Jump to content

[Επίσημο] Motorola E770


ismini20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 493
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εαν δεν ξέρετε τι ακριβώς να κάνετε ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ

Μπορεις να το περάσεις με το RSD Lite, Radiocomm, Multiflashflex, PSD κλπ δεν είναι αρχείο που το βάζεις σαν εικόνα στο κινητό.

Πατάς * και # και ανοίγεις το κινητό μέχρι να ξεκινήσει ο bootloader (θα εμφανιστεί στην οθόνη), μετά συνδέεις το κινητό με mini usb στο PC και πατας start σε οποιοδήποτε πρόγραμμα έχεις επιλέξει (και κάνεις προσευχή)

Ξέχασα να σας πώ επίσης οτι το τηλέφωνο αυτό δέν είναι backward compatible που σημαίνει οτι αν βάλετε παλιότερη αναβάθμιση θα το αυτοκτονήσετε.

Οσοι έχετε την 85.83 μην δοκιμάσετε να βάλετε την αναβάθμιση που έστειλα πρίν. Για σάς σε λίγο η αυριο θα ανεβάσω την 85.83

Link to comment
Share on other sites

agorasa ki ego thn syskebi kai exei ta idia problimata. ( kolaei stis epafes, den anoigei eykola tis fotografies kai genika argei.) einai h deyteri syskeyi pou alazo kai pali ta idia. ana pao sthn motorola kai mou perasei to neo logismiko ua lithoun ta problimata ayta????? parakalo apantiste moy osoi gnorizete, eyxaristo:)
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

leosedf εμενα λεει εκδοση λογισμικου R25221_U_85.83.Ε1Ρ

Ειναι νεοτερη αυτη που ποσταρες τελευταια?

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία είναι η ίδια. Μπορείς ομως να το αναβαθμίσεις με αυτήν. Οχι με κατώτερη ομως
Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA TO PHRA KAI EGW ALLA NA RWTHSW

1. PWS STELENEIS KATI MESO BT APO KIN SE KIN DEN BLEPW POU8ENA TETOIA EPILOGH

2.H O8ONH DEN SBHNEI OTAN EXW SCREEN SAVER APLA XAMHLONEI LIGO TO FWS ALLA OXI TELEIOS PWS TO KANW NA EINAI ENERGH H O8ONH ALLA XWRIS FWS? OTAN DEN TO XRHSIMOPOIW?(EXEI KAI MIA EPILOGH POU THN APOENRGOPOIHEI TELEIOS META APO KAPIA LEPTA ALLA DEN TO 8ELW AYTO)

3.AYTOMATO KLEIDOMA PLHKTROLOGIOY EXEI?

 

EMENA EXEI 64MB KARTA :lol:

 

4.ME TO LIVE TV TH PAIZEI?

 

KAI KANA PROGRAMA GIA NA EXOYME RADIOFONO PAIZEI POY8ENA?

 

EYXARISTW

))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

για να στελνεις με bt εχει μια επιλογη μετακινηση>bt

2. βαλε οικονομια μπαταριας

3. ναι ειναι στην ασφαλεια τηλ

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν θα έχει εκτός και αν το αναβαθμίσεις και δουλεύει καλύτερα (υπάρχει περίπτωση)
Link to comment
Share on other sites

για να στελνεις με bt εχει μια επιλογη μετακινηση>bt

 

Καλυτερο ειναι να κανεις αντιγραφη-->BT γιατι με την μετακινηση το αρχειο μεταφερεται στο αλλο τηλεφωνο και το χανεις!;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το quik dial τι ακριβως κανει?

Επισης μηπως ξερετε πως μπορουν να αλλαξουν οι συντομευσεις που υπαρχουν στο κατω μερος?Εμενα εχει μηνυματα και vodafon live

Και αλλες ερωτησεις!Γινεται να υπαρχει μονιμη αναφορα μηνυματος?

αυτο που παρατηρησα ειναι οτι πρεπει να το ενεργοποιεις καθε φορα!

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA TO FOS THS O8ONHS PARAMENEI ANOIXTO POLY LIGO ANAMENO(TO PLHKTOLOGIO EINAI SBHSTO) AKOMA KAI ME THN EPILOGH OIKONOMIA MPATARIAS EPILEGMENH MEXRI TORA O MONOS TROPOS NA SBHSEI EINAI NA BALW XRONIKH YPERBASH O80NHS ALLA TOTE APENERGOPOIHTE H O80NH TELEIOS. POS GINETE NA SBHNEI TO FOS THS O8ONHS XORIS NA APENERGOPOIHTE H O8ONH? MHPO0S EXW EGW PROBLHMA ME TO KIN.? A! KAI AYTOMATO KLEIDOMA PLHKROLOGIOY DEN EXEI!

 

POY EXEI MOTOROLA SERVICE STH THESSALONIKI?

))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

τα συνεχόμενα ποστς είναι άσκοπα...μπορείτε με το κουμπάκι edit να προσθέσετε ή να τροποποιήσετε το αρχικό ποστ σας...

επίσης αποφεύγετε να γράφετε με κεφαλαία ...είναι κουραστικά στην ανάγνωση και είναι σαν να φωνάζετε..

thanks..:)

Link to comment
Share on other sites

2 κακα θα σου πω.

1ον δεν πρεπει να εχει μονιμη αναφορα πρεπει να την βαζεις καθε φορα οπως το ιδιο με την εμφανιση/αποκριψη αριθμου.

2ον εμενα το κιν χαλασε το mini usb δεν μπορω να το φορτισω και σημερα το εστειλα.σε δεκα μερες θα το εχω .

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

POY EXEI MOTOROLA SERVICE STH THESSALONIKI?

Αναγεννήσεως 38, απέναντι από το σταθμό. τηλ 2310 501566

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον γνωριζει κανεις αν υπαρχει κανενα πληρες ενχειριδιο,εστω και στα αγγλικα, γιατι αυτο που δινει η Βονταφον ειναι ελλιπεστατο!!!
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον γνωριζει κανεις αν υπαρχει κανενα πληρες ενχειριδιο,εστω και στα αγγλικα, γιατι αυτο που δινει η Βονταφον ειναι ελλιπεστατο!!!

http://www.project-e770v.com/project-e770v-news/project-e770v-news.html

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Να ειναι καλα το ε770ν καλα περασαμε μαζι ενα μηνα αλλα δεν αντεξε η καρδια του.Εντοπισε υγρασια η μοτορολα και δεν μου το φτιαξανε.

Ξαναγυρισα στο παλιο καλο κρασι(Νοκια 6230)

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα και τον easyCDextractor. Και cd rip και converter...

 

Παιδιά μπήκα και εγώ στο club του e770. Βέβαια δεν είναι για μένα αλλά για τη γυναίκα μου, αλλά εγώ αναλαμβάνω τον "εξοπλισμό" του.

Η πρώτη εντύπωση είναι ένα πολύ πολύ ευχάριστο ξάφνιασμα!!!!!:happy:

Πολλές δυνατότητες, πολύ εύχρηστο, πολύ καλός ήχος, πολλή παραμετροποίηση!!!! Και να σκεφτεί κανείς ότι είμαι καλομαθημένος χρήστης WinMobile (Qtek 8020). Ακόμα το ψάχνω, οπότε σιγά σιγά θα λέω εντυπώσεις...

 

Κάτι ψιλοάσχετο. Το αγόρασα από αναβάθμιση και μου ζήτησαν σε δύο υποκαταστήματα της Vodafone 34€. Σε αυτό που το πήρα, μου έδωσαν και μια σύνδεση a la carte και στην απόδειξη μου έγραψαν ότι πλήρωσα 28€ (χρέωσαν τη σύνδεση των 6€ στην απόδειξη για 0,01€ ενώ μου τη χρέωσαν...) . Συνέβη και σε κάποιον άλλον αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα και τον easyCDextractor. Και cd rip και converter...

 

Παιδιά μπήκα και εγώ στο club του e770. Βέβαια δεν είναι για μένα αλλά για τη γυναίκα μου, αλλά εγώ αναλαμβάνω τον "εξοπλισμό" του.

Η πρώτη εντύπωση είναι ένα πολύ πολύ ευχάριστο ξάφνιασμα!!!!!:happy:

Πολλές δυνατότητες, πολύ εύχρηστο, πολύ καλός ήχος, πολλή παραμετροποίηση!!!! Και να σκεφτεί κανείς ότι είμαι καλομαθημένος χρήστης WinMobile (Qtek 8020). Ακόμα το ψάχνω, οπότε σιγά σιγά θα λέω εντυπώσεις...

 

Κάτι ψιλοάσχετο. Το αγόρασα από αναβάθμιση και μου ζήτησαν σε δύο υποκαταστήματα της Vodafone 34€. Σε αυτό που το πήρα, μου έδωσαν και μια σύνδεση a la carte και στην απόδειξη μου έγραψαν ότι πλήρωσα 28€ (χρέωσαν τη σύνδεση των 6€ στην απόδειξη για 0,01€ ενώ μου τη χρέωσαν...) . Συνέβη και σε κάποιον άλλον αυτό?

Σε όλους....

Τέσσερα διαφορετικά τηλέφωνα απο Voda πήραμε σαν οικογένεια με τους δικούς μου και τέσσερα πακέτα a la carte μας έδωσαν όπως ακριβώς τα λες!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους....

Τέσσερα διαφορετικά τηλέφωνα απο Voda πήραμε σαν οικογένεια με τους δικούς μου και τέσσερα πακέτα a la carte μας έδωσαν όπως ακριβώς τα λες!!!

Κοινώς....... Σας πουλάνε το δώρο

ενοείται αφού παίρνουν φράγκα και απ τις ενεργοποιήσεις καρτών

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...