Jump to content

Site αντιγράφει το myPhone.gr


Michelle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορεί να αντέγραψε δεν αντιλέγω αλλά μην πάει κανείς και γράψει εεε administrator αυτά τα κουμπιά σβήστε ρε ****** ειναι του φορουμ αυτόυ.

Μετά θα έχει να λέει τι απολίτιστοι είναι αυτοί του φορούμ αυτού.

Αν ο administrator θέλει να πάρει τον νόμο στα χέρια να συνενοηθεί με τον administrator εκείνου του φορουμ και να συνενοηθούν.

MSk δεν διατάζω απλά λέω τι θα έκανα εγώ σε τέτοια κατάσταση.

:)

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να αντέγραψε δεν αντιλέγω αλλά μην πάει κανείς και γράψει εεε administrator αυτά τα κουμπιά σβήστε ρε ****** ειναι του φορουμ αυτόυ.

Μετά θα έχει να λέει τι απολίτιστοι είναι αυτοί του φορούμ αυτού.

Αν ο administrator θέλει να πάρει τον νόμο στα χέρια να συνενοηθεί με τον administrator εκείνου του φορουμ και να συνενοηθούν.

MSk δεν διατάζω απλά λέω τι θα έκανα εγώ σε τέτοια κατάσταση.

:)

 

Μα αυτό είναι απόλυτα λογικό που λές.

Εμείς τάχα τι ρόλο βαράμε ; Απλά είδε ένα μέλος του φόρουμ κάτι και το ανέφερε και καλά έκανε. Το τι πράξεις θα ακολουθήσουν δεν είναι δική μας δουλειά, αλλά του administrator και όποιος το κάνει αυτό που λές είναι επιεικώς απαράδεκτος.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Aisopos αν θεωρείς οτι συζητάμε περι "ονου σκιάς" τότε πολύ απλά μην κάνεις κλικ στον τίτλο του thread, κάνε και ένα unsubscribe και τελείωσε το θέμα. ;)

Γιατί χτυπιέσαι απο την αρχή του thread ακόμα δεν έχω καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Aisopos αν θεωρείς οτι συζητάμε περι "ονου σκιάς" τότε πολύ απλά μην κάνεις κλικ στον τίτλο του thread, κάνε και ένα unsubscribe και τελείωσε το θέμα. ;)

Γιατί χτυπιέσαι απο την αρχή του thread ακόμα δεν έχω καταλάβει.

Ηρέμησε βρε καλή μου Michelle. Αν σε ενοχλεί η παρουσία μου στο θέμα σου, δεν ξαναγράφω. Εντάξει τώρα; :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενοχλει η παρουσία σου στο thread, απλά εσένα προφανώς σε ενοχλεί η παρουσία αυτού του thread στο myphone (γιατί άραγε??) και σου πρότεινα μια εύκολη λύση για να ...ανακουφιστείς. Πρωτοχρονιά είναι, κρίμα να σφίγγεσαι, θα βγει τίποτα :p :p
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να με ενοχλεί η παρουσία του θέματος αυτού; Επειδή διαφωνούμε επί της ουσίας;

Άλλωστε στον σχολιασμό δεν βρισκόμαστε;

Aν ήταν έτσι όπως νομίζεις, δεν θα έμπαινα στον κόπο να γράψω ούτε μία απάντηση.

Στην τελική νομίζω ότι με έχεις παρεξηγήσει ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Όχι περισσότερο απ'οσο έχεις παρεξηγήσει εσύ εμένα my dear ;)

 

Και btw ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! :D

Link to comment
Share on other sites

To αισχρό θα ήταν να τα είχε linkarei κατευθείαν από το myphone.

Nα μη χαλάει και bandwidth :p

 

:w00t: :w00t: :up:

 

ΑΡΧΟΝΤΑΣ :p

Link to comment
Share on other sites

Michelle, ο τιτλος του θεματος σου με εκανε να σκεφθω οτι το myphone αντεγραψε κατι απο site και σιγουρα οχι το αντιστροφο.

 

Μηπως να το αλλαξεις σε κατι του στυλ "Site κανει (αισχρη) αντιγραφη του myPhone" ;

Με πρόλαβες.;)

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

se ola ta post oi admin kai oi moderator sinexia paremvenoyn, klidonoyn polles fores askopa kai ipervolika. edo pou thigete ena thema poy toys afora giati den exei parei kanenas thesi? prosopika den to theoro simadiko oute to thema oute to an tha to sxoliasei kaneis tous alla gia tipikoys logous pisteyo oti kapios eprepe na exei grapsei kati
Link to comment
Share on other sites

Την απάντηση έδωσε ο:

 

Μήπως συζητούμε περί "όνου σκιάς";

 

Άντε να γιορτάσετε, να φάτε κανένα καλό κοψίδι και να τα πιείτε... Τα υπόλοιπα αφήστε τα σε αυτούς που τους αφορουν :p

 

Καλή Χρονιά...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...