Jump to content

Apple iPod Video: Σχόλια και ερωτήσεις


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν βάζεις το album στο iTunes σέρνοντάς το στον κενό χώρο στα αριστερά, φτιάχνει και μια playlist με το όνομα και βάζει και τα τραγούδια. Δεν είναι απαραίτητο να τα βάλεις πάλι μετά (εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά τι μου είπες :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν βάζεις το album στο iTunes σέρνοντάς το στον κενό χώρο στα αριστερά, φτιάχνει και μια playlist με το όνομα και βάζει και τα τραγούδια. Δεν είναι απαραίτητο να τα βάλεις πάλι μετά (εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά τι μου είπες :)

Μου φαίνεται ότι εκτός από ψηλός είμαι και πόντιος. Δεν κατάλαβες λάθος .Απλά πάω στην Θασσαλονίκη μέσω Γερμανίας.Πέτα μου τέτοια tips είναι καλοδεχούμενα:up:

London for ever
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Που θα μπορεσω να βρω video clips να κατεβασω???

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Youtube είναι η καλύτερη λύση...από το οποίο με ένα πρόγραμμα (π.χ itube), κάνεις download και μετατροπή σε format ipod απ'ευθείας.
Link to comment
Share on other sites

Youtube είναι η καλύτερη λύση...από το οποίο με ένα πρόγραμμα (π.χ itube), κάνεις download και μετατροπή σε format ipod απ'ευθείας.

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου!!

Πως μπορω να βαλω φωτογραφιες και να τις βλεπω??Παιρνει καποιο συγκεκριμενο προτυπο και αναλυση και που πρεπει να τις βαλω(μεσω itunes ή οχι)??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Τις βάζεις στο φάκελο όπου έχεις επιλέξει να κάνει sync(π.χ C:\my photos) και κάνεις sync.Οι φωτογραφίες θα μετατραπούν αυτόματα στο μέγεθος που θα είναι καλύτερο για το ipod.Δε χρειάζεται τίποτα παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

θεωρω οτι ευτασε η στιγμη να αγορασω και εγω ενα ipod . σε τι τιμη λετε να βρω τωρα ?

 

εξαρταται ποσα GB θελεις.

δες εδω

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=15&category=4443699

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση κ από μένα!Έχω μια Playlist στον υπολογιστή μου(στο windows media player την έκανα αν έχει σημασία) με πολλά τραγούδια μπορώ τη συγκεκριμένη να την περάσω κ στο ipod με έναν απλό τρόπο κ όχι να κάτσω 100 ώρες μέχρι να τα περάσω κ μετά να τα βρω για να κάνω την playlist?
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα ιποντ 80αρακι, και σκεφτομουνα , οτι καπια στιγμη θα ηθελα να κανω ενα φορματ στον Η/Υ μου(οχι ΜΑΚ) η τελος παντων να μετεφερα ολα μου τα ΜΡ3 και σε καποιον αλλο Η/Υ . αυτο απ'οσο καταλαβα δεν το επιτρεπει η απλε. σιγουρα ομως γίνετε! πως?

 

επισεις. πειτε πως κανω φορματ στο μηχανημα μου , και σβυνουν ολα απο τον σκληρο μου , τα ΜΡ3 υπαρχουν ΜΟΝΟ στο ιΠΟΝΤ , ΠΩΣ λοιπον θα ξαναφερω λοιπον το itunes στην μορφη που ηταν πριν το φορματ!?

χωρις να χάσω και τα αστεράκια που εβαζα στα τραγουδια, ολα !

 

εσεις πως κανετε αυτην την δουλεια!? πως την κανετε σε ΜΑΚ και πως σε PC . (γιατι εχω και ενα powerbook)

 

 

ευχαριστω πολύ

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Ειδα στα γρηγορα μια διαφημιση του γερμανου στην τηλεοραση και ελεγε για μια προσφορα στα ipod. Ξερει κανεις περισσοτερα?
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Ειδα στα γρηγορα μια διαφημιση του γερμανου στην τηλεοραση και ελεγε για μια προσφορα στα ipod. Ξερει κανεις περισσοτερα?

ΑΝΤ1 εβλεπες ? :blink: :p

 

Κι εγω την :blink: και ελεγε οτι εχουμε 20.7% εκπτωση..εφοσον αγορασεις νεο Ipod απο τα καταστηματα germanos!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα ιποντ 80αρακι, και σκεφτομουνα , οτι καπια στιγμη θα ηθελα να κανω ενα φορματ στον Η/Υ μου(οχι ΜΑΚ) η τελος παντων να μετεφερα ολα μου τα ΜΡ3 και σε καποιον αλλο Η/Υ . αυτο απ'οσο καταλαβα δεν το επιτρεπει η απλε. σιγουρα ομως γίνετε! πως?

 

επισεις. πειτε πως κανω φορματ στο μηχανημα μου , και σβυνουν ολα απο τον σκληρο μου , τα ΜΡ3 υπαρχουν ΜΟΝΟ στο ιΠΟΝΤ , ΠΩΣ λοιπον θα ξαναφερω λοιπον το itunes στην μορφη που ηταν πριν το φορματ!?

χωρις να χάσω και τα αστεράκια που εβαζα στα τραγουδια, ολα !

 

εσεις πως κανετε αυτην την δουλεια!? πως την κανετε σε ΜΑΚ και πως σε PC . (γιατι εχω και ενα powerbook)

 

 

ευχαριστω πολύ

PodUtil!!

Απλούστατο στη χρήση και σωτήριο.

Περισσότερα: http://www.ilounge.com/index.php/articles/comments/copying-music-from-ipod-to-computer/

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤ1 εβλεπες ? :blink: :p

 

Κι εγω την :blink: και ελεγε οτι εχουμε 20.7% εκπτωση..εφοσον αγορασεις νεο Ipod απο τα καταστηματα germanos!

 

Ετσι ειναι, πηρα το 30αρι τελικα (233ευρω)γιατι πουθενα στην θεσσαλονικη δεν υπαρχει το 80αρι.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται ανασυγκροτηση ή φορματ το ipod και αν ναι πως γινεται αυτο???

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται. Αν θες ντε και καλά να του κάνεις format, το επιλέγεις και πατάς στο iTunes το κουμπάκι Restore. Βέβαια έτσι θα χάσεις όλα τα δεδομένα που έχεις, οπότε φρόντισε να τα έχεις βγάλει πριν αν τα θες.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

επιτελους

ενα θεμα για το iPod..

εβαλα το iTunes 7.20,

αν και δεν εχω ακομα iPod

πολυ απλο και ευχρηστο..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

sorry an exei xanaeipothei alla pos mporo na peraso ta exofula ton albums sto ipod gia na ta blepo mazi me ta tragoudia?
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι, πηρα το 30αρι τελικα (233ευρω)γιατι πουθενα στην θεσσαλονικη δεν υπαρχει το 80αρι.

Και καλα εκανες! το βλεπω "υπερβολικο" τα 80gb για mp3..:cool:

Μεγειά σου!! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:(:(:(:(:(

 

χθες το βραδθ μου επεσε το ιΡοδ απο το γραφειο και εσπασε η οθονη του....

 

ειμαι απιστευτα στεναχωρημενος...

 

 

εχει κανεις αναλογη εμπειρια?το Σερβις ειναι ακριβο?

 

για αλλαγη οχι περιβληματος αλλα οθονης μεσα ποσο θα μου παει περιπου???

 

ειναι ενα μαυρο 30αρι...

 

κριμα ρε ****το...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι πως αυτό δε θα στο καλύπτει η εγγύηση :(

 

Πάρ'τους ένα τηλέφωνο στο 210 - 90 29 210 και ρώτησε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...