Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω ενα πρόβλημα. Πηρα κι εγω το 810ι και θέλω να εγκαταστίσω το λογισμικό του στο PC. Έχω όμως Win 2003 και μου λεει οτι μόνο με XP SP1-2 μπορει να κάνει εγκατάσταση. Έχει κανείς καμία ιδέα? (το να το κάνω "run as XP" το δοκίμασα και δεν κανει) Έχει κανένα άλλο λογισμικό για sync με το outlook διότι αυτό είναι το πιο σημαντικό για μένα?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω ενα πρόβλημα. Πηρα κι εγω το 810ι και θέλω να εγκαταστίσω το λογισμικό του στο PC. Έχω όμως Win 2003 και μου λεει οτι μόνο με XP SP1-2 μπορει να κάνει εγκατάσταση. Έχει κανείς καμία ιδέα? (το να το κάνω "run as XP" το δοκίμασα και δεν κανει) Έχει κανένα άλλο λογισμικό για sync με το outlook διότι αυτό είναι το πιο σημαντικό για μένα?

 

Ευχαριστώ

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το MyPhoneExplorer http://www.fjsoft.at/en/. Κάνει πολύ καλή διαχείρηση του κινητού και μάλλον δεν θα χρειαστείς καθόλου το Outlook (εκτός κι αν κάνεις άλλα πράγματα με το Outlook).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κατοχοι w810.Μετα απο ενα χρονο επειδη εχω βαρεθει τα μεγαλα κιηντα σκεφτομαι να ξαναπαρω ενα w810 που μου αρεσει πολυ και ειναι καλη και η τιμουλα. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν με καποια αναβαθμιση απο περσυ εχει αυξηθει η ενταση του ηχειου. Αποτι εχω διαβασει εχει βελτιωθει η καμερα (καλο αυτο:) ).Απο κει και περα ξερετε αν περνει τα flash θεματα του w610.Εχει 2 πολυ κορυφη!:D
Link to comment
Share on other sites

Aυτο με τα flash themes το θελω κι εγω αλλα εχω VL...και ψηνομαι ασχημα να του τραβηξω κανα flasharisma...αλλα με κραταει η εγγυηση.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν λιγo παραγγειλα τα ασπρα καλυματα ολα μαζι με το ασπρο πληκτρολογιο και το σημα Walkman μπροστα απο το ebay...

Μολις μου ερθουν και το φτιαξω θα σας δωσω φωτογραφιες...

 

Ελπιζω να καταφερω να του βιδωσω σωστα ολα τα πραγματα οπως ειναι....και να μην μου περισεψει καμια βιδα:lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν λιγω παραγγειλα τα ασπρα καλυματα ολα μαζι με το ασπρο πληκτρολογιο και το σημα Walkman μπροστα απο το ebay...

Μολις μου ερθουν και το φτιαξω θα σας δωσω φωτογραφιες...

 

Ελπιζω να καταφερω να του βιδωσω σωστα ολα τα πραγματα οπως ειναι....και να μην μου περισεψει καμια βιδα:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Όταν τα δοκιμάσεις πες μας εντυπώσεις γιατί απ' ότι είδα στο ebay είναι αρκετά φτηνά και είναι καλή περίπτωση για μια μικρή αλλαγή.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα καλο Bluetooth που να ειναι συμβατο με το w810i,να στεκεται καλα στο αφτι και να ειναι οικονομικο?

ego eixa to sony ericsson bt poli kali aytonomia alla itan poli skliro to elasma pou sygkratei to ayti kai meta apo misi ora sto ayti me ponouse kai piga sto plaisio kai meta apo arketa pou dokimasa mou arese to jabra bt135

poli kalo me arketa kali aytonomia, antexei peripou 4 meres kai exei poli kalo kai dynato ixo, xoria pou to exo syndesei me 6 7 kinita xoris kanena problima!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Όταν τα δοκιμάσεις πες μας εντυπώσεις γιατί απ' ότι είδα στο ebay είναι αρκετά φτηνά και είναι καλή περίπτωση για μια μικρή αλλαγή.

 

Εννοείτε,θα δωσω και φωτογραφιες κι'ολα,προς το παρών βρήκα ένα οδηγό (βημα-βημα για να το κανω )και μετα θα του τραβηξω και ενα flash..:)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε,θα δωσω και φωτογραφιες κι'ολα,προς το παρών βρήκα ένα οδηγό (βημα-βημα για να το κανω )και μετα θα του τραβηξω και ενα flash..:)

 

Έχεις πάρει φόρα εσύ! Περιμένουμε τις φωτό. Καλή επιτυχία!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

To kinitaki paides ta eftyse.Den douleyoun ta plaina koumpia,to de3io tis ploigisis kai to koumpi tou walkman.Ti ginetai me to service?8a vrw akri kai se poso kairo..?

Exw kakes empeiries me ta service twn kinitwn pou eimai xronovora..

Opoios 3erei kati as enimerwsei

 

PS H eggiisi isxuei kanonika..

Το δικαίωμα σου να μιλάς, δεν περιλαμβάνει την υποχρέωση μου να σε ακούω..και να σε παίρνω στα σοβαρά!
Link to comment
Share on other sites

vre paidia to kinhto mou exei para polla sms k den thelw na ta xasw..exw valei osa xwrane sta apothhkeumena mhnumata k kapoia sta protupa alla exw k alla polla sta eiserxomena pou den thelw na ta xasw. kata sunepeia anagazomai na diagrafw ta kainourgia k oute auto mou aresei.. uparxei kapoios tropos na ta apothhkeusw allou sto kinhto 'h na metaferw ta sms allou(computer , kinhto mou) 'h an uparxei kamia kartoula na ta apothikeusw dld na ta exw sth mnhmh..:!:

 

 

:!: den thelw na xasw ta palia oute na diagrafw ta kainourgia

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Το myphone explorer που έχει αναφερθεί πολλές φορές στο θέμα. Κάνεις backup στον υπολογιστή. Χάνεις βέβαια τα smilies αλλά μικρό το κακό...
Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Hi guys, tha eithela na rotiso an kapoios kserei na mou pei pos mporo na egktatastiso ta ellinika se ena w810i pou den exei tora ellinika pano proeggatestimena.

 

 

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/confused.gif

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Hi guys, tha eithela na rotiso an kapoios kserei na mou pei pos mporo na egktatastiso ta ellinika se ena w810i pou den exei tora ellinika pano proeggatestimena.

 

 

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/confused.gif

:confused:

Μονο σε SErvice η μεσω wotan και πιστωτικης!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To kinitaki paides ta eftyse.Den douleyoun ta plaina koumpia,to de3io tis ploigisis kai to koumpi tou walkman.Ti ginetai me to service?8a vrw akri kai se poso kairo..?

Exw kakes empeiries me ta service twn kinitwn pou eimai xronovora..

Opoios 3erei kati as enimerwsei

 

PS H eggiisi isxuei kanonika..

 

 

Θα τραβήξεις πολλά φίλε μου!Εγώ το χω ένα μήνα εκεί και χθες που πήρα δεν ήμουν καν σε προτεραιότητα!Περιμένουν νέες συσκευές,γιατί λένε πούλησε πολύ ως μοντέλο...:D

Link to comment
Share on other sites

Θα τραβήξεις πολλά φίλε μου!Εγώ το χω ένα μήνα εκεί και χθες που πήρα δεν ήμουν καν σε προτεραιότητα!Περιμένουν νέες συσκευές,γιατί λένε πούλησε πολύ ως μοντέλο...:D

Έτσι ξαφνικά τα έπαιξε το κινητό? Επίσης..γιατί αυτή η καταστροφολογία? Εξαρτάται πάντα το service center. Εμένα στην Αθήνα στο κέντρο..το πολύ 5 μέρες το κρατάγανε. Και γιατί μιλάς για νέες συσκευές? Μίλησε κανείς για αντικατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ξαφνικά τα έπαιξε το κινητό? Επίσης..γιατί αυτή η καταστροφολογία? Εξαρτάται πάντα το service center. Εμένα στην Αθήνα στο κέντρο..το πολύ 5 μέρες το κρατάγανε. Και γιατί μιλάς για νέες συσκευές? Μίλησε κανείς για αντικατάσταση?

Εντάξει,μην αρπάζεσαι...Θα μου αντικαταστήσουν τη συσκευή...για αυτό μιλάω για νέες συσκευές...Εντάξει?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,μην αρπάζεσαι...Θα μου αντικαταστήσουν τη συσκευή...για αυτό μιλάω για νέες συσκευές...Εντάξει?

Απ'οτι θυμαμαι ειχες πει οτι ειχες ενα VL W810,που το εκανες ενα γερό flasharisma.

 

Τωρα λες οτι κατι χαλασε ,καλα πως στην S.E θα σου αλλαξουνε και μεσα στην εγγυηση την συσκευη ,οταν ειδανε οτι αυτο το κινητο ηταν VL και τωρα δεν ειναι!!

 

Πρεπει να εχεις γερο δοντακι εκει μεσα η να μας κανεις πλακα ..

 

:lol: :lol:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι θυμαμαι ειχες πει οτι ειχες ενα VL W810,που το εκανες ενα γερό flasharisma.

 

Τωρα λες οτι κατι χαλασε ,καλα πως στην S.E θα σου αλλαξουνε και μεσα στην εγγυηση την συσκευη ,οταν ειδανε οτι αυτο το κινητο ηταν VL και τωρα δεν ειναι!!

 

Πρεπει να εχεις γερο δοντακι εκει μεσα η να μας κανεις πλακα ..

 

:lol: :lol:

Καλύτερα να ξέρουμε πριν μιλήσουμε!Πέρασα το firmware της vodafone πριν το πάω,και είμαι στην εγγύηση!

Link to comment
Share on other sites

Hi Guys

 

Επειδή αύριο σκέπτομαι να αγοράσω κινητό κ έχω καταλήξει στο W810 θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση :

Το W810 είναι εφάμιλο του K750 ή και καλύτερο ή μήπως χειρότερο?

 

Αυτό ετχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Hi Guys

 

Επειδή αύριο σκέπτομαι να αγοράσω κινητό κ έχω καταλήξει στο W810 θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση :

Το W810 είναι εφάμιλο του K750 ή και καλύτερο ή μήπως χειρότερο?

 

Αυτό ετχαριστώ.

Σαφως καλυτερο!! και αυτοματη εστιαση εχει..και flight mode και μνημη 512 mb και τωρα που η τιμη του ειναι χαμηλη,ειναι ευκαιρια να το κανεις δικο σου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Σήμερα έπεσε στα χέρια μου το κινητό και με έχει γοητεύσει.Ένα πρόβλημα που εντόπισα όμως είναι σχετικό με το λογισμικό.Δεν έχει τη σουδική γλώσσα και για να το χρησιμοποιώ σε γραπτά μηνύματα την έχω ανάγκη. Ξέρει μήπως κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να προσθέσουμε κάποια γλώσσα; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Σήμερα έπεσε στα χέρια μου το κινητό και με έχει γοητεύσει.Ένα πρόβλημα που εντόπισα όμως είναι σχετικό με το λογισμικό.Δεν έχει τη σουδική γλώσσα και για να το χρησιμοποιώ σε γραπτά μηνύματα την έχω ανάγκη. Ξέρει μήπως κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να προσθέσουμε κάποια γλώσσα; Ευχαριστώ

Μονο σε SErvice και με καποιες επιφυλαξεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Σήμερα έπεσε στα χέρια μου το κινητό και με έχει γοητεύσει.Ένα πρόβλημα που εντόπισα όμως είναι σχετικό με το λογισμικό.Δεν έχει τη σουδική γλώσσα και για να το χρησιμοποιώ σε γραπτά μηνύματα την έχω ανάγκη. Ξέρει μήπως κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να προσθέσουμε κάποια γλώσσα; Ευχαριστώ

 

Η συσκευη σου ειναι VL η οχι?

ΑΝ ειναι θα τα εχει (γιατι και η δικια μου VL συσκευη τα εχει).

 

Σε κανα 9volto κοιτα κιολας...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...