Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν είναι αφελής η ερώτησή μου, αλλά η πιο φωτεινή οθόνη έχει επίπτωση στην μπαταρία και κατά συνέπεια στον χρόνο αναμονής, ή δεν παίζει ρόλο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλοριζικο φιλαρακι πες μου αν κανει το προβλημα με το φλας:)

Ευχαριστω παρα πολυ.Μεχρι τωρα που δοκιμασα δεν το εχει κανει..

Οσο για το την φωτεινοτητα ...λογικα αν ειναι πιο φωτεινη θα μειωνεται η μπαταρια..αλλα εγω δεν το εχω στο 100%

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παρα πολυ.Μεχρι τωρα που δοκιμασα δεν το εχει κανει..

Οσο για το την φωτεινοτητα ...λογικα αν ειναι πιο φωτεινη θα μειωνεται η μπαταρια..αλλα εγω δεν το εχω στο 100%

Μακαρι ρε φιλαρακι να μην στο κανει αλλα πιστευω ολα τα πρωτα W810i το κανουν:( Υπομονη μεχρι την πρωτη αναβαθμιση:cry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι αφελής η ερώτησή μου, αλλά η πιο φωτεινή οθόνη έχει επίπτωση στην μπαταρία και κατά συνέπεια στον χρόνο αναμονής, ή δεν παίζει ρόλο?

Φυσικά και τη μειώνει, όμως το W810 έχει έναν αισθητήρα εξωτερικού φωτισμού και προσαρμόζει τη φωτεινότητα της οθόνης και του πληκτρολογίου σύμφωνα με τις ανάγκες του περιβάλλοντος χώρου.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι ρε φιλαρακι να μην στο κανει αλλα πιστευω ολα τα πρωτα W810i το κανουν:( Υπομονη μεχρι την πρωτη αναβαθμιση:cry:

α ναι..τωρα το εκανε... μου αναβοσβηνει :p SOS

Link to comment
Share on other sites

α ναι..τωρα το εκανε... μου αναβοσβηνει :p SOS

Eγω το εδωσα μου την εσπαγε το sos και να περιμενω την πρωτη αναβαθμιση:mad:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επιασα το κινητο και το επεξεργαστηκα και θα σας πω εντυπωσεις....η οθονη του ισως ειναι λιγο πιο φωτεινη α;πο το κ750 αλλα σαν αποδοση γραφικων δεν εχει απολυτως καμια διαφορα...οπως επισης και το μενου του που ειναι ολοιδιο με τα 750/800!!!επισης τα πληκτρα του ειναι σχεδον ολοιδια με το κ300 για οσους το εχουν επεξεργαστει δλδ ειναι μικρουλια και κανουν αρκετο θορυβο σε σχεση με το κ750.και ενα τελευταιο.το πολυπληκτρο του ναι μεν ειναι πιο στιβαρο σαν κατασκευη και λογικα δεν θα αντιμετωπισουν οι κατοχοι του 810 τα προβληματα που ειχαμε εμεις οι κατοχοι του κ700-κ750 αλλα το κεντρικο joystick του ειναι πολυ πολυ μικρουλικο και δεν ξερω αν θα βολεψει και πολυ τελικα.εμενα απο πρωτη εντυπωση νομιζω οτι δεν θα με βολεψει...τεσπα που κατεληξα μετα απο ολα αυτα...ενω ειχα σαν σκεψη να πουλησω το Κ750 μου για να παρω το 810 δεν θα το κανω τελικα γιατι θεωρω οτι δεν μου προσφερει τπτ περισσοτερο απο το Κ750 που εχω τωρα και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.η τιμη του στο γερμανο ειανι 450ε.τωρα για οσους θα κανουν καινουργια συνδεση και θελουν να παρουν κι9νητο ναι θεωρω οτι ειναι πολυ καλη η αγορα του 810 αλλα για οσους εχουν το κ750 και w800 δεν συντρεχει κανενας λογος να πουλησετε το κινητο σας και να ξοδεψετε χρημα για το 810(γνωμη μου παντα βεβαια ε??)εγω προσωπικα θα περιμενω το Κ800.αυτα;)

συν τοις αλλοις ξεχασα να αναφερω οτι λογικα τα πρωτα κομματια που θα πουληθουν θα εχουν στανταρ προβλημα με διαφορα bug του λογισμικου(κλασσικη ΣΕ) ΤΑ ΟΠΟΙΑ αναμενεται να λυθουν σε επομενες αναβαθμισεις...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera se olous.

 

Elpizw to kalo mas Davince Team na vgalei kanena Update na kanoume ta dika mas K750 kai W800 metatroph se W810!!!

 

An exei kapoios kati neotero as enhmerwsei...

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις παιδες...να σας κανω μια ερωτηση.

Ο ενας το λεει w810i...o αλλος w810 χωρις το i.Στα site γενικα (sony ericsson) το ιδιο παλι!!!

Υπαρχουν 2 συσκευες? w810i kai w810 ? Αν ναι...τι διαφορες εχουν?

Please answer γιατι εχω ξεμεινει χωρις κινητο και θελω να αγορασω πριν τελος εβδομαδας.

Ευχαριστω!:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις παιδες...να σας κανω μια ερωτηση.

Ο ενας το λεει w810i...o αλλος w810 χωρις το i.Στα site γενικα (sony ericsson) το ιδιο παλι!!!

Υπαρχουν 2 συσκευες? w810i kai w810 ? Αν ναι...τι διαφορες εχουν?

Please answer γιατι εχω ξεμεινει χωρις κινητο και θελω να αγορασω πριν τελος εβδομαδας.

Ευχαριστω!:D

Όχι φίλε μου, μονάχα W810i υπάρχει, αλλά χάρην συντομεύσεως το παραλείπουμε, εξάλλου όλα τα κινητά που κυκλοφορεί εδώ η SE, η ονομασία των μοντέλων σε i τελειώνει.

 

Ενημερωτικά:

Για την αγορά της Κίνας, τα μοντέλα τιτλοφορούνται με το γράμμα c, ενώ της Λατινικής Αμερικής με το γράμμα a, και για τον υπόλοιπο κόσμο το i, αν και ουσιαστικές διαφορές ανάμεσα σε αυτά δεν υπάρχουν.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Είναι με το μενού (χάλι)Live της Vodafone?

Στα καταστήματα της vodafone θα υπάρχει και σε Live!, αλλά και σε κανονική έκδοση...

 

Ως εκτούτου θα ήταν μια πάρα πολύ καλή κίνηση, να μην αγοράσει κάνενας Live! έκδοση του W810, να λάβει έτσι η vodafone ένα μήνυμα από την αγορά...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera se olous.

 

Elpizw to kalo mas Davince Team na vgalei kanena Update na kanoume ta dika mas K750 kai W800 metatroph se W810!!!

 

An exei kapoios kati neotero as enhmerwsei...

Μακάρι να μπορεί να γίνει, όμως δεν ξέρω κατά ποσον αυτό θα είναι δυνατόν, λόγω ορισμένων διαφοροποιήσεων στο κομμάτι του υλικού του W810, σε σχέση με τα παλαιότερα μοντέλα: Έχει αισθητήρα εξωτερικού φωτισμού, δύο πλήκτρα συντομεύσεων αντί ενός κεντρικού, δεν έχει το διακόπτη του κλείστρου...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σε κουτί που έχει φίλος γράφει σκέτο W810 χωρίς το i.Αυτό πώς το εξηγείς.

Τυπογραφικό λάθος, δεν υπάρχει τέτοια επωνυμία κινητού. Το πλήες όνομά του είναι W810i

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

re paidia giati den lete apo pio katastima to pirate na pame ki emeis na to doume?

 

please opios to pernei apo tin parea mas as leei toulaxiston apo pou to pire (apo pio katastima)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:cool: :cool: :cool:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

molis simera to pira apo plaisio stournari 425E h pio ftini timi pou brika kai to xei kai gia epeideiksi!!borei na to dokimaseis!!exoun meinei 2 kommatia akomi!!paidia aksizei!!h othoni einai teleia kai para poli kali kataskeyh!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και στο ηλεκτρονικό κατάστημα Πλαίσιο, στη διεύθυνση http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Catalog_Id=10&Secton_id=13&Product_Id=323955

στην ίδια τιμή και λέει ότι υπάρχει διαθεσιμότητα :) :) :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου, μονάχα W810i υπάρχει, αλλά χάρην συντομεύσεως το παραλείπουμε, εξάλλου όλα τα κινητά που κυκλοφορεί εδώ η SE, η ονομασία των μοντέλων σε i τελειώνει.

 

Ενημερωτικά:

Για την αγορά της Κίνας, τα μοντέλα τιτλοφορούνται με το γράμμα c, ενώ της Λατινικής Αμερικής με το γράμμα a, και για τον υπόλοιπο κόσμο το i, αν και ουσιαστικές διαφορές ανάμεσα σε αυτά δεν υπάρχουν.

 

Ενημερωτικά και μόνο το c=China

το i=international

και το το a δεν ξέρω:lol: :p

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά και μόνο το c=China

το i=international

και το το a δεν ξέρω:lol: :p

america :p

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Εγω καθε φορα που συνδεω το κινητο με το καλωδιο μου ζηταει drivers :wacko:

Μου φαινεται παραξενο γιατι του δειχνω να τους δει απο το cd...λεει οτι εγινε...και το βλεπει κανονικα...

Μετα αν το βαλω αλλη μερα...παλι τα ιδια....και ειναι περιεργο γιατι ενω αρχικα ειχα το κ750..δεν μου το εμφανιζε αυτο στο w800 kai sto w550 poy eixa..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...