Jump to content

[Επίσημο] Motorola E770


ismini20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμενα μου το κανει αυτο!Δοκιμασε να βαζεις την ωρα οχι με 24Η αλλα να τη ρυθμιζεις εσυ π.χ 4μ.μ ή 4π.μ και οχι 16:00
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 493
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ:http://www.motox.info/showthread.php?t=1297 εχει τα πάντα που έχουν σχέση με το motorola-κι μας...:D :D :D :D :D :D :!: :!: :!:
ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΦΩΣ
Link to comment
Share on other sites

Η διαδικασία είναι απλή, χρησιμοποιήστε το bluetooth (File Transfer) αλλά για καλύτερα αποτελέσματα χρησιμοποιήστε το καλώδιο (usb & serial) Η εφαρμογή που πρέπε να χρησιμοποιήσετε είναι το P2Ktools και στο παραπάνω link που δημοσίευσα θα βρείτε όλα τα απαραίτητα εργαλεία καθώς και τους απαιτούμενους οδηγούς για να ολοκληρώσετε με επιτυχία οποιαδήποτε αλλαγή καλή επιτυχία σε όλους θα απαντήσω σε συγκεκριμένες ερωτήσεις και όχι σε γενικές γιατί σας στερώ την χαρά της δημιουργίας... :-)
ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΦΩΣ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δύο πράγματα:

 

α)όταν ενεργοποιώ το bluetooth ενώ άλλες συσκευές με 'βλέπουν' και μου στέλνουν κανονικά υλικό, η συσκευή δεν ανιχνέυει άλλα κινητά. Έχει συμβεί σε κανέναν;

 

β)Ενώ έχω αντιστοιχήσει αριθμούς στα πλήκτρα ταχείας κλήσης όταν πάω να τα χρησιμοποιήσω μου εμφανίζει το μήνυμα "Αριθμός Γρήγορης Επιλογής x Μη Αντιστοιχισμένος Αριθμός Ταχείας". Μόνο το '1' δουλέυει όπου είναι ο αυτόματος τηλεφωνητής.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

 

Έχει δοκιμάσει κανείς την microSD του 1Gb?

Λειτουργεί χωρίς πρόβλημα?

 

Απο τη motorola μου είπαν οτι "επίσημα" προτείνεται η χρήση μέχρι 512Μb...

 

Όποιος ξέρει κάτι, ας μας το πει κι εμάς!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δύο πράγματα:

 

α)όταν ενεργοποιώ το bluetooth ενώ άλλες συσκευές με 'βλέπουν' και μου στέλνουν κανονικά υλικό, η συσκευή δεν ανιχνέυει άλλα κινητά. Έχει συμβεί σε κανέναν;

 

β)Ενώ έχω αντιστοιχήσει αριθμούς στα πλήκτρα ταχείας κλήσης όταν πάω να τα χρησιμοποιήσω μου εμφανίζει το μήνυμα "Αριθμός Γρήγορης Επιλογής x Μη Αντιστοιχισμένος Αριθμός Ταχείας". Μόνο το '1' δουλέυει όπου είναι ο αυτόματος τηλεφωνητής.

 

α)Την πρώτη φορά, θα πρέπει να σε "βρει" η άλλη συσκευή. Αν μπει όμως στη λίστα σου, μπορείς κι εσύ να στείλεις αρχεία! Search μπορεί να κάνει μόνο για bluetooth handsfree.

 

β) Το κρατάς συνέχεια πατημένο το πλήκτρο, πχ το 3, μέχρι να καλέσει? Και στο phonebook, στο speed number, βλέπεις το νούμερο 3 σε αυτόν τον αριθμό που θέλεις να αντιστοιχήσεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

exo akousei pos mono mexri 512 mb tairiasei giati den tairiasoun ta volt apo to 1 gb.tha sou elega na min to dokimaseis kati tha kseri i motorola pou to leei.kai tha i thela na se rotiso ama kseris pos ginetai na balo design sto e770v.euxaristo ek ton proteron
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! :)

 

Όταν γράφεις "design", εννοείς τα θέματα?

Αν ναι, κάπου έχει πάρει το μάτι μου κάποια "themes-editors"!

Link to comment
Share on other sites

...β) Το κρατάς συνέχεια πατημένο το πλήκτρο, πχ το 3, μέχρι να καλέσει? Και στο phonebook, στο speed number, βλέπεις το νούμερο 3 σε αυτόν τον αριθμό που θέλεις να αντιστοιχήσεις?

 

Το κρατάω πατημένο και μου βγάζει το μήνυμα που ανέφερα παραπάνω.Την ταχεία κλήση την βάζω σε κάθε επαφή πατώντας Επιλογές->προσθήκη σε ταχ.Κλήση.

Το speed number του phonebook που λες δεν το έχω εντοπίσει.

Link to comment
Share on other sites

Το κρατάω πατημένο και μου βγάζει το μήνυμα που ανέφερα παραπάνω.Την ταχεία κλήση την βάζω σε κάθε επαφή πατώντας Επιλογές->προσθήκη σε ταχ.Κλήση.

Το speed number του phonebook που λες δεν το έχω εντοπίσει.

Λοιπόν δοκίμασε κι αυτό.

Πήγαινε στο μενού ρυθμίσεις>Αρχικές ρυθμίσεις>ταχεία κλήση.

Εκεί θα πρέπει να επιλέξεις αν θέλεις οι ταχείες κλήσεις να γίνονται από τα τηλέφωνα που είναι αποθηκευμένα στο τηλέφωνο, στη SIM ή οι πάγιες κλήσεις (είναι αριθμοί που τους αποθηκεύεις σε άλλο μενού στη SIM) .Ανάλογα με το τι θα επιλέξεις από εκει θα προέρχονται και οι πάγιες κλήσεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δοκίμασε κι αυτό.

Πήγαινε στο μενού ρυθμίσεις>Αρχικές ρυθμίσεις>ταχεία κλήση.

Εκεί θα πρέπει να επιλέξεις αν θέλεις οι ταχείες κλήσεις να γίνονται από τα τηλέφωνα που είναι αποθηκευμένα στο τηλέφωνο, στη SIM ή οι πάγιες κλήσεις (είναι αριθμοί που τους αποθηκεύεις σε άλλο μενού στη SIM) .Ανάλογα με το τι θα επιλέξεις από εκει θα προέρχονται και οι πάγιες κλήσεις

 

Το έχω δοκιμάσει και απο κει αλλά τίποτα...Καλά μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να το πας τότε για μια αναβάθμιση λογισμικού? Παλιά είχα ένα Νοκια που είχε "κολλήσει" και δεν δεχόταν ταχείες κλήσεις, παρά μόνο σε 2-3 πλήκτρα... :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

exo problima me tin sindesi tou kinitou me to pc.prospatho na to sindeso.alla den exo to mobile phone tools alla to k2p kalo einai kai auto alla tpt.epitrepi mono tin sindesi apo to usb pros tin karta mnimis me apotelesma na min mporo na balo java kai themes.kseri kanis ti ginetai??
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να το πας τότε για μια αναβάθμιση λογισμικού? Παλιά είχα ένα Νοκια που είχε "κολλήσει" και δεν δεχόταν ταχείες κλήσεις, παρά μόνο σε 2-3 πλήκτρα... :wacko:

 

Αναβάθμιση λογισμικού σημαίνει χανω επαφές κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση λογισμικού σημαίνει χανω επαφές κλπ;

Αναβάθμιση λογισμικού σημαίνει ότι χάνεις τα πάντα γιατί σβήνεται το παλιό λογισμικό και σου παιρνάνε καινούριο. Καλύτερα να έχεις φροντίσει να κάνεις back up.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

networkman mia erotisi se parakalo.pou tha broume to logismiko???tous driver tous exo kiolas..euxaristo ek ton proteron

 

http://www.geocities.com/motorolarazr_v3/howto/HowTo_P2K_Connection_By_DirectX.pdf

sou para8etw ton tropo sundeshs an psakseis sto idio site 8a breis k alla koita kai sta links pou hdh exw dhmosieusei

ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΦΩΣ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιάνώ ακολουθώ απόλυτα πιστά τις οδηγίες για να συνδεθεί το κινητό μου με το p2k tools δεν γίνεται.Μπορεί κανείς να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...