Jump to content

Ποιο πρόγραμμα καιρού χρησιμοποιείτε;


bill_viper
 Κοινοποίηση

Ποιο πρόγραμμα καιρού χρησιμοποιείτε;  

411 members have voted

  1. 1. Ποιο πρόγραμμα καιρού χρησιμοποιείτε;

    • Spb Weather
      271
    • Fizz Weather
      9
    • Weather Center
      10
    • Pocket Weather
      54
    • Weather Panel
      48
    • Άλλο, ποιο;
      19


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 567
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άμα χρησιμοποιείς το template που είναι μόνο για τις κανονικές περιοχές, κι όχι για τις θάλασσες, τότε μπορείς να βάλεις όποιο skin θέλεις. Εάν θέλεις να βλέπεις και τις θάλασσες τότε έχεις μόνο μια επιλογή, το skin που έχω κάνει εγώ. Κάποια στιγμή έφτιαξε άλλο ένα παιδί ένα συμβατό skin αλλά πλέον δεν λειτουργεί το link και δυστυχώς δεν το έχω κι εγώ για να το ανεβάσω κάπου...

 

Φίλε hab μήπως θα ήταν εύκολο να μας υποδείξεις σε ποιο post το είχες ανεβάσει? Ευχαριστώ:confused:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε hab μήπως θα ήταν εύκολο να μας υποδείξεις σε ποιο post το είχες ανεβάσει? Ευχαριστώ:confused:

 

Εδώ είσαι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1556756#post1556756

Link to comment
Share on other sites

 

Φίλε hab, κάποιο λάθος υπάρχει σε αυτό το link ή δεν υπάρχει πλέον. Σωστά? Αν μπορείς να το ανεβάσεις εδώ το skin, θα ήταν ότι καλύτερο. Ευχαριστώ.

:) :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε hab, κάποιο λάθος υπάρχει σε αυτό το link ή δεν υπάρχει πλέον. Σωστά? Αν μπορείς να το ανεβάσεις εδώ το skin, θα ήταν ότι καλύτερο. Ευχαριστώ.

:) :)

 

Ναι, έχεις δίκιο. Θα το φτιάξω σήμερα-αύριο και θα σου στείλω pm να ξαναδοκιμάσεις...

 

edit: ξαναδοκίμασε, είναι ok τώρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχεις δίκιο. Θα το φτιάξω σήμερα-αύριο και θα σου στείλω pm να ξαναδοκιμάσεις...

 

edit: ξαναδοκίμασε, είναι ok τώρα ;)

 

Φίλε hab. Το τεμπλατε για τις θάλασσες που έχεισ μέσα στο zip, είναι αυτό: meteoGR_sea_v1_2.tpl, αλλά όταν πήγα να το βάλω στο φάκελο templates του Spb Weather, διαπίστωσα ότι υπήρχε μέσα εκεί ένα άλλο με αυτό το όνομα: meteoGR_sea_v1_3.tpl. Ποια είναι όμως η τελευταία και πιο σωστή έκδοση? Σωστά έχω εγώ την v1_3? Περιμένω την απάντησή σου. Ευχαριστώ. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι βρήκα πολύ ενδιαφέροντα τα όσα συζητάτε εδώ για τα προγράμματα καιρού και εγκατέστησα και εγώ την trial έκδοση του spb weather. Χρησιμοποίησα το template του φίλου hab και μια μέτάφραση της εφαρμογής από τον φίλο angelos_cy τους οποίους ευχαριστώ πάρα πολύ. Θέλω μια πληροφορία. Επειδή τελευταία έκανα το λάθος και αγόρασα από την pocketland το resco keybord και κωδικός που μου έστειλαν δεν ενεργοποιεί την εφαρμογή και εδώ και ένα μήνα δεν μου απαντούν στα mail που τους στέλνω να μου στείλουν το σωστό κλειδί, να τολμήσω να αγοράσω το spb weather ή θα μπλέξω;

Αν πάλι κάποιος μπορεί να μου στείλει το serial number του spb weather σε pm θα του είμαι ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι βρήκα πολύ ενδιαφέροντα τα όσα συζητάτε εδώ για τα προγράμματα καιρού και εγκατέστησα και εγώ την trial έκδοση του spb weather. Χρησιμοποίησα το template του φίλου hab και μια μέτάφραση της εφαρμογής από τον φίλο angelos_cy τους οποίους ευχαριστώ πάρα πολύ. Θέλω μια πληροφορία. Επειδή τελευταία έκανα το λάθος και αγόρασα από την pocketland το resco keybord και κωδικός που μου έστειλαν δεν ενεργοποιεί την εφαρμογή και εδώ και ένα μήνα δεν μου απαντούν στα mail που τους στέλνω να μου στείλουν το σωστό κλειδί, να τολμήσω να αγοράσω το spb weather ή θα μπλέξω;

Αν πάλι κάποιος μπορεί να μου στείλει το serial number του spb weather σε pm θα του είμαι ευγνώμων.

εχεις πμ:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά (και μεγαλύτεροι) ευχαριστώ πολύ. Είστε πολύ φιλικοί.

 

αυτο το ""μεγαλυτεροι"" τι το βαλες τωρα??:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

για να μας "κοψει τα ποδια" Δημητρη:p :p

 

 

δεν περνουμε χαμπαρι ομως εμεις :)

ετσι γιανη??:worry::worry:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εεεεετσι ετσι:D :D :D :D να σε ρωτησω κατι Δημητρη;το worldmate λεει τιποτα;το εχεις δουλεψει;

 

αν δεν σε ενδιαφερει ο καιρος(μιας και εχει μονο 4-5 πολεις της ελλαδος και δεν δινει καιρο σε ολες) κατα τα αλλα ειναι ενα προγραμματακι που εχει καποια εργαλεια για convert και απευθυνεται πιο πολυ σε ταξιδιωτες -οχι αθηνα παγκρατι:lol:.

 

στο p910i που δεν υπηρχαν και πολλες εναλλακτικες το δουλευα .στα wm ομως το θεωρω μη απαραιτητο;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αν δεν σε ενδιαφερει ο καιρος(μιας και εχει μονο 4-5 πολεις της ελλαδος και δεν δινει καιρο σε ολες) κατα τα αλλα ειναι ενα προγραμματακι που εχει καποια εργαλεια για convert και απευθυνεται πιο πολυ σε ταξιδιωτες -οχι αθηνα παγκρατι:lol:.

 

στο p910i που δεν υπηρχαν και πολλες εναλλακτικες το δουλευα .στα wm ομως το θεωρω μη απαραιτητο;)

 

υπερηλικες δημητρη κια γιαννη;lol;

απο διεθνη καιρο ειναι καλο(και εχει μονιμα ολες τισ πολεις μεσα ) το wordmate εχει και συναλλαγμα κια παγκοσμία ωρα

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως παιδια(ολων των ηλικιων) το εχω βολευτει το worldmate pro,και εχει πολλες λειτουργιες!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

υπερηλικες δημητρη κια γιαννη;lol;

απο διεθνη καιρο ειναι καλο(και εχει μονιμα ολες τισ πολεις μεσα ) το wordmate εχει και συναλλαγμα κια παγκοσμία ωρα

 

ναι παιδι μου θαναση :D:D

 

αλλα τι να τον κανω εγω τον διεθνη καιρο??(λεμε τωρα:rolleyes:)

 

αφου ακομα δεν εχω καταφερει να περασω τα συνορα της ελλαδιτσας μας:p

 

εκτος της συνοριακης χιου που αφησα τα κοκκαλακια μου εκει φανταρος??:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
υπερηλικες δημητρη κια γιαννη;lol;

απο διεθνη καιρο ειναι καλο(και εχει μονιμα ολες τισ πολεις μεσα ) το wordmate εχει και συναλλαγμα κια παγκοσμία ωρα

ειπα και εγω που ειναι ο μεσοκοπος κυριος Θανασης;:D :lol: :p παντως τα καλυτερα ειναι το weather panel ειδικα σαν γραφικα αλλα απο προγνωση μετριο,και το spd weather με πιο καλες προβλεψεις ομως;)
Link to comment
Share on other sites

ναι παιδι μου θαναση :D:D

 

αλλα τι να τον κανω εγω τον διεθνη καιρο??(λεμε τωρα:rolleyes:)

 

αφου ακομα δεν εχω καταφερει να περασω τα συνορα της ελλαδιτσας μας:p

 

εκτος της συνοριακης χιου που αφησα τα κοκκαλακια μου εκει φανταρος??:lol::lol:

 

Ποτε δεν ειναι αργα!!!!Ειδες χθες τον κυριο Μπαμπη στον Αρναουτογλου????:lol:

 

"τελος το off":X

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο πρόγραμμα καιρού το έχω εγώ, αλλά δεν είναι συμβατό με windows mobile 5 ούτε και με symbian.

Πρόκειται για τον κυρ - Γιώργη, έναν συμπαθέστατο βοσκό που γνώρισα στα χωριά της ορεινής Αχαϊας....

Αλλά τι κάθομαι εγώ τώρα νέο παιδί και σχολούμε με την τρίτη ηλικία......

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο πρόγραμμα καιρού το έχω εγώ, αλλά δεν είναι συμβατό με windows mobile 5 ούτε και με symbian.

Πρόκειται για τον κυρ - Γιώργη, έναν συμπαθέστατο βοσκό που γνώρισα στα χωριά της ορεινής Αχαϊας....

Αλλά τι κάθομαι εγώ τώρα νέο παιδί και σχολούμε με την τρίτη ηλικία......

:lol: :lol: :lol::lol:

 

λοιπον σαν πολυ δεν ασχοληθηκαμε καποιοι εδω μεσα με τις :worry::worry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ηλικιες???:lol::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο πρόγραμμα καιρού το έχω εγώ, αλλά δεν είναι συμβατό με windows mobile 5 ούτε και με symbian.

Πρόκειται για τον κυρ - Γιώργη, έναν συμπαθέστατο βοσκό που γνώρισα στα χωριά της ορεινής Αχαϊας....

Αλλά τι κάθομαι εγώ τώρα νέο παιδί και σχολούμε με την τρίτη ηλικία......

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

SOSTOS !!!

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

Μια και λιγο ασχετοσ και καινοθριοσ εχο δθο ερωτησεις.

1)εχω το mio a701 εχω το spb weather και έχω κανει ολα με το meteo.gr. το προβλημα μου είναι οτι δεν μπορω να βρω πως κανω update (refresh all) μιας και εγω δεν εχω τετοιο κουμπι. καμια βοηθεια σε αυτο?

2)πως μπορουμε να απαλειψουμε το n/a? κατι διαβασα αλλα δεν το πολυκαταλαβα.

ευχαριστω και sorry αλλα ειμαι νεος στα ppc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...