Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπααα.....το δίαβασα και δεν γράφει τίποτα...ουτε στο manual του κινητου.....:(:(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηγα για αλλαγη ακουστικου στο w810i μου και μου το αλλαξανε αλλα δεν ακουγετε δυνατα τωρα...Δηλ μου μιλανε και δεν τους ακουω δυνατα,,,,,

τι μπορω να κανω?????ξανα επισκευη?????

η εντσαση ειναι τερμα

Οι υπογραφές δεν θα πρέπει να υπερβαίνουν σε μέγεθος τους 750 χαρακτήρες ή να ξεπερνούν τις 5 γραμμές.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, προφανως χιλιοειπωμενο αλλα αδυνατον να διαβαστουν 200 σελιδες.Το λεπον ψαχνω κανα utility για το w810 οπου να αποθηκευει αμεσα κατα την ληψη τους τα sms στη καρτα μνημης και οχι στης συσκευης. danke!
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, προφανως χιλιοειπωμενο αλλα αδυνατον να διαβαστουν 200 σελιδες.Το λεπον ψαχνω κανα utilitie για το w810 οπου να αποθηκευει αμεσα κατα την ληψη τους τα sms στη καρτα μνημης και οχι στης συσκευης. danke!

Δεν γινεται! αναγκαστικα τα αποθηκευει στο τηελφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται! αναγκαστικα τα αποθηκευει στο τηελφωνο.

 

Κριμα, παρα ειναι μικρη η μνημη του.Ευχαριστω! :p

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Κριμα, παρα ειναι μικρη η μνημη του.Ευχαριστω! :p

δυστηχως ετσι ειναι.επισης και ελευθερη μνημη να εχεις στο κινητο,παλι δεν μπορει να αποθηκευσει παραπανω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To δικο μου W810 απο χτες μπηκε σε τιμητικη αποστρατεία. Μετα απο 1μιση χρονο χρησης και σε άψογη κατασταση μπηκε παλι στο κουτι του, γιατι ειναι το καλυτερο τηλεφωνο που ειχα ως τωρα και θελω να το κρατησω μουσειακο! Με την επιδοτηση πηρα ενα Samsung E840, για λογους εμφανισης και μονο, εν γνωσει του οτι ειναι κατωτερο απο το W810.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

To δικο μου W810 απο χτες μπηκε σε τιμητικη αποστρατεία. Μετα απο 1μιση χρονο χρησης και σε άψογη κατασταση μπηκε παλι στο κουτι του, γιατι ειναι το καλυτερο τηλεφωνο που ειχα ως τωρα και θελω να το κρατησω μουσειακο! Με την επιδοτηση πηρα ενα Samsung E840, για λογους εμφανισης και μονο, εν γνωσει του οτι ειναι κατωτερο απο το W810.

 

:respect:

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι και εγω:rolleyes:ολα τα αρχεια μουσικης που εχω στα ringtones αποθηκευονται αυτοματα στο walkman και οταν ακουω μουσικη ακουω και μερικους ανεπιθυμητους ηχους(ηχους προεγατεστημενους απο το κινητο,κ.α)...αν τα διαγραψω απο το walkman για να μην τα ακουω διαγραφονται και απο το υλικο μου(δηλαδη χανονται)...η μονη λυση για να μην το ακουω ειναι να φτιαξω μια δικια μου λιστα και να βαλω μεσα τα τραγουδια που θελω να ακουω?:confused:λιγο κουραστικο δεν ειναι?:O:worry:
Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι και εγω:rolleyes:ολα τα αρχεια μουσικης που εχω στα ringtones αποθηκευονται αυτοματα στο walkman και οταν ακουω μουσικη ακουω και μερικους ανεπιθυμητους ηχους(ηχους προεγατεστημενους απο το κινητο,κ.α)...αν τα διαγραψω απο το walkman για να μην τα ακουω διαγραφονται και απο το υλικο μου(δηλαδη χανονται)...η μονη λυση για να μην το ακουω ειναι να φτιαξω μια δικια μου λιστα και να βαλω μεσα τα τραγουδια που θελω να ακουω?:confused:λιγο κουραστικο δεν ειναι?:O:worry:

Φτιάχνοντας όμως τη λίστα σου, κάθε φορά που ανοίγεις το Walkman θα "φορτώνεται" αυτή η λίστα... Για σκέψου :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

help,μόλις το πήρα,πως μπορω να κατεβασω τις επαφες στο pc?

Με το myphonexplorer που θα το κατεβασεις απο εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλη ημέρα σε όλους! Καλή εβδομάδα!!

 

Μπορείτε να μου πείτε αν κ σε τι είναι καλύτερο το w810 από το w610?

 

σκέφτομαι πιο να ψωνίσω :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

εχω το w810 και προσφατα αγορασα ενα bluetooth της samsung (wep 185). To συνδεω κανονικα, κανω κλησεις κανονικα αλλα οταν με παιρνουν τηλεφωνο μολις πατησω αποδοχη κλησης αυτο παγωνει και πρεπει να βγαλω μπαταρια. Δοκιμασα το handsfree και στο Κ700 που ειχα και λειτουργει μια χαρα. Εχω κανει update στο κινητο. Τι φταιει?

Link to comment
Share on other sites

??:rolleyes:

εκτος της samsung.ακριβως παραπανω σου δινει την απαντηση ο geofil :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εκτος της samsung.ακριβως παραπανω σου δινει την απαντηση ο geofil :)

 

ok,thanks!:) ο geofil νομιζα οτι απαντησε στον Panosrxo

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμια εφαρμογη ωστε το w810 να ανοιγει αρχεια doc?

Οχι! μονο καμια java που και παλι..δεν ειναι οτι το καλυτερο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

εχω το w810 και προσφατα αγορασα ενα bluetooth της samsung (wep 185). To συνδεω κανονικα, κανω κλησεις κανονικα αλλα οταν με παιρνουν τηλεφωνο μολις πατησω αποδοχη κλησης αυτο παγωνει και πρεπει να βγαλω μπαταρια. Δοκιμασα το handsfree και στο Κ700 που ειχα και λειτουργει μια χαρα. Εχω κανει update στο κινητο. Τι φταιει?

 

Καλησπέρα,

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ με ένα Nokia bluetooth. Οχι σε όλους αλλά σε συγκεκριμένους τηλεφωνικούς αριθμούς, όταν με καλούν, το κινητό κολάει και απαιτείται η εξαγωγή μπαταρίας. Υπάρχει ελπίδα αν το πάω σε ένα service center και γίνει update να αντιμετωπισθεί το πρόβλημα. Παρεμπιπτόντως, γνωρίζετε κανένα service center σε Μαρούσι ή Κηφισιά?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...