Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κάνω μια ερωτηση, μπορει να εχει απαντηθει βεβαια, και ζητω συγνωμη..

Το κινητό κυκλοφορεί και σε άσπρο χρώμα? Στο site της sony ericsson τουλάχιστον λέει πως βγαίνει σε μαύρο και άσπρο...

κυκλοφορει και μπορεις να το αγορασεις κανονικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κυκλοφορει και μπορεις να το αγορασεις κανονικα.:)

 

Εχμ... απο πού ?? Vodafone και wind το εχουν σε μαύρο

Μήπως υπάρχει καποια λευκή προσοψη?

Link to comment
Share on other sites

Εχμ... απο πού ?? Vodafone και wind το εχουν σε μαύρο

Μήπως υπάρχει καποια λευκή προσοψη?

 

Σε αυτα τα καταστηματα ειναι δυσκολο να το βρεις..ομως απο eml.gr ειχα παραγγειλει πριν κατι μηνες,τωρα :worry: στο σιτε οτι δεν υπαρχει.παντως ειναι αρκετα δυσκολο να βρεις κατι...γιατι το κινητο ειναι στα "τελευταια" του.και γι'αυτο η τοσο χαμηλη τιμη πωλησης του.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα οκ.. δέχομαι πως αυτη τη στιγμή δεν υπάρχει σε λευκό.

Μπορείς να με βοηθήσεις ομως σχετικά με το που μπορώ να βρω την άσπρη πρόσοψη ? Σορρυ που γίνομαι φορτικός, αλλα έχω κόλλημα με το λευκο χρώμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλα οκ.. δέχομαι πως αυτη τη στιγμή δεν υπάρχει σε λευκό.

Μπορείς να με βοηθήσεις ομως σχετικά με το που μπορώ να βρω την άσπρη πρόσοψη ? Σορρυ που γίνομαι φορτικός, αλλα έχω κόλλημα με το λευκο χρώμα...

 

:worry: εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

45 ευρώ και δεν περιλαμβάνει πληκτρολόγιο (δηλ θα ναι ασπρο με μαύρα πλήκτρα...)

Θα έδινα τα 45, αλλά μόνο αν είχε και πληκτρολόγιο.

Anyway , όπως και να'χει σ'ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου, να'σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

45 ευρώ και δεν περιλαμβάνει πληκτρολόγιο (δηλ θα ναι ασπρο με μαύρα πλήκτρα...)

Θα έδινα τα 45, αλλά μόνο αν είχε και πληκτρολόγιο.

Anyway , όπως και να'χει σ'ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου, να'σαι καλα!

 

16 € απο Ebay...(μαζι με τα μεταφορικα)

Μεσα στην εβδομάδα θα την εχω.

Ολα μαζι με τα κουμπάκια,το πληκτρολογιο και 2 εργαλειακια.:)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

όπως και να'χει σ'ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου, να'σαι καλα!

 

:rolleyes: Παρακαλώ πολύ φίλε μού :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια!

 

εχω ενα προβλημα με το τηλεφωναικι μου......Δεν ανοιγει! διεχνει μια λευκη οθονη και μετα τιποταα αλλο.....

 

εχει κανεις καποια καλη προταση; σε ποιο μερος πρεπει να το παω για να μου το φτιαξουν;;; μενω στα ανω λιοσια,και εχω εγγυηση για κανενα 4μηνο ακομη.

 

ας με βοηθησει καποιος please γιατι δεν εχω αναλογη εμπειρια, οπως επισης εχω μηδενικο χρονο για να ψαξω σε ολες τις προηγουμενες σελιδες.......

 

 

ευχαριστω πολυ///:cry:

 

Βγάλε τη μπαταρία, βγάλε την κάρτα μνήμης, βάλε την μπαταρία και άνοιξέ το. Όταν ανοίξει (αν ανοίξει φυσικά)... ξαναβάλε μετά την κάρτα μνήμης... :wink:

Το δικό μου το έχει πάθει αρκετές (εώς πολλές) φορές αυτό, αλλά πάντα έτσι στρώνει... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

16 € απο Ebay...(μαζι με τα μεταφορικα)

Μεσα στην εβδομάδα θα την εχω.

Ολα μαζι με τα κουμπάκια,το πληκτρολογιο και 2 εργαλειακια.:)

 

 

δωσε μας το link να παρουμε και εμεις

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως στην πόλη μου από μαγαζί που παίρνω κινητά (για την ακρίβεια έπαιρνα,αν με ξαναδούν εκεί μέσα,να με κλάσ**ν!) την είδα 50€.Ήταν όμως πολύ ωραία και χρυσή γύρω από την οθόνη.Μαζί είχε και πληκτρολόγιο!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην γεια σας.Να σας ρωτησω.Εκανα αναβαθμιση μεσω του update της sony στο w810i .Ολα καλα αλλα τωρα σαν γλωσσα εχω μονο αγγλικα.Στις ρυθμισεις ολα τα υπολοιπα χαθηκαν.Τι κανω.Σημειωτεον οτι στην αρχη του update επελεξα ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην γεια σας.Να σας ρωτησω.Εκανα αναβαθμιση μεσω του update της sony στο w810i .Ολα καλα αλλα τωρα σαν γλωσσα εχω μονο αγγλικα.Στις ρυθμισεις ολα τα υπολοιπα χαθηκαν.Τι κανω.Σημειωτεον οτι στην αρχη του update επελεξα ελληνικα.

 

Σελίδα 73

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=93246&page=73

 

Το έχουμε πάθει αρκετοί, αν δεις στις επόμενες σελίδες εκεί πίσω υπάρχουν κάνα δυο κόλπα που ίσως το επαναφέρουν. Εμένα έστρωσε όταν βγήκε η επόμενη αναβάθμιση.

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Σελίδα 73

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=93246&page=73

 

Το έχουμε πάθει αρκετοί, αν δεις στις επόμενες σελίδες εκεί πίσω υπάρχουν κάνα δυο κόλπα που ίσως το επαναφέρουν. Εμένα έστρωσε όταν βγήκε η επόμενη αναβάθμιση.

 

paidia exo diabasi 90 selides exo dokimasi oti grafete edo poles fores ta ellinika mou exoun xa8ei adika me mia nomimi anabatmisi apo oti diabazo pola meloi exoun auto to problima an kapios filos gnorizi alon tropo as anaferi edo.

euxaristo:p

Link to comment
Share on other sites

paidia exo diabasi 90 selides exo dokimasi oti grafete edo poles fores ta ellinika mou exoun xa8ei adika me mia nomimi anabatmisi apo oti diabazo pola meloi exoun auto to problima an kapios filos gnorizi alon tropo as anaferi edo.

euxaristo:p

Αλλος τροπος...ειναι να το πας σε SErvice με αποδειξη αγορας και στο φτιαχνουν αυτοι..:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περασα καποια αρχεια στο κινητο στη μνημη του τηλεφωνου μεσω του usb καλωδιου,οταν ομως το αποσυνδεσα απο τον υπολογιστη (εκανα πρωτα ασφαλη καταργηση συσκευης) αυτο κολλησε κι αρχισε να μου αναβοσβηνει ασπρη οθονη.Δοκιμασα να βγαλω μπαταρια και καρτα μνημης και να το ξανανοιξω αλλα ματαια,η ιδια κατασταση με την λευκη οθονη.Επιπλεον δεν το αναγνωριζει πια ο υπολογιστης οταν το συνδεω μεσω usb:mad: Υποψιαζομαι οτι εχει γεμισει η μνημη του κινητου γι'αυτο και δεν ανοιγει.Υπαρχει περιπτωση να κανω κατι μονος μου χωρις να τρεχω στο service?Ευχαριστω προκαταβολικα.
Link to comment
Share on other sites

Δες το Νο3624 post στην αμέσως προηγούμενη σελίδα. Αρκετοί το έχουν πάθει.

Το εχω δει το συγκεκριμενο ποστ καθως και αλλα πολυ παλαιοτερα με φιλους που αντιμετωπιζαν το ιδιο προβλημα,αλλα δυτυχως κανεις δεν ειχε βρει λυση μονος του χωρις να τρεχει στα service.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια λιγο τα φωτα σας αν μπορειτε.

εκανα ενα φορματ σε windows και τα ξαναπερασα.

περασα και το myphoneexplorer ξανα, και τωρα οταν συνδεω το κινητο

και παω και κανω refresh να δω τα μηνυματα, οσα εχω γραμμενα με ελληνικους χαρακτηρες (Κ,Λ,Ω,κλπ) μου τα βγαζει με ενα ? τι παιζει??

απο οτι θυμαμαι πριν το φορματ, τα εβλεπα μια χαρα τα sms και αυτα που χα στο κινητο και αυτα που χα στο archive.

εχω ξεχασει καποιο setting εγω??

καμια ιδεα anyone??

ευχαριστω

Μη Δεχτείς Να Οριοθετήσεις Τα Όνειρά Σου Στο Πλαίσιο Του Εφικτού
Link to comment
Share on other sites

Hρθε όλη η άσπρη πρόσοψη!!!!!!!!!:up: :yahoo: :D

 

Να και 2 φωτογραφιες!

http://img142.imageshack.us/img142/7613/dsc00387aw4.th.jpgκαιhttp://img517.imageshack.us/img517/4215/dsc00388du5.th.jpg

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...