανη απο του w-800 στην απεικονηση των χρωματων.:)

Έχει μεγαλύτερη φωτεινότητα και είναι και καλύτερης ποιότητας. :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Mεγια σε όλους!:)

 

Θα ήθελα να ρωτήσω :

 

1. Στα μηνύματα έχει δυνατότητα copy-paste;

 

2. Υποτηρίζει αρχεία word;

 

3. Το ημικυκλικό κουμπί πάνω από το πλήκτρο c τί κάνει;

 

Ευχαριστώ και καλό Πάσχα...:)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

παω να το παρω τωρα...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Mεγια σε όλους!:)

 

Θα ήθελα να ρωτήσω :

 

1. Στα μηνύματα έχει δυνατότητα copy-paste;

 

2. Υποτηρίζει αρχεία word;

 

3. Το ημικυκλικό κουμπί πάνω από το πλήκτρο c τί κάνει;

 

Ευχαριστώ και καλό Πάσχα...:)

 

 

1) Στο μυνημα εχει τη δυνατοτητα copy-paste.

 

2)Δεν το εχω ψαξει ακομα για τα αρχεια word

 

3)To ημικθκλικο κουμπι πανω απο το πληκτρο c σε βαζει αρχικα στο menu και σε μετα χρησιμοποιειται για ΝΑΙ/ΟΧΙ αποδοχη/αρνηση κ.τ.λ:cool:

Link to comment
Share on other sites

 

3)To ημικθκλικο κουμπι πανω απο το πληκτρο c σε βαζει αρχικα στο menu και σε μετα χρησιμοποιειται για ΝΑΙ/ΟΧΙ αποδοχη/αρνηση κ.τ.λ:cool:

Mιλάω για το ημικυκλικό πλήκτρο με τις δύο οθονούλες και όχι πιθανώς για την άνω παύλα, που μάλλον μου περιγράφεις....:O

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...