Jump to content

Jambi - Δέσποινα Βανδή


Guest PranKsteR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν μου αρεσε!

λετε ο Φοιβος να μην εχει εμπνευση ???

γιατι και αυτα που εγραψε στην Κοκκινου δεν μου αρεσουν!

τα τραγούδια που έκανε για την Κοκκίνου είναι άθλια κατά την προσωπική μου άποψη...αλλά θα γίνουν επιτυχίες γιατί είναι μπιτάκια και τα ακούνε 10χρονα και 15χρονα και τα χορεύουν σαν τρελλά...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6230i/2.0 (03.40) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Μέσα στις επόμενες ημέρες, αλλά θα είναι επανακυκλοφορία της Αυλής του Παραδείσου με 4 (αν θυμάμαι καλά) νέα τραγούδια, συμπεριλαμβανομένου του jambi!

Στις 15 Δεκεμβρίου θα επανακυκλοφορήσει το cd "Στην αυλή του Παραδείσου" και θα έχει 5 νέα τραγούδια...και απ'ότι έχω ακούσει θα έχει και dvd με 18 video clip συμπεριλαμβανομένου και του νέο video clip "I Believe it"!!!

 

Stin ousia einai 4 ta nea tragoudia giati to 5o einai to I BELIEVE IT pou kykloforise prin ena xrono peripou!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6230i/2.0 (03.40) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

Stin ousia einai 4 ta nea tragoudia giati to 5o einai to I BELIEVE IT pou kykloforise prin ena xrono peripou!

ναι αλλά δεν είναι και πολύ γνωστό γιατί δεν είχε σκοπό να το πρωοθήσει μέχρι τώρα...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Eιρηνη υμιν!

 

Οπως και να εχει θα το αγορασω! Τι σοι φαν της Δεσποινας ειμαι;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Jumbi έχει κλαρίνα; Με ένα jazzohiphopfunkygroovy beat; Και σε μια φάση λεει η Βανδή "Δωσεεεεεεεεεεεεε";;;

Αν είναι αυτό τότε είναι μέγιστη μλκία... Χώρια που μου έσπασε τα νεύρα γιατί ένας τύπος που καθόταν λίγο παραπέρα από εμένα σε ένα internet cafe θεώρησε σωστό να το ακούει ΣΥΝΕΧΕΙΑ επί 3 ώρες!!!!! :mad: :mad: :mad:

Άκου Jambi... Να δούμε τι άλλο θα ακούσουμε από την ντίβα... :lol: :lol:

Έλεος!! :down:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε το νεο cd βεβαια 4 τραγουδια ειναι μονο καινουρια anyway μου αρεσε το εξωφυλλο!Τα υπολοιπα νεα τραγουδακια τα ακουσε κανεις να μας πει αν ειναι καλα?
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Jumbi έχει κλαρίνα; Με ένα jazzohiphopfunkygroovy beat; Και σε μια φάση λεει η Βανδή "Δωσεεεεεεεεεεεεε";;;

Αν είναι αυτό τότε είναι μέγιστη μλκία... Χώρια που μου έσπασε τα νεύρα γιατί ένας τύπος που καθόταν λίγο παραπέρα από εμένα σε ένα internet cafe θεώρησε σωστό να το ακούει ΣΥΝΕΧΕΙΑ επί 3 ώρες!!!!! :mad: :mad: :mad:

Άκου Jambi... Να δούμε τι άλλο θα ακούσουμε από την ντίβα... :lol: :lol:

Έλεος!! :down:

 

Τα μπέρδεψες! Είσαι μέσα βέβαια στο "jazzohiphopfunkygroovy beat" αλλά αυτό που λες (το Δώσεεεεε) είναι της MLV (Μαρία Λουίζα Βασιλοπούλου)... Η Δέσποινα δε λέει Δώσεεεεεε, λέει Jambi? Με μια πρωτόγνωρη απορία στη φωνή :lol: :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

"Jambi???"...Οντως πρωτογνωρη!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

mexri kai ayth aporhse me tous stixous pou grafei o foibos..am to allo?

apo to cd ths allhs ths aoidou(ante mh pros8eso kana gramataki sth leksoula) pou leei skaseee bgale to skasmo?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

mexri kai ayth aporhse me tous stixous pou grafei o foibos..am to allo?

apo to cd ths allhs ths aoidou(ante mh pros8eso kana gramataki sth leksoula) pou leei skaseee bgale to skasmo?

 

το σκασεεε ειναι μονο? To άλλο το υπερτατο "Τι της εχεις βρειειειειειειει, τι της εχεις βρειειειειειει" που το πατε. Γενικως παντως αθλιο ειναι το cd της Κοκκινου.

 

Βανδη ακουσα καινουριο ντουετο με Μαζω το οποιο ειναι ιδιο κι ελαχιστα αλλαγμενο το γκουτσι των μασαι με τη διαφορα οτι εχει αλλους στιχους και στο ρεφραιν η Βανδη τσιριζει "αμαν αμαν αμανεεε πες μου μοναχα ναι" ή κατι τετοιο.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Δε το εχω ακουσει! Ετοιμαζω βαλιτσες για Ελλαδα, οποτε θα μαθω νεοτερα!

 

Υγ. Η Τατιανα παιζει ακομη στον Αλτερ;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

το σκασεεε ειναι μονο? To άλλο το υπερτατο "Τι της εχεις βρειειειειειειει, τι της εχεις βρειειειειειει" που το πατε. Γενικως παντως αθλιο ειναι το cd της Κοκκινου.

A αυτό είναι ύμνος παρακαλώ. :p Πες μας τι πίνεις εσύ και δε μας δίνεις. :D Κοκκίνου for ever. :w00t:

Υγ. Η Τατιανα παιζει ακομη στον Αλτερ;
Στον ΑΝΤ1 παίζει. :O
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το καλύτερο τραγούδι της, απο το cd της!!! Ρε παιδιά το jumbi γράφεται με <u> η με <a>??? Γιατί στην ιστοσελίδα του sfera το έχει με <u> και εδώ με <a>!!!:confused:
Link to comment
Share on other sites

Τα μπέρδεψες! Είσαι μέσα βέβαια στο "jazzohiphopfunkygroovy beat" αλλά αυτό που λες (το Δώσεεεεε) είναι της MLV (Μαρία Λουίζα Βασιλοπούλου)... Η Δέσποινα δε λέει Δώσεεεεεε, λέει Jambi? Με μια πρωτόγνωρη απορία στη φωνή :lol: :p

Τα μπέρδεψα ε; Λογικό το βρίσκω μιας και δεν περίμενα να το έλεγε και κάποια άλλη... :rolleyes: Έλα όμως που η MLV με διέψευσε... :lol:

Πέρα από το παρουσιαστικό τους δεν βρίσκω κάτι που να μου αρέσει... :p

Περί ορέξεως κολοκυθόπιττα βέβαια σχετικά με τα μουσικά γούστα του καθενός αλλά λέμε τώρα... :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Τeleia mousiki me metriotatous stixous:PES PWS ME THELEIS PES PWS SOU LEIPW PES TO MOU NA XARW KAI STHS KARDIAS SOU MESA TON KHPO LOULOUDI THA'MAI EGW:D :D oi stixoi autoi omws apoteloun e3airesi;)

 

Oson afora ta alla kommatia tis:

Skotwse me-psiloa8lio to swzei to refren

Maska-uperoxoi stixoi metria mousiki

amanes-o giorgos kai i despoina dinoun resta:D polu piasariko kai anebastiko song idi exei ginei epitixia kai paizetai pantou:D :D

i believe it-kommatara exei kukloforisei apo persi sto e3wteriko,twra ir8e kai stin ellada

 

DESPOINA 4 EVER:D :p :D :p

Link to comment
Share on other sites

ολα τα λεφτα ειναι!! full τα μπασα και ας αρχισει ο χορος!!

 

και τα believe it και Αμανες ειναι εξισου τελεια!

 

Vandi 4 EVER!!

Link to comment
Share on other sites

αλλά θα γίνουν επιτυχίες γιατί είναι μπιτάκια και τα ακούνε 10χρονα και 15χρονα και τα χορεύουν σαν τρελλά..

Εμένα η δική μου 15χρονη ως γνήσιο φασιστόμουτρο απαγορεύει ν' ακουγονται στο σπιτι Βανδή, Κοκκίνου, MLV και λοιπές (τετοιου είδους) αοιδοί, κι ετσι δεν εχω ακούσει ακόμα το τραγουδι!:(

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η δική μου 15χρονη ως γνήσιο φασιστόμουτρο απαγορεύει ν' ακουγονται στο σπιτι Βανδή, Κοκκίνου, MLV και λοιπές (τετοιου είδους) αοιδοί, κι ετσι δεν εχω ακούσει ακόμα το τραγουδι!:(

 

MLV;; :blink: :confused:

Link to comment
Share on other sites

οσο πιο dub τόσο πιο καλά... το κομμάτι είναι εξαιρετικό.
Link to comment
Share on other sites

MLV;; :blink: :confused:

Αδιάβαστο σε βλέπω... :worry:

 

Να μην επαναληφθεί! :p

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...